Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cena par fotosesiju

 
Reitings 88
Reģ: 29.07.2010
Sveikas!
Palasīju vecās diskusijas par fotosesijām un ir tik daudz viedokļu par to norisi.. kā jau parasti tam tā būtu jābūt! :-) Tāpēc intereses pēc būtu priecīga dzirdēt jūsu viedokli par šiem aspektiem:
- Cik jūs esat gatavas maksāt par 1 h garu fotosesiju?
- Kāds būtu optimālais fotogrāfiju skaits, ko jūs vēlētos saņemt pēc fotosesijas?
- Vai jūs dotu piekrišanu tam, ka fotogrāfs jūsu bildes izmanto savai reklāmai (publicē mājaslapā, facebook utt.)
- Ja esat piedalījusies profesionālā fotosesijā, kas ir bijis tas pozitīvais, kas palicis atmiņā (vai kuriozs)?
- Ja esat piedalījusies profesionālā fotosesijā, kas ir bijis tas negatīvais, kas palicis atmiņā?
Paldies dāmas, novērtēšu ikkatru atbildi par tēmu! Jauku jums vakaru (l)
31.01.2017 20:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
- Cik jūs esat gatavas maksāt par 1 h garu fotosesiju?
25-30 eur
- Kāds būtu optimālais fotogrāfiju skaits, ko jūs vēlētos saņemt pēc fotosesijas?
40-50
- Vai jūs dotu piekrišanu tam, ka fotogrāfs jūsu bildes izmanto savai reklāmai (publicē mājaslapā, facebook utt.)

- Ja esat piedalījusies profesionālā fotosesijā, kas ir bijis tas pozitīvais, kas palicis atmiņā (vai kuriozs)?
piedalījusies esmu , bet nekā īpaša nebija
- Ja esat piedalījusies profesionālā fotosesijā, kas ir bijis tas negatīvais, kas palicis atmiņā?
-
31.01.2017 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Par stundu adekvāta samaksa man šķiet ir no 70-100 eur. Gaidītu kādas 20 apstrādātas bildes, pārējās vnk ar kādu filtru. Nē, negribētu, lai manas bildes kur publicē. Ļoti nepatīk, ja fotogrāfs ir nerunīgs, noslēgts, neaktīvs.
31.01.2017 20:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tādā īstā foto sesijā esmu bijusi vienu reizi, maksāju 50 eiro fotogrāfei + 15 eiro par studijas īri, cenās neorientējos, bet šādas summas katrā ziņā par skaistām bildēm man žēl nebija :)
Saņēmu apmēram 60 fotogrāfijas, tas arī šķita ļoti pietiekams skaits, vienīgi būtu vēlējusies, lai skaistāk tās apstrādā, jo šķita, ka nav apstrādātas vispār, bet nu tas tā .. (t)
Skatoties, kādas bildes .. ja pati labprāt publicētu tās fb, tad man nebūtu iebildumu, ja arī fotogrāfs tās publicē .. ja tas būtu kas privātāks (piemēram, grūtnieču fotosesija, pirms bērniņš ir piedzimis utmldz.) tad laikam gan nē. Patika, ka fotogrāfe ieteica, kā stāvēt, piekārtoja matus, apģērbu utt. :)
31.01.2017 20:59 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
1. Atkarīgs, pie kura fotogrāfa. Līdz 120 eur, ja nav viens no topa fotogrāfiem.
2. Līdz apm. 80. Ne vairāk. Lai ir profesionāli apstrādātas - katra. Citādāk neticu, ka ir nopietnu izlasi taisījis. Sesijas laikā tiek safotogrāfēti vairāki simti.
3. Jā, bet, iespējams, ar laika nobīdi, ne uzreiz (ja, piemēram, ir kāzu bildes vai grūtniecības foto)
4. Fotosesijas at atbilstošu noskaņojumu un fotogrāfu vienmēr ir patīkamas, par kurioziem būtu ilgi jādomā.
5. Nekas īpaši negatīvs nav bijis, tikai vienā fotosesijā gadījās, ka fotogrāfe bija pārāk sasaistīta un neprata radīt ne atmosfēru, ne brīvu gaisotni, ne arī ieteikt pozas, drīzāk bija jādomā, kā atraisīt viņu. Bet citādāk viss ok., nav bijis nekas nepatīkams. Ā, vienreiz man gan bija nepatīkami citu vietā - fotogrāfa priekšā. Kad viena dāma nesaprata, ka fotogrāfs ir ieradies uz reportāžas foto nevis fotosesiju, un nesaprata, ko nozīmē "dabisku mirkļu ķeršana", bet gan ieciklējās uz stastiskiem, mākslīgiem, tēlotiem foto, gaidot, kad viņa varēs sākt pozēt vai to ieliks skaistākajā pozā. Bet tādi "kadri" jau gadās gandrīz katrā pasākumā, kur ir reportāžas foto, jāsamierinās. :-)
31.01.2017 21:05 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.07.2010
Paldies!! :)
31.01.2017 21:51 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
- Cik jūs esat gatavas maksāt par 1 h garu fotosesiju?
Esmu maksājusi līdz 130 euro, ieskaitot make up un matu sakārtojumu, bet fotogrāfi profesionāli.
- Kāds būtu optimālais fotogrāfiju skaits, ko jūs vēlētos saņemt pēc fotosesijas?
50 būtu ļoti labi, bet parasti tās ir 20-30 bildes, vismaz ļoti labas un katra ļoti labi apstrādāta.
- Vai jūs dotu piekrišanu tam, ka fotogrāfs jūsu bildes izmanto savai reklāmai (publicē mājaslapā, facebook utt.)

- Ja esat piedalījusies profesionālā fotosesijā, kas ir bijis tas pozitīvais, kas palicis atmiņā (vai kuriozs)?
Parasti ir ļoti viegli sastrādāties, nedaudz neveikli bija, kad fotografējos ārā un nevarēju noturēt acis vaļā, tad nu bija jautri, cenšoties dabūt normālas acis bildēs. :-D
- Ja esat piedalījusies profesionālā fotosesijā, kas ir bijis tas negatīvais, kas palicis atmiņā?
Viss ir bijis lielākoties pozitīvi, ja neskaita, ka 1x samaksāju 110 euro par fotosesiju, bet rezultāts nepatika, 10-15 bildes un visas viduvējas.
01.02.2017 01:05 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Cik jūs esat gatavas maksāt par 1 h garu fotosesiju?
90 euro
- Kāds būtu optimālais fotogrāfiju skaits, ko jūs vēlētos saņemt pēc fotosesijas?
10-20
- Vai jūs dotu piekrišanu tam, ka fotogrāfs jūsu bildes izmanto savai reklāmai (publicē mājaslapā, facebook utt.)
01.02.2017 01:33 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Maksājusi par fotosesiju neesmu, jo man vīrs ir fotogrāfs. Bet pēc, apmēram, vienas stundas varētu būt kādas 20 ļoti labi apstrādātas bildes, bet pārējās, kā jau šeit minēja, ar filtru.
Kā arī fotogrāfiju skaitu ietekmē tas, kur tas viss notiek. Ja studijā- tad jau var gaidīt daudz bildes, bet, ja kaut kur ārpus telpas, tad būs mazāk.
Svarīgi, lai fotogrāfs nav noslēgts, lai saka kādas idejas, kā būtu labāk, kā labāk nedarīt utt.
01.02.2017 07:04 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
- Cik jūs esat gatavas maksāt par 1 h garu fotosesiju?
Līdz 50e max
- Kāds būtu optimālais fotogrāfiju skaits, ko jūs vēlētos saņemt pēc fotosesijas?
Ap 30
- Vai jūs dotu piekrišanu tam, ka fotogrāfs jūsu bildes izmanto savai reklāmai (publicē mājaslapā, facebook utt.)
Jā, ja vien tās nav grūtniecības bildes.
- Ja esat piedalījusies profesionālā fotosesijā, kas ir bijis tas pozitīvais, kas palicis atmiņā (vai kuriozs)?
pati neesmu piedalījusies, jo parasti vīrs mani var ļoti labi nofotografēt.
01.02.2017 09:27 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.07.2010
Forši, paldies par viedokļiem! :)
01.02.2017 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
maksimums 50 eir
01.02.2017 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
- plus mīnus 70 eiro.
- 20-30 labas bildes.
- TFP Basis (kad gan modele izmanto bildes, gan fotogrāfs izmanto bildes reklāmai), ir bezmaksas pasākums, par kuru neprasa samaksu... Ja sesija bijusi bezmaksas, tad fotogrāfs dŗikst izmantot manas bildes. Citos gadījumos es šīs bildes esmu nopirkusi, un fotogrāfam nav tādu tiesību viņas kkur publicēt. Tas pēc ārzemju prakses..
- Esmu. Viss bija pozitīvi. Tika piedāvāta šampanieša glāze, lai var atbrīvoties.
- Nekā jocīga vai negatīva nav bijis.
01.02.2017 12:26 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Esmu bijusi fotosesijā. Vairāk par 50€ nemaksātu. Saņēmu 50-65 fotogrāfijas, no tām labāk apstrādātas kādas 15.
Negatīvais, kas palicis atmiņā ir tas, ka ar fotogrāfu tika sarunāts, lai fotogrāfijas netikti soc.tīklos publicētas. Bildes nebija man pat atsūtījis, ka jau fb bija salicis. Protams, cēlu traci. Kā var ielikt vairākas bildes fb, ja tika runāts, ka NELIKS, neatsūtot pat klientam pirmajam :-|
01.02.2017 14:01 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.07.2010
Ray, tas gan izklausās ļoti neprofesionāli no fotogrāfa puses! Tā kā tracis vietā..
01.02.2017 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!