Pamācība: kā nopirkt aviobiļetes?

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Jālido no punkta A uz C caur B ar lielo bagāžu. Nekad dzīvē neesmu patstāvīgi pirkusi (un arī komplektējusi lidojumus) biļetes, nav saprašanas ko un kā. Tad nu ļoti lūgšu palīdzību, ieteikumus. Kas ir jāievēro, kam jāpievērš uzmanība, utt.? (Arī attiecībā uz laiku starp lidojumiem. Cik daudz h ir OK?)
Kur vislabāk, ērtāk meklēt? (Skyscaner zināms, par pārējiem neesmu lietas kursā)
Un kā ir ar tiem cilvēkiem, kas piedāvājas piemeklēt un sakomplektēt lētākos, izdevīgākos lidojumus? - kāds viņam no tā labums (jeb viņš gaida, lai es pārskaitu viņam "pateicības naudu"? Viņš man iedod linkus un es pati pērku? Un kā varu būt droša, ka tas " kantoris" ir drošs, uzticams? :D
Atvainojos par bērnišķīgiem iesācēja jautājumiem. :D jautājumu man daudz, ceru uz tikpat daudz atbildēm un informāciju.
30.01.2017 14:32 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Lido ar Turkish Airlines, varēsi paēst, ja tas ir svarīgi! :D
01.02.2017 22:28 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Tikai neaizmirsti,ka rynair pārsvarā lido uz mazajām lidostām, piem, Briselē, tu nebūsi Briseles international, tāpēc pērkot atsvišķos lidojumus pārliecinies, ka izlidosi no pareizās!
01.02.2017 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Mad, nu nelidošu es ar KLM! :D uz Tenerifi nav.
Paldies ! Rīt būs brīvāks, ierakstīšos te vēlreiz, lai atbildētu vai uzdotu jautājumus :)
02.02.2017 01:21 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
MADasaHATTER, trusi/kaķi/suni(neliela izmēra) var ņemt salonā tajā pārvadājamā būrī, un būris jānovieto sev priekšā zem sēdekļa (kā rokas bagāža), bet atceries, ka dzīvniekam jābūt visām nepieciešamajām potēm un dokumentiem, kas to apliecina. Kad lidosi, pirms pērc biļetes, noskaidro, kāda ir konkrētās aviokompānijas politika un prasības.
-
Par tēmu - ja aviokompānijas nelido no Rīgas, tām visdrīzāk ir codeshare flights, ko izpilda airbaltic. Piemērs: tev ir Etihad izdota biļete no RIX līdz SYD - no Rīgas līdz FRA/ZRH/AMS utt lidosi ar Airbaltic, tad no attiecīgās eiropas lidostas līdz Abu Dhabi un tālāk uz Sidneju ar pašu Etihad, bet visi skaitīsies Etihad reisi, uz kuriem arī attiecināmi Etihad noteikumi (piem, bagāža) un serviss. Ja interesē, kurām aviokompānijām ir codeshare flights ar BT, to var atrast viņu mājas lapā: https://www.airbaltic.com/en/codeshare-interline-partners
leillu - ēdina gan, un arī bagāžas politika neatšķiras short haul vai long haul. Vienīgi ēdināšanas servisa apjoms ir atkarīgs no reisa garuma, un tā ir visur. Protams, ka 1h garā reisā tev iedos tikai snackus, visdrīzāk kādu sendviču, un padzerties, viņiem fiziski nav laika apjomīgākam servisam (kas būtu siltā maltīte). Turpretī, sākot no ~2h (kā kurai aviokompānijai) pasažieriem arī ekonomiskajā klasē tiek piedāvāts silts ēdiens. Un pa Eiropu ir ļoti daudz reisu, kas pārsniedz 2 un 3h, un ir arī garāki.
-
Par to ko Amēlija Mia uzrakstīja - jā, ja pirksi nesavienotos, obligāti pārbaudi, vai sakrīt lidostu kodi.
02.02.2017 01:52 |
 
Reitings 16
Reģ: 05.09.2013
hmm, es pirms 3 nedēļām lidoju pa tiešo uz Tenerifi ar Smartlynx avio kompāniju. Biļetes gan nepirku atsevišķi, bet jau kopā ar viesnīcu Kolumbā.
02.02.2017 03:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ari man slikta pieredze ar Airbaltic un divas reizes(piesejas koferim jo tas bija par 3 cm, neparspileju, lielaks ka atlauts. Pec ielidosanas savacot somu, no maka bija pazudusi 20 euro plus jaunaas smarzas)., lidoju tikai ar Ryanair. Lidotu tikai ar to jo nav bijusas problemas ja vienigi neerti kresli, vienmer pec lidosanas sap mugura nedaudz.ka ari Airbaltic abas reizes lidojot smirdeja nedaudz pec wc, tacu tas bija jau gadus 4, 5 atpakal.
02.02.2017 07:16 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Beibe marta kaa no maka vareja pazust nauda?? Parasti maku un dokumentus tur pie sevim. Bet nu briesmigi vispar..kad prasiju stjuartei kur isti varu savaakt savu koferi alrandee viss ko noteica seko cilveekiem...it kaa es atceretos tos paris cilvekus kas bija licenee.:-D man palidzeja zviedrijas apsardze...bet lv atcerejos ka dzirdeju ka viena sieviete prasija kur vijas twrminaals un kaada sieviete info centraa uzbreeca lai panjem acis pieree un paskatas biletee. Tas ka esi lv nenozimee ka katru dienu lido...vot pretiga attieksme..citur cilveki ir laipni un loti pretimnaakosi..novel jauku lidojumu dod noraades pat pavada bez maz;)
02.02.2017 07:48 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Es bieži vien lidoju caur LT, jo tur vairāk tiešo reisu+ biļetes ir krietni lētākas. Varbūt Tev arī šis variants der?
Avio biļetes meklēju gan caur ryanair mājas lapu, gan caur skyscanner. Bieži vien sky scanner neatrod tos izdevīgākos piedāvājumus. No savas pieredzes, nekad vairs neizvēlēšos Wizzair - kretīniska piekasīšanās politika un sabojāts noskaņojums garantēts. Tad jau tiešām labāk ryanair, ja no lētā gala skatās. Ar Airbaltic problēmu nav bijis, bet nekāda lielā pieredze ar šo kompāniju nav
02.02.2017 08:14 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Jessica, tad, kad vajag man - maijs, jūnijs, - čarteris nelido..
Mis_, der arī LT .. Tik kur lai redz tos tiešos lidojumus? Par to lētumu gan nezinu, jo jāpierēķina vēl ceļš ar auto un gandrīz 2 nedēļu stāvvieta. Un arī pati neērtība, ka atlidojot, nevar 30 min laikā būt mājās :D
02.02.2017 08:33 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.01.2017
chce grać w kasynie moszcz kasyn internetowych โบนัสคาสิโน
02.02.2017 09:35 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Cukurvāvere, ieej ryanair mājas lapā. "From": ieraksti Kaunas/Vilnius un tad skati, kādas valstis aktīvas "To" logā. Uz Maltu, Maljorku, Barselonu u.c. mierīgi var tikt. Ok - mums droši vien citi apstākļi. Braucam bariņā, un auto novietojam ne lidostas teritorijā :-) Sanāk pat ļoti izdevīgi - īpaši, ja aviobiļetes pērk vairāk kā pusgadu iepriekš
02.02.2017 09:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
MAD
Ne,maks bija pie manis. Es parasti dalu naudas turu aploksnee nododamaja bagaazaa. Gadiem ta dariju, pec si gadijuma vairs ne.
02.02.2017 11:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Starpcitu jums nododama bagaza nav savandita? Vai tiesam visu manu gliti salocito apgerbu ta var savandit plika somas kratisanas? Paris reizes atverot koferi man ir soks jo skats tads itka kads tur zeltu meklejis. Pilnigi viss savandits, praktisi tas kas bija apaksa ir aigsaa un otradi. Viniem vispar ir tiesibu raknaties pec secirity parbaudes?
02.02.2017 11:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man pie airbaltic bija savandita,bet nekas nebija panemts! Iespejams lidmasinas bagazu nodalaa sakratijas. Klm un citod connected flight bagaaz uautomatiski parliek. Man patik lidot vispar pat dievinu pacelsanos un nolaisanos ar visu to ka kungos saraujaas un ausis aizkrit vismaz pie drauga braucot taa sajuta bija beidzot lidmasina un beidzot nolaisanaas. Bagazu sameklet reizem ir pagruti portlandee kad izgaju cauti imigracijai bija tikai viena lente viegli atradu;) zviedrijaa kadas 20+lentes isti nezinaju kur mekleet sakuma labi ka cilveeki bija atsaucigi
03.02.2017 06:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!