Nolaupiits ziidainis un neviens nereaģē

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Uzgaaju facebook laika joslā parsutitu zinu par nolaupiitu mazu ziidaini. Esmu maate mazam viengadniekam un nepaliku vienaldziiga, tik izskatiigi un aciimredzami turiigi vecaaki kasskkeejas, un viens no vinniem nolaupa beernu(izlasiiju cietussaas maates komentaarus).
Policija neko nedara, sanaak ka teevs var noskirt beernu no maates un policija neriikojas. Kaa taa var buut???
Esmu maate un ja man nozagtu beernu es to cilveeku gatava noslepkavot buutu.
Miillaas mammas gan jau esat pamanijussi so zinnu.
Kaadai jaabuut maatei lai valsts nereageetu uz nolaupiitu beernu?
06.02.2017 14:15 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Nē, tā neatradīsi.
liivaberzina
07.02.2017 12:31 |
 
Patīk
Reitings 2984
Reģ: 09.08.2016
Instagramā viņai konts ir slēgts.
07.02.2017 12:32 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Un nedēļu jau nav redzējusi meitu :-( FB postu izņems, kad meita būs pie viņas. Kaut nu būtu pēc iespējas ātrāk. Negribas ticēt, ka viņa apdraud Keitu. Ehh.
07.02.2017 12:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kā jau teicu, nepazīstu nevienu, varbūt tiešām māte ir šausmone, bet, interesanti, ka daudzi komentāri, arī nepazīstot viñus, aktīvi izsaka minējumus par sliktu mātei uzreiz. Un tiešām nevaru saprast kā make up neesamība dod iemeslu to sievieti nosodīt. Turklāt, cik saprotu pēc dažiem komentiem, ja vīrietis cīnās par bērnu, tad tas ir OK, bet sieviete - gan jau ka pati vainīga. Nemēginu Līvu aizstāvēt, bet divkosība var darboties abos virzienos. Ja viña būtu nozudusi ar bērnu in nełautu tēvam tikties, manas domas būtu tieši tādas pašas.
07.02.2017 12:40 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Tīri teorētiski varu iedomāties situāciju, kad no skata "viss mums labi" māte tomēr apdraud savu bērnu - ja viņu nomāc neārstēta pēcdzemdību depresija. Un tai pat laikā vispār jau māte to bērnu mīl un gatava darīt jebko, lai netiktu no viņa šķirta. Gadās, ka pat pāris mēnešus pēc dzemdībām sieviete būtībā sajūk prātā, tā pasaules vēsturē daudz bērnu ir aizgājuši, BET es nesaku, ka tas ir šis gadījums, šobrīd ir "viņa teica, viņš teica" situācija, un skumjākais, ka neticu, ka mūsu varas iestādes ir tās, kas to reāli taisās noskaidrot.
07.02.2017 12:43 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tiešām ir tik grūti pieņemt,ka ir arī mammas,kurām nevajadzētu būt savu bērnu tuvumā. Un loģiski,ka tv izskatīsies saņurcīta,neies taču pucēties,kurš tad pēc tam žēlos.

Nē, nav grūti. Savukārt, Tev un dažām citām gan ir grūti pieņemt, ka iespējams, ka viss nav tā, kā ir. Tikai viens bet. Ne Tu, ne kāda cita 100% nevar apgalvot, ka tēvs ir balts un pūkains. Tomēr viņa rīcība gan ir zemiska un kopumā nav attaisnojama, kamēr nav pierādīts pretējais (respektīvi, ka māte apdraudēja bērna dzīvību un veselību).
07.02.2017 12:45 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nē, nav grūti. Savukārt, Tev un dažām citām gan ir grūti pieņemt, ka iespējams, ka viss nav tā, kā ir. Tikai viens bet. Ne Tu, ne kāda cita 100% nevar apgalvot, ka tēvs ir balts un pūkains.

Es nezinu uz kurām dažām citām tu tēmē, bet izskatās, ka grūti pieņemt kaut ko te ir tieši tēviņa pretiniecēm. Es vispār esmu neitrālais cilvēks - aizstāvu tikai to, kuru nepamatoti visas norej, šajā gadījumā - tēvu. Kamēr ārpasaule nezin kas ko kā - ne viena, ne otra puse nav ne vainīga, ne pretīga. So.... stop this double standard bullshit, sister.
07.02.2017 12:54 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Nē, nav grūti. Savukārt, Tev un dažām citām gan ir grūti pieņemt, ka iespējams, ka viss nav tā, kā ir. Tikai viens bet. Ne Tu, ne kāda cita 100% nevar apgalvot, ka tēvs ir balts un pūkains. Tomēr viņa rīcība gan ir zemiska un kopumā nav attaisnojama, kamēr nav pierādīts pretējais (respektīvi, ka māte apdraudēja bērna dzīvību un veselību).
Kā jau teicu,būtu situācija otrādāka,tad visas slavētu mammu par drosmīgo rīcību un ka neļauj uzaugt bērnam ar tādu tēvu. Neko citu jau no cosmo klukstēm nevar gaidīt. Sievietes zelts,vīrieši kretīni.
:-D
07.02.2017 12:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kā jau teicu,būtu situācija otrādāka,tad visas slavētu mammu par drosmīgo rīcību un ka neļauj uzaugt bērnam ar tādu tēvu. Neko citu jau no cosmo klukstēm nevar gaidīt. Sievietes zelts,vīrieši kretīni.

+ o jā! Dažreiz rodas sajūta, ka te novākušās veču nīdējas. Ar rīdzinieci priekšgalā.
07.02.2017 12:59 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Pat ja Līva ir kaut kāda šausmone, kura mazulim dara pāri, kapēc tad nav nevar speciālistu klātbūtnē Līva satikt savu mazuli? Viena lieta ir cīnīties par to, pie kā paliek dzīvot mazulis, bet otra - vispār neļaut redzēt bērnu. Pat nezinot apstākļus uzskatu, ka Madara rīcība ir necilvēciska.
07.02.2017 13:01 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Es jau saprotu, ka mēs te visas ļoti labas mammas esam salasījušās, bet ziniet, piemēram, arī alkoholiķes mēdz raudāt, kad viņām bēēērniņus atņem. Vai nu ieslēdzas kaut kāds klikšķis vai arī raud, ka pabalstu nebūs. Ne tik senā pagātnē arī Brice brēca, ka viņai bērnu atņemot, un visi metās viņu aizstāvēt. Beigās izrādījās, ka bērns atstāts viens pārčurātā pamperī, izvārdzis, atpalicis attīstībā.
.
Es esmu par to, lai lietas apstākļus noskaidro attiecīgās instances, un tad mēs varēsim objektīvi spriest par to, vai vīrieša rīcība bija laba vai slikta. Jo šobrīd mēs nezinam otru monētas pusi.
07.02.2017 13:02 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mēnesnīca, kāds ir iemesls Tev tā domāt (ka visas slavētu māti, apgrieztā variantā)? Tas ir Tavs pieñēmums, tikpat labi, es varu teikt, ka Tev visi vīrieši ir zelts, jo šajā diskusijā Tu uzbrūc sievietei (t)
07.02.2017 13:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pat ja Līva ir kaut kāda šausmone, kura mazulim dara pāri, kapēc tad nav nevar speciālistu klātbūtnē Līva satikt savu mazuli? Viena lieta ir cīnīties par to, pie kā paliek dzīvot mazulis, bet otra - vispār neļaut redzēt bērnu. Pat nezinot apstākļus uzskatu, ka Madara rīcība ir necilvēciska.

+1
Es arī uzskatu, ka tā galīgi nošķirt bērnu no mātes ir necilvēciski.
07.02.2017 13:05 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Pasadena, beidz... :-D mēs pietiekami ilgi esam cosmo, lai zinātu kā te viss notiek un kāds tonis parasti ir šāda tipa diskusijās, kurās ir 2 puses - vīrietis un sieviete. :-D
Bet māte jau vērsās bāriņtiesā un policijā, vai ne tā? Kādēļ ar viņu starpniecību netiek organizēta tikšanās?
07.02.2017 13:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sajuta ka daza bucotu zemi pa kuru staiga jebkads biksainais. Vienalga vai krapj vai cietumnieks ka tik vecis pie saniem ! Aizstaves jebkadu veci. Letas dazas te ir
Loti letas:-D
07.02.2017 13:14 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
chérr, piekrītu Tavam komentāram. Arī apgrieztā situācijā uzskatītu tieši tāpat.
07.02.2017 13:15 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Mēnesnīca, kāds ir iemesls Tev tā domāt (ka visas slavētu māti, apgrieztā variantā)?

Ai, nu nevajag... Visas, protams, nē, taču, ja kaut cik seko cosmo, tendenciozitāte attiecībā uz dzimumiem drīz sāk durties acīs.
*
Tēva rīcība, protams, ir pārspīlēta, taču iespējams plānota. Ne jau vienā dienā šī situācija izveidojās. Par māti nezinu, bet rādās tēvam līdzekļu pietiek un ģimenes (viņa mātes) atbalsts arī ir. Un nedodu ne pieci, ka pēdējais kašķis netika ierakstīts, lai pēcāk varētu izmantot tiesā. Ko tik dusmās cilvēki nesarunā...
Vispār manipulācija, manipulācijas galā.
07.02.2017 13:15 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Pat dzērājas un narkomānes savus atņemtos bērnus var apraudzīt bērnu namā, tikai daudzas to nedara, bija filma par to. Es saprastu bērnu paņem tēvs, uzņemas rūpes kamēr vecāki noskaidro savas nebūšanas, bet liegt satikt, slēpties. Tas nav atbalstāmi.
Un es vairāk zinu sievietes kas izmanto bērnu lai manipulētu vai nodarītu pāri vīrietim, nekur neviena neteica ka tas ir ok, tas ir nelietīgi, tikpat nelietīgi cik vīrietis aizved un slēpj bērnu no mātes ;)
07.02.2017 13:18 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tā tīri teorētiski, labāk ir šausmīgas beigas, nekā nebeidzamas šausmas. (t)
Nez kā jūs iztēlojaties to mātes tikšanos utt. Nešķiet, ka bērnam tas būs vnk nebeidzams stress?
Ja viņi varētu normāli rūpēties par bērnu un paļauties, ka katrs no vecākiem dara visu labākajās bērna interesēs, pat ja savstarpēji nevar sadzīvot, tad tas ir savādāk.
Par to pieminēto Brici - tad kad tiešām par bērnu bija tik vien kā normāli jārūpējas, tad viņai tam laika un vēlēšanās nebija, bet kā palika bez bērna, tā ir laiks un iespējas gan pa tiesām, gan mēdijiem skraidīt.
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/201696/atklaj-sausmigos-apstaklus-kados-anglija-dzivojusi-lailas-brices-divgadiga-meitina
Redzot kā šīs lietas nereti pagriežas, es nesteigtos ar secinājumiem par slikto pusi šajā stāstā.
07.02.2017 13:38 |
 
Reitings 27909
Reģ: 11.02.2015
Simts +++ chérr viedoklim.
.
Krimināllietās/administratīvajās lietās taču pastāv personas nevainīguma prezumpcija, vai civillietās tas nav spēkā? Kamēr nav pierādīti pārmetumi ne vienai, ne otrai pusei, NEVIENAI no tām nevajadzētu būt vairāk vai mazāk tiesību redzēt, tikties, dzīvot kopā ar bērnu.
.
Uzskatu, bāriņtiesai vai policijai vajadzēja šajā gadījumā uzlikt tēvam par pienākumu ļaut tikties ar bērnu kaut vai viņa + atbildīgā darbinieka klātbūtnē vai jebkādā citā kombinācijā, kas pēc viņa ieskatiem mazinātu iespējamo apdraudējuma risku bērna tēvam vai bērnam.
.
Ja tīri par minējumiem runājot, "skats no malas", ka tā patiesība varētu būt kaut kur pa vidu. Varbūt arī māte padaudz tusēja, varbūt tēvam bērna aizvešana ar viltu vairāk kalpo kā atriebība, šo faktu pasniedzot kā bērna sargāšanu no mātes-tusētājas, varbūt māte tagad gaužas asaras lej, jo tā pienākas un, kad bērna nav klāt, vairāk saprot viņa iztrūkumu. Neko neapgalvoju. Bet vēlreiz uzsveru augstāk rakstīto - kaut vai neitrālas personas klātbūtnē, bet mātei vajadzētu ļaut vismaz redzēt, tikties ar bērnu, kamēr ilgst tiesvedības process.
07.02.2017 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)