Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Berlīne

 
Reitings 74
Reģ: 28.12.2009
Sveikas!
Drīz braukšu viena mini ceļojumā uz Berlīni, bija tik lētas aviobiļetes, ka grēks bija nenopirkt.
Pāris jautājumi, tā kā man būtībā būs 1.5 diena tikai, ko obligāti vajadzētu apskatīt. Kur nedārgi paēst (dzīvošu 3 metro pieturu attālumā no Aleksandra plača). :-)
Lasīju, ka tur ļoti lieli sodi par braukšanu bez biļetes, neplānoju nepirkt biļeti. Tik interesē kā ir, ja nopērku dienas biļeti tā man ir jāieliek kaut kādā automātā katru reizi, kad iekāpju transportā. Vienkārši kāda ir kārtība, negribas nezināšanas dēļ maksāt sodu. :-D
11.02.2017 11:47 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Dienas biļeti nopērkot, tā jāvalidē (jāiebāž tai automātā) vienu reizi pirms izmanto sabiedrisko, un tā ir derīga līdz plkst. 3:00 naktī. Katru nākamo reizi nekas ar to nav jādara, vienīgais uzdevums ir nepazaudēt :-)
11.02.2017 12:16 |
 
Reitings 130
Reģ: 09.04.2011
Ja dzīvo pie Alexanderplatz tad noteikti aizej līdz Berlīnes domam (katedrālei), tur pat ir Museum island , beet es domāju, ka tur vienā/divos muzejos paietu vismaz diena un lielāka jēga ir ņemt gidu.. bet, ja Tu tur esi tikai 1.5 dienas, tad laikam jau vnk pastaigāt tur arī ir jauki (neejot iekšā). Tad var aizčāpot/aizbraukt līdz Brandenburgas vārtiem un tur pat ir Tierpark un Reichstag, kur var pieteikt online rezervāciju un iziet ekskursiju pa brīvu ( pastāv 2 opcijas - vnk uziet kupolā augšā vai pieteikt ekskursiju angļu valodā, bet, ja to grib, tad jau tagad visticamāk jārezervē, ja vien Tu nebrauc jau rīt/parīt te, jo parasti ir jau nobookots viss laicīgi. Te būs links - http://www.bundestag.de/en/visittheBundestag )
Pie Brandenburgas vārtiem ir piemiņas vieta Ebrejiem. Bet nu es te tikai minu ''must touristic'' vietas, kur visi vienmēr dodās.
Nezinu gan, pie kuras tieši pieturas Tu dzīvosi, bet ļoti jauki restorāni/bāri ir Mitte un Kreuzberg. Bet, ja Tev gribās patiešām normālu ēdienu, nevis ''fast food'', doner vai ko tādu, tad iesaku vienmēr pirms tam piezvanīt un rezervēt galdiņu, jo pārsvarā ļoti daudzi restorāni jau ir nobookoti diez gan laicīgi (protams, atkarīgs cik populāra tā vieta ir un dienas laika arī) Es zinu, ka tur pat Alexanderplatz ir viens itāļu restorāns (neatceros īsti nosaukumu), bet neesmu tur bijusi. Cenas likās +/- ok, cik skatījos.. līdz 10Euro var paēst, tikai nezinu par kvalitāti. :)
Ja ir kādi vēl jautājumi vai kas, vari man PM uzrakstīt. ;)
11.02.2017 14:20 |
 
Reitings 130
Reģ: 09.04.2011
Un vēl kas, Tev jāpērk dienas biļete priekš ABC zonām, ja ielido Schonefeld lidostā (Ryanair), ja Tegel (AirBaltic), tad tikai AB zonai. Cenu atšķirība bija 70centi, ja pareizi atceros.
11.02.2017 14:33 |
 
Reitings 74
Reģ: 28.12.2009
Ripotaaja Paldies par informāciju. Mana metro pietura būs Weberwiese. Tā skatījos, ka ar Ryanair ir C zonā, bet tā kā ielidoju 3dienā pēcpusdienā un 5dienā 10:00 jau lidoju prom, tad dienas biļeti plānoju pirkt 4dienai.
Skatījos arī par Reichstag, gribētos to kupolu. Tik skatījos, ka tajā nedēļā, kad es būšu būs kaut kāda tīrīšana un būs atvērta tikai jumta terase vai kas tāds. Domāju vai ir jēga, kā arī ne īsti patīk, ka laiks jāpiesaka konkrēts nezinu jau cik ilgi maldīšos līdz to vietu atradīšu. :-D:-D:-D
11.02.2017 16:44 |
 
Reitings 74
Reģ: 28.12.2009
Varbūt vēl kādai ir kaut kas noderīgs pastāstāms par šo pilsētu
12.02.2017 22:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits