Dzīve aizgājusi neceļos

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Saprotu ka es tūlīt saņemšu negāciju devas, ka nav vērts neko rakstīt, bet es nezinu ko reāli darīt.
Pirmkārt, es zaudēju darbu un dzīvokli kas man bija un aizbraucu kopā ar draugu projām ar cerību sākt jaunu dzīvi. Bet nekā. Sastrīdējos ar savu māti, viņa mani apmeloja ka esmu nozagusi rotaslietas, piedraudēju ar policiju un uzreiz atradās! Viņa man bojā dzīvi, vairāk nekontaktējamies vispār, pēdejais ko dzirdēju ka viņas draugi atradīs un sataisīs huiņas man :'-( viņa bija normāla sieviete, viņas draugs ir cietumnieks tagad viņa kļuvusi par alkoholiķi :'-( ar tēvu es vispār nekontaktējos jo esmu augusi bez tēva. Esmu zaudējusi visus savus radus :'-( līdz darbam jāgaida 2 mēneši. Dabūju haltūru, nopelnījām 200 euro un tagad jāmēģina izdzīvot līdz nākamajam darbam.
Tik ļoti visu laiku spiež sirdi ka gribās vienkārši nomirt. Domāju par visu caurām dienām katru minūti, vienkārši es lēnām sapūstu iekšēji.
Pieaudzēju matus, pagājuši 3 mēneši, jātaisa profilakses naudas nav. Gribēju garus matus, domāju pieaudzēšana to atrisinās, bet nekā. Cilvēki ieteica ka dabīgie speciāli jākopj lai izaugtu, tagad nožēloju ka pieaudzēju.
Pirms dažām dienām tika sabraukts mans mājas mīlulis, par to arī domāju daudz :'-(
Esmu vienkārši liela izgāztuve nekas vairāk, acīmredzot dzīvot es vispār nemāku. Es esmu nogurusi no visām šitām melnajām strīpām.
Draugs arī kļūst atsvešināts jo neesam bijuši intīmās att. abi jau gandrīz 2 mēnešus, nav noskaņojuma. Pazudis viss dzīvesprieks jo vienkārši man apnicis dzīvot :'-(
Noteikti saņemšu negācijas par čīkstēšanu bet vienkārši gribējās izkratīt sirdi :'-(
28.01.2017 17:41 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Bērnu notrieca mašīna? Štrunts, bērni mēdz izskriet uz ielas, tā notiek.
Nu ja,ka štrunts. Neons uztaisīs vietā jaunu. :-D Tāpat kā kustoni var taču paņemt jaunu.
28.01.2017 22:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu vot kā vienmēr cosmo... Nolasās te raudulīgās dzīvniekmīles un viss - dzīvnieka dzīvība visiem ir jābūt tikpat īpašai, cik cilvēka dzīvība. A vot ziniet, nē! Ja man kaķis nomirs - gaužas asaras par to neraudāšu, jo tas ir tikai kaķis! Būs žēl, protams, bet nu nejau par baigo traģēdiju to uztveršu.
Zinu, zinu, kaut nu es degtu elles liesmās pēc tādiem vārdiem! :-D :-D:-D
28.01.2017 22:50 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Cik derdzīgi pretīgi vārdi no Neons puses. Ar cietsirdību nevajadzētu lepoties.
Autore, turies, atsāksi strādāt un pamazām viss sāks iet uz augšu.
28.01.2017 23:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tam nav sakara ar cietsirdību. Uzprasiet savām otrām pusēm, vīriešiem, kāpēc viņi nesēro un neraud par katru dzīvnieku tik pārspīlēti kā to dara liela daļa sieviešu (es pat teiktu, drīzāk meiteņu).
28.01.2017 23:09 |
 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Tas bija vēl mazs kucēns, mazs spalvu kunkurītis, vienmēr dauzīties gribēja ar netikumu visur līst jo bija ziņkārīgs. Vienmēr asti luncināja kad gāju garām. Kamēr strādāju haltūrā tikmēr zvanīja drauga vecāki un teica ka nobraukts uz ceļa. :'-(
28.01.2017 23:14 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Ceru, ka tādas kā Neons neņem sev mājdzīvniekus, jo šāda veida sievietes parasti arī baro dzīvniekus ar draņķiem, neved pie veta, kad tie slimo, un pie pirmajām grūtībām izmet uz ielas vai atdod, jo tas taču "tikai dzīvnieks".
29.01.2017 00:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Iedomājies, man ir kaķis! Dzīvs un vesels, ļoti labos dzīves apstākļos dzīvo, un ēd prof. kaķu barību, ir potēts, kastrēts un bijis pie veta. :-D Un ir bijuši gan citi kaķi, gan suņi, gan papagaiļi un kāmīši, pat vārnulēnus esmu paglābusi un izkopusi, kamēr spēj aizlidot. Ir bijušas cūkas un truši... :-P Un tie joprojām ir tikai dzīvnieki! :-P
29.01.2017 00:18 |
 
Reitings 45
Reģ: 16.05.2013
Savācies! Darbu atradīsi, cik saprotu mājvieta arī ir.
Pagaidām ies sūdīgi, jā, bet nu un? Skaties uz nākotni! Vai vēlies visu atlikušo dzīvi dzīvot sūdīgi? Noteikti, ka nē. Tāpēc cīnies!
Un neatsvešinies no drauga. Viņš šobrīd tev ir tuvākais. Tik grūtos brīžos ir jāsatuvinās un jāatbalsta vienam otru.
Būs ok! Nepadodies un dari visu savai labākai nākotnei!
29.01.2017 00:18 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Ceru, ka tādas kā Neons neņem sev mājdzīvniekus, jo šāda veida sievietes parasti arī baro dzīvniekus ar draņķiem, neved pie veta, kad tie slimo, un pie pirmajām grūtībām izmet uz ielas vai atdod, jo tas taču "tikai dzīvnieks".

hater gonna hate :D
man liekas ka gudri dir*t nav malku cirst. cik trulai Tev pašai jābūt, lai kko tādu varētu pateikt? :D
29.01.2017 00:21 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
nez, mani te noteikti uz sārta uzliks, bet es par tiem dzīvniekiem kaut kādā mērā piekrītu Neonam. Man arī ir bijuši mājas mīluļi, kas nomiruši no vecuma vai vēl kaut kā. Nu ir žēl, jā, bet mēnešiem ilgu pārraudāšanu.. hmm nu nez....
Un autorei ieteiktu par vecākiem īpaši nekreņķēties, un savākt no sākuma savu dzīvi - atrast darbu, uzlabot attiecības ar draugu. Un tad, kad sava ies jau normālā ritmā, tad arī pārējais liksies mazsvarīgs
29.01.2017 00:28 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Neona domas parasti liekas loģiskas un līdzīgas manējām, bet nu.. Nav pat runa par to, ka liekas, ka tie ir ''tikai dzīvnieki'' (tas ir filozofisks jautājums vairāk - ar ko tad tie supercilvēki ir tik kruti, ka pārējie ir ''tikai kaut kas tur''), bet īpaši fascinē šis
Nolasās te raudulīgās dzīvniekmīles

Cilvēks kuram normāli no bērnības ir attīstītjušās dažādas emocijas, empātija, spēja just līdzi un pārdzīvot zaudējumu uzreiz ir raudulīgs dzīvniekmīlis? Pieķerties kaut kam dzīvam un to iemīlēt ir tikai loģiski un pašsaprotami, tāpat kā tas, ka zaudēt ir sāpīgi. Un pilnīgi vienalga, ko tieši. Tas, ka cilvēks pārdzīvo par dzīvu radību ir tikai normāli un ir jābūt patiešām ļoti jocīgām, lai to sauktu par ''raudulīgu dzīvniekmīli''. Kādreiz likās, ka arī gadījumos, kad tu nepiekrīti, tev ir spēja normāli saprast, ka ir arī citādāk - tagad redzu, ka velk uz kašķi un gribas 1000 reiz pa vidu vēl iepīt savu nostāju - lai uzceltu lielāku ažiotāžu un pakaifotu par to, kāda tu atšķirīga.
29.01.2017 01:12 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu cilvēks ir arī TIKAI cilvēks - un dažiem tas TIKAI dzīvnieks nozīmē daudz (pietiekoši daudziem dzīvnieki ir mīlami gimenes locekłi) un nedomāju, ka sēras ir kaut kas nenormāls. Liene0505, Tev nav vajadzības būt über stiprai nepārtraukti un dažkārt pačīkstēt ir cilvēcīgi. Dažas meitenes, manuprāt, ir minējušas labus punktus, piem., par darba atrašanu un drauga neatstumšanu. Būs jau labi!
29.01.2017 01:16 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
ažkārt pačīkstēt ir cilvēcīgi.

atrunas :D tas nepalīdz. Nu kurš tad cits palīdzēs sev ja ne pats.
Ja runājam par tiem dzīvniekiem, sievietēm ir no mušas spēja uzpūst ziloni. Te vispār diskusija izvērtās par to, ka Neons teica, ka nesaprot to mēnešiem ilgo čīkstēšanu, ne jau ka vispār pofig pa dzīvniekiem.
Te daļa man liekas planē kkur pa vidu, pusi izlasa un ar putām uz lūpām tik kko drukā.
:D oh, sievietes :D
29.01.2017 01:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Liepulapa, es varu pieņemt normālu kritiku vai argumentus un varu saprast, ka dažiem cilvēkiem pieķeršanās dzīvniekam ir vairāk izteikta kā citiem. Par "raudulīgām dzīvniekmīlēm" saucu cosmo pulciņu mazo meiteņu, kas katrā tēmā par dzīvniekiem tik puķņojas un raud, raud, raud, raud, raud bezjēgā par jebko. Ierauga pamestu kaķēnu uz ielas un dienām gruzās, raud spilvenā, krīt depresijā un ko tik vēl ne... Pieraud foruma diskusijas, pieraud drauga kreklu, saposto FB žēlabainus postus utt. Lūk, šo es saucu par "raudulīgo dzīvniekmīlestību", kad jau šķērmi metas no tiem asaru plūdiem!
Šī tēma pat nav par dzīvniekiem kā tādiem vispār, bet viens mans teikums un dažām spuras gaisā, kā es tā atļāvos ko tādu teikt?!? Nu pateicu, jo kontekstā tas gadījums nešķiet nekas baigi briesmīgs. Tiešām labāk ir bendēt savu ikdienu, savu noskaņojumu un savu pašsajūtu un attiecības, jo vnk kucēns ir nobraukts? Nelaimes gadījums. Manuprāt gana racionāla doma, ka nevajag uz to tik ļoti ieciklēties un nepārtraukti sevi atkal un atkal uzvilkt, turēties pie ciešanām un smacēt sevi ar sāpēm. Jādzīvo tālāk, nevis jāmaļ viens un tas pats uz riņķi.
29.01.2017 01:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
SuperMan, sit pieci! ;-)
29.01.2017 01:34 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Negribēju turpināt dzīvnieku tēmu, bet nu tomēr...
Man arī ir bijuši mājas mīluļi, kas nomiruši no vecuma vai vēl kaut kā. Nu ir žēl, jā, bet mēnešiem ilgu pārraudāšanu.. hmm nu nez....

Kā nu kuram! Man ir kaķene, kura kā mazs, vēl acis neatvēris kaķēns, man sekoja no 11 gadu vecuma, kad es pie viņas tiku. Man tagad ir 25, viņai - 14 gadi. Kaķene ar neārstējamu audzēju. Visu šo 14 gadu laikā esmu dzīvojusi ar viņu kopā ik dienas, esmu gan raudājusi viņas kažokā, gan smējusies. Tagad, kad jūtu, ka viņas dzīvība turas mata galā (un to lieliski jūt arī viņa pati), redzu, ka viņa ikdienā izmanto katru mirkli, lai man ielīstu klēpī, lai ar purniņu pieskartos manai rokai, lai būtu manā apskāvienā - viņai es esmu visa pasaule. Un, velns lai rāvis, kā kāds var teikt, ka dzīvnieks tikai tāds nieks vien ir!? Sauciet mani kaut par kaķu veceni, man vienalga, taču šis kaķis man ir daudz tuvāks, mīļāks un uzticīgāks kā jebkurš sasodīts vecis jebkad bijis! Un, ja viņa nomirs, es tiešām raudāšu ne tikai mēnešiem, bet gadiem ilgi, jo zaudēt savas dzīves labāko, uzticamāko draugu nav viegli, tāpēc mani kaitina tie izteikumi no tēmas "tas tikai dzīvnieks vien..".. Sasodīts! Tad jau arī bērns ir tikai tāds gaļas gabals vien! Ar ko viena dzīvība ir svarīgāka par otru!? Ja reiz tā, tad tā!
29.01.2017 01:35 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
SuperMan, var redzēt, ka esi daudz sasniedzis, caurām dienām sēžot sieviešu forumā un lamājoties kā krāvējs.
Attiecībā uz manu viedokli. Gaļu uzturā nelietoju, ādas izstrādājumus nepērku un nenēsāju, palīdzu dzīvnieku patversmēm, esmu pie sevis savākusi dzīvnieku, kurš bija nokļuvis uz ielas. Katrā ziņā, daru daudz vairāk par trulu lamāšanos cosmo. Paldies Dievam, tādu vīriešu sabiedrībā dzīvē nekad neuzturos.
29.01.2017 01:36 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Es ceru,ka par raudulīgajām mazām meitenēm tiek sauktas arī tās sievietes, kas pārdzīvo par pazudušajiem bērniem un teroraktiem, ja reiz empātija ir kauna lieta.
29.01.2017 01:43 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ophelie, :'-( .. Akk.
29.01.2017 01:44 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
SuperMan, var redzēt, ka esi daudz sasniedzis, caurām dienām sēžot sieviešu forumā un lamājoties kā krāvējs.

awww paldies, :D Tu esi tik mīļa.
Pirms vicini savu trumpi par patversmēm utt, redzi es arī no patversmes kaķi paņēmu, :D es jau to visiem nestāstu :D un nelielos ar to.
Hei, ja kādai vajag palīdzēt ar dzīvokļa pārvākšanos, es esot krāvējs :-D pēc blackpoetry domām. :D
Paldies Dievam, tādu vīriešu sabiedrībā dzīvē nekad neuzturos.

oj jā, traki gan, neuzturies gan :D esriktīgi briesmīgs esmu.
Man likās, ka sievietes un vīrieši ir tiesīgi saņemt vienādas tiesības, cik Tu šeit esi tiesīga uzturēties, tik es esmu tiesīgs to darīt, par cik Tev var norādīt dzimumu profilā.
Tā kā turpini vien izdomāt vēl lietas, kas nav aktuālas un īstas :D
29.01.2017 01:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!