wtf

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
pēdējās nedēļas laikā sākuši zvanīt dažādi sveši mob.nr...
man parasti zvana tikai pazīstamie, es principā svešus nr. neceļu...
nesaprotu, kas notiek... katru dienu viens vai divi sveši nr. zvana...
02.02.2017 13:07 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man šķiet, ka tas no kāda septembra vai oktobra par to zvanīšu, ne? :D Jo man kaut kad vasarā arī vēl zvanīja no cita operatora.
02.02.2017 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Es varu pateikt pāris gadījumus kad svešs numurs ir bijis ar personisku informāciju.
Man ir zvanījusi mājas vecākā lai paziņotu par problēmām mājā (viņai ir visu dzīvokļu kontaktpersonas).
Man ir zvanījuši lai paziņotu ka ir pazudis mans tuvs radinieks (viņš viens pats dzīvoja tālu no pārējiem radiem un šī persona bija atradusi manu numuru viņa piezīmēs).
Man ir zvanījuši no bankas lai painformētu par izmaiņām vai atgādinātu par lietām ko esmu piemirsusi (dzīvokļa apdrošināšanas atjaunošana).
Man ir zvanījuši no policijas lai painteresētos vai nevaru ierasties liecības sniegšanai kādā lietā.
Ir zvanīts no Lattelecom (esmu viņu klients) lai piedāvātu ātrāku un lētāku interneta pieslēgumu par ko pat nenojautu jo viss apmierināja un nebiju iedziļinājusies jaunākajos piedāvājumos.
Pati esmu zvanījusi uz vienīgo drauga numuru ko atcerējos no galvas lai pateiktu ka esmu palikusi bez telefona un labi ka draugs ceļ svešus numurus.
Un protams ir bijis neskaitāmi daudz zvanu no kurjeriem.
02.02.2017 15:05 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
nesaprastaasirds - jes!!!
Bet vēl jo vairāk, īpaši, ja zvana "random uzņēmumi, kuriem ir kaut kā saglabājies Jūsu numurs, un viņi izmisīgi vēlas kaut ko piedāvāt" - ir cilveki, kam patīk, ka viņiem uzzvana un paziņo, un viņiem lieki nav nekas jāmeklē.
Neceļot telefonu, uzņēmums nevar izzīlēt, interesē Jūs tas piedāvājums vai neinteresē. Tāpēc, būtībā, ir foršāk pacelt telefonu un pateikt, lai vairs netraucē - ietaupīsiet gan viņu, gan arī savu laiku :)
02.02.2017 15:09 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Es arī nekad neceļu. Ja būtu pazīstams un steidzami man būtu obligāti jāpaceļ - uzrakstīs sms. Kā tas man bija pāris dienas atpakaļ, kad no darba kolēģe zvanīja. Savādāk nē, nē - neceļu. Un par ārzemju nr. vispār nerunājot. Protams, man nav ko slēpt, bet vnk nepatīk atbildēt uz svešiem nr. tas arī viss.
02.02.2017 15:17 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Es ne tikai vienmēr ceļu, bet arī atzvanu, ja neesmu dzirdējusi zvanu.
Nekas slikts man nav noticis :-D
02.02.2017 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Ņemot vērā ka starp svešajiem numuriem mēdz būt noderīgi tad es "riskēju" un atbildu. Man nav grūti veltīt pusminūti laika un pateikt nē paldies neinteresē. Piemēram nesen zvanīja ka gribot noņemt ūdens paraugus manā dzīvoklī. Teicu ka piedāvātajā laikā nebūšu mājās. Pēc nedēļas zvana vēlreiz ka ļoti gribot iegūt datus mūsu mājā - atbildēju ka man pus kāpņutelpa ir pensionāri un tie vienmēr ir mājās tāpēc tur būs vieglāk noņemt ūdens paraugu un ūdens tiešām visā mājā ir vienāds :-D.
Kad zvanīja no kādas telefonu kompānijas godīgi pateicu ka man telefons ir uzņēmuma un izmaksas sedz darba vieta tāpēc man neinteresē neko mainīt (l).
Vienmēr jau var rīkoties kā to dara mans draugs - tikko kāds pazvana ar ko viņš negrib runāt viņš pasaka ka šobrīd ir aizņēmts un lai uzzvana vēlāk. 85% neviens neatzvana 8-)
02.02.2017 15:21 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Principā es arī svešus random numurus neceļu. Ja es zinu, ka man zvanīs tad un tad no sveša numura, tad ceļu, bet ja pa bezpriģeli pēkšņi sāk zvanīties sveši numuri, es iegooglēju un tad neceļu :-D
Un man ir zvanījuši arī pazīstamie no svešiem numuriem, vienmēr atsūta sms, lai paceļu, un tikai tad zvana.
Kā jau te teica, man arī nepatīk vispār pa telefonu po žizņi runāt. Es pieturos pie sms saziņas un ja nu ļoti vajag, tad tikai zvanu.
02.02.2017 15:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Principā bieži vien svešus numurus neceļu, bet pārsvarā tad, ja nojaušu, kam tie pieder... Ja zvana kurjers, kāds pasūtījums, pieraksts, tad ceļu, bet nu nav man tie kurjeri/pieraksti katru dienu, lai es nevarētu savilkt paralēles.
Man vairāk besī, ja pazīstamie neceļ telefonu stundām ilgi, jo vienkārši atstāja mašīnā/izslēgta skaņa (pat ja ne darbs/ne dzīvesveids neprasa atslēgt telefonu).. nu tad man vienmēr gribās pajautāt, kam Tev vispār telefons ir vajadzīgs.. bet ok, katram savi tarakāni
02.02.2017 15:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es domāju, ka nevienam nav grūti pacelt, bet nu es negribu! Mani neinteresē pat laipni pateikt, ka nē paldies, bet man nevajag tādu un tādu pakalpojumu, lai pēc tam vēl klausītos, ka es nesaprotu ko laižu garām. Kur viņi vispār manu numuru dabūjuši? Kā jau teicu, ja esmu kādreiz savus datus atstājusi, tad norādu, lai sazinās caur e-pastu. Visādi citādi - thank you, but no thank you. Ja kas steidzams - lūdzu, sms un ja man tas būs saistoši, tad atzvanīšu. Nezināmiem numuriem arī nekad nezvanu atpakaļ pat, ja nejauši zvanu garām palaidu.
02.02.2017 15:49 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un par kurjeriem utt runājot - ja kaut ko gaidu, loģiski, ka saprotu no kurienes nezināms nr nāk. Bet ja negaidu, nekas nav noticis, man neko nevajag utt - nooooo thank you! :-D
02.02.2017 15:51 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es ceļu svešus nr, jo reizēm zvana, piemēram, no kādas medicīnas iestādes, atgādināt, ka man tuvojas vizīte vai arī interesējas par kādu sludinājumu, ko esmu ievietojusi vai kādā citā mani interesējošā jautājumā.
02.02.2017 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Man atkal krīt uz nerviem kad cilvēks aizraujas ar sms. Piemēram atraksta vai varu palīdzēt kādā jautājumā, kad atbildu ka varu mēģināt saņemu problēmas izklāstu. Sāku rakstīt atbildi ko pārtrauc jauna īsziņa ar precizējumiem vai piebildēm kas izsit no domas. Atbildu uz jautājumu, saņemu papildjautājumu un tā vairākas reizes. Labāk būtu piecās minūtēs ātri visu izstāstījusi pa telefonu nevis pus stundu rakstījusi sms (e) Īsziņas es atbalstu tad ja īsti nevar runāt (piemēram esi sapulcē) vai ir īsi jautājumi uz ko gribi īsu atbildi nevis uzraksti jautājumu kā reģistrēt nodokļu grāmatiņu VID mājas lapā un kas vispār ir EDS un kā tur tikt 8-)
Un ļoti interesanti kur jūs esat reģistrējušas savus telefona numurus ka jums tik bieži zvana. Es dažādus piedāvājumus saņemu labi ja 5 reizes gadā un man tie īpaši netraucē.
02.02.2017 16:01 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tur jau tā lieta, ka nekur! Kontaktinformāciju daudzi uzņēmumi pērk. Piem, iepriekšējā darba vietā LV, arī mūsu datubāze ar 10 000 cilvēku kontaktinformāciju bija nopirkta.
02.02.2017 16:06 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Tad laikam mans numurs ir pārāk dārgs :-D:-D:-D neviens nespēj nopirkt
02.02.2017 16:12 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Es arī daļēji arī neceļu svešiem numuriem.
Man bija vienu brīdi, ka katru dienu es saņēmu 3 ienākošos zvanus no ārzemēm. Katru reizi no citas valsts. Aizgāju uz Biti pajautāt, kas par lietu, palīdzēt nevarēja, bet es vienkārši nobloķēju tos numurus, tagad miers.
Un kopš tā man arī ne īpaši gribās celt svešiem numuriem. Ceļu, ja gaidu kādu svarīgu zvanu.
Īpaši neceļu tādiem, kuriem uzrādās Unknown vai Private number, tos vispār ignorēju.
02.02.2017 16:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man tas pats. Un es nekad svesus numurus necelu un necelsu. Manu nr zin tikai tie kam tas tiesam jazin. Es gan galvu par to nelauzu, man reali vienalga. Bus kads pazina, atsutis sms
02.02.2017 16:19 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu, ja man pāris dienu laikā vairākas reizes zvanītu nepazīstami numuri, tad droši vien paceltu gan. Ziņkāres pēc. :-D Citādi, lai arī parādā nevienam neesmu, pa policijām, tiesām arī nav iemeslu vazāties, es svešiem numuriem neatbildu, jo negribas. Man vienmēr, kad ir zvanīts, izrādījies, ka piedāvā pāriet pie cita operatora, citu televīziju vai internetu, kaut kādas aptaujas, Dormeo matračus un Kosmodiskus. :-D Es neapvainojos, ka man zvana, bet neredzu arī iemeslu, lai apvainotos, ka neatbildu. Tas ir mans privātais telefons, man nav pienākuma atbildēt visiem pēc kārtas.
Darba telefons, protams, cita lieta.
02.02.2017 17:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī svešus nummurus neceļu. Visi, kuri man ir pazīstami un var man piezvanīt - tos nummurus esmu ierakstījusi kontaktos, līdz ar to, kad zvanīs, nummurs tiks noteikts. Jēga man tērēt laiku, laipni atsakoties no kārtējā pakalpojuma, aptaujas vai hvz vēl kaut kā, kas man tiešām nav nepieciešams?... Ērtāk vnk necelt un nelikties ne zinis.
02.02.2017 17:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ir vienkārši intraverti un ekstraverti cilvēki, nekas wow un šausmīgi dīvains tur nav, dažādi cilvēki ar dažādu uztveri.
Man nepatīk celt svešiem numuriem, tas mani uztrauc ļoti. Ja es zinu, ka man kāds zvanīs vai man ir jāgaida zvans, tad es arī ceļu, bet zvani kuri nāk negaidīti no svešiem telefoniem reizēm netiek celti, reizēm pat pazīstamiem neceļu ja zinu, ka neiet runa ar neko nopietnu. Godīgi sakot, es būtu ļoti laimīga ja man visi cilvēki labāk sūtītu sms, nevis zvanītu.
02.02.2017 18:06 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man vispār telefons īpaši nepatīk, zvans ļoti kluss, stāv somas dziļumā, nedzirdu stundām ilgi. Pazīstamiem atzvanu, bet svešie nr. tik zvanās un zvanās. Nenormāli ilgi Bite vai Viasat zvanījās.
Tāpat neatbildu, ja man tas tajā brīdī nav ērti-ēdu, eju pa ielu utt.
02.02.2017 20:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits