Kur atstāt?

 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Sveikas, man ir radusies brīnišķīga iespēja tikties ar vīrieti, jo ir iespēja dod mūsu attiecībām otro iespēju. Sarunāts romantisks vakars ar dažādām izklaidēm un vīnu vēlāk pie viņa. Bet ir problēma - kur atstāt bērnu? Sīkajam mazliet vairāk kā pieci mēneši, vienu atstāt nevar, ņemt līdzi negribam. Ko darīt?
07.02.2017 13:34 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Es jau vairāk kā tos piecus mēnešus ikdienu iztērēju sīkajam, vai tad ir tik slikti gribēt dienu sev? Sapucēties, atpūsties?

Iztērēju, iztērēju?! Es pareizi salasīju? :-O
Pavadīts laiks kopā ar bērnu Tev ir iztērēts? Kā Tu domā, piedzemdēt bērnu un pēc tam par viņu nerūpēties? Loģiski, ka 5 mēnešus vecs zīdaini ir vajadzīgs aprūpēt 24/7. Ja tu to nezināji, tad vajadzēja vispirms to noskaidrot nevis gulties zem veča.
08.02.2017 13:44 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Lasu un brīžiem nesaprotu dažas labas dāmas... Tāds milzonīgs sašutums par to, ka sieviete grib uz randiņu! Oho! :D Māte vēl nav mironis. Varbūt arī 5 mēneši ir par mazu, lai atstātu uz visu nakti, šoreiz ne par to ir stāsts. Tas viss ir skaidrs, ka svešiem negribas atstāt un bērnu vispār kā tādu tik mazu nevajadzētu atstāt... Bet runa jau ir par to, ka cilvēkam ir iespēja izrauties no mājas, sajust kripatu brīvības un atpūsties.. Vienīgais es nesaprotu, kāpēc jau "pirmajā randiņā" jāsperas palikt pa nakti, skriet iedzert ar bijušo... Ja jau izšķīrāties, tad bija iemesls un jau pie pirmās iespējas skriet uz gultu, nedaudz izklausās pēc vieglas uzvedības dāmas. Diemžēl! Var jau pa dienu tikties, visu izrunāt, atpūsties un ja jau viss tik rožaini beidzas, tad vakaru pavadīt kopā. Lai jau tas mazais blakus istabā guļ - neapēdīs tak. :D Tomēr bērna tēvs cik saprotu, nav jau tā, ka random veci atvedi uz mājām...
08.02.2017 13:50 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man tādu attieksmi nesaprast , jo savu bērniņu gaidīju ļoti ilgi , izciešot neveiksmes un sāpes ne par ko .
Kāpēc tām , kurām bērni nav vajadzīgi , tos var ieņemt un iznēsāt bez problēmām , bet tās , kuras apzinīgas un ģimeniskas , spiestas pavadīt gadus ciešot neveiksmes un vilšanās . :-(
Lielākā netaisnība ever , kuru nevar izskaidrot . :-/
08.02.2017 13:55 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
tas,ka viņa ir māte, nenozīmē,ka viņai visa sava dzīve jāvelta bērnam. Viņa tak bērnu nepamet, neatstāj vienu, nepazūd uz nedēļām, bet vienkārši vienu dienu grib atpūsties. Viņai ir visas tiesības uz to! Un 5 mēnešus vecu bērnu ir atstāt daudz vieglāk nekā. piemēram, 1 gadīgu.
08.02.2017 14:12 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dreambig
Šādi izteikumi man liek apšaubīt, ka es kādreiz vēlēšos būt māte, jo cosmo "sabiedrības daļa" uzspiež, ka māteunbērns ir saauguši kopā.

Ja kaut kādi tur teksti anonīmā forumā, spēj atstāt tādu iespaidu uz tavu maigo dvēseli :D, tad par bērniem Tev domāt vēl par agru. :D Bērns, kā izrādīsies, arī ir pastāvīga būtne un viņa domas pilnīgi noteikti daudzos jautājumos nesakritīs ar tavējām...
08.02.2017 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Tiešām nesaprotu te dažas labas. Tas ka jums jūsu bērns ir visa dzīve un pilnīgi nekas cits jums neinteresē, nenozīmē, ka visām tā ir jābūt. Citām ir svarīgas arī attiecības ar vīrieti nevis tikai 24 stundas diennaktī ņemties ar sīko. Nav brīnums, ka ir tik daudz vientuļo māmiņu, ja jau vīrietis lielākoties ir tikai nenozīmīgs aksesuārs, bez kura mierīgi var iztikt. Šāda apsēstība ar bērnu nav veselīga nevienam - ne sievietei, ne vīrietim, ne bērnam.
08.02.2017 14:46 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Caloo ko vispār pašpietiekams vīrietis var darīt sieviešu forumā? :D
Ja kaut kādi tur teksti anonīmā forumā, spēj atstāt tādu iespaidu uz tavu maigo dvēseli

man netraucē tas, ka es nevaru atsevišķus izteikumus identificēt ar kādu konkrētu personu. Es par tiem spriežu kopumā. Bet mani fascinē šī mūžīgā mātes lomas glorificēšana, kad nekas cits dzīvē vairs neeksistē. Par gatavību bērnam es varēšu spriest, kad satikšu vīrieti ar kuru es vēlēšos bērnus. Nevaru abstrakti tagad teikt, ka jebkurā gadījumā vēlos un man būs. Kad man blakus būs vīrietis, kas mani darīs laimīgu, tad arī domāšu par bērniem. Un ja runājam par gatavību, kas izklausās it kā mēs runātu par "gatavu cepeti cepeškrāsnī", tad cilvēkam var šķist, ka viņš ir gatavs bērnam, bet, kad ierauga to bērnu un saprot, ka tas tiešām notiek, tad ar to gatavību ir kā līdz mēnesim. Turpretī būs sievietes, kas baidīsies no šīs lomas, tomēr beigās mīlēs savu bērnu neiedomājami un no visas sirds. Tā, ka Caloo - koks ar diviem galiem.
08.02.2017 15:10 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ir cilvēki, kuriem bērns ir kaut kas ļoti emocionāls! Bet ir cilvēki, kuriem bērns ir dzimtas turpinājums, dabisks process - turpināt dzimtu, radīt jaunu cilvēku un atstāt kaut kādu savu pēdu visumā. Katram ir savs skatījums uz bērniem, vai tiešām mūždien tik traki jāšausminās par to, ka ir emocionālās mātes un ir racionālās mātes? :-)
08.02.2017 15:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
un ir racionālās mātes

Racionāli būtu uz dažām stundām aiziet uz randiņu un pēcāk atgriezties pie sava mazuļa, nevis mazo atstāt uz diennakti svešai personai (Balstoties uz to, ko autore saka, ka tuvu cilvēku, kam atstāt nav.). Tā gan mamma atpūstos, gan bērnam mazāk diskomforta. Nav jāsēž pie bērna pielipušai, ir jāatrod kompromiss starp savām un bērna vajadzībām.
08.02.2017 15:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dreambig
Caloo ko vispār pašpietiekams vīrietis var darīt sieviešu forumā? :D

Man ir interesanti paskatīties uz jūsu domāšanu utt. :) Citi iet uz zoodārzu, es palasu forumu. Katram savas izklaides. :D
Lab, lab, es vnk iesmēju par jūsu pārspīlēšanu (viena par 3x izsargāšanos, Tu par savām šaubām). :)
08.02.2017 15:27 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/192897-/?sort=DESC&pnr=4
Man liekas, ka pietiek izlasīt Sniegputeņa komentārus šajā linkā, lai saprastu, ka meitenes šausminās nevis par randiņu, bet gan par autores uzskatiem kopumā.
08.02.2017 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
dreambig
tu to komentāru man veltīji, ja? esi lasījusi, ko šī autore ir rakstījusi par bērnu un bērna tēvu? kurš kuru patiesībā negrib? kāds ir iemesls, ka viņi kā ģimene nav kopā?
visas te raksta, ka šausmones grib atturēt autori no randiņošanas... da nav jau slikti, ka jaunā mamma randiņo, tas tikai apsveicami. bet te cilvēks acīmredzami ne tikai pārnestā nozīmē, bet pat fiziski kāpj virsū (atkārtoti!!) vecam grābeklim.
08.02.2017 15:44 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
začeits ja godīgi, tad neveltīju :)
es neiedziļinājos Sniegputeņa stāstā (lasīt - visās pārējās diskusijās), par to, kas ko grib vai negrib. Runāju konkrēti par šo diskusiju, jo citas te šausminās, ka atstās bēbi uz vairākām stundām (kaut diennakti) ar auklīti vai draudzeni. Šajā konkrētajā "atstāšanā", lai atpūstos, padarītu kaut ko citu vai mīlētos ar vīrieti, kuru mīl. Nu kāda pārējām daļa? Nu tak, lai iet un dara. Te pat sāka piesieties pie vārdiem - iztērēju :-D tā ir, ka sievietes pašas izdomā sev problēmas.
08.02.2017 16:05 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man liekas, ka pietiek izlasīt Sniegputeņa komentārus šajā linkā, lai saprastu, ka meitenes šausminās nevis par randiņu, bet gan par autores uzskatiem kopumā.

+++
08.02.2017 16:24 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Man liekas, ka pietiek izlasīt Sniegputeņa komentārus šajā linkā, lai saprastu, ka meitenes šausminās nevis par randiņu, bet gan par autores uzskatiem kopumā.

+
Tas, ka viņa grib satikties ar bērna tēvu, protams, nav nekas nosodāms,tas ir tikai normāli, ka sievietei ir vīrietis ut.. BET tikai viņas attieksme, izteicieni un uzskati ir vienkārši
08.02.2017 18:29 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Atstaasanu beernu taadaa vecumaa pie aukliites vai radinieka neuzskatu par kaut ko nosodaamu. Tas, ka ir piedzimis beernins nenoziimee, ka sieviete vairs nepastaav. Beeet, te jau ir runa par to, ka vina grib pie veca, kas iisti negrib ne vinu , ne savu beernu? Ja man buutu pajukusas attieciibas ar beerna teevu un es domaatu, ka vins ir sapratis kaut kaadas kluudas utt., un mees veleetos atjaunot attieciibas, tad sis randins noteikti notiktu AR BEERNU. Jo ja vinam vajag tikai randinu bez beerna, tad nafig taads vajadziigs? Nu kad sievietes beigs pazemoties (t)
08.02.2017 19:22 |
 
Reitings 7
Reģ: 08.02.2017
Sievietes, jums neviens neprasīja vai tas ir labi, vai slikti un neviens neprasīja nosodīt cik tas ir slikti. Jums prasīja VIETU kur ATSTĀT BĒRNU. :-D
08.02.2017 19:33 |
 
Reitings 60
Reģ: 25.10.2016
Pēc tā kā Sniegputenis izsakās, varētu ieteikt BabyBox....
08.02.2017 19:45 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Ir diezgan daudz cilveku, kuri nozelo berna radishanu. Vai tadel tie janosoda?
Nodosana adopcijai ir risinajums.
08.02.2017 19:46 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Protams normāli ka grib iziet bez bērna. Bet nu šitā autore ir kkāds joks vnk :D
Vecis pamet ar bērnu, ko negribēja jau no sākta gala, bet šī laimīga skries uz randiņu un cer arī uz drāzienu, atvainojos par izteicieniem...pašcieņas vispār nav laikam cilvēkam.
08.02.2017 20:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!