vecais labais bijušo jautājums

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Čau, dāmas un lēdijas :)
Drusku pacilāšu apspriesto un nomuļļāto bijušo draudzeņu tēmu. Nē nē, neviena te neterorizē nedz mani, nedz draugu (cik zinu :D ) Es terorizēju sevi pati. Esam kopā vien pusgadu bet jau ar lieliem kopīgiem sapņiem par nākotni. Puisī entuziasma ir tik pat cik manī, tur viss kārtībā. Bet kad sākām tikties, vēl nezinot, kurp ceļš mūs aizvedīs, par attiecību jautājumiem nerunājām vispār. Neesam vairs pusaudži, un abiem ir bijušas ilgas, nopietnas attiecības, abi bijuši bez 5 minūtēm precēti. Bet tas ir viss, ko es zinu. Tomēr, man nav sajūtas, ka varu iepazīt savu otro pusi, nezinot viņa pagātni, un nevaru uzzināt pagātni, nezinot par bijušajām. Sākumā, kad tika pieminēti šādi temati, es tos nogriezu jau pusvārdā, paziņojot, ka es neko negribu zināt, lai nepieļautu viņu kļūdas. Bet ar laiku sāku domāt, ka gribu gan. Mācīties taču var arī no svešām kļūdām.
Te nu arī ir lielais jautājums - kā? Kā atrast balansu starp zināšanu un nezināšanu, un cik "veselīgi" ir adekvātā līmenī izrunāt bijušo jautājumu? Jāpiebilst vēl, ka esmu greizsirdīga kā velns, tāpēc nezinu, kādas varētu būt manas reakcijas uz... informāciju :D
31.01.2017 12:48 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Man bija svarīgi uzzināt visu par atiecībām, pat par seksapartneru daudzumu...-no sērijas, tev partneres var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt vai tomēr līdz 10, vai vairāk. .....sākumā kautrējās bet vēlāk pateica, ka uz vienas rokas skaitāmas, un man tas ir ļoti svarīgi, jo apkārt ir tik daudz jākļi, kas puspasauli apjājuši savos 30 gados... :-D un tādu man nevajag... 8-)
31.01.2017 19:34 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Es neizjutu greizsirdību pat, kad man rādīja bijušo plikbildes Secināju, ka es smukāka un viss.
Par šo nobrīnījos (t)
Sanāk, ja sūti puisim intīmu bildi, kura domāta tikai viņam, rēķinies, ka viņš var to parādīt savai nākamajai draudzenei..
31.01.2017 19:53 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Manējais man paspēja izstāstit pat tad, kad kopā nebijām. Bija dikti atklāts. Izstāstīja, gan kādēļ pametis un cik ilgi bijuši kopā. Tas sākumā mani neaudz sabiedēja, jo tie iemesli bija nu tādi ļoti interesanti un nopietnas attiecības bija tikai vienas, bet pēctam tas man tikai palīdzēja. Nu, tādā ziņā ka nebija jāmokās neziņā un es sapratu, kas viņam nepatīk attiecībās. :D
31.01.2017 20:01 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Es neizjutu greizsirdību pat, kad man rādīja bijušo plikbildes Secināju, ka es smukāka un viss.

Nu es neko labu nepadomātu par vīrieti, kurš rāda savi bijušo draudzeņu kailfoto. Un pati arī negribētu skatīties un vēl salīdzināt ar sevi.
31.01.2017 20:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man nav slāpes uzzināt par vīrieša bijušajām dāmām.. ja vīrietis par to vēlas ļoti parunāt un izkratīt sirdi.. ok! Bet pa lielam..informācija bez kuras var iztikt. :)
Es neizjutu greizsirdību pat, kad man rādīja bijušo plikbildes Secināju, ka es smukāka un viss.
Šis gan nav kompliments vīrietim.. manuprāt..
31.01.2017 20:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nav ko sūtīt savus kailfoto, tad nebūs šādu problēmu... ;-)
31.01.2017 20:12 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Man liekas nožēlojams vīrietis-bēbis sāks rādīt nākamajai draudzenei ex kailfoto. un sieviete kas tādus piekrīt skatīties īsti sevi neciena. bet tas tikai mans viedoklis :)
31.01.2017 20:32 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
vēstules ar nelasītu. ar ex mūsu e-pastu sarakste ir biezu grāmatu apjomā, ceru,ka neviena to tagad nelasa :D
man liekas ir forši, ja ir kkāda privātuma robeža katram :)
31.01.2017 20:38 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Funny. Atcerējos, kad tikai sākām sazināties un neuztvēru savu pašreizējo vīrieti kā potenciālu puisi, tīri ziņkāres pēc izprašņāju viņu par iepriekšējām attiecībām un uzzinot, ka viņi bija kopā 5 gadus vēl vīpsnāju par to, kādēļ viņš viņu nebildināja, jo gan jau meitene to gaidīja un vispār fufu tā vilkt garumā :-D tagad to atceros, smejos un domāju, ka labi vien ir, ka tā.
31.01.2017 20:47 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ak vai, privātas sarakstes, kur nu vēl personīgi foto vai citas intīmas padarīšanas, tas man nedz interesē, nedz ir vajadzīgs. Interesē beigas, interesē notikumi, kas bijuši viņa dzīvē, taču kaut kā iegājies, ka mēs ne viens, ne otrs īsti nepieminam pat to, ka pirms ir bijis vēl kāds vai ka ar šo kādu kaut kas ir darīts kopā. Un lai arī pie tā esmu pati vismaz pa pusei vainīga, man tas tomēr šķiet savādi. Un sarunājamies mēs tiešām ļoti daudz. Bet ziņkārība tirda :-)
31.01.2017 21:00 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Apbrīnoju introverto piegājienu dzīvei, ja ziņkārība tirda es parasti jau runāju tajā brīdī :D domāju tikai KĀ pasniegt nevis VAI pasniegt :P tev arī iesaku ;) sper pirmo soli un tā arī pajautā - vai esmu tev pirmā meitene? ja atbilde ir nē, tad tev ir pamats turpināt.. :D
31.01.2017 21:03 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nez kāpēc daudzi mīl "introverts" lietot teju kā lamuvārdu (t) bet te mēs 2 tādi satikušies un ir jautājumi, kas ap 30 gadu vecumu kļūst muļķīgi :D
31.01.2017 21:18 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Es neizjutu greizsirdību pat, kad man rādīja bijušo plikbildes Secināju, ka es smukāka un viss.
Stulbi tā celt savu pašapziņu, vīrietis arī ar putniem galvā, ja tā rīkojas. Abi viens otru atraduši.
Interesē beigas, interesē notikumi, kas bijuši viņa dzīvē, taču kaut kā iegājies, ka mēs ne viens, ne otrs īsti nepieminam pat to, ka pirms ir bijis vēl kāds vai ka ar šo kādu kaut kas ir darīts kopā.
Saņemies, saki, ka gribi parunāties par bijušajām attiecībām, nevis lai pārmestu, bet aprunātos.
Uzskatu, ka katram tie skeleti no skapja ar laiku izkrīt tāpat, labāk, ja pirms tam jau šis tas ir izrunāts.
31.01.2017 21:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Mēs viens par otra pagātni zinām ļoti daudz, viņš jau sākumā mani izprašņāja pamatojot to ar to, ka viņam tas ir svarīgi, lai iepazītu otru, ja rodas jūtas. Ka savām kafijas vai nedēļas nogales meitenēm neko neesot prasījis. Viņa pagātni arī visai labi pārzinu un tā viņam ir bijusi ļoti vētraina, gan krāpšanas, gan neskaitāmi vienas nakts sakari. No vienas puses priecājos, ka to zinu, jo kaut kādā mērā rodas lielāka uzticība - viņš man savus lielākos noslēpumus ir izstāstījis, ir pārliecība, ka tas dzīves posms ir noslēdzies. Bet no otras puses, protams, ik pa laikam tarakāni galvā uzdanco. Bet viens gan - priecājos, ka viņš ciena visas sievietes, kas viņa dzīvē ienākušas, lai arī tikai uz mirkli. Jo neesmu redzējusi pat 1 foto, saraksti vai dzirdējusi kādu apkaunojošu detaļu.
Bet prieks, ka to izrunājām sākumā, vairs pagātne cilāta netiek, būtu sāpīgi to visu tagad klausīties, bet toreiz mīlestība vēl nebija un tie stāsti bija ..tikai stāsti.
31.01.2017 21:28 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jā, tas neko labu neliecināja, ka tās plikbildes rādīja. Un ne jau ar manu atļauju. Vienkārši atvēra un parādīja (2 bijušo meiteņu bildes). Iespējams, tur bija kāda no jums. Protams, ka ar tādu īpatni kopā sen vairs neesmu, bet tolaik ne tādi brīnumi vien nāca ārā. Bija arī visādi seksa stāstiņi utt. Tikai nezinkāpēc katru reizi tur atšķīrās nianses :D
31.01.2017 21:35 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Zinu lielos vilcienos par pēdējo bijušo, jo viņam tā bija ļoti sāpīga šķiršanās. Nekādās baigās detaļās viņš neieslīga un es arī nejautāju. Pagātne ir pagātne. Nākošgad precamies, līdz kāzām viņš pilnībā aizklās savu tetovējumu ar bijušās vārda pirmo burtu.
01.02.2017 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011
Esam kopā 4 gadus, neko nezinu un nemaz neinteresē. Dzīvojam šodienai, nerakājamies viens otra pagātnē :-)
01.02.2017 13:32 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Interese man bija pietiekami liela, tāpēc nointervēju viņu un uzzināju visu ko gribēju zināt :-D Varētu teikt tā - vienreiz izrunājām un miers uz visu mūžu.
Es esmu tāds cilvēks, kuram ir svarīgi zināt kāda ir tā otra pagātne. Man interesē cik daudz ir bijušas nopietnas attiecības un kāpēc tās beidzās. Un šo interviju es veicu jau pašā attiecību sākumā.
01.02.2017 13:45 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Man ir tik ĻOTI bail no tā, ka kaut ko vairāk kādreiz uzzināšu! iepriekšējās attiecībās tiku nedaudz sāpinata, jo zināju šo to par puiša bijušo meiteni. Sāpīgi bija tad, kad uzzināju, ka viņš viņai raksta ik pa laikam.
01.02.2017 13:45 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Es neizjutu greizsirdību pat, kad man rādīja bijušo plikbildes Secināju, ka es smukāka un viss

Štrunts par greizsirdību,man vairāk izbrīna fakts,ka tavam draugam ir saglabājušās bijušo meiteņu plikbildes. Stulbi jautāt,bet viņš viņas kolekcionē?:-D
01.02.2017 18:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!