Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecībās ar sociopātu

 
Reitings 38
Reģ: 22.09.2015
Vai kādai ir pieredzes stāsts par attiecībām ar cilvēku - sociopātu?
01.02.2017 12:14 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Ko Tu konkrēti domā ar vārdu - sociopāts? Man ir pieredze, diemžēl :-D Uzreiz varu teikt - labāk nevajag sākt!
04.02.2017 00:07 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Sociopāts ir neārstējams. Nekad nepaliks labāk. Manipulēs, melos, darīs pāri. Visiem no malas liksies, ka jums viss ir labi, jo viņš labi pratīs nospēlēt gādīgā lomu. Neviens tev nevarēs palīdzēt un daudzi pat nosodīs, ja vēlēsies viņu pamest, jo no malas viņš izskatīsies kā ideāls, rūpīgs vīrietis.
Esot kopā ar šādu cilvēku, tu pakļauj sevi lielām emocionālām un fiziskām mokām. Kā arī, plānojot ģimeni tagad ar viņu, tu jau esi nolēmusi savus bērnus nelaimīgām un slimīgām ģimenes attiecībām.
Šādi cilvēki bezjēgā ņem kredītus, spēlē azartspēles, iesaistās akciju tirgos, neko nesajēgdami par atbildību, kam jānāk līdzi. Viņi nezina, kas ir atbildība.
Viņiem patīk manipulēt un izmantot cilvēkus. Ja viņi ir jauki pret kādu tagad, tad tas ir tikai tāpēc, lai varētu šo cilvēku vēlāk izmantot, piemēram, lai aizņemtos naudu.
Mans tētis ir sociopāts. Mamma, acīmredzot, mazohiste, kurai patīk mūžīgi būt cietējas, upura lomā.
Es viņus abus neciešu.
04.02.2017 00:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Apkopojot iepriekšējos komentārus - ja gribi būt mūžīgā cietēja, zemāka par zāli un visīstākais kājslauķis, tad tik uz priekšu ;-) Neviens ar varu no viņa Tevi neatvilks, ja vien pati kaut kad patiešām to nesagribēsi 8-)
04.02.2017 00:23 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Ir pieredze, un izbija. Tāda veida cilvēks nekad nesapratīs savu problēmu, savas kļūdas. Vismaz pēc pieredzes. Labāk šķirties un dzīvot tālāk vienai
04.02.2017 01:22 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
:-)
04.02.2017 01:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Visupirms vajadzetu aprakstu kas tev liek spriest, ka sociopats. Lielai dalai nemaz nav ne jausmas kas tas ir.
04.02.2017 03:46 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ir. 3 gadi, no kuriem 2 centos tikt no viņa prom. Ar tādu nav attiecību, ir tikai viņš un viņa iegribas. Viss, kā viņš grib, vai arī Tevi pataisīs par maitu. Ja kas nebūs viņš gribēs, Tu būsi tā egoiste, kas tikai par sevi domā. Mīļš un jauks tāds spēj būt tikai tik, cik nepieciešams, lai tad, ja sadomāsi viņam pārmest, ka viņš ir egoists, butu Tev ko atgādināt, ka tā nu gan nav. Ja Tev steidzami vajag naudu zobārstam, Tev to iedos, bet nē, ne jau tāpēc, ka uztrauc Tava labsajūta - to zobārstu Tev vēlāk pieminēs katru reizi, kad viņam kaut ko vajadzēs.
Pārmācīt tādus nevar. Aiziesi, pakaļ gan paskries, ja būsi bijusi viņam gana izdevīga, bet pēc nedēļas viss jau būs vecajās sliedēs. Nepiekritīsi iet atpakaļ, sāksies terors. Nevis tāpēc, ka mīl,bet tāpēc, ka neklausi. Dabūsi visu gammu - no pilnīgas romantikas ar milzīgiem pušķiem, līdz draudiem un iežēlināšanai (Mans eksemplārs kādu gadu gāja kārties. Dzīvs ir vēl šodien. Ir dzirdēts, ka citi eksemplāri mēdz draudēt arī ar fizisku izrēķināšanos. Pa retam presē var palasīt par gadījumiem, kad ir ķērušies arī pie darbiem - nav man, tad lai nav nevienam. Mīlestība tā nav, tas ir egoisms. ). Ja izdodas to izturēt, var tikt no viņa arī vaļā. Nepieciešamības gadījumā var nākties iesaistīt policiju.
Tās nav attiecības, tā ir elle un, ja ir aizdomas, ka vīrietis ir sociopāts,labāk nemaz nesākt. Ja esi jau attiecībās un ceri šeit izlasīt kaut vienu gadījumu, kad sociopāts ir mainījies, tad, visticamāk to tomēr nesagaidīsi. Pat, ja viens būs, iesaku ņemt vērā nospiedošo vairākumu un tomēr kratīties no viņa vaļā. Jo ilgāk paliksi, jo grūtāk būs. Ne vien ieraduma pēc, kad liksies ka baigais laiks tomēr kopā un varbūt tomēr vēl pacensties, nevis mest to pie malas, ka ja jau tik ilgi kopā, tad jau nebija tik slikti. Ar katru dienu, ko pavadi ar tādu kopā, Tu viņam vienkārši dod arvien vairāk argumentu, ko izmantot pret sevi.
04.02.2017 07:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Pēc tam ir tā, - kas tas bija?? Vai tiešām pati sevi necienīju?
04.02.2017 08:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Alexxa,labi, ka tiki prom, tur vajag stiprus nervus.
Autore, iegaume, ka sociopatisms nav raksturiba ipasiba vai untums, tad ir sava zina "smadzenu defekts".
04.02.2017 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Mana labākā draudzene bija ar tādu attiecībās. Kad viņa man beidzot pastāstīja kas notiek un kā jūtas, es biju šokā, jo no malas to neiedomāsies.. Viņš viņai nemitīgi lika justies sliktai, nepilnvērtīgai, pie visa vainīgai, dumjai, nespējīgai utt. Man žoklis līdz zemei atkārās klausoties. Viņa beidzot bija spējīga aiziet, bet viņš viņu tāaa sačakarēja..Tas viss atstāja iespaidu uz fizisko veselību+vēl bija depresija. Drausmas. Pamazām atkopjas, lai gan gads kipš šķiršanās ir pagājis. Ja es būtu zinājusi kāda ir situācija, būtu ātrāk iesaistījusies, bet diemžēl no malas tiešām nevarēja pateikt.
04.02.2017 09:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vai tad fakts, ka tu viņā saskati sociopāta pazīmes, pats par sevi nav "dīlbreikeris"? Es pievienojos tām, kas iesaka bēgt, kamēr var. Vēlāk būs grūtāk, un tas var būt pat bīstami.
04.02.2017 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits