vecais labais bijušo jautājums

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Čau, dāmas un lēdijas :)
Drusku pacilāšu apspriesto un nomuļļāto bijušo draudzeņu tēmu. Nē nē, neviena te neterorizē nedz mani, nedz draugu (cik zinu :D ) Es terorizēju sevi pati. Esam kopā vien pusgadu bet jau ar lieliem kopīgiem sapņiem par nākotni. Puisī entuziasma ir tik pat cik manī, tur viss kārtībā. Bet kad sākām tikties, vēl nezinot, kurp ceļš mūs aizvedīs, par attiecību jautājumiem nerunājām vispār. Neesam vairs pusaudži, un abiem ir bijušas ilgas, nopietnas attiecības, abi bijuši bez 5 minūtēm precēti. Bet tas ir viss, ko es zinu. Tomēr, man nav sajūtas, ka varu iepazīt savu otro pusi, nezinot viņa pagātni, un nevaru uzzināt pagātni, nezinot par bijušajām. Sākumā, kad tika pieminēti šādi temati, es tos nogriezu jau pusvārdā, paziņojot, ka es neko negribu zināt, lai nepieļautu viņu kļūdas. Bet ar laiku sāku domāt, ka gribu gan. Mācīties taču var arī no svešām kļūdām.
Te nu arī ir lielais jautājums - kā? Kā atrast balansu starp zināšanu un nezināšanu, un cik "veselīgi" ir adekvātā līmenī izrunāt bijušo jautājumu? Jāpiebilst vēl, ka esmu greizsirdīga kā velns, tāpēc nezinu, kādas varētu būt manas reakcijas uz... informāciju :D
31.01.2017 12:48 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Man pietiek ar to,ka zinu kā bijušo meiteni sauca:-D:-D. Vairāk neko negribu zināt, mazāk zināšu labāk pa nakti gulēšu:-D
01.02.2017 18:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vardu uzvardu zini? Man pietiek ar vizualo, paskatos un punkts. Skirsanas iemesls interese tiri virspuseji.
01.02.2017 19:18 |
 
Reitings 89
Reģ: 12.02.2015
Lielos vilcienos zinu par pēdējām attiecībām, kuru dēļ man bija 2 gadus jācīnās par puiša sirdi, jo meitene viņu bija pamatīgi salauzusi.
Ir taču teiciens - jo mazāk zini, jo labāk guli! :)
01.02.2017 19:42 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pasēžot un pafiltrējot savā prātā, kāpēc tad man vispār ir par viņu kaut kas jāzina, izsecināju, ka man tās bijušās un iemesli principā ir pie vienas vietas, galvenais un svarīgākais, lai, ja nejauši uzpeld tēma, kaut vai par ceļojumiem runājot kādam pasprūk ko pieminēt, lai tā nav tabu tēma, pēc kuras pa māju jāskrien ar pīlādža zaru un svētīto ūdeni :D :)
02.02.2017 10:03 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Biju attiecībās, kur neko nezināju, jo uzrei pateicu, ka negribu zināt un viss. Bija tiiiiik viegli. Nekādu uztraukumu, nekādu "īsfilmu" galvā par viņiem, nekā!
Tagad esmu kopā ar puisi ar kuru no sākuma bijām tikai draugi un apspriedām bijušās attiecības, kad sagājām kopā, atkal sapratu cik grūti tas ir, kad zini kā izskatās, kādi bija iemesli, kurš ko.. no sākuma bija pagrūti, kamēr visas tās das maisījās pa galvu, tagad vienalga. Galvenais laikam, ja gribās kko zināt, prasi, bet neieteiktu vārdu, uzvārdu, bildes. Vismaz zinot sevi es bez tā būtu arī iztikusi. :-D
02.02.2017 10:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!