Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve aizgājusi neceļos

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Saprotu ka es tūlīt saņemšu negāciju devas, ka nav vērts neko rakstīt, bet es nezinu ko reāli darīt.
Pirmkārt, es zaudēju darbu un dzīvokli kas man bija un aizbraucu kopā ar draugu projām ar cerību sākt jaunu dzīvi. Bet nekā. Sastrīdējos ar savu māti, viņa mani apmeloja ka esmu nozagusi rotaslietas, piedraudēju ar policiju un uzreiz atradās! Viņa man bojā dzīvi, vairāk nekontaktējamies vispār, pēdejais ko dzirdēju ka viņas draugi atradīs un sataisīs huiņas man :'-( viņa bija normāla sieviete, viņas draugs ir cietumnieks tagad viņa kļuvusi par alkoholiķi :'-( ar tēvu es vispār nekontaktējos jo esmu augusi bez tēva. Esmu zaudējusi visus savus radus :'-( līdz darbam jāgaida 2 mēneši. Dabūju haltūru, nopelnījām 200 euro un tagad jāmēģina izdzīvot līdz nākamajam darbam.
Tik ļoti visu laiku spiež sirdi ka gribās vienkārši nomirt. Domāju par visu caurām dienām katru minūti, vienkārši es lēnām sapūstu iekšēji.
Pieaudzēju matus, pagājuši 3 mēneši, jātaisa profilakses naudas nav. Gribēju garus matus, domāju pieaudzēšana to atrisinās, bet nekā. Cilvēki ieteica ka dabīgie speciāli jākopj lai izaugtu, tagad nožēloju ka pieaudzēju.
Pirms dažām dienām tika sabraukts mans mājas mīlulis, par to arī domāju daudz :'-(
Esmu vienkārši liela izgāztuve nekas vairāk, acīmredzot dzīvot es vispār nemāku. Es esmu nogurusi no visām šitām melnajām strīpām.
Draugs arī kļūst atsvešināts jo neesam bijuši intīmās att. abi jau gandrīz 2 mēnešus, nav noskaņojuma. Pazudis viss dzīvesprieks jo vienkārši man apnicis dzīvot :'-(
Noteikti saņemšu negācijas par čīkstēšanu bet vienkārši gribējās izkratīt sirdi :'-(
28.01.2017 17:41 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es sapotu, ka ir melnās svītras, kad šķiet, ka viss, pilnīgi viss dzīvē ir garām. bet nevajag sakāpināt sevī šīs emocijas. ok, grūta situācija ģimenē un sabraukts mājdzīvnieks, tas ir ļoti bēdīgi, jādod sev laiks izraudāties un jādodas tālāk. viss pārējais ir risināms. pamēģini iztēloties, ka tā nav tava dzīve, bet redzi to no malas, tā ir vieglāk konstruktīvi pieiet problēmām un atrast risinājumu. krišana izmisumā nekādus pozitīvus rezultātus nedos.
28.01.2017 17:48 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Sirsniņ, turies!
Es saprotu, kā tu jūties. Bet nenokar degunu, viss ar laiku atrisināsies. Es nezinu, kurā valstī esi, bet, iespējams, prātīgi un gudri dzīvojot, var iztikt. Varbūt pameklē vēl kādu haltūru?
Es šādā situācijā censtos nelauzīt par vecākiem galvu. Zinu, ka sāp. Bet atceries, ka tev ir pašai sava dzīve un patlaban tev galvenokārt jāparūpējas par sevi. Tāpēc, iespējams, labāk ir pat zaudēt kontaktu un koncentrēties uz savām problēmām un to risināšanu.
Par matiem - pieaudzētie būs vieni vienīgi izdevumi! Ņem tikai nost, tā nav prioritāte! Kop un lolo savus matus, ar laiku, prātīgi kopjot, dabūsi pati garus un skaistus matus.
Neatstāj draugu novārtā!
.
Es tiešām zinu, kā ir, kad dzīvē patrāpījusies gara, gara, melna svītra. Bet tici man, tu vari!
28.01.2017 17:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jā, eidz čīkstēt un sāc savu dzīvi sakārtot. Pa maziem solīšiem. Noņem tos pieaudzētos matus - iespējams vari atrast kādi meistarīti, kura pieņem mājās un pa lētu naudu to ātri izdarīs. Gari mati vai īsi mati - tas neko nemaina. Vari būt laimīga arī ar īsiem matiem, kā arī - mati kaut kad ataugs. Nav vērts uz to baigi ieciklēties.
Sexu neatsaki savam draugam. Tas gan tev palīdzēs restartēties un izlādēt negatīvo enerģiju, gan viņam. Noskaņojumu liec pie malas un vnk dari. Redzēsi, ka sajutīsies uzreiz labāk.
Štrunts par mīluli. Vari paņemt citu. Tā dzīvē mēdz gadīties... Dzīvnieki tāpat dzīvo krietni īsāki laika posmu un ir jāsaprot, ka tāpat visai drīz nāksies no tiem atvadīties. Labāk varbūt vispār tādu neņemt kādu laiku - ietaupīsies finanses un rūpes. Mājā būs lielāka tīrība.
Vecāki, lai iet dirst! Ja nemāk būt par pienācīgiem vecākiem, tad nav tavs pienākums uzturēt ar viņiem attiecības. Nobloķe nummuru vai vnk ignorē.
Kas attiecas uz darbu - tas laikam ir lielākais iemesls sajūtai, ka esi nekam nevajadzīga. Pāries, līdzko atsāksi strādāt. Tad nu vnk pacieties un kā iepriekš teicu - sakārto savas mazās lietas sev apkārt un neciklējies uz negatīvo!
28.01.2017 17:51 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Štrunts par mīluli. Vari paņemt citu. Tā dzīvē mēdz gadīties... Dzīvnieki tāpat dzīvo krietni īsāki laika posmu un ir jāsaprot, ka tāpat visai drīz nāksies no tiem atvadīties. Labāk varbūt vispār tādu neņemt kādu laiku - ietaupīsies finanses un rūpes. Mājā būs lielāka tīrība.

Neon, piedod, es saprotu, ka tu esi super racionāla sieviete, bet nu man šķiet, ka sakot ko tādu sabraukta mājdzīvnieka īpašniekam, sāpini vēl vairāk.(t)
28.01.2017 17:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ieliec sludināju, ka meklē pagaidu darbu. Gan kāds atsauksies. FB ir darba meklēšanas grupas.
Vēl vari pameklēt darbus, kur piedāvā dzīvi uz vietas bez maksas - slima cilvēka pieskatīšanu, bērnu aukle.
Skumji ,ka ar mīluli tā notika, bet no otras puses- Tu pat sevi nevari atļauties uzturēt un kur vēl kādu mīluli! Neieteiktu Tev tagad ņemt citu mīluli!
28.01.2017 18:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mincis, es zinu. Mans izteikums ir netieša provokācija, jo es zinu, cik cosmo visas ir jūtīgas, kad runa ir par mājdzīvniekiem... Mani šī pārjūtība vnk tracina! :-D Jā, žēl ir, un protams, priekā neviens plaukstas nesit, kad kas tāds notiek, bet tomēr ir jāpaliek racionālam - es to pat par traģēdiju nevaru nosaukt. Tā gadās! Dzīvnieki mirst bieži vien savu instinktu, muļķīgas ziņkārības un citu faktoru dēļ. Tas vispār būtu jāsaprot vēl pirms tiek tādi ņemti. Dzīvnieks var noklīst, var tikt sabraukts, ja blandās pa āru, var saslimt utt. Ja cilvēks nespēj šo faktu saprast un pieņemt ar vēsu prātu, tad varbūt nav vērts ņemt dzīvnieku?...
Autorei arī jāsaprot, ka nevisiem viņas problēmas šķiet kā reālas problēmas. Cits skatu punkts citreiz palīdz sapurināties.
28.01.2017 18:08 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Mūsdienās jau vispār plaši pamanāms tā sauktais Bembija sindroms. Vakar FB pamanīju aicinājumu kādā saimniecībā uzņemt stirnu, kurai ir žokļa trauma, tāpēc jābaro visu laiku no rokas. Un nodomāju "nu jaaaaaaaaa..."
Es izlasīju un pie sevis nosmēju (atsaucoties uz to uzņemšanu ar vēsu prātu) - ja cilvēks nav gatavs saprast un ar vēsu prātu pieņemt, ka kādreiz no otras pusītes būs jāšķiras, varbūt nemaz nav vērts būt attiecībās? :D
-
Labi, atpakaļ pie tēmas. Domāju, ka autore vienkārši ir mazliet salūzusi. Lai cik stipra sieviete būtu, emocijas tomēr laužas uz āru. Un, ja nevar izrunāties ar mammu vai draudzeni (varbūt autorei patiešām nav draudzenes, kurai izkratīt sirdi?), attiecības ar draugu kļuvušas vēsas un cik tad nu tam nabadziņam ilgi šņukstēs uz pleca, tad nekas cits neatliek kā meklēt atbalstu internetā. Kādam jau to savu sāpi gribas izstāstīt. Bet piekrītu tev - arī skarbāks viedoklis bieži vien liek celt galvu augšā un turpināt doties uz priekšu.
28.01.2017 18:18 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Es caur paziņām zinu, kur šitā bija.
Un, tas cietumnieks vēl bija jaunāks par to muteri.
Uz kāzām nevienu neaicināja, jo lai tik to cietumnieku kāda nenoceļ vēl.
Šis neko nedara mājās, sieviete strādā divos darbos.
Pārsmieties var, kas tām sievietēm galvās darās.:-/
28.01.2017 18:32 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Pirmām kārtām - beidzam šaustīt sevi un ar vēsu galvu domājam, kā sakārtot dzīvi. Un katru dienu kaut mazu solīti darīt tajā virzienā :)
28.01.2017 18:35 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Štrunts par mīluli.
Cerams,ka tavā dzīvē arī ir kāds cilvēks,kuram tu esi tikai štrunts. :-)
28.01.2017 18:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mincis, ar tām attiecībām ir tā... Ja cilvēks būtu gatvas saprast un ar vēsu prātu pieņemt, ka no otras puses kādreiz var gadīties šķirties, tad varbūt šķiršanās brīdī nepazemotos, netapru par kājslauķi, nemocītos gadiem depresijā un nekāptu atkal un atkal uz viena un tā paša grābekļa, kas smagi sit pa pieri...?... Tik daudzas sievietes nespēj šķirties no morāliem kropļiem, jo.. nespēja iedomāties un pieņemt, ka VAR izšķirties.
Tas tā - ne par tēmu. Filozofija...
28.01.2017 18:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mēnesnīca, par manu dzīvi neuztraucies! Visiem patikt nav iespējams, tāpēc pieņemu, ka pat ļoti daudziem es neko nenozīmēju. ;-) Un man kaut kā par to ne silts ne auksts...
28.01.2017 18:41 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Vispirms, ja tev nav naudas aizmirsti par matu/nagu/ragu pieaudzeshanàm. Sieviete sakopt sevi var arī bez liekàm izmaksàm, kad būs lieka nauda tad varèsi atkal visu audzèt klàt! (Bet ja gribi skaistus matus, audzè savus, pieaudzètie parasti ir loti redzami un tad iskatàs drausmīgi nedaudz ataugot, bet nu to jau neatzīs pieaudzèto matu īpašnieces )
Mamma? Lai iet ratà. Ja negrib ar meitu attiecības, tad nevajag!
Draugs? Ja mīli, pacenties nejaukt neveiksmes ar attiecībām!
Visas nedienAs ir pārdzīvojamas! Īpaši naudas grūtības
28.01.2017 18:47 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Es pareizi sapratu, ka pārvācies uz citu valsti? Vai arī uz citu pilsētu? Pamēģini piemeklēt vēl kādu haltūru :) un turies!:-)
28.01.2017 19:02 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Jā, žēl ir, un protams, priekā neviens plaukstas nesit, kad kas tāds notiek, bet tomēr ir jāpaliek racionālam - es to pat par traģēdiju nevaru nosaukt. Tā gadās! Dzīvnieki mirst bieži vien savu instinktu, muļķīgas ziņkārības un citu faktoru dēļ. Tas vispār būtu jāsaprot vēl pirms tiek tādi ņemti. Dzīvnieks var noklīst, var tikt sabraukts, ja blandās pa āru, var saslimt utt. Ja cilvēks nespēj šo faktu saprast un pieņemt ar vēsu prātu, tad varbūt nav vērts ņemt dzīvnieku?...

Neon, tieši to pašu var teikt par bērniem. ;)
28.01.2017 20:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Hippie Chick, un?
28.01.2017 20:26 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ar to gribēju teikt, ka katram sava nelaime tuvāka, lai tas būtu kaķis, bērns vai vecmāmiņa, un tu nevari teikt, ka mājdzīvnieks tāds sīkums vien ir, jo kādam tā var būt visa pasaule. Itkā jau saprast var, jo tev nav jājūt līdzi kādam tāpēc, ka viņu mājdzīvnieks ticis notriekts ar mašīnu, tāpat, kā man nav tev jājūt līdzi, ja tas pats noticis ar tavu bērnu, bet nu tomēr.
28.01.2017 20:40 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Štrunts par mīluli. Vari paņemt citu. Tā dzīvē mēdz gadīties... Dzīvnieki tāpat dzīvo krietni īsāki laika posmu un ir jāsaprot, ka tāpat visai drīz nāksies no tiem atvadīties. Labāk varbūt vispār tādu neņemt kādu laiku - ietaupīsies finanses un rūpes. Mājā būs lielāka tīrība.

Es domāju, ka labāk ir ignorēt šos komentārus no tādas seklas lietotājas, gribēja - paspīdēja, ne tajā labākajā nozīmē.
28.01.2017 20:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Hippie Chick, es jau nesaku, ka pats dzīvnieks ir nevērtīgs, bet gan fakts, ka tas ir nomiris - nav tik unikāls, ka būtu jālec no tilta (autore nelec no tilta, es vispārinu). Saproti atšķirību?...
Mirst visi. Tāda tā dzīve.
28.01.2017 21:00 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Visi nomirst, tsk arī cilvēki, bet vai tāpēc jāsaka, ka štrunts par miršanas faktu? Nomira vecmāmiņa? Štrunts, viņa tāpat bija veca, tas taču skaidrs, ka drīz nomirs. Bērnu notrieca mašīna? Štrunts, bērni mēdz izskriet uz ielas, tā notiek.
28.01.2017 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!