wtf

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
pēdējās nedēļas laikā sākuši zvanīt dažādi sveši mob.nr...
man parasti zvana tikai pazīstamie, es principā svešus nr. neceļu...
nesaprotu, kas notiek... katru dienu viens vai divi sveši nr. zvana...
02.02.2017 13:07 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Kas liedz pacelt klausuli?

Nekas. Bet redz šeit parādījās, ka daudzi cilvēki neatbild nepazīstamiem numuriem. Un ja es būtu tādā situācijā, ka zvanu no sveša numura, un otrā galā nepaceļ (vienalga, vai tādēļ, ka principa pēc neceļ nepazīstamiem, vai tādēļ, ka sapulcē) es uzrakstītu sms.
Neuzskatu, ka pēkšņi ir bezizejas situācija, jo kāds cits nepacēla telefonu. Šajā gadijumā, lai vīram paziņotu, ka sieva slimnīcā. Nu nepaceltu, varētu uzrakstīt sms.
04.02.2017 14:47 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Šajā gadijumā, lai vīram paziņotu, ka sieva slimnīcā. Nu nepaceltu, varētu uzrakstīt sms.

Jā, protams, jo, piemēram, recepcijas darbinieces/policista pirmā doma, kad zvanu necels, būs "ak, nabadziņam noteikti ir telefonfobija. meklēšu savu personisko mobilo, lai sms nosūtītu, jo man tik ļoti rūp citu labklājība".
Vai arī garāmgājējam palūdzot piezvanīt no viņa mobilā (piemēram, tev tikko nozaga somu un tu mājās netiec), viņš, protams, ar prieku gaidīs, kamēr tu sms sadrukāsi un otrā galā izlasīs un beidzot pacels klausuli.
Necelt svešus numurus ir katra brīva izvēle un biežu mārketinga zvanu dēļ pat saprotama, bet domāt, ka tā ir norma, visi tevi aptekalēs (jo var gadīties situācijas, kad tu esi tas, kam vajag to zvanu, ne jau zvanītājam, vienīgi tu vēl to nezini) un tam nekad nebūs negatīvu seku ir mazliet naivi, lai neteiktu - stulbi.
04.02.2017 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Nu nesaprotu šito nepazīstamo numuru necelšanu.
Man ar bija agrāk bail ( :D ), bet tas bija sen- biju maza un stulba, acīmredzot no cilvēkiem baidījos. Nav tagad vispār nekādu problēmu. Ja zvana kādi no telemarketinga- tā arī pasaku: sorry, neinteresē utt.
04.02.2017 16:05 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Aurelia, nu labi, bet kāda atšķirība starp neceļu principa pēc, un neceļu jo esmu sapulcē. Abos gadījumos cilvēks neatbild. Darbinieks darīja, ko varēja - piezvanīja, bet tur necēla. Nu bet šaubos, ka kāda izlasīja šo gadījumu, un tagad pēkšņi sāks celt nepazīstamiem numuriem.
Ja man kaut kas ir noticis telefonam un vajag sazvanīt piemēram kādu no mājiniekiem (šādas situācijas ir bijušas), es vienmēr uzrakstu sms, nevis zvanu. Jo tiešām būtu stulbi kavēt kāda cita cilvēka dienu, mēģinot kādu sazvanīt, jo nekad nevaru zināt, vai šis cilvēks varēs pacelt. Un tad piemēram pēc h tam svešajam cilvēkam atzvana, un viss ko viņš var pateikt ir "Mani uz ielas apturēja meitene, prasīja piezvanīt". Un tad rodas lieki stresi. Tāpēc es uzreiz palūdzu vai nevaru uzrakstīt sms, kurā īsi izstāstu kas noticis, un risinājumu, kaut vai to pašu, ka man nozaga somu un netieku mājās, tādēļ gaidīšu tur un tur.
Cēlāji nekad nesapratīs necēlājus, tā vienkārši ir. Nevajag uzskatīt, ka tagad tie otrie ir stulbi. Tik pat labi varētu apgalvot, ka visi kuri baidās no augstuma ir stulbi. Tur nav nekādas loģikas.
04.02.2017 16:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits