Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bērnu bildes internetā

 
Reitings 49
Reģ: 09.09.2016
Izlasīju šo rakstu un pilnībā piekrītu ka bērnu bildēm internetā nav vietas. Kāda ir jūsu nostāja ? Vai ir pareizi likt bērna bildes bez viņa piekrišanas un kā ar viņa drošību vai tā jums nav svarīga?
http://zeltene.lv/sarga-savus-bernus-nepublice-vinu-bildes-socialajos-tiklos/56604
09.02.2017 11:32 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Zinu sievietes, kuras liek un neuztraucas, zinu tādas, kuras, atvainojos, tās bildes bāž visos caurumos un tādas, kuras nekad nemūžam tādas bildes neliktu.
Nezinu, manuprāt ir ok tādas bildes likt instagramā aizslēgtā akauntā un facebook tikai draugu redzamībai. Nu, tā, lai zini, kas tos foto redz.
Trakāk laikam ir tas, ka nu jau pirmklasnieki ir reģistrējušies visur pēc kārtas un izliek visu pēc kārtas, kas ir krietni bīstamāk, nekā tad, ja mamma ieliek fb galeriju ar bērniem pasākumā, manuprāt.
09.02.2017 11:36 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Kāda ir jūsu nostāja ?

Mana nostāja ir, ka zeltene, dieviete (u.c.) degradē smadzeņu darbību.
.
Ja par bildēm, tad man šķiet foršas divas opcijas - likt bildes vai nelikt bildes. Bet likt bildes, kurā ir redzams bērns ar pāri uzliktu emocijikonu vai tamlīdzīgi, tas šķiet līmenis, kāds varētu būt zeltenes lasītājām. :D
.
Neticu ļaunām acīm un citām māņticībām, tad jau puse no pasaules iedzīvotāju, tostarp aktieri, kuri savu karjeru sākuši no bērnības (pirmais nāk prātā olsenas, kas kā zīdaiņi filmējās), bērni reklāmās un teiksim Māmiņu kluba pārraidēs utt. ir nolādēti. :D Savukārt tiem šausmu stāstiem, kas aprakstīti zeltenē, pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu, domāju, ka jebkuru profilu jebkurā portālā var pieprasīt izdzēst ar pierādījumiem, ka tās ir tavas bildes.
09.02.2017 11:41 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Kā saprast "bez viņa piekrišanas"?
Man liekas pilnīgi normāli un pat jauki dažreiz izlikt ģimenes bildes, kur ir redzams arī bērns. Viennozīmīgi saprāta robežās, nevis izlikt pilnīgi katru sava bērna soli. Pilnībā slēpt savu bērnu no interneta man gan lielas paranoja.
09.02.2017 11:43 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
*liekas
09.02.2017 11:43 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
marcy - tur vairāk ir runa par psihiski slimiem cilvēkiem, kas vēlāk tos bērnus "sameklējot" vai vēl kaut kā viņus dabū un virtuāli taisa visādas izvirtības, nevis gluži māņticību (vismaz neko par māņticību tajā rakstā neredzēju, varbūt vēl guļu un nepamanīju)
Taču jā, arī man pilnībā slēpt bērnu liekas paranoiski. Pat, varbūt, nepareizi.
09.02.2017 11:49 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Mana nostāja ir, ka zeltene, dieviete (u.c.) degradē smadzeņu darbību.

Jap. Man svešas bērnu bildes nav aktuālas, jo manos soc.tīklos ir tikai mani draugi un paziņas, kuru bērnus redzu un satieku arī reālajā dzīvē. Īsti neredzu pamatojumu, kāpēc kādam vajadzētu sašust un satraukties par citu cilvēku dzīvi, neba jau nu tas bērns tagad izaugs traumēts, jo viņa bērnības bilde atrodama FB. (t)
09.02.2017 11:50 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Mana nostāja ir, ka zeltene, dieviete (u.c.) degradē smadzeņu darbību.

Jā. :D
09.02.2017 11:57 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Mana nostāja ir, ka zeltene, dieviete (u.c.) degradē smadzeņu darbību.

++++++
09.02.2017 12:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Varētu domāt, ka slimie dročī tikai uz bērnu bildēm ...
09.02.2017 12:05 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Lieku bērna bildes facebookā, bieži nē, bet ik pa laiciņam ielieku, pārsvarā svētku bildes vai ceļojumu. Nekas šausmīgs neliekas:-D
09.02.2017 12:06 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mana nostāja ir, ka zeltene, dieviete (u.c.) degradē smadzeņu darbību.

Labs! :D:D
09.02.2017 12:11 |
 
Reitings 98
Reģ: 07.11.2016
Neko nesaku, ja ieliek skaistas ģimenes bildes vai tiešām jēdzīgas bildes (no koncerta,skolas eglītes, piemēram), bet, jā. Instagramā sanāk dažai labai mātei aizrauties ar bilžu likšanu, respektīvi, katru dienu it kā mēģina taisīt atskaiti par sava bērna gaitām. Jā, bērni ir forši, bet reāli man tracina tā sava bērna "bāšana" visos iespējamos soc.tīklos katru dienu. Bet tas jau ir vecāku ziņā.
09.02.2017 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Nekādā gadījumā neliktu bērna vannas bildes, piemēram (jo ir kas liek). ik pa laikam kādu bildi ielikt neuzskatu par kaut ko traumējošu. sliktāk ja liek regulāri, iečekojas bērna skolā, dārziņā, utt.
09.02.2017 12:16 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Mana nostāja ir, ka zeltene, dieviete (u.c.) degradē smadzeņu darbību.
.
Ja par bildēm, tad man šķiet foršas divas opcijas - likt bildes vai nelikt bildes. Bet likt bildes, kurā ir redzams bērns ar pāri uzliktu emocijikonu vai tamlīdzīgi, tas šķiet līmenis, kāds varētu būt zeltenes lasītājām.
.
Neticu ļaunām acīm un citām māņticībām, tad jau puse no pasaules iedzīvotāju, tostarp aktieri, kuri savu karjeru sākuši no bērnības (pirmais nāk prātā olsenas, kas kā zīdaiņi filmējās), bērni reklāmās un teiksim Māmiņu kluba pārraidēs utt. ir nolādēti. Savukārt tiem šausmu stāstiem, kas aprakstīti zeltenē, pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu, domāju, ka jebkuru profilu jebkurā portālā var pieprasīt izdzēst ar pierādījumiem, ka tās ir tavas bildes.

varētu diplomu izsniegt !
Neko pielikt , ne atņemt :-)
vai vēl kaut kā viņus dabū un virtuāli taisa visādas izvirtības,

tu nekad nevari būt pārliecināta , ka arī uz tavām bildēm kāds nesēž un nedročī kulakā . Tu pat iedomāties nevari , kādi fetiši pastāv ;) Tāpēc kā marcy teica - vai nu liec vai neliec .
Bet ja liec jebkuru bildi , esi gatava tam , ka kāds var padročīt vienalga uz kā un ko .
09.02.2017 12:18 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Man liekas pilnīgi normāli un pat jauki dažreiz izlikt ģimenes bildes, kur ir redzams arī bērns. Viennozīmīgi saprāta robežās, nevis izlikt pilnīgi katru sava bērna soli

Pati bildes ar bērnu nelieku, man kaut kā nepatīk, nezinu. Bet nu ir jau arī tādi eksemplāri , kas tikko dzimušiem bērniem izveido FB un draugiem.lv profilus, drausmīgi arī liekas, ka sākumskolas vecuma bērni sēž sociālajos portālos.(s)
09.02.2017 12:22 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Labi, ka pirms gadiem desmit, kad man bija mazāk prāta un pati biju gaisīgāka, man nebija bērnu, droši vien būtu gana daudz bilžu ar savu bērnu salikusi. Tagad... kad man ir bērns... līdz šim esmu ielikusi tikai vienu bildi savā fb kontā viņas dzimšanas dienā, un par to pašu vēl ilgi domāju, vai tas vajadzīgs un kāpēc man tas vajadzīgs... Neticu nekādām ļaunām acīm, ezotērikai un visādiem māņu pekstiņiem, taču šobrīd domāju tā - kad viņa izaugs liela un būs spējīga pati pieņemt lēmumus, tad arī varēs likt vai nelikt. Bet tā pret citu cilvēku izpausmēm internetā man nav nekādu pretenziju - labprāt paskatos, kādi izskatās manu paziņu, skolas un klasesbiedreņu mazie, taču pašai pret savas ģimenes publiskošanu ir aizture. Negribas:-)
09.02.2017 12:32 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Liekas OK, ja liek foršas bildes un retu reizi, nevis katru bērna soli iemūžina ar "Ak, nespēju noticēt, ka jau nedēļa/mēnesis/pysusgads/gad pagājusi"/"Vai, cik mīlīgs mans bērns ēd/guļ/sēž uz podiņa/smaida/jebkas cits"/. Ir pāris pārīši man draugos, kuru bildes ar mazo vienmēr liek pasmaidīt! Pārdomātas, mākslinieciskas...super! Bet ir tādi, kuri liek plus mīnus vienādu bildi no 10 dažādiem rakursiem un tās bildes vispār nav pievilcīgas. Bet tas par jebko - bērniem, selfijiem, visu! Kas par daudz, tas par skādi. Pietam, skatīties uz garlaicīgām bildēm ir....garlaicīgi!
09.02.2017 12:38 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Esmu pret bērnu bilžu likšanu soc portālos! Es jau savu dzīvi neizlieku visu apskatei, kur nu vēl savu bērnu izlikt svešām acīm, acīm, kurām mans bērns neko nenozīmē un neizsaka.
09.02.2017 13:00 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Dročīt otrpus ekrānam - lai dročī, uz ko grib :D
bet visi šitie kadri, kas sūta visādām mazajām savus kailfoto instagramos, snapchatos un kur vēl ne, nu, tas gan ir visai briesmīgi. Bet tur, kā jau teicu, bērna foto nelikšana soc tīklos nepalīdzēs, tur drīzāk jāskatās, ar ko tie pirmklasnieki čatojas savos snapchatos un visur citur
09.02.2017 13:06 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Pati nelieku, kaut kā nav iegājies, pati savu dzīvi arī nepubliskoju, varbūt gadā 3 bildes ielieku. Bet ko jūs sakāt, ka bez jūsu atļaujas jūsu mazuli ieliek visos portālos? Man šādi gadījās, mazajam vien pāris nedēļas bija, uzzināju no savas māsas, ka bērna bildes ir internetā, es biju tiiiik dusmīga (e) Kā ar jums?
09.02.2017 17:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits