Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu kā rīkoties..

 
Reitings 17
Reģ: 09.08.2016
Sveikas meitenes!
Vēlos dzirdēt Jūsu padomus, ko iesākt šādā situācijā. Esmu kopā ar puisi diezgan ilgu laiku, 2 gadus jau dzīvojam kopā. Pirmo gadu kad vienkārši tikāmies un staigājām pa randiņiem viss bija skaisti, domāju ka viņš ir pats, pats ideāls- rozā brilles. Kad sākām dzīvot kopā, tās rozā brilles nokrita un redzēju kāds cilvēks viņš ir. Visu savu brīvo laiku (laiku, kad viņš nav studijās) viņš pavadīja pie datora spēlējot datorspēles kopā ar saviem draugiem. Man tas bija diezgan nepieņemami, bet pateikt es neko nevarēju jo uzreiz cēlās skandāli. Cietos pāris mēnešus, un kad uzzināju ka viņš vienā mēnesī spēlēs bija iztērējis vairāk kā 250eiro, pateicu- ka vai nu es- vai spēles un draugi, jo ja tajā visā jau tiek ielikta tik liela nauda- tas vairāk nav normāli. Esmu ģimenes cilvēks, savu brīvo laiku visu mūžu biju pavadījusi kaut ko darot vai ar vecākiem, vai brāli un māsu. Viņš savu brīvo laiku ir pavadījis ar datoru visu savu dzīvi (sēdēja pat līdz nakts 4:00). Domāju, ja iesim ar viņu uz kādam aktivitātēm tad viņš no tā datora aties. Bet kad tiekam atpakaļ mājas, atkal sākas tas pats- dators. (tas ir pats pamats). Pa virsu visam iet meli. :'-( Melo par ļoti daudzām lietām. Brīvdienās kad braucam katrs pie saviem vecākiem, viņš tiekas ar saviem draugiem, ar kuriem pavada daudzas stundas, un jāpiebilst- ziņu man nedod, un ko dara- es nezinu... Kad viņam uzraksta kāds draugs un es pajautāju ko viņš labu uzrakstīja- viņš visu izdzēš un pasaka ka neko tādu.
Attiecībās ir bijis tik ļoti daudz melu un "nepateikšanas līdz galam" ka es vienkārši vairāk neticu nekam. Esmu mēģinājusi ar viņu izrunāties simtiem reižu. Viņš apsola ka vairāk tā nedarīs, tad es cenšos ilgu laiku atkal viņam uzticēties, un kad tas kaut nedaudz ir panākts- atkal uzzinu par viņa meliem utt. Un tagad man tas ir jau līdz kaklam, es negribu vairāk censties kaut ko darīt.. izrunāties arī vairāk nevaram, jo viņam tas nepatīk (esmu cilvēks kurš vienmēr grib izrunāties,saprast un visu nokārtot, bet viņš tieši pretēji- nerunā ar mani divas dienas un trešajā izliekas ka viss ir jau kārtībā un ir nokārtojies pats no sevis).
Mīlu viņu loti.. nezinu ko darīt. Esmu jau viņam teikusi, ka esam laikam nesaderīgi un kāpēc mums vienam otru mocīt, labāk šķiramies. Tad viņam sākas asaru jūra, saka ka mani mīl vairāk par visu, mainīsies. Izrunājamies, kādu laiku viss ir labi un tad atkal sākas no gala.
Kā Jūs mīļās meitenes ieteiksiet rīkoties? ko es daru nepareizi? :'-(
Viss sarakstītais laikam izklausīsies pilnīgs murgs, bet rakstu no sirds, jo ir jau tik ļoti sakrājies..:'-(
06.02.2017 12:14 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, ar atkarībnieku nekad kopā nebūtu. Slims cilvēks ir slims. Un viņš nemaz nevēlas mainīties, tātad tur nekas nav līdzams.
06.02.2017 12:19 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Tā nu tas notiek, ka attiecību sākumā ir rozā brilles, pēc tam tās nokrīt un viss sākās! :-)
Es aptuveni zinu par ko tu runā..:-D Atkarība. Parasta atkarība no datorspēlēm. Arī es šad tad uzspēlēju, lai cik ļoti gibētos vēl, protu sevi saturēt grožos :-D
Pamēģini atradināt viņu. Ja reiz viņa vājā vieta esi tu un ir asaru jūra, kad runā par šķiršanos, tad izmanto to! :-)
06.02.2017 12:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.08.2016
Cynthia- Ko tu iesaki, kā man viņu atradināt? Kā tik mēs esam atpakaļ dzīvoklī, tā viņš momentāli sēžas pie datora. Datorspēles vairāk nespēlē, bet visu laiku atsēž youtube skatoties visādus videoklipus.
06.02.2017 12:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kā var pieaugušu cilvēkam kaut ko aizliegt vai no kā atradināt? Nav jau mazs bērns, ko var audzināt. Ja runāšana nepalīdz un neesi svarīgāka par šo atkarību, tad neko tur nevar darīt.
Vari jau mēģināt, ja nav savu nervu žēl, bet es to tiešām nedarītu. Jo, manuprāt, ja cilvēkam ir tāda tieksme uz atkarībām, tad, ja nebūs spelītes, būs kaut kas cits.
06.02.2017 12:33 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Netaisi viņam ēst, tad varbūt vismaz uz kādu laiciņu aties no pc
06.02.2017 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Netaisi viņam ēst, tad varbūt vismaz uz kādu laiciņu aties no pc

Šis nestrādā, tad sāk sūdzēties, ka ēst netaisa :-D
06.02.2017 12:47 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Nuuu...tad elektrības korķi ārā un miers mājās :-D
06.02.2017 12:49 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Anny, youtube ir tāda vieta, kur laikam ir viss ko vien var iedomāties. Tā nu tas ir! Nepiedāvā, bet velc viņu uz aktivitātēm, dažādām, ko vien var iedomāties - labs laiks, velc ārā, aizbrauciet kaut kur uz kādu pilsētu, ekskursijā, peintbols, piedāvā palīdzēt sakopt māju, kopīgi uztaisiet ēst, kā grib sēsties atkal pie youtube, kāda spontāna ideja ko darīt. :-D
Annie, atkarība no datora ir tāda pati kā smēķēšanas atkarība. :-D
06.02.2017 12:51 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Cik jums abiem ir gadu vispār?
06.02.2017 12:56 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Kopā darīšana varētu palīdzēt, bet nevis tā, ka vienreiz nedēļā iziet, bet kopā teiksim sporto 3-4 reizes, vai sporta vietā jebko citu darīt + pastaigas, kino, vakariņas ārpus mājas, braucat pie vecākiem kopā, protams vajag arī nepārspīlēt, lai nav kā salipuši, bet tajā laikā varēsiet visu uzmanību veltīt viens otram... un vajag arī otram dot privāto laiku, sēdēt tajā youtube, mums tač ar citreiz patīk stundu vai vairāk nosēdēt cosmo...
06.02.2017 12:59 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.08.2016
Feisiņa- ja es netaisīšu ēst, tad viņš aizbrauks uz McDonaldu un nopirks.
Cynthia- Es jau to daru ļoti ilgu laiku, bet nekas nemainās. Viņš jau pats to saprot, ka es izdomāju savas spontānās idejas tikai tāpēc lai viņš nesēdētu pie datora.
Viņš saka, ka viņš ar to datoru un draugiem ir izaudzis un to mainīt nevar. Viņa draugi ļoti bieži ir iniciatori daudzām lietām, kā piemēram sēdēšanai līdz rītam pie datora. Jāpiebilst, ka tā vājprātīgā naudas summa tika iztērēta ar draugu palīdzību, jo visa spēļu pirkšana notika caur viena drauga karti. (lai neviens neuzzinātu caur bankas konta vēsturi, ka viņš ir iztērējis tik lielu naudas summu).
06.02.2017 13:02 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Nu patiesībā jau tev pamatos jāatmet doma, par drauga mainīšanu, jo vīrietis ir vīrietis, tu nevari viņu izmainīt.
Otrs tu vari būt maksimāli iedvesmojoša, koķeta un seksīga, lai pievērstu viņa uzmanību, ne tikai zāģējoša, jo rezultātā tu aizrādi un vienīgais, ko viņš grib darīt ir nozust savā pasaulē un mierā, prom no tevis.
06.02.2017 13:07 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Tādā gadījumā izmanto viņa vājo vietu par šķiršanos..ja reiz tu saki, ka ir puņķi un asaras, kad tu to piemini, tad noaicini nost no datora un skaidri un gaiši pasaki ''es šķiros no tevis, ja reiz tu nevari ierobežot sevi, saki, es tev neaizliedzu sēdēt pie datora, bet dari to ierobežoti'' nu kaut kā tā, uz to pusi. Vēl sāc uzkrītoši kravāt mantas! Kaut vai imitē šķiršanos, redzēsi vismaz kāda būs viņa reakcija, ja nekāda, tad viss kļūs skaidrāks. Ceru ka domu saprati!
Man arī pirms vairākiem gadiem bija viens tāds, kas sēdēja pie datora no 7 rītā līdz nākamās dienas 9 no rīta. Es atbraucu, pasaku čau, man pat neatbild. 8h dienā nosēdēju pie viņa virtuvē un runāju pa telefonu. :-D Beigās man piegriezās, es pateicu: es vai dators? Tā arī teicu: spēlēt vari, bet cieni mani un manu laiku, ka es pie tevis atbraucu. Un zin ko viņš atbildēja? Viņš izvēlējās datoru. Es cienu izvēli! Pagriezos un aizgāju. :-)
06.02.2017 13:16 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Manuprāt,łoti smags gadījums. Datorspēles ir liela atkarība. Kā arī melošana ir jau pierasta lieta,ja cilveks māk melot tad tā arī būs visu dzīvi, es piemeram nemāku melot.
Man visnepieńemamākais būtu tieši meli.
Domāju, ka vari darīt ko un kā vien gribi,bet nekas nemainisies.
Varbut izeja ir aiziet prom? Ja tiešam tevi mīl un esi svarīga,tad mainīs uzskatis!
06.02.2017 13:19 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
*uzskatus
06.02.2017 13:20 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.08.2016
Cynthia- esmu jau ko tamlīdzīgu darījusi- izvēle esmu es. Bet pēc kāda laika viss ieiet atpakaļ vecajās sliedēs un sākas no jauna.
chocco1- Pirmie meli arī aizsākās tieši ar datora saistību. Un tie turpinājās par visādiem sīkumiem, un nu es tik tiešām neticu vairāk ne vārdam.
06.02.2017 13:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Meli ir diezgan logisks iznakums. Jo vairak otru gribesi kontrolet un mainit, jo vairak melos un slapstisies. Bet taja paza laika protams vina darbibas lidz galam neatbalstu. Laut no otras puses, liela dala vainaz par savan sirdssapem jauznemas tev pasai. Tu zinot vina paradumus, paliki ar vinu kopa. Tapec man laikam tevis zel nav ne grama.
06.02.2017 13:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.08.2016
Beibe.Marta- Kad uzzināju kādi ir viņa paradumi, mēs jau dzīvojām kopā, sāku kravāt koferus un viņš lūdza lai to nedaru, ka viņš mainīsies. Jā, varbūt arī liela daļa ir manas vainas. Bet ko es daru nepareizi? Jāsaprot, ka cilvēki nemainās un vienkārši jāiet prom, vai arī es varu kaut ko labot? Ja varu, tad kā????
06.02.2017 13:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Esmu biņam teikusi, ka esam laikam nesaderīgi un kāpēc mums vienam otru mocīt, labāk šķiramies. Tad viņam sākas asaru jūra, saka ka mani mīl vairāk par visu un mainisies

Beidz manipulet ar skirsanos lai piespiestu vinu mainities. Uzskati, ka esat nesaderigi? Ej prom. Gribi palikt kopa? Macies pienemt vinu tadu jaf vins ir. Lai cilveks mainitos, vinam tas jagrib pasam. Iniciativai janak no pasa. Un te vins to nevelas. Tu to vel neesi sapratusi? Laiks ta ka sakt domat un beigt sapnot.
06.02.2017 13:31 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Anny111
Ja Tu jau tagad netici vińam, kā Tu plāno dzīvot ar vińu tālāk,kad būs bērni un gimene? Visu laiku dzīvosi stresā un nezińā!
06.02.2017 13:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits