Dzīve aizgājusi neceļos

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Saprotu ka es tūlīt saņemšu negāciju devas, ka nav vērts neko rakstīt, bet es nezinu ko reāli darīt.
Pirmkārt, es zaudēju darbu un dzīvokli kas man bija un aizbraucu kopā ar draugu projām ar cerību sākt jaunu dzīvi. Bet nekā. Sastrīdējos ar savu māti, viņa mani apmeloja ka esmu nozagusi rotaslietas, piedraudēju ar policiju un uzreiz atradās! Viņa man bojā dzīvi, vairāk nekontaktējamies vispār, pēdejais ko dzirdēju ka viņas draugi atradīs un sataisīs huiņas man :'-( viņa bija normāla sieviete, viņas draugs ir cietumnieks tagad viņa kļuvusi par alkoholiķi :'-( ar tēvu es vispār nekontaktējos jo esmu augusi bez tēva. Esmu zaudējusi visus savus radus :'-( līdz darbam jāgaida 2 mēneši. Dabūju haltūru, nopelnījām 200 euro un tagad jāmēģina izdzīvot līdz nākamajam darbam.
Tik ļoti visu laiku spiež sirdi ka gribās vienkārši nomirt. Domāju par visu caurām dienām katru minūti, vienkārši es lēnām sapūstu iekšēji.
Pieaudzēju matus, pagājuši 3 mēneši, jātaisa profilakses naudas nav. Gribēju garus matus, domāju pieaudzēšana to atrisinās, bet nekā. Cilvēki ieteica ka dabīgie speciāli jākopj lai izaugtu, tagad nožēloju ka pieaudzēju.
Pirms dažām dienām tika sabraukts mans mājas mīlulis, par to arī domāju daudz :'-(
Esmu vienkārši liela izgāztuve nekas vairāk, acīmredzot dzīvot es vispār nemāku. Es esmu nogurusi no visām šitām melnajām strīpām.
Draugs arī kļūst atsvešināts jo neesam bijuši intīmās att. abi jau gandrīz 2 mēnešus, nav noskaņojuma. Pazudis viss dzīvesprieks jo vienkārši man apnicis dzīvot :'-(
Noteikti saņemšu negācijas par čīkstēšanu bet vienkārši gribējās izkratīt sirdi :'-(
28.01.2017 17:41 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Bet, ja Neonu var apsaukāt, jo viņa pasaka, ka mājdzīvnieks ir mājdzīvnieks, tad cilvēku, kas var pateikt, ka glābtu dzīvnieku, nevis bērnu, vispār nevar uzskatīt par īsti normālu.

+
30.01.2017 14:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manos laukos ir tāda vecmāmiņa, kas tiešām augstāk vērtē savu suni, nevis mazbērnu, jo pati redzēju, kā situācijā, kad gan suns, gan mazs bērns metās pāri ceļam brīdī, kad brauca automašīna, viņa ķēra suni, nevis savu mazbērnu. Tā ka, jā, ir tādi cilvēki uz pasaules.
30.01.2017 14:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Īstenībā, es Neons izteikumu par dzīvnieku nebiju uztvērusi kā nežēlību un cietsirdību no viņas puses, jo tomēr skatos ne tikai šīs, bet arī citu diskusiju un viņas komentāru kontekstā. Par Neons man ir iespaids kā par izteikti racionālu cilvēku (turklāt viņa pati to uzsver). Laikam atceros arī diskusijas, kur viņa minējusi, ka nāve ir nāve, tā jāpieņem (jo mirst visi, un arī tuvākie). Un vai tad jānosoda cilvēks, ka viņš šis lietas uztver atšķirīgi? Jā, man ir citādi, bet vai tas nozīmē, ka Neons ir slikts cilvēks, jo uzskata ne tā, kā visi? Diez vai.. kā arī piekrītu, ka cilvēki redz (lasa) to, ko vēlas, pagrābjot no gaisa un liekot taisnoties par to, kas nebija domāts.
Pati dievinu dzīvniekus, un pašai tie ir visu mūžu ir bijuši, bet ar visu to nekad nepielīdzinātu mīluļa nāvi ģimenes locekļa nāvei.
30.01.2017 14:19 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Marcy
Ārpasaulīgs, protams, nav, bet nedaudz neticu, ka te visas, kas dzîvnieka dzīvību vērtē kā bērna dzīvību, ir vegānes vai pat veģitārietes. Bišķi jau liekulīgi suña dzîvi vērtēt augstāk par bērna, bet cūciņu vēsā mierā pusdienās apēst :-D
30.01.2017 14:30 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ak šausmas, kā visas uzmetās Neonam virsū. Viņa vienkārši ir racionāla sieviete un noteikti ne bezjūtīga, gadījās varbūt ne labākā vārdu izvēle.

Īstenībā, es Neons izteikumu par dzīvnieku nebiju uztvērusi kā nežēlību un cietsirdību no viņas puses, jo tomēr skatos ne tikai šīs, bet arī citu diskusiju un viņas komentāru kontekstā. Par Neons man ir iespaids kā par izteikti racionālu cilvēku (turklāt viņa pati to uzsver).

Racionāla tāpēc, ka pati to uzsver? Nu nopieti? Un, pat, ja empātijas trūkumu saucam par racionālismu, takta izjūtu racionālisms parasti neizlēdz.
_________________________
Es vispirms glābtu SAVU mīluli un pēc tam sveša cilvēka bērnu.
Ravenna, es tiešām visas dzīvības vērtēju vienlīdz augstu tāpēc ne cūciņa, ne vistiņa, ne kāds cits dzīvnieciņš uz mana šķīvja nav bijis kopš bērnības.
30.01.2017 14:54 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es vispirms glābtu SAVU mīluli un pēc tam sveša cilvēka bērnu.

Wow, tas gan ir sviests. :-O:-O
30.01.2017 14:58 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Kāpēc sviests, vienkārši esmu racionāla - pasaule tāpat ir pārapdzīvota, nāve taču nav nekas īpašs, visi ātrāk vai vēlāk mirst un tā, izvēlētos glābt to, kurš man ir svarīgs. Labi gan, ka šādas izvēles ikdienā nav jāizdara, ne?
30.01.2017 15:06 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Hippie Chick
Ok, varbūt uz to var paskatīties no tāda aspekta, bet es pilnīgi noteikti zinu, ka nekad mūžā pat neapsvērtu lopiņa glābšanu, ja opcijās būtu arī cilvēks. Esam mēs un tad viņi, team people vnm ir pirmajā vietā.
30.01.2017 15:11 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es reizēm arī nobrīnos, kā Cosmo daudzas izrāda, ka dzīvnieki, viņuprāt ir svarīgāki, vai tikpat svarīgi, kā bērni. Man tas nešķiet normāli. Bet nu es arī neteiktu, ka tas nav nekas, ja nomirst dzīvnieks, kam esi pieķēries. Tas ir normāli, ka cilvēks pārdzīvo. Manuprāt, šajā sakarā būtu jābūt samērībai. Dzīvnieks nav tas pats, kas cilvēks. Un tomēr tā ir dzīve būtne.
Ja par tēmu, tad vienkārši jācenšas būt pozitīvai, visam ir risinājums un viss agri vai vēlu nokārtosies, tici man :)
30.01.2017 15:26 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Smieklīgi, ka tās, kuras šausminās par cilvēku pielīdzināšanu dzīvniekiem, citās diskusijās spīd ar savu lamāšanos, neuzglītotību, homofobiju un klaju rasismu. Es labāk uzturos ar 10 dzīvniekiem, nevis vienu tādu sievieti.
Atkārtošos, ka dzīvnieku produktus uzturā nelietoju.
30.01.2017 15:34 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Ja Neons būtu to pateicis tikpat nosvērti un mierīgi kā kampanella iespējams nebūtu nekas no visas šīs jezgas.
30.01.2017 15:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Labi, ka ir Neons. :D Publika var palaist savus tarakānus pastaigā. :D
30.01.2017 15:41 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Racionāla tāpēc, ka pati to uzsver? Nu nopieti? Un, pat, ja empātijas trūkumu saucam par racionālismu, takta izjūtu racionālisms parasti neizlēdz.

Iztiksim bez drāmām. Manuprāt, ja to būtu pateicis kas cits, tas skanētu tiešām briesmīgi, bet kā jau minēju, uz Neons skatos nedaudz caur citu prizmu, jo atceros citus viņas komentārus. Par takta sajūtu ir pavisam cits stāsts, kam es piekrītu. Bet tikpat lielā mērā var nostāties pret tām, kas savu suni/kaķi pielīdzina tuvinieka nāvei. Un ar visu to, man ir kaķis, kuru mīlu un par kura nāvi (kādreiz) domāju ar šausmām, bet tāpat, ja es uz brīdi kaut vai iedomājos, ka mirst mans tuvinieks (te pat negribu kādu konkrēti minēt, jo šīs domas jau izraisa šermuļus) un mans kaķis, tad pat divu domu nav, ka cilvēka nāve man būtu traģēdija, bet tas nenozīmē, ka par kaķi es neraudātu
30.01.2017 16:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mele, bet tāpēc jau mēs esam tik dažādi, nu nevar izteikties tā, lai izpatiktu visiem
30.01.2017 16:09 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Nolasās te raudulīgās dzīvniekmīles un viss - dzīvnieka dzīvība visiem ir jābūt tikpat īpašai, cik cilvēka dzīvība.
nesēro un neraud par katru dzīvnieku tik pārspīlēti kā to dara liela daļa sieviešu (es pat teiktu, drīzāk meiteņu)
Pa lielam varētu piekrist Neons teiktajam, bet kāpēc tas jādara tik nicīgi, noliekot citus zemāk par sevi.
Es ēdu gaļu, daudz un man garšo, bet man ir arī kaķis, kuru ļoti mīlu, un mēs viņu uzskatām par ģimenes locekli. Ja viņš nomirtu, man būtu vairāk žēl kā dažu cilvēku, bet tāpēc es nestāstu, ka citiem noteikti jāmīl dzīvnieki, jo es tā uzskatu.
-
Autorei varu ieteikt to pašu, ko meitenes te minēja, pa maziem solīšiem un darbiņiem uz priekšu. Un galvenais, tev jādzīvo sev, nevis priekš kāda. Veiksmi.
30.01.2017 16:35 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
meksikanka, protams.
30.01.2017 16:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es īsti nesapratu, kas tas par argumentu kā blackpoetry, par dzīvnieku produktu nelietošanu? Tas kaut kādā veidā apliecina dzīvnieku mīlēšanu pārākajā pakāpē un padara par krietnāku cilvēku nekā gaļēdāji?
30.01.2017 16:41 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Caloo, viņa nodrošina backup plānu, lai nenomētā ar apvainojumiem :-D,ka redz tāda dzīvnieku mīle un gaļu ar neēd. :D
30.01.2017 16:43 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
ak neon, tu tagad būsi sliktā:-D un man tā cieņa arvien vairāk pazūd pret šejienes vienu dalībnieci, man pat jāsaka, ka man viņa kretinē, žēl, ka esmu jau dzīvē satikusi:-D:-D:-D
30.01.2017 16:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ledussirds, nevienā teikumā nebija nicinājuma. Drīzāk pasmējos... "Raudulīgās dzīvniekmīles" tagad ir pārākais apvainojums? Tiešām? Vai tas vispār ir kaut kas rupjš?... Tā ir pasmiešanās pār pārlieku lielu teatralitāti emociju izpausmēs.
Nekur neteicu, ka nav jāpārdzīvo vai, ka tas būtu pretdabiski. Runa bija par to kā tas tiek darīts (citas vnk ir liekules, kuras skaļi bļaustās, lai pievērstu sev uzmanību uz citu nelaimju rēķina), kas tam patiesi ir apakšā (citas bērnu labāk novēlētu nāvei) un kādas tam ir sekas (sagrauj sevi, savas attiecības, savu noskaņojumu utt.). Es nekad nepiekritīšu, ka par dzīvnieku ir tik ļoti jāsēro, ka sava dzīve tiek palaista pa burbuli!
Man var pārmest takta trūkumu un skarbumu. Ok. Par taktu gan īsti nepiekrītu, bet esmu tieša, sausa un skarba bieži vien, tas gan. ;-) Un vismazāk man te gribētos, lai mani padara par diskusijas "zvaigzni".:-D Nekas manos isteikumos nebija tik īpašs, lai tam tik ļoti pievērstu uzmanību.
30.01.2017 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits