Kas ir tas, kas pārliecina? ...laulības, bērni

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Jūs esat kopā, draudzējaties, mīlējaties, darat lietas kopā, darat atsevišķi, sakāt, ka viens otru mīlat,strīdaties, raudat, izsakāt savas šaubas par attiecībām, norādat uz mīnusiem, cenšaties darīt, tā lai abiem kopā labāk, augat...vienvārdsakot IZDZĪVOJAT kopīgo dzīvi, bet KAS ir tas, kas sievietei dod pilnīgu pārliecību - Jā, es gribu precēt šo vīrieti? Ko domājāt piekrītot, sakot JĀ, vai izanalizējāt, domājāt, kāds tēvs viņš varētu būt, vai nav dzērājs, nesistu u.c. sliktas iezīmes, bez šaubām piekritāt(zinot, ka tas ir sapņu vīrietis un vienmēr apbrīnosiet tikai viņu), nedomājāt daudz un riskējat, jo ja nu kas "Var jau mūsdienās izšķirties, ja nu noies kas greizi..." ?
06.02.2017 15:01 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Es apprecējos burtiski dažas nedēļas pēc kopdzīves sākšanas. Nenožēloju nemaz.

tas tomēr ir kaut kāds veiksmes/saderības faktors, kas jums ir. Citiem tā var nebūt. Nejau visas, kas apprecas pēc kopdzīves sākšanas, gada laikā vai pēc pirmā mēneša - visas kā viens būs laimīgas un neko nenožēls.
Es laikam arī esmu kā Selīna, vērtēju, izvērtēju, domāju.
LACE:-O kā es tevi saprotu! Es arī esmu dvīnis. Tas laikam normāls stāvoklis viņiem. Vienā vakarā domā - bļin, kā besī viņš, nav īstais, tiešām jāšķiras. Bet nākamajā - ārprāts, lose, kā es varēju tā domāt :-D un noturēt sevī šaubas arī nevaru. Reizēm domāju, ka ir lieki kaut ko teikt, tad noturu sevī un staigāju pāris dienas nekāda. Tāpēc labāk laikam ir pateikt, kas nepatīk :)
Galvenais ir akli nemeklēt kādu ideālu, kurš eksistē tikai galvā un nekur citur. Man ļoti palīdz visu izdomāt vienatne.
07.02.2017 08:28 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Dreambig, gluži manas iekšējās pārdomas uzrakstīji! :D
Galvenais ir akli nemeklēt kādu ideālu, kurš eksistē tikai galvā un nekur citur.

Kā zināt, ka neeksistē? Starp citu, cik ilgi esi attiecībās?
07.02.2017 17:24 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Viirs loti miillss, ruupiigs un nekaadu putnu nav, iists gjimenes cilveeks. Appreceejaamies, piedzima beerns un paarlieciiba nemainiijaas. Ruupeejaas par ziidaini, piecietis manas hormonu veetras(kad piedzima aardijos kaa nelabaa un komandeeju), noteici tikai ka taa esot piedzimstot siicim.
07.02.2017 17:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits