Ceļojums

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Pēc aktīvas 1 gada strādāšanas kad rāvos vidēji 50-55h nedēļā, nolēmu ka esu pelnījusi kārtīgi baudāmu atpūtu. Kur tad vislabāk atpūsties kā prom no visa un visiem. Tā nu vienu dienu izčekoju ceļojumu iespējas un pasūtīju 14 dienu ceļojumu. Apraksts likās saistošs un daudzpusīgs, kā arī ceļojumu aģentūra uzticama, jo iekšs Lv darbojas jau vairākus gadus, kā arī salīdzinoši atpazīstama.
Ar nepacietību sagaidīju to brīdi kad devos pelnītā 2 nedēļu atpūtā.
Bet viss izvērtēs daudz citādāk.
Pirmkārt jau izbraukšana bija ļoti agri no rīta un ņemot verā ka nēesu Rīdziniece nācās ar auto no savām mājām izbraukt 3.30 no rīta lai uz 6.30 jau dotos ceļojumā no lidostas. Ņemot vērā ka man vēl iepriekšējā diena bija darbadiena un jākravā vēl bija pēdējie sīkumi līdzņemšanai, gulēt aigāju ap 23.00, un cēlos 2.40 lai paspētu paēst brokastis un minētajos 3.30 dotos ceļā. Viena pusgulēta nakts vēl nekas traks, dabūšu tak atpūsties nodomāju.
Bet lielāko šoku sagādāja ceļojuma grafiks, parasti vakarā viesnīcā iekārtojāmies ap 22.00-00.00, tātad reāli gulēt aiziet var labi ja ap 00.00, bet brokastis parasti bija 7.00 no rīta. Tātad lai izmazgātu zobus un saģērbtos + sakravātu koferi, jāceļas bija ap 6.00-6.30. Ja aizgulies tad brokastis nedabū un ap 7.30-8.00 jau izbrauc ceļā autobuss. Vienu vakaru viesnīcā tiku pat 00.20 un 7.00 no rīta jau paredzētas brokastis.
Vēlviens 'muļķīgs elements tajā visā. Braucot uz objektu gids īsumā pastāsta un vāc naudu ieejas maksām. Izrādās tev jāmaksā ieeja par objektu ko pat vēl nēesi no malas apskatījis un sapratis vai to vēlies. Pavisam muļķīgi sanāca pie viena dabas parka, daļa cilvēki atteicās no šī objekta, piebraucam, visi kuri pieteicās ka ies viss ok, biļetes rokā un aidā. Bet izrādās tajā dabas parkā tā ieeja ir simboliska, jo nekur nav nedz žogs nekā tāda, un pārējei kuri atiecās vienkārši gāja iekšā bez biļetēm un viss ok. A mēs samakšajām par biļetēm 12eur no cilvēka.
Turpinājumā fināls šim šķietami izdzīvošanas šovam bija ceļš ar autobusu mājup, 1 nakts bija jāguļ autobusā, pagulēt nebija iespējams jo daudzi krāca un autobuss kratījās. Jā esu konforta mīlis ar trauslu miegu, bet tāda nu es esu.
Gala nokdaunam bija fakts ka Rīgā iebraucām tikai 22.00 bet man vēl ar auto jāveic ceļš uz mājām ap 2h, mājaš vēl paēdu un gulēt tieku tiaki ap 1.00, bet no rīta 7.00 jāceļas jau uz darbu.
Gala rezultātā darbā atgriezos vēl pārgurušāka nekā aizbraucot ceļojumā. Visi kolēģi pamanīja man riņķus zem acīm un izskatoties es drausmīgi. Koncentrēties nevarēju.
Nebrīnos ja 2 nedēļas bija miega bads
Rezumē - kādēļ ti traki jāpieblīvē grafiks ja nav laiak pat vairs cilvēkam izgulēties kaut tās minimums 7h. Kādēļ tik traki sare''zgīt objektu ieejas biļešu modeli, ka burtiski tiaki caur gidu utt.
27.01.2017 18:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Piekriitu tiem , kas saka , ka tas ir pieredzes truukums .
Ja arii programmaa nav siiki uzrakstiiti laiki , tad tev pashai tachu jaapapeeta taas vietas , kuras mineetas dienas plaanaa un kartee jaamaak orienteeties , cik taalu objekts atrodas no viesnicas un talak nakamais objekts no ieprieksheejaa . Internetaa shodien ir visa iespejama informacija , tev tik vien kaa vajadzeeja izraadiit vairaak attapiibas :) Tad arii ieprieksh jau speetu saprast , ka shaads ekskursiju grafiks tev ir paaraak smags . Plaanotu citu galameerkji vai veel labaak neizmantotu tuuragentuuru pakalpojumus , bet pati pasuutiitu viesniicu un jau uz vietas vai nu pati plaanotu objektus vai turpat uz vietas panemtu kaadu mono ekskursiju ar gidu uz 1-2 objektiem .
Arii es nekad nenemu no-lidz atvalinajuma beigam .Un nepiekritishu Meksikanka , ka ja ir nedeelja atvalinajuma , tad ar 5 dienaam tik vien kaa uz Lietuvu . 5 dienas nav 3 dienas , pa 5 dienaam var apskatiit ljoti daudz ko un veel atpusties :)
28.01.2017 17:23 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Nezināju, ka mūsdienās ir vēl cilvēki, kas brauc ar autobusiem. Kāpēc nelidoji un pati nepasūtīji viesnīcu, daudz lētāk un labāk būtu bijis?
Nesaprotu, ko tu vispār biji gaidījusi no tāda ceļojuma
28.01.2017 17:23 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Jèzinj, kà tev ienàca pràtà vispàr parakstīties uz celjojumu kur 14 dienas visu laiku autobusà un katra nakts cità vietà? Parasti vismaz 2-3 naktis ir viena viesnīca vismaz pa vidu braucienam, lai cilvèks var kaut cik relaksèties... es nekad mūžà tàdu skrejamo nenjemtu pat par velti!tas tachu tà nogurdina tà mūžīgà tupèshana KATRU dienu busà....un bez varianta - šodien pavàljàshos pie baseina?!
28.01.2017 18:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Bet nu es pati plànoju braucienus, ekskursijas, viesnīcas un lidojumus. Un nekad neizvèlos ekskursijas katru dienu, nedèljà vismaz 2 dienas atvèlu spa un pilnīgai bezdarbībai, jobtà tomèr ir atpūta ne sacīkstes kurš vairàk apskatīs ;)
28.01.2017 18:59 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Pirms pārmet par to, ka nav ieliktas ceļojumu programmas, atbildi pati uz jautājumu - ko tu domāji sagaidīt no ceļojuma? Pat, ja ekskursijas aizņemtu 3 stundas no visas dienas, mani pati braukāšana no vienas viesnīcas uz otru šokē. Kā var atpūsties, ka katru dienu ir jākrāmējas un jāuztraucas, vai visu savu esi salikusi somā un nekas nav atstāts viesnīcā.
P.S. Pievienojos tām, kam meksikankas komentārs liekas wtf? Kaut vai par to lidojumu - kā jau iepriekš teica meitenes, nekur nebija minēts, ka viņa tikai pēdējā brīdī uzzināja, cikos būs lidojums. Cilvēks vienkārši čīkst par to, ko pati ir izvēlējusies un izlēmusi darīt.
28.01.2017 19:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
:-D
Man savukaart liekas wtf, ka cilveeki nemaak lasit un manís teikto interpreteeja taa, kaa izdomaaja, Nevis taa kaa to domaju Es. Bet taa vairs nav mana probleema, kaarteeja klukstesana :-) turklaat pateica to pasu, ko es
elzaelza, noooo.. nu izlasi, ko uzrakstiiju :) kaut gan tas laikam bezceriigi.. te pilniigi jaraksta Kubietes vaardiem - lasaam, Nevis izdomaajam
29.01.2017 16:24 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mistel, bet tiesi taa! Autore ieprieks teica, ka nezinaaja, bet zinaaja. Un ar visu to zinaasanu, ciikst par to... laikam vari pasausminaaties par savu lasiitneprasmi. Skatos, te vessels barins juus taadu ;-)
29.01.2017 16:27 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Manuprāt, te no nekā ir uztaisīta problēma. Būs tev būs mācība nebraukt tūrfirmu ekskursijās. Viena lieta ir, ka tu aizej uz ceļojuma aģentūru un samaksā par lidojumiem un viesnīcu, pavisam kaut kas cits ir jau tūroperatora saplānota ekskursija. Es arī piekrītu, ka tas ir pieredzes trūkums un savā ziņā slinkums. Nu, tak nevar par kaut ko samaksāt un pašai nemaz neko nepainteresējoties internetā uz kuriem objektiem ir plāns doties un ko darīt, un cik ilgu laiku tas viss aizņems. Ja es, piemēram, izdomāju kaut kur doties ceļojumā, tad, tā kā man tas arī ļoti patīk, es PLĀNOJU visu pati, jo ar interneta palīdzību tagad var atrast pilnīgi visu, nav tā kā pirms 20 gadiem, ka tūrisma aģentūra bija visizdevīgākais variants.
29.01.2017 16:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man vienai laikam autore liekas divaina.Ja esmu parstradajusies pedejais ko gribetu pec darba momenta agri skriet braukt celot, noteikti izveletos ari daudz isaku celojumu. Atpustos , izguletos dienas vismaz 2 pirms celojuma, un tiesi tapat ari pec. Celojumu izveletos laikam jau ne garaku par nedelu, ja zinatu ka pec tam atkal darba jabut.
29.01.2017 16:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Būs tev būs mācība nebraukt tūrfirmu ekskursijās
Bet atkal daudziem patik sadi celot ir izdevigak un mierigak. Mana kolege tikai ta celo...Un nekad nesudzas, bvet cilveks savos 60 it gados ari kalnos kapj un ka smejoties saka izgulesies zarkaa, nekad necikst, vienmer smaidiga. Ja ir nikulis, tad jatup kada viesnica tupa pie baseina...
29.01.2017 16:44 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
http://www.ozolciems.lv/lv/main
Te ir minēta gan izbraukšanas laiki, gan aptuvenie ierašanās laiki, gan brokastu laiki.
29.01.2017 16:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pirmkārt jau izbraukšana bija ļoti agri no rīta un ņemot verā ka nēesu Rīdziniece nācās ar auto no savām mājām izbraukt 3.30 no rīta lai uz 6.30 jau dotos ceļojumā no lidostas. Ņemot vērā ka man vēl iepriekšējā diena bija darbadiena un jākravā vēl bija pēdējie sīkumi līdzņemšanai, gulēt aigāju ap 23.00, un cēlos 2.40 lai paspētu paēst brokastis un minētajos 3.30 dotos ceļā. Viena pusgulēta nakts vēl nekas traks, dabūšu tak atpūsties nodomāju.
lasiju so un brinojis kaut kada sviestaina celojuma planosana, bet autire tak trollis.. saporatu apskatot tavs cotas temas.
29.01.2017 16:54 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Tas ir normāli, ja ir cilvēki, kuriem patīk aktīva atpūta, patīk maksāt par aktivitāti, nevis zvilnēšanu ar vēderu gaisā, un pieņemu, ka šī tipa ceļojums tādiem cilvēkiem ir domāts, kuri dodas ceļot un apskatīt, nevis atpūsties! Ja esi komforta mīļotāja, tad kāpēc piekrīti tādiem ceļojumiem, kur cilvēki dodas, lai aktīvi pavadītu laiku? :D nesaprotu. Ne jau aģentūra pie tā vainīga. Smejos, vēderu turēdama
Tas pats, kas nopirkt ceļojumu uz Sibīriju un cosmo sūdzēties, ka aģentūra nav paziņojusi, ka jāpaņem vairāki pāri silto zeķu
29.01.2017 17:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
aUTORE TROLLIS!
Ja ne, linku un celojum aagenturu studija. Kur kad lidiji , ko redzejat...14 dienas vinai... :-P
29.01.2017 17:08 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Meksikanka, vēlreiz izlasīju gan tekstu, gan autores komentārus un tā arī neatradu, kur viņa ir teikusi, ka nezināja, cikos ir izlidošana. KUR TU TO ESI IZRĀVUSI? Par to arī viss kašķis, ka tu to esi pati izdomājusi. Pirms saki, ka citas nemāk lasīt, pārliecinies, vai pati to proti. ;-)
29.01.2017 17:17 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Ir cilvēki, kuriem patīk tūrfirmu ekskursijas. Es, piemēram, tādā ceļojumā negribētu braukt, jo, kā jau teicu, labāk visu plānoju pati, bet, protams, būs cilvēki, kurus apmierinās tūrfirmu ekskursijas. Es ar mācību šajā situācijā domāju autores nepatiku pret to, kāds tas ceļojums izvērtās. Vajadzēja tak pašai arī kaut ko painteresēties, tapēc nākamajā reizē labāk pašai plānot visu, lai nebūtu tāda slodze un nebūtu jāsūdzās.
29.01.2017 17:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/202419-cena/ un palasot parejas trolla temas tak skaidrs ka cilveks cikstetajs pa dzivi.
29.01.2017 17:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tas pats, kas nopirkt ceļojumu uz Sibīriju un cosmo sūdzēties, ka aģentūra nav paziņojusi, ka jāpaņem vairāki pāri silto zeķu

Nu, tā bezmaz vai arī sanāk :D Un tagad nabadzīte čīkst, ka lidmašīna par agru :D Būtu priecājusies, ka paliek vairāk laika apskatei, bet nē, atkal slikti!
30.01.2017 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ar visu lielo cieņu pret Meksikanku, bet pilnīgi piekrītu Mistel. Es arī lasu, lasu, (pretī saņemu ala "kas tu akla, vai?!" ), tad atkal pārlasu, un, lūk, sit mani nost, nevaru atrast un iebraukt!! WTFF is going on!?
30.01.2017 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Bet vispār, laiks mainīt tēmu un cerēt, ka mums visām PMSi beigušies :D
/dodos veidot diskusiju par bagāžām/
30.01.2017 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits