Dzīve aizgājusi neceļos

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Saprotu ka es tūlīt saņemšu negāciju devas, ka nav vērts neko rakstīt, bet es nezinu ko reāli darīt.
Pirmkārt, es zaudēju darbu un dzīvokli kas man bija un aizbraucu kopā ar draugu projām ar cerību sākt jaunu dzīvi. Bet nekā. Sastrīdējos ar savu māti, viņa mani apmeloja ka esmu nozagusi rotaslietas, piedraudēju ar policiju un uzreiz atradās! Viņa man bojā dzīvi, vairāk nekontaktējamies vispār, pēdejais ko dzirdēju ka viņas draugi atradīs un sataisīs huiņas man :'-( viņa bija normāla sieviete, viņas draugs ir cietumnieks tagad viņa kļuvusi par alkoholiķi :'-( ar tēvu es vispār nekontaktējos jo esmu augusi bez tēva. Esmu zaudējusi visus savus radus :'-( līdz darbam jāgaida 2 mēneši. Dabūju haltūru, nopelnījām 200 euro un tagad jāmēģina izdzīvot līdz nākamajam darbam.
Tik ļoti visu laiku spiež sirdi ka gribās vienkārši nomirt. Domāju par visu caurām dienām katru minūti, vienkārši es lēnām sapūstu iekšēji.
Pieaudzēju matus, pagājuši 3 mēneši, jātaisa profilakses naudas nav. Gribēju garus matus, domāju pieaudzēšana to atrisinās, bet nekā. Cilvēki ieteica ka dabīgie speciāli jākopj lai izaugtu, tagad nožēloju ka pieaudzēju.
Pirms dažām dienām tika sabraukts mans mājas mīlulis, par to arī domāju daudz :'-(
Esmu vienkārši liela izgāztuve nekas vairāk, acīmredzot dzīvot es vispār nemāku. Es esmu nogurusi no visām šitām melnajām strīpām.
Draugs arī kļūst atsvešināts jo neesam bijuši intīmās att. abi jau gandrīz 2 mēnešus, nav noskaņojuma. Pazudis viss dzīvesprieks jo vienkārši man apnicis dzīvot :'-(
Noteikti saņemšu negācijas par čīkstēšanu bet vienkārši gribējās izkratīt sirdi :'-(
28.01.2017 17:41 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Man vienalga, kurš tevi nosauca par krāvēju, jo tu pēdējos divus, trīs postus par to čakarējies, kas liecina, ka tevi tas aizskāra, ja reiz nevari rimties. Tie joki vispār nav smieklīgi, paskaties no malas uz to.
Vismaz šajā diskusijā, citur neesmu lasījusi tavus postus.
29.01.2017 19:29 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
var nespriest, par kuru nāvi drīkst pārdzīvot un par kuru ne.
+
29.01.2017 19:31 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
marcy
trīs postus par to čakarējies, kas liecina, ka tevi tas aizskāra, ja reiz nevari

nē - mani tas neaizskāra :D mani tas smīdina un pieduros :)
kādam ir dota humora izjūta un kādam tā nav dota ;) gan jau rīt Tev aizies...
-------------------------------
Man gan suns ir vienlīdzīgs ar bērnu ne tāpēc, ka bērnu vērtēju zemāk par suni, bet tāpēc, ka suni vērtēju tikpat augstu, cik bērnu.

Tad nu seko uzdevums: ja brauc vilciens, un Tev jāpieņem lēmums, par to, kur šis vilciens aizbrauks, pa kreisi virsū bērnam-pieķēdēts pie sliedēm, vai pa labi virsū - kucēnam, kas arī pieķēdēts pie sliedēm, ja netiks pieņemta izvēle, vilciens noies no sliedēm un nomirs abi.
Tad ko Tu iesāktu? Tev tak abi ir vienādi...?
29.01.2017 19:36 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Es izvēlētos suni, ja tev ļoti vajag atbildi.
.
Bet es labi apzinos, ka varu spriest tikai teorētiski, jo šāda situācija ir 99,9% neiespējama, taču tev laikam nav tik daudz intelekta, lai to saprastu, tāpēc sniedz tik provokatīvu jautājumu cerot, ka samulsīšu un sākšu šaubīties par savu taisnību.
.
Nedomāju, ka tev piemīt humora izjūta - vēlreiz atgādinu, ka spriežu tikai pēc šīs diskusijas, jo citas nelasīju.
29.01.2017 19:48 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Es izvēlētos suni, ja tev ļoti vajag atbildi.

bet Tev tak abi ir vienādi!
tad nu seko atkal uzdevums, tas pats, tikai 1 suņa vietā ir jau 5. Jautājums cil ilgi izvēlēsies bērnu?
o šāda situācija ir 99,9% neiespējama, taču tev laikam nav tik daudz intelekta

nekas šai dzīvē nav neiespējams, man liekas, ka Tavs intelekts ir mazliet aprobežots, ja saki "tas jau nekad nenotiks un nav iespējams". Sēdi vien savā kastītē :)
Nedomāju, ka tev piemīt humora izjūta - vēlreiz atgādinu, ka spriežu tikai pēc šīs diskusijas, jo citas nelasīju.

paldies, arī par šo pasmaidīju :D
29.01.2017 19:53 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
nu katrā gadījumā man nekad nebūs saprotams kā var sunim likt vienādības zīmi ar savu bērnu, bet nu ok, ne man spriest par citiem. Pieļauju domu, ka šāds skatījums ir tām dāmām, kurām pašām bērnu nav.
Un te nav runa, ka nevar vai nevajag par kādu pārdzīvot utt,
29.01.2017 19:54 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Bērnus salīdzina ar suņiem, jo te ir miršanas fakts un kāda starpība, kas nomiris, sirds sāp tagad par nomiršanu un lai kaut kā aizvestu šo domu līdz dažām, kas to nesaprot, tiek pielietoti salīdzinājumi.

beidz tachu te megjinat par Mati Tereezi uzzimeeties :-D Tu nostaadi suni vienliidziigi ar cilveekbeernu. Ar galvu draudzeejies? :-D DZIVNIEKI MIRST! Iedomajies? Mirshana ir dabiska lieta un, pietam, neizbeegama. Nevajag meegjinaat so dabisko procesu uztaisiit par kaut ko paardabisku. Tiesham citreiz lasu un briinos, kur rodas tik neapteesti indiviidi?
29.01.2017 19:54 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Mirst pilnīgi visi, dr :-) Man dzīvnieki ir ģimene, ar to viss ir izteikts.
29.01.2017 20:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kas tieshi "VISS" ir izteikts? :D Man mani sunji arii ir gjimene. Un taalaak? :-D
29.01.2017 20:08 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Mums ar tevi, dr, vienkārši ir atšķirīga izpratne par pasauli, tajā skaitā to, ko nozīmē būt daļai no ģimenes.
29.01.2017 20:16 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Te dažām un dažiem ir grūti ar teksta uztveršanu. Neviens te vispār nerunāja par to, kas kam ir svarīgāks, bērns vai suns, tostarp arī autorei šādas dilemmas nav. Strīds sākās ar to, ka Neons uzskata par tiesību lemt, kura nāve ir svarīgāka, nesaprotot, ka jebkura nāve sāp, suņa, bērna vai bruņurupuča, ja cilvēks ir emocionāls. Ir cilvēki, sociopāti, kuriem nekas, arī bērna nāve, nesāp. Cilvēki ir dažādu un Neons ar saviem "kā pareizi jādzīvo" nokaitināja citus, tāpēc tālāk tika likti priekšā salīdzinājumi.
.
Ceru, ka pēc šāda gara izklāsta kādam kļuva kas skaidrāks, bet vairāk nenolaidīšos līdz supermeņa neaptēstajam līmenim, kurš uzskata, ka katru dienu suns un bērns tiek pieķēdēts pie pie ķēdes un viņš, visvarens, var kādu glābt. Es neuzskatu, ka man ir super varoņa spējas, bet izskatās, ka šis cilvēks dzīvo komiksu pasaulē.
29.01.2017 20:19 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ko tu murgo? Kads te sakars ar gjimenes uztveri? Es runaaju par naavi un to teemu, nevis par dziivniekiem kaa gjimenes locekliem.
Marcy, tev probleemas ir ne tikai ar teksta uztveri es taa skatos. Galvaa skruuves nav salikushaas iisti ;) Viena no taam nenormaalajaam, kuraam jebkuraa jautaajumaa 'TEV NAV TIESIBAS' spriest par to un to. Tiesiibas uz viedokli ir jebkuram, taa kaa...so long sucker! ;)
29.01.2017 20:23 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
nenolaidīšos līdz supermeņa neaptēstajam līmenim

paldies. sūtu Tev buču :* :D (l)
29.01.2017 20:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Neons visu pareizi saka. Mana mila sune kad nomira sausmigi pardzivoju, bet kad nomira mamma...tas bija pasaules gals, ne salidzinat ar suni.... Un man sun s bija gimenes loceklis , mileta un loti lutinata! Tikai kuci , kaut kadu sini nekad nesalidzinasu armati vai berniem saviem..
29.01.2017 20:24 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Šitāda novirzīšanās no pamattēmas. :D
29.01.2017 21:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Mani saniknoja komentars ka dzivnieks ir tikai dzivnieks ja nobrauc/nomirst panem naakamo. Nu nav tas taa! Jaaa var pec laika panemt jaunu dzivniecinu, bet taapat saapigi zaudet miluli. Man kakis ir kaaa mans berns un nespeetu iedomaaties ka vinu nobrauktu vai sazin kas atgaditos.
Dzivnieks ir pilntiesigs gimenes loceklis taapat kaa berns. Labaaka drauga kaa dzivnieka nav, Taa ir beznosacijuma milestiiba ,kaads kas tevi vienmer sagaidis maajas, vienmeer milosies un nekad, nekad nenodos.
Piedod, Neon drusku sanikonja tas pirmais komentaars.
Autorei gruti ieteikt ko. Atceries tikai to ka pec visaam melnajaam striipaam atnaaks ari kaut kas labs dzivee. Vecaakus mes diemzel neizvelamies. Es partauktu kontaktus. Pricaajies, ka tev ir puisis. Neatgrud vinu. Nav runa par seksu..ja milat viens otru tad vins bus tavs atbalsts vienmeer un visur. Par matiem tas tiesaam jau vismazaakais par ko uztraukties.:)
30.01.2017 03:37 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Ja jau visas dzīvības ir vienlīdzīgas un tā...cik no jums ir vegānes?(l)
Atbildes nevajag, retorisks jautājums.
Ja pa tēmu - tiešām pēc melnās svītras nāk baltā, pat ja tagad tam ir grūti noticēt.
30.01.2017 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Ak šausmas, kā visas uzmetās Neonam virsū. Viņa vienkārši ir racionāla sieviete un noteikti ne bezjūtīga, gadījās varbūt ne labākā vārdu izvēle.
Es arī neesmu pārjūtīga, dzīvē ir bijuši daudzi nopietni sitieni, lai neķertu kreņķi par katru sabraukto kaķi vai suni, tāda ir dzīve un viņa nav viegla, izdzīvo tikai stiprākie.
Un man mājās arī bija mana mīlule kaķene, kura nomira, kad viņai bija 12.gadi, abas kopā daudz ko piedzīvojām un pēcāk, kad suņi nomira, es jau biju nedaudz savu empātiju izslēgusi, jo nāve ir dabiska, jādzīvo ir tālāk.
Shit happens all the time.
Bet, kāpēc šeit neviena nespēj pieņemt cita cilvēka viedokli? Neons tā uzskata, pārējās meičas - nevajag tāpēc viņu noriet.
Autorei - darbs noteikti atradīsies un nekur nepazudīs.
Piedod, bet par māti viņu nevar nosaukt, lai tad dzīvo ar savu cietumnieku tālāk.
Mums katrai ir bijušas melnās strīpas.
30.01.2017 09:48 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Ravenna, lol, it kā būšana vegānam ir kaut kas pārdabisks. Latvijā ir daudz vegānu, ja kas, tas nav nekas ārpasaulīgs, lai cosmo meičas nevarētu būt vegānes. :D :D
30.01.2017 10:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es izvēlētos suni, ja tev ļoti vajag atbildi.

Nu, parasti kašķu tēmās neiesaistos, Bet, ja Neonu var apsaukāt, jo viņa pasaka, ka mājdzīvnieks ir mājdzīvnieks, tad cilvēku, kas var pateikt, ka glābtu dzīvnieku, nevis bērnu, vispār nevar uzskatīt par īsti normālu.
Un, nē, es neuzskatu, ka mājdzīvnieka nāve ir nekas, jo pēc mana bērnības mīluļa nāves, citu kaķi mēs paņēmām tikai pēc aptuveni 10 gadiem, jo iepriekš nebijām tam gatavi. Un arī šo kaķi mīlam un uzskatām par daļu no ģimenes, tomēr es nekad dzīvnieku nepielīdzinātu ģimenes loceklim - cilvēkam.
30.01.2017 14:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits