Klapatas ar kaķi

 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Sveikas!
Te nesen vienai meitenei bija problēmas ar kaķi un cosmietes deva daudzus labus padomus. Varbūt, ka arī man varēsiet palīdzēt. Situācija sekojoša.
Ir kaķis, nepilns gads. Kastrēts decembrī (jau bija sācis iezīmēt teritorijas), pēc kastrēšanas viss bija ideāli. Nesen janvāra beigās pieķēru, ka 2x ir aizkakājis man gaiteni (kaste arī gaitenī stāv). Sabāru kaķi, bet izskatījās, ka viņš to procesu vairāk izbaudīja. Tad pirms dažām dienām aizčurāja vannas istabā paklājiņu. Šorīt no rīta, kamēr es biju WC, nolika man kluci tieši pie WC durvīm! Un skatās tādām izaicinošām acīm "Un ko tu man tagad izdarīsi?". Sāk zust pacietība. Nekādas pazīmes par veselības problēmām nav bijušas. Turklāt, lielākoties jau iet uz kasti, tikai pēdējā laikā sāka ik pa dažām dienām izmest tādus jokus.
Kaķis tiek barots labi, kaste tiek tīrīta nu jau 2x dienā. Uzmanība tiek veltīta maksimāli daudz, gan no rīta, gan vakaros pēc darba. Ar kaķi tiek runāts, tiek glāstīts un vispār tiek lutināts kā bērns. Smiltis ir variētas dažādas, visu laiku gāja uz kasti labi. Jau pat esmu sākusi lielīt un glaudīt katru reizi, kad kastē nokārtojas.
Kut varētu būt problēma? Kas vēl tam bezkauņam nepatīk?:-/:'-(
08.02.2017 17:10 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
varbut pamegini silkona pakaisus? maniem kaķiem sie patik vislabak, un man ari :D
iespejams ka vinam nepatik vieta, kur kaste nolikta. cilveki doma, ka kaķiem vajag privatumu, bet vinam ka jau dzivniekam ir instinktos nokartoties tur kur ir laba redzamiba un nav ta teikt 'bezizeja' ja nu ir 'jabeg'
09.02.2017 20:17 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pamegini nomainit smiltinas. Vai maajas nav vel citi dzivnieki? Citi kaki?
09.02.2017 20:03 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Nezinu, vai viņš var atriebties par kastrēšanu, jo no tās atgāja izcili viegli. Jau tajā pašā vakarā leca un spēlējās. Un tā kā jau pavēlu būtu atriebties, gandrīz 2 mēneši pagājuši.
09.02.2017 19:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Màjà vairs neviena istaba nav jàtur aizvèrta un kakje pierada beidzot pie jaunajàm màjàm un ir laimīga ;)
09.02.2017 18:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Varbūt vińš tà atriebjas par kastrèšanu :/ mana arī pèc operàcijas līdzīgi izpildījàs. Sàkumà mèginàju bàrt un iebàzt degunu sadarītajà, bet pamanīju, ka tà mūsu karš tikai saasinàs, liku mierà. Piečuràja manu somu- izmetu, piečuràja grīdu- izmazgàju. Istabas, kur skapji un drèbes tika vèrtas ciet, guljamistabà vinja neko tàdu nedarīja, jo pašai tur patika gulèt. Tad nu mūsu karš bija gaitenji, vannas istaba un viesistaba :D izmesta soma, pàris apavi, paklàjs. Kad vinja saprata, ka man vienalga uz vinjas izdarībàm un ka izdarot ko sliktu vinjai visi gardumi un lutinàšana tiek nogriezta līdz sausajai paikai un ūdenim- nekàdu spèlju, nekàdu gardumu, nekàdas komunikàcijas- vinja laikam saprata, ka tomèr karš nav vajadzīgs. Laikam 3 nedèljas pilnīga ignora un kakje palika normàla. Kad pàrvàcàmies, domàju viss atkàrtosies, jo kakje īpaši laimīga nebija, bet nè, ir viss ok.
09.02.2017 18:46 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
"Un ko tu man tagad izdarīsi?", pazīstu šito skatienu.
Man arī ir šitāda rakstura kaķis. Un, vēl viss lielajā penterī aprakstītais.
Vispār šausmas. Es nesaprotu, kas man lika viņu paņemt???
Ļoti nožēloju to.
Un, tāds šausmīgi nesaticīgs.:-/
09.02.2017 18:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits