Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā sarunāt ?

 
Reitings 96
Reģ: 10.12.2016
Esmu kopā ar puisi jau vairāk kā gadu. Man ir 17gadu. Gribētos vienreiz palikt pie viņa pa nakti. (l) Bet nebūs nekas tāds. Paskatītos filmas,mūziku klausītos un tā. Kā sarunāt ar mammu lai atļauj?:-( Mamma tāda stingra ,bet nu tomērrr...:-/ Melot negribu, ka palieku pie draudzenes. Kā pārliecināt, ka nebūs nekas tāds un tikai laiku kopā pavadīsim ?
05.02.2017 01:35 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
Manā ģimenē stingrais bija tētis. Es mēdzu laisties pa kluso, teikt, ka esmu pie draudzenēm utt. Tas noteikti nebija tas pareizākais variants, taču .. toreiz strādāja diezgan labi. Viņi jau tāpat nojauš, kad mums (bērniem) ir kaut kas aiz ādas. Tev droši vien iesaku parunāties ar mammu, pastāstīt to, ko uzrakstīji šeit. Droši vien tāpat uztrauksies, varbūt uzreiz nesapratīs, bet vismaz dosi laiku mammai "sagremot" pārmaiņas, lēnām noskaņot. Kas zina, varbūt mamma nemaz neiebildīs? ja puisis labs un pati prātīga.
05.02.2017 01:41 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
Gads jau arī ir diezgan ilgs laiks, varbūt mamma jāiepazīstina ar puisi? (ja tas vēl nav izdarīts)
Manuprāt, tas arī liek vecākiem nedaudz atslābt zinot, ka neko neslēp.
05.02.2017 01:43 |
 
Reitings 96
Reģ: 10.12.2016
Mamma sen jau iepazīstināta. Pati esmu patstāvīga un prātīga. Tā teikt "mājas bērns." Bet ar puisi kopā jūtos kā ar draudzenēm. Tik jautri mums kopā un mīļi.:-D Gribu pārliecināt mammu, ka viss būs labi, bet liekas, ka viņa man neuzticas.:-/
05.02.2017 01:46 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
pasaki, ka esi dzimumbriedumu sasniegusi. Ieverojot Seksualas un reoroduktivas veselibas likumu, Tev ir tiesibas uz kontracepciju. Pat aborta gadijuma, jo esi vecaka ka 16, atlauju no mammas nevajadzetu. Tapat Tev ir pielaujams staties dzimumattiecibas.
Ta ka Tu tam neesi gatava un to neplano tuvakaja laika, bet gribi tikai vinas atlauju milam vakaram ar puisi.
05.02.2017 02:16 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Kā būtu, ja viņš pirmo reizi paliktu pie Jums?
Man vecāki arī stingri, un tad, kad puisis jau bija palicis pie mums, parunājies ar vecākiem utt, tad bija zaļā gaisma un arī es varēju ciemoties :)
Stingriem vecākiem patīk kontrole un zināt, kur viņu bērns ir. Varbūt izstāsti mammai, ka gribi palikt uz filmu vakaru, un, ja jūti, ka ir pret, uzjautā, varbūt viņš var palikt pie jums! Izskaidro, ka vēlies pierādīt, ka var arī vienkārši forši pavadīt laiku kopā!:)
05.02.2017 10:34 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
pasaki, ka esi dzimumbriedumu sasniegusi.

Tas nekādā veidā nemaina to, ka līdz 18 gadiem vecāks ir atbildīgs par bērnu un vecākam ir tiesības kaut ko aizliegt.
Stingriem vecākiem patīk kontrole un zināt, kur viņu bērns ir.

Man jau šķiet, ka robežas un kaut kāda kontrole un vēlme zināt, kur ir viņu bērns, ir visiem normāliem vecākiem, ne tikai singriem...
Par situāciju kā tādu - neredzu īsti iemeslu palikt pa nakti - paskatīties filmas, utt. - to visu var darīt arī vakarā, pēc tam braucot mājās. Nesaprotu tieši to obligāto ''palikt pa nakti'' daļu, ja jau nekas vairāk nav ieplānots. Bet mammai varētu būt drošāk, ja jūs būsiet mājās - tas tiešām nav slikts variants vinai palūgt, lai pusisi līdz vēlam vakaram paliek pie jums. Ja nu reiz paliek pie jums pa nakti, tad atsevišķā istabā.
05.02.2017 12:26 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Liepulapa - yes! Arī man pašai bija tā, ka puisis varēja palikt pa nakti, sarunājām,ka gulēs citā istabā. Protams, vakarā pačubināties ir forši - līdz vēlam vakaram gulšņājām, skatījāmies filmas un čubinājāmies, tad devāmies pie miera un nākamajā dienā vēl pavadījām dienu kaut kur vai nu visi kopā, vai nu divatā kaut kur aizbraucām.
Manuprāt, ja pāris reizītes tā var izdarīt, tad vecāki nesatrauksies, ja paliksi pie viņa. Jo nu, tas ir saprotams, ka naktīs ir citādāka gaisotne un atklātākas sarunas, darbības. Turklāt, ja esat attiecībās vairāk kā gadu un mamma puisi jau pazīst, nedomāju, ka viņai būtu iebildumi, ja viņš paliks pie jums :)
Atceros, ka pirmoreiz, kad prasījos pie puiša un mamma piedāvāja mums abiem palikt pie mums, mazliet dusmoju un domāju, ka tas taču nekam neder.. muļķības! Tas ir forši un labāk tā, nekā melot :)
05.02.2017 13:19 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man 17 gados bija 12 gadus vecāks džeks :D vecāki neko nevarēja iebilst, dariju ko gribēju. Man liekas dīvaini ka gandrīz pilngadīgam cilvēkam kaut ko neļauj darīt..liekas pietiekami veca lai pati pieņemtu lēmumus kur un ar ko gulēt.
05.02.2017 13:32 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Bet nebūs nekas tāds. Paskatītos filmas,mūziku klausītos un tā.

Cik % iespējamība, ka nebūs, pēc tavas mammas domām? Pēc tava izteiksmes veida jau var noprast, ka pati pieļauj domu uz kaut ko. Citādi filmas un mūziku var arī pa dienu vai pie sevis mājās, bez ''un tā''. :D
05.02.2017 13:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits