Dzīve aizgājusi neceļos

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Saprotu ka es tūlīt saņemšu negāciju devas, ka nav vērts neko rakstīt, bet es nezinu ko reāli darīt.
Pirmkārt, es zaudēju darbu un dzīvokli kas man bija un aizbraucu kopā ar draugu projām ar cerību sākt jaunu dzīvi. Bet nekā. Sastrīdējos ar savu māti, viņa mani apmeloja ka esmu nozagusi rotaslietas, piedraudēju ar policiju un uzreiz atradās! Viņa man bojā dzīvi, vairāk nekontaktējamies vispār, pēdejais ko dzirdēju ka viņas draugi atradīs un sataisīs huiņas man :'-( viņa bija normāla sieviete, viņas draugs ir cietumnieks tagad viņa kļuvusi par alkoholiķi :'-( ar tēvu es vispār nekontaktējos jo esmu augusi bez tēva. Esmu zaudējusi visus savus radus :'-( līdz darbam jāgaida 2 mēneši. Dabūju haltūru, nopelnījām 200 euro un tagad jāmēģina izdzīvot līdz nākamajam darbam.
Tik ļoti visu laiku spiež sirdi ka gribās vienkārši nomirt. Domāju par visu caurām dienām katru minūti, vienkārši es lēnām sapūstu iekšēji.
Pieaudzēju matus, pagājuši 3 mēneši, jātaisa profilakses naudas nav. Gribēju garus matus, domāju pieaudzēšana to atrisinās, bet nekā. Cilvēki ieteica ka dabīgie speciāli jākopj lai izaugtu, tagad nožēloju ka pieaudzēju.
Pirms dažām dienām tika sabraukts mans mājas mīlulis, par to arī domāju daudz :'-(
Esmu vienkārši liela izgāztuve nekas vairāk, acīmredzot dzīvot es vispār nemāku. Es esmu nogurusi no visām šitām melnajām strīpām.
Draugs arī kļūst atsvešināts jo neesam bijuši intīmās att. abi jau gandrīz 2 mēnešus, nav noskaņojuma. Pazudis viss dzīvesprieks jo vienkārši man apnicis dzīvot :'-(
Noteikti saņemšu negācijas par čīkstēšanu bet vienkārši gribējās izkratīt sirdi :'-(
28.01.2017 17:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ophelie_, nu really?!? Vai tad te ir runa par dzīvnieku, kurš ir bijis blakus jau 14 gadus?... Pa 14 gadiem var rasties pieķeršanās un arī - nav nekā briesmīgāka kā redzēt, ka kāds mokās, bet nespēt palīdzēt. Tikvien atliek kā noskatīties dziestošā dzīvībā... Tas ir briesmīgi, bet autorei cits gadījums.
Vienīgais, es nekad nepiekristu dzīvnieku nostādīt vērtīgāk par maniem bērniem vai vīru. Tomēr te jāatkārtojas - tas ir tikai dzīvnieks. Es esmu no tiem, kuri uzskata, ka cilvēka dzīvība ir vērtīgāka par dzīvnieka dzīvību. Man var un drīkst nepiekrist, bet tad vnk ir jāsaprot mūsu viedokļu pašu galveno atšķirību.
Iespējams arī, ka man to dzīvnieku ir bijis gana daudz un nāvi esmu pieredzējusi ar viņiem gana daudz. Arī cūku kaušana nav nekāds noslēpums. Līdz ar to iespējams skatos uz lietām savādāk par tiem, kuriem visā mūžā ir bijis tikai viens kaķis.
29.01.2017 01:45 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Neon, tiešām tikai šitā dēļ:
Darīsim cilvēku pēc mūsu tēla un pēc mūsu līdzības; tie lai valda pār zivīm jūrā un pār putniem gaisā, un pār lopiem, un pār visu zemi un visiem rāpuļiem, kas rāpo zemes virsū vai tas tavs suverēni nicinošais, dižmanīgais viedoklīc`?
.
Un nav tā, ka nemaz, nemaz nepiekristu (piekrītu, piemēram, attiecībā uz ļaudīm, kuri katru dienu posto žēlabu postus, bet paši nekad nenoziedo patversmei un neaizbrauc pastaidzināt suni), bet tā pašpārliecība, dalot birkas tikai raisa neizpratni.
29.01.2017 01:51 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Es kā raudulīgā dzīvniekmīle vēlējos piebilst, ka tiešām nevar salīdzināt dzīvnieku, kas ir bijis blakus 14 gadus, ar ko kopā esi uzaudzis, un pāris mēnešus vecu kucēnu. Jā, abos gadijumos ir skumji, bet tomēr...
Bet tik un tā autore protams, ka pārdzīvos, tas notika tikai pirms pāris dienām! Nejau viņa gadiem par to kucēnu raud. Un ja tagad atrodas sūdīgā vietā un liekas, ka viss apkārt brūk, tad loģiski, ka nelaimes gadijums ar kucēnu tikai papildina melno sarakstu ar lietām, kas nogājušais greizi un ir grūtāk ieraudzīt kaut ko pozitīvu.
Nevajag koncentrēties uz sīkumiem, bet uz lietas būtību.
29.01.2017 01:57 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Attiecībā uz ieteikumiem saskumušajai autorei - patika Minča rakstītais. Maziem soļiem attālinies no šī neveiksmju krustpunkta. Tu vari paveikt vairāk, nekā šobrīd domā. :)
29.01.2017 01:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
hanna!, nebalstu savu viedokli bībeles tekstos. Es negribu ieslīgt filozofijā kāpēc es domāju tā un ne savādāk, jo ne tam īsti būs jēga, ne arī nonāksim pie kaut kādas kopīgas patiesības.
Neaizmirsīsim, ka virtuālā vidē paustie vārdi var skanēt pavisam ačgārni un nest sevī pavisam citu nozīmi, jo katrs to izlasa pa savam. Kādam tas "tikai" ir aizvainojums, kādam - sauss fakts, cits vispār tam vārdiņam nepievērsa uzmanību... Katrs traktē pa savam. Cits mani padara par elles izdzimumu, cits saprot zemtekstu, cits vispār jūtas garlaikots par šo tēmu.
29.01.2017 01:59 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
cits saprot zemtekstu, cits vispār jūtas garlaikots par šo tēmu.

papildinu - cits vispār krāvējs :D
29.01.2017 02:01 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Maniem kaķiem bija 6 gadu starpība, bet abi nomira pagājušo vasaru reizē.
Man vēl tagad liekas, ka viņus abus redzu viņu iemīļotajās mājas vietās.
:'-(:'-(:'-(
Un, nepieklīst arī neviena kaķa. Gribētu jaunu kaķi uz pavasari.(e)(e)(e)
Bija laiks, kad man viņu bija vismaz 7 gabali mājās. Tad palika 2. Tagad vispār nav neviena.
Es baroju 3 ielas kaķus, bet tur jūtu, ka kaut kā nav un nebūs man saikne ne ar vienu. Bet, ar to, kurš nomira, viņš arī bija tieši šādā veidā paņemts no ielas. Bet, nu tik mīlīgs. Otrs kaķis bija tāds snobs, tāds garastāvokļa tips.:-)
29.01.2017 12:20 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Tas tak, ir tikai normāli, ka cilvēks pārdzīvo.
Es brīnos, kur izaug šitie, kuri nepārdzīvo ne par ko. Man viena šitāda radiniece ir. Tas anv pat tāds pofigisms. Tie pat citreiz pārdzīvo.;-)
29.01.2017 12:22 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Nezināju,ka pieminēt faktu,ka nomiris mājas mīlulis nozīmē mēnešiem ilgi puņķoties un slīgt depresijā. Neons normāli auzās iebraukusi, cenšoties paspīdēt ar savu racionālismu. :-D:-D:-D
Labi,ka starp neonveidīgām vecenēm ir arī joprojām saprātīgas sievietes. :-)
29.01.2017 14:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Super! Par autori visierm pofig, tikiai par nospragusiemj lopiniem runaa. Te dzivs cilveks de[resija un melnba stripa dzive, a mamzelem dazam pie kajas, raud par pat dzivceneredzetu nospagusu lopinu!
29.01.2017 14:34 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Super! Par autori visierm pofig, tikiai par nospragusiemj lopiniem runaa. Te dzivs cilveks de[resija un melnba stripa dzive, a mamzelem dazam pie kajas, raud par pat dzivceneredzetu nospagusu lopinu!

Savai taisnība protams ir - novirzījušies visi no tēmas, bet.. Es īsti neredzu jēgu no tava komentāra šeit, jo ar to tu arī pilnīgi nekā autorei nepalīdzi :D
29.01.2017 14:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dzivnieks ir miris, viss tur neko nevar mainit vairs! Dzive turpinas, UN AUTORE IR DZIVS CILVEKS kam ta vieta lau lauztu skepus par spragusiem lopiem, butu devusas padomu un atbalstu kaut virtuali moralu. Bet ne....
29.01.2017 14:46 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jezus, ka jums te dazam patik visu dramatizet un parspilet :D
Cerams,ka tavā dzīvē arī ir kāds cilvēks,kuram tu esi tikai štrunts.

Sis vispar bomba :D Lasu un smejos, cik te visas mega jutigas un ta. Man pasai ir 2 suni un tos bezgaligi dievinu, bet nu sakt pit bernus viena tema ar majdzivniekiem jau nav isti galva veseli. Un pareizi neons saka, nu ta...brutali, bet ta ir! Pardzivosi, panemsi citu dzivniecinu un dzivos cilveks talak. Nevajag tadu dramu burt :D
Autorei - viss bus ok! Visiem melnas svitras gadas :)
29.01.2017 14:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Autore tu no Rigas? Tad nesparotu kapec jagaida darbs, visur mekle darbiniekus. Ja esi no mazpilsetas kur grutak atrast darbu, nu ja gribi est un gerbties naksies stradat! Piesakies maxima Riga nem, tur dod kopmitnes lai lauku cilveka ir kur pa nakti palikt un par to nav jamaksa. Vai ej uz darba birzu un prasi kadu kursus, tur bus stipendija un apgusi ko jaunu. Vainojot tikai citus un sezot maja tu neko nesasniegsi, nu nenesis tev klat uz pallates neviens neko! To ir jasaprot, piecel pakalu no divana un ej darbojies!
29.01.2017 14:50 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Saprotu, ka cits pārdzīvo vairāk, cits mazāk ok, bet te jau dažas sāk salīdzināt kaķa dzīvību ar bērnu.. nu kamoooooon.
29.01.2017 16:43 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
dažas sāk salīdzināt kaķa dzīvību ar bērnu.. nu kamoooooon.

papildinu: un krāvējiem :D
29.01.2017 17:15 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
nu ja, kāda starpība, kaķis, krāvējs vai bērns
29.01.2017 17:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
1) Sakārto savu finansiālo situāciju. Un tā kārtīgi, ka nedzīvo no algas līdz algai. Zaudēji darbu UN dzīvokli, bet pirms tam pēdējās kapeikas iztērēji matu pieaudzēšanai. Tagad ar 200 eiro jāizdzīvo divatā 2 mēnešus, pat nemaksājot īri - neiespējamā misija. Draugam, ja netroļļo un iepriekšējās diskusijās sniegta korekta informācija, arī alga smieklīga. Kaut kā... Nu nav OK. Vienam vai otram jāsāk domāt, no kādiem ienākumiem jūs abi turpmākos 5, 10 gadus dzīvosiet un kā atļausieties lietas, kas jums kārojas, neriskējot nonākt šodienas situācijā.
2) Viss būs labi :)
29.01.2017 18:44 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Lai piedod man supermens, bet tagad tavs humors vispār nav necik smieklīgs, par tiem kravejiem wtf.
.
Bērnus salīdzina ar suņiem, jo te ir miršanas fakts un kāda starpība, kas nomiris, sirds sāp tagad par nomiršanu un lai kaut kā aizvestu šo domu līdz dažām, kas to nesaprot, tiek pielietoti salīdzinājumi.
.
Man gan suns ir vienlīdzīgs ar bērnu ne tāpēc, ka bērnu vērtēju zemāk par suni, bet tāpēc, ka suni vērtēju tikpat augstu, cik bērnu. Neonam tā nav nav, bet tad Neons var nespriest, par kuru nāvi drīkst pārdzīvot un par kuru ne.
29.01.2017 19:14 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Lai piedod man supermens, bet tagad tavs humors vispār nav necik smieklīgs, par tiem kravejiem wtf.

A Tu izlasi kurš mani par krāvēju nosauca :D un tad padomā vai tas nav smieklīgi :D
man Tev nav ko piedot - jo vienalga pa lielam :D
29.01.2017 19:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits