Nolaupiits ziidainis un neviens nereaģē

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Uzgaaju facebook laika joslā parsutitu zinu par nolaupiitu mazu ziidaini. Esmu maate mazam viengadniekam un nepaliku vienaldziiga, tik izskatiigi un aciimredzami turiigi vecaaki kasskkeejas, un viens no vinniem nolaupa beernu(izlasiiju cietussaas maates komentaarus).
Policija neko nedara, sanaak ka teevs var noskirt beernu no maates un policija neriikojas. Kaa taa var buut???
Esmu maate un ja man nozagtu beernu es to cilveeku gatava noslepkavot buutu.
Miillaas mammas gan jau esat pamanijussi so zinnu.
Kaadai jaabuut maatei lai valsts nereageetu uz nolaupiitu beernu?
06.02.2017 14:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ļoti žēl mātes un zīdaiņa, lai kāda tur nebūtu situācija. Jo neteikt, kur viņi atrodas, ir ļoti nežēlīgi.
+++
06.02.2017 22:24 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Nu es nezinu gan, ko tad maate taadu vareeja dariit paari beernam. Ja jau taa bija, tad kaapeec bija jaasavaac berns maates prombuutnes laikaa un jaapazuud? Kaapeec jaaslepjas? Ja jau kaut ko dariija paari, tad vajadzeeja iet iesniegumu rakstiit policijaa. Bildees un realitaatee izskataas pavisam cits cilveeks.
06.02.2017 23:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nezinu, ko bērna māte tādu ir darījusi, bet noteikti abi gana "labi"! Neticu, ka vīrietis ko tādu darītu, ja viņa būtu, teiksim, vidusmēra normāla sieviete/māte.
06.02.2017 23:49 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Es domaaju, ka viniem varbuut bija kaski, attieciibas izjukusas. Sieviete draudeeja panemt beernu un aiziet , un vins izdomaaja kaut kaadaa veidaa paarmaaciit vinu.
06.02.2017 23:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nedomāju, ka vienu reizi izteikti draudi dusmās spētu izraisīt tādu reakciju... Vai nu tur tika rīkotas ikdienas histērijas ar draudiem un zvērēšanu vai kā savādāk notika zāģēšana un cenšanās manipulēt un "spiest" uz jūtām, kāpēc beigās notika tas, kas notika. Nesaku, ka vīrietis labi rīkojies, bet iespējams - pelnīti gan. Citreiz savus sūdus, kas tek no mutes, ir jāmācās pievaldīt miera labad.
07.02.2017 00:00 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ļoti nežēlīga un cietsirdīga rīcība no vīrieša (par vīrieti gan man grūti tādu nosaukt) puses. Lai šķiras, lai kārto līdzvērtīgas tiesības uz bērna aprūpi, bet šādi rīkoties ir vairāk kā zemiski.
Visvairāk mani kaitina tas, ka māte tam Madaram vēl visam pa vidu no sava otrā dēla profila raksta. . Vai tik nebus kartējā vella māte, kurai vedekla ne pa prātam.. tikai mans minējums, ne apgalvojums, bet tas ļoti cirtās acīs. Čupa ar pilngadīgiem cilvēkiem, bet uzvedas kā pagājušā gadsimta āfrikāņu cilts bezsirži. No sirds žēl mazuli. Pats tēvs un viņa ģimene šobrīd parāda ļoti briesmīgu uzvedības piemēru.
07.02.2017 00:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Šeit man tiešām žēl tikai pašu bērnu... Žēl, ka viņam ir tik ļoti nepaveicies ar vecākiem!
07.02.2017 01:03 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nu šausmas, kā tā var izdarīt :'-( Palika mammas žēl, var redzēt, ka cilvēkam sirds lūzt.
Protams, es nezinu, kas pie kā ir vainīgs, bet katrā ziņā tēva rīcība ir vienkārši pretīga.
07.02.2017 01:09 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu tā... noskatījos panorāmu. Līvu palika žēl, bet nu nezinu. Man ir grūti noticēt, ka bērna tēvs vienkārši tā paņēma mazo un aizbrauca tāpat vien bez nopietna iemesla.
07.02.2017 07:58 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vai kāda var ielikt viņas Instagram linku? Un jā, meitu viņa nedabūs atpakaļ, nauda spēlē lielu lomu tiesā. :-)
07.02.2017 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 4004
Reģ: 02.01.2011
noskatījos sižetu.
pirmkārt, sievietei baigā starpība starp viņas tēlu soc.t. un tagad, kad filmēts sižets, kaut kā bik velk, ka nav viņa tāda nabadzīte, kā izliekas televīzijas priekšā.
nenotiek viss tā bez iemesla... un pilnīgi ticu, ja vīrietim ir aizdomas/pierādījumi, ka sieviete kaut ko lieto, atstāt viņai zīdaini ir bīstami. skaidrā prātā jau viņa saka, ka nespētu nodarīt pāri, bet, ja salietojas, mazums, kas varbūt.
07.02.2017 09:38 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Kur ir teikts, ka viņa kaut ko lieto?
Iepriekš te lasītais komentārs ir pilnīgi izrauts no konteksta par tabletēm no FB. Cilvēki savā starpā sprieda par nervu zālēm, ko visdrīzāk mammai nākas tagad lietot un viens cits komentārs to pieņemto , ne apgalvoto informāciju vienkārši izsmēja, no kā es tagad redzu, ka ir dzimušas baumas.
07.02.2017 09:44 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Favel, jaa, es ar vakar lasiju tieshi par tableteem un nosmejos, ka cilveki mak partaisit tekstus pa savam..
07.02.2017 09:49 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Pēc Facebook ierakstiem biju vīrieša pusē.
Noskatijos sižetu-tik un tā paliku vīrieša pusē.
Jā,šāda rīcība nav pareiza,taču kā jau daudzi saka: "pagale viena nedeg". Nu,teticu šitām-esmu gatava parādīties televīzijā bez kosmētikas..Jūs taču redzat cik man grūti,tāpēc atrodat bērniņu. Nu neticu un viss! Tas vis tāda lētā "pakazuha" šķiet,jo viss tik banāli-televizijā bez Makeup,asaras pie katra vārda un tie standarta teikumi-es iznēsāju viņu 9men un dzemdējusi,ko tad es viņai varu nodarīt pāri...
Pirmkārt-bērniņu "nolaupījis" tētis. Tētis kas tāpat kā viņa to bērniņu ir radījis! Vecāki ir 2,abi ir vienlīdz svarīgi bērniņam,nevar teikt-kā tu tā tagad viņu atstādināts bez mātes mīlestības,krūts etc.. Bez tēta atstāt būtu OK?!(lai gan skaidrs tāpat,ka tas jau sabiedrībā ir iegājies par normu,ka māte ir kaut kas daudz īpašāks)
Nepieciešams atrast kompromisu,bērniņam izaugt ar abiem vecākiem. Tāda politika "bērns būs tikai ar mani" galīgi nevietā,taču tik un tā,es nostājos tēva pusē. Nav tur viss tik vienkārši,kā tā Līva pasniedz
07.02.2017 10:06 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Sanāk ka mātei atņemt bērnu ir nekas, un visi tie minējumi par tabletēm un histērijām ir smieklīgi. Lai gan, ir vīrieši kas var novest līdz histērijai, nevajag kliegt un būt vardarbīgam, bet ar asiem vārdiem un apvainojumiem.
Es laikam ar nojuktu ja man atņemtu bērnu un neļautu satikt, īpaši ja zini ka otram ir liela nauda un labs advokāts, tas ir spēcīgs signāls ka par labu mātei tas nebeigsies.
07.02.2017 10:15 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Sižetu neskatījos, bet liekas smieklīga tā analizēšana vai tā sieviete tēlo vai nē. No rakstītā sapratu, ka bērns ir aizvests un sievietei par to nav devis nekādas ziņas un tas jau ir ļoti slikti no vīrieša puses. Kaut vai zāğēja viņa to vīrieti mājas, tas nedod viņam nekādas tiesības vest bērnu prom un vēl nedot nekādu ziņu.
Ja viņa nav baigā narkomāne vai dzērāja, bērns noteikti paliks pie viņas. Cik esmu lasījusi tāpat bērnus neatņem mātēm. Tā kā viss būs oki.
07.02.2017 10:16 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
DY,
paklau, ja tev atņemtu tavu zīdaini, tad pirmais, ko tu darītu būtu skriet pie friziera un stundām pavadītu liekot make-up kārtu, lai citi tevi redzētu tādu kā sociālajos tīklos, tu nopietni?
manuprāt, viņai ir bijis ļooti grūti vispār saņemties šādam solim to darīt publiski, jo citu variantu vairs nav. neviens nesaka, kur ir tavs bērns un vazā aiz deguna.
lai vai ko viņi viens otram sariebuši, normāli tas nav. un paņemt sev par advokāti Bruksli kā to dara Madars, arī liekas bišku aizdomīgi - pats noteikti nav bez vainas.
07.02.2017 10:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Ļoti labi ka vismaz viens runā par to publiski, jo šādu gadījumu ir nepieņemami daudz, kad bērns tiek izmantots kā ierocis savstarpējo attiecību risināšanai. Sabiedrībai nevajadzētu izlikties aklai ka šādu gadījumu nav, ir, varbūt pat nežēlīgāki kā parastās ģimenēs kas nevar noalgot dārgus advokātus. Kāpēc jāņem ir skandalozi advokāti lai atrisinātu situāciju? Šeit būtu jāiejaucas psihologam, nevis burta kalpiem, ja tiešām velme ir to atrisināt cilvēcīgā ceļā bērna interesēs.
07.02.2017 10:25 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
un tad, kad mātes "atņem" tēviem bērnus, jo spēlē uz to pašu, ka bērnam taču jābūt pie mātes, tad gan viss ok, vai ne!? :-D:-)
Sižetā taču saka - izšķīrušies jau bija tajā brīdī, kad šis notika. Viņa teica, ka sarunājuši, ka viņa paliek tajā mājā, lai tēvs var redzēt kā ar bērnu apieties utt. Nu nezinu, protams, kas tur varēja notikt īsti tik traks, ka pilnīgi šitā..
07.02.2017 10:34 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
dr567309,
pati jau uzrakstīji, ka Līva jau ir izgājusi uz kompromisu - palikt šķirtā bērna tuvumā, lai viņš redzētu kā mazā aug un attīstās. Viņa negāja uzreiz un neatņēma viņam to bērnu, to šobrīd izdarīja viņš.
Loģiski,ka noteikti viņiem bija strīdi un nesaskaņas, ja jau tuvas attiecības vairs nebija..
Manuprāt, 5 mēnešus vecam zīdainim ir jābūt pie mātes, lai tur vai kas. Ja bērnam būtu gadi 3 +, tad varētu spriest vai pie tēva vai mātes.
07.02.2017 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits