Dzīve aizgājusi neceļos

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Saprotu ka es tūlīt saņemšu negāciju devas, ka nav vērts neko rakstīt, bet es nezinu ko reāli darīt.
Pirmkārt, es zaudēju darbu un dzīvokli kas man bija un aizbraucu kopā ar draugu projām ar cerību sākt jaunu dzīvi. Bet nekā. Sastrīdējos ar savu māti, viņa mani apmeloja ka esmu nozagusi rotaslietas, piedraudēju ar policiju un uzreiz atradās! Viņa man bojā dzīvi, vairāk nekontaktējamies vispār, pēdejais ko dzirdēju ka viņas draugi atradīs un sataisīs huiņas man :'-( viņa bija normāla sieviete, viņas draugs ir cietumnieks tagad viņa kļuvusi par alkoholiķi :'-( ar tēvu es vispār nekontaktējos jo esmu augusi bez tēva. Esmu zaudējusi visus savus radus :'-( līdz darbam jāgaida 2 mēneši. Dabūju haltūru, nopelnījām 200 euro un tagad jāmēģina izdzīvot līdz nākamajam darbam.
Tik ļoti visu laiku spiež sirdi ka gribās vienkārši nomirt. Domāju par visu caurām dienām katru minūti, vienkārši es lēnām sapūstu iekšēji.
Pieaudzēju matus, pagājuši 3 mēneši, jātaisa profilakses naudas nav. Gribēju garus matus, domāju pieaudzēšana to atrisinās, bet nekā. Cilvēki ieteica ka dabīgie speciāli jākopj lai izaugtu, tagad nožēloju ka pieaudzēju.
Pirms dažām dienām tika sabraukts mans mājas mīlulis, par to arī domāju daudz :'-(
Esmu vienkārši liela izgāztuve nekas vairāk, acīmredzot dzīvot es vispār nemāku. Es esmu nogurusi no visām šitām melnajām strīpām.
Draugs arī kļūst atsvešināts jo neesam bijuši intīmās att. abi jau gandrīz 2 mēnešus, nav noskaņojuma. Pazudis viss dzīvesprieks jo vienkārši man apnicis dzīvot :'-(
Noteikti saņemšu negācijas par čīkstēšanu bet vienkārši gribējās izkratīt sirdi :'-(
28.01.2017 17:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Smieklīgi, ka tās, kuras šausminās par cilvēku pielīdzināšanu dzīvniekiem, citās diskusijās spīd ar savu lamāšanos, neuzglītotību, homofobiju un klaju rasismu. Es labāk uzturos ar 10 dzīvniekiem, nevis vienu tādu sievieti.
Atkārtošos, ka dzīvnieku produktus uzturā nelietoju.

Klau, tu visur piemini to neizglītotību vai tikai man to sanācis pamanīt? Tu gadījumā neesi viena no tām sievietēm, kura ieguvusi augstāko izglītību, lai to varētu pieminēt visur kur vajag un nevajag, tādejādi norādot vismaz uz kaut kādu iemeslu, lai tevi par stulbu kāds nejauši nepieņem? Ja es esmu rasiste, jo neatbalstu nekontrolētu imigrantu klejošanu pa pasauli, tam starpā nekontrolēti vairojoties - lai nu tā būtu. Pietam, esmu diezgan skaidri likusi noprast, ka mani izteikumi ir tēmēti uz imigrantiem, kuri grib/var tikai ņemt, bet negrib/nevar neko valstij dot (te tavs mīļākais vārdiņš - neizglītotie, pārāk reliģiozie (tātad tādi, kuri veikalā tevi neapkalpos pie kases, jo tu pērc alkoholu utt, tādi, kuri pat citā zemē esot, nevis pieņem turienes kultūras un jebkādas citas normas un likumus, bet uzspiež citiem savus, nu un tamlīdzīgi). Tas ir viens. Par homofobiju - jā, iedomājies, es uzskatu, ka nav pareizi 5 gadīgam bērnam borēt to, ka mamma un (+) mamma vai tētis un tētis (+) ir norma, tādejādi jau pašā arā bērnībā iespaidojot bērna dzimumu uztveri. Un pēc tam, tieši tādas mammas brīnās, kādēļ viņu dēli bērnudārzā nevis meitenes aiz bizēm rausta, bet puišus aiz krāniņiem. Atvainojos par savu neizglītoto prastumu izteikumos, bet ko tur lieki ar puķītēm visu apzīmēt vienmēr :-) Ja bērns pieaug un nolemj, ka tas viss ir ok - super. Ja viņš saprot, ka pats ir gejs/lezbiete - tas ir ok! Bet līdz tam ir jāļauj bērnam pašam nonākt, nevis vecākiem jāuzbāž bērnam savi "alternatīvie" uzskati. No posta, kura tu izraki šo "homofobisko" situāciju, es minēju - ka pazīstu pietiekami daudz fantastisku cilvēku, kuri happens to be geji. Es uzskatu, ka mums nav paredzēts būt ar savu dzimumu, bet neiebilstu pret to, ka citi jūtas savādāk. Es nenosodu pašus homoseksuāļus, bet nosodu to, ka tas tiek barots iekšā bērniem. Tā lūk, ceru, ka tavs sirds tagad ir mierīga. Varbūt nākamreiz, pirms tu bārsties ar šādiem apvainojiem, tomēr nevelc kaut kādus mikrofaktus no konteksta, bet palūri uz lielāku bildi. ;)
30.01.2017 17:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tas, kā cilvēks uztver un cik ļoti pieķeras dzīvniekam.. ir visai individuāli. Atkarīgs gan no personības īpatnībām, gan arī no apkārtējās sabiedrības uzskatiem. Pārmest šīs saiknes trūkumu, protams, ir dīvaini, un ne mazāk muļķīgi (ja pat ne vairāk) ir teikt ''štrunts'' par četrkājainā drauga nāvi...
30.01.2017 22:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Klau, tu visur piemini to neizglītotību vai tikai man to sanācis pamanīt?

nu beidz taču visu visur vispārināt :-D
31.01.2017 09:21 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu Rīgā meklē darbu? Pamīju fb sludinājumu,ka meklē auklīti un dzīvošana ir uz vietas darba dienās:)
31.01.2017 18:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits