Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas bikini zonā

 
Reitings 95
Reģ: 03.12.2010
Sveikas. Esmu saskārusies ar tādu problēmu, kā pumpas bikini zonā. Jau gadu ar to mokos. Kā viena pazūd, tā otra parādās un tās ir neparasti lielas, asiņainas. Es netieku skaidrībā no kā tas ir un kā to apturēt. Un tās īsti nepāriet pašas no sevis. Pāris nedēļas tās liek par sevi manīt un pilnībā neizzūd, atstājot rētiņas. Man jau kauns paliek no sava vīrieša, dienas laikā kauns mīleties, jo tur sāk izskatīties briesmīgi. Ir iets gan uz vaksācijām, gan skūts, tā kā īsti nezinu, kur meklēt cēloni. Varbūt kādai ir bijis līdzīgi, vai vismaz ir kāds ieteikums kā ar to cīnīties? Kā no tām rētām tikt vaļā, kas to skatu bojā.:-(
11.02.2017 13:17 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Nav augonis? Tiem parasti ir tendence mesties vienam pēc otra.
11.02.2017 13:23 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Man bija liidziigi, es aizgaaju pie gjimenes aarsta in izraadaas man bija kaut kaads asins iekaisums , pat neatceros... Man vienkaarshi iedeva antibiotikas un sisteema ''iztiirijaas'', es vinjas palietoju 1 nedeelju un kopsh taa laika nekaa taada vairs nav.
11.02.2017 13:31 |
 
Reitings 95
Reģ: 03.12.2010
Nu jā, nav varianta, būs vien ģimenes ārstei jārāda. Tikai nekad nesanāk laika. Esmu parlasījusies visu internetu, bet cik cilvēku, tik variantu.
11.02.2017 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits