Ceļojums

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Pēc aktīvas 1 gada strādāšanas kad rāvos vidēji 50-55h nedēļā, nolēmu ka esu pelnījusi kārtīgi baudāmu atpūtu. Kur tad vislabāk atpūsties kā prom no visa un visiem. Tā nu vienu dienu izčekoju ceļojumu iespējas un pasūtīju 14 dienu ceļojumu. Apraksts likās saistošs un daudzpusīgs, kā arī ceļojumu aģentūra uzticama, jo iekšs Lv darbojas jau vairākus gadus, kā arī salīdzinoši atpazīstama.
Ar nepacietību sagaidīju to brīdi kad devos pelnītā 2 nedēļu atpūtā.
Bet viss izvērtēs daudz citādāk.
Pirmkārt jau izbraukšana bija ļoti agri no rīta un ņemot verā ka nēesu Rīdziniece nācās ar auto no savām mājām izbraukt 3.30 no rīta lai uz 6.30 jau dotos ceļojumā no lidostas. Ņemot vērā ka man vēl iepriekšējā diena bija darbadiena un jākravā vēl bija pēdējie sīkumi līdzņemšanai, gulēt aigāju ap 23.00, un cēlos 2.40 lai paspētu paēst brokastis un minētajos 3.30 dotos ceļā. Viena pusgulēta nakts vēl nekas traks, dabūšu tak atpūsties nodomāju.
Bet lielāko šoku sagādāja ceļojuma grafiks, parasti vakarā viesnīcā iekārtojāmies ap 22.00-00.00, tātad reāli gulēt aiziet var labi ja ap 00.00, bet brokastis parasti bija 7.00 no rīta. Tātad lai izmazgātu zobus un saģērbtos + sakravātu koferi, jāceļas bija ap 6.00-6.30. Ja aizgulies tad brokastis nedabū un ap 7.30-8.00 jau izbrauc ceļā autobuss. Vienu vakaru viesnīcā tiku pat 00.20 un 7.00 no rīta jau paredzētas brokastis.
Vēlviens 'muļķīgs elements tajā visā. Braucot uz objektu gids īsumā pastāsta un vāc naudu ieejas maksām. Izrādās tev jāmaksā ieeja par objektu ko pat vēl nēesi no malas apskatījis un sapratis vai to vēlies. Pavisam muļķīgi sanāca pie viena dabas parka, daļa cilvēki atteicās no šī objekta, piebraucam, visi kuri pieteicās ka ies viss ok, biļetes rokā un aidā. Bet izrādās tajā dabas parkā tā ieeja ir simboliska, jo nekur nav nedz žogs nekā tāda, un pārējei kuri atiecās vienkārši gāja iekšā bez biļetēm un viss ok. A mēs samakšajām par biļetēm 12eur no cilvēka.
Turpinājumā fināls šim šķietami izdzīvošanas šovam bija ceļš ar autobusu mājup, 1 nakts bija jāguļ autobusā, pagulēt nebija iespējams jo daudzi krāca un autobuss kratījās. Jā esu konforta mīlis ar trauslu miegu, bet tāda nu es esu.
Gala nokdaunam bija fakts ka Rīgā iebraucām tikai 22.00 bet man vēl ar auto jāveic ceļš uz mājām ap 2h, mājaš vēl paēdu un gulēt tieku tiaki ap 1.00, bet no rīta 7.00 jāceļas jau uz darbu.
Gala rezultātā darbā atgriezos vēl pārgurušāka nekā aizbraucot ceļojumā. Visi kolēģi pamanīja man riņķus zem acīm un izskatoties es drausmīgi. Koncentrēties nevarēju.
Nebrīnos ja 2 nedēļas bija miega bads
Rezumē - kādēļ ti traki jāpieblīvē grafiks ja nav laiak pat vairs cilvēkam izgulēties kaut tās minimums 7h. Kādēļ tik traki sare''zgīt objektu ieejas biļešu modeli, ka burtiski tiaki caur gidu utt.
27.01.2017 18:42 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Visām tām kuras saka ka vajadzēja izpētīt programmu tad vis sbūtu skaidrs;
Tā arī vēl neviens nav iemetis linku uz ceļojuma programmu kur piln;īgi visas aktivitātes ir saplānotas par konkrētiem laikiem no-līdz
Es savu programmu izpētīju, tajā izņemot izlidošanas laiku un aptveno atgriešanās laiku vairs nekas konkrēts par laikiem netika minēts. Jā ir ko katrā dienā varēs apskatīt, bet ne konkrēti laiki no-līdz, cikos viesn''icā, cikos brokastis utt.
28.01.2017 14:49 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Cukurvāvere
Ko man dod ja zinu ko katrā dienā apskatam? - ne es varu zināt cik ilgi tas notiks, cik ilgi līdz turienei brauksim utt. Tāds apraksts nenonāra cikos būis viesnīcā un cikos nākošajā dienā jau jābūt pie brokastu galda
28.01.2017 14:51 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Vienkārši nesaprotu kādēļ vajag to programmu tik traki forsēt ka nav laika šķietami vienai no primārām lietām kā kaut minimālās stundas miegam, ņemot vēl vērā ka tā bija vasara un pāris dienas bija pie +35 grādiem svelme kad bija pārgājieni ap 15km garumā.
Viss jau ok, saprotu ka forši ka var daudzko apskatīt, bet nu vismaz tās 7h miegam vajadzētu dot. Vēljauvaiurāk ja grupā ir cilvēki gados, kuri uz pēdējām dienām vienkārši vairs daudzās pasākumos nepiedalījās jo sirds stājās no slodzes
28.01.2017 14:54 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Gintucis - Tu ceļoji pirmo reizi? :-)
Jo savādāk es patiešām nesaprotu.
Brokastis viesnīcās parasti 7-10 (+/-) , loģiski domājot, ja pēc tam ir plānota ekskursija, tad pēc brokastīm dodas ekskursijā :-)
Es izlasot programmas kaut kā uzreiz saprotu, cik pieblīvēta būs diena. :-)
Pa laikiem nevar visu uzrakstīt, jo laiki mainās, jo vienmēr kāds aizkavējas ( tūrists, transports) utt. Plāns ir, bet cilvēkam pašam jāsaprot , kas ir kas.
Visu šo tavu sašutumu uz norakstu uz pieredzes trūkumu nevis tūrfirmas nekompetenci. :-D
28.01.2017 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Nebija iespēja nebraukt ekskursijās? Bieži vien ir tāda iespēja, turklāt, ņemot vērā, ka par to katru ekskursiju ir jāmaksā atsevišķi.
Par brīvo laiku atpūtai. Ja tāds ir paredzēts programmā, tad to noteikti min aprakstā .
28.01.2017 15:00 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Aizmirsu linku pielikt kā piemēru
https://www.impro.lv/pdf/2017/PUSLIDOJUMS_NO_VENEC_LIDZ_UNGAR_doc.pdf
28.01.2017 15:00 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Da labi, Es pirms gadiem 5 biju ceļojumā kurā 4 dienu garumā nebija laika piebraukt pie parastā pārtikas veikala lai cilvēki sapirktu pārtiku. Nācās ūdeni un kautko ēdamu pirkt tūristu vietās kur cenas kosmosā. Paveicās tiem kuri bija līdzi paņēmuši daudz pārtiku no mājām.
Šķiet ilgi vēl atcerēšos ūdens 0.5l pudeli pa 3eur un spageti makaronu ar maltās gaļas mērces porciju par 18 eur.
28.01.2017 15:01 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
melessii
Tevis iemestajā programmā arī teju nekas nav minēts par laikiem un cikos būsi vakarā viesnīcā un cikos būs brokastis vari tikai zilēt kafijas biezumos.
Brokastis 7-10? - nu mums vēlākās brokastis pa vius ceļojumu bija 7.30, un tai rītā gide vēl piedāavāja pirms brokastīm izstaigāt tuvējo rajonu kuriem vēl duka :-D
28.01.2017 15:06 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Pēc apraksta var noprast, ka viesnīcā tiek vakarā, jo visos šajos ceļojumos viesnīcas parasti ir tikai lai nakšņotu un paēstu brokastis! :-) + pensīši parasti paspēj nosnaust autobusā. :-D
Ja gribi chill atpūtu, tad paņem lidojumu + viesnīcu! tad tu viesnīcās varēsi izgulēties līdz nelabumam!!!
28.01.2017 15:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cukurvāver, nu es negribu pārvērst šo diskusiju par battle mūsu starpā, bet .. man tiešām liekas jocīgi, ka cilvēks, kas neuzmanīgi lasa (Tu, jo nebiji pamānījusi par lidmašīnu kā tādu un piesējies man ar pretjautājumu, kur to esmu izrāvusi) norādīsi, ka esmu kļūdījusies.. Seriously?
Tieši tā, autore burkšķ, ka lidojums ir par agru. Un oponē ar to, ka iepriekš to nezināja. Un es oponēju, ka tam neticu, ka ceļojuma aģentūra to nepateica iepriekš - tā nevar būt! Un ja autores rīcībā ir info, ka lidojums ir 6.30 no Rīgas lidostas, tad tā ir viņas problēma, cik laika paņems tikt no punkta A (autores mājas citā pilsētā) līdz punktam B (Rīgas lidosta).
Un par to otro komentāru, ko Tu man veltīji..es vispār nekomentēšu, jo izskatās, ka vai nu Tev gribās pakašķēties tieši ar mani (man nesaprotamu iemeslu dēļ), vai Tu tiešām ar grūtībām uztver to, ko es rakstu. Iesaku tad laist gar acīm
28.01.2017 15:11 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Meksikanka - tu esi sapinusies vārdos! :-D:-D:-D
Bet es biju pirms 2 gadiem tūrfirmas ekskursijā! Jā, laika tādos tiešām ir maz! Bet man kaut kā likās skaidrs, ka nekāda traki lielā zvilnēšana nesanāks.
Gintuci - nu tev tagad būs laba mācība! ;-)
28.01.2017 15:16 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pirmkārt, NETICU, jka nebija minēts lidojuma laiks. Ja autobusam mēdz būt aizkave, tad reisi gan izlido noteiktajā laikā, iepriekš visiem zināmā un tas ir rakstīts ceļojuma aprakstā. Tā kā nevajag, lūdzu, karināt mums te makaronus.

Anii, kas tieši šajā komentārā ir nesaprotams? Ka es neticu, ka aģentūra iepriekš nepabrīdināja, cikos lidojums ir? Nu, neticu, sorry par to :) Bet liekas, ka daudzas citas arī netic
28.01.2017 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Meksi, man nesaprotamu iemeslu dēļ, es nesaprotu, kas tev "iekodis"(t) kas notiek?!
28.01.2017 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Anii ir mani sapratusi. Fuu, tad jau neesmu sagājusi sviestā .
Labi, skaidrošu kā mazs bērns pieaugušajam, kurš nesaprot bērnu valodu. Mēģinām vēlreiz.
1. Autore sūdzas, ka lidojums ir pus 7ņos no rīta.
2. Tu uzraksti viņai šo:
Pirmkārt, NETICU, jka nebija minēts lidojuma laiks. Ja autobusam mēdz būt aizkave, tad reisi gan izlido noteiktajā laikā, iepriekš visiem zināmā un tas ir rakstīts ceļojuma aprakstā. Tā kā nevajag, lūdzu, karināt mums te makaronus

3. Es tev pajautāju, kāds sakars tavam "pārmetumiem" (nezinu, kā to nosaukt, bet nu pieņemsim, ka tā :D), JO par nekādām izmaiņām, lidojuma pārcelšanām vai atcelšanām autore pat nebija ieminējusies. (!)
4. Uz ko tu man atbildi, ka es "neprotu lasīt", kaut ko neesmu pamanījusi, utml.
5. Pēc tam pati autore vēl izskaidro, ka ar lidmašīnu izmainām, kaut kādu braukšanu ar autobusu no šejienes, nav vispār nekāda sakara. Vnk tas, ka pats lidojums kā tāds ir agri.
Gaidu atvainošanos. Ja tev ir PMS, tad piedodu. Man arī ir.
28.01.2017 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
meksikanka, autore nekur nav teikusi, ka nezināja izlidošanas laiku (ja Tu domā, ka ir, tad parādi kurā vietā), turklāt vairākas reizes šajā diskusijā atkārtoja, ka zināja.
28.01.2017 15:46 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Tādos ceļojumos neviens neplāno pa stundām un minūtēm, jo nevar zināt, kas notiks pēc 3 mēnešiem (vai nu pec cik tur ilga laika paredzēts brauciens) - cik būs garas rindas apskates objektos, cik laika aizies ceļam, ja nu kādi sastrēgumi utt, cik ilgi vispār cilvēki gribēs pavadīt konkrētajā objektā, varbūt tur ir papildus ko apskatīt un tml.
Šādos ceļojumos brauc daudz pensionāri, kuriem tas ir ļoti ok, agri celties, brokastis, daudz objekti un viesnīca tikai nakšņošanai.
28.01.2017 15:55 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Gintuci, vajadzēja Tev to vienu reizi piedzīvot, lai saprastu, kā tas ir, un saprastu to, ka šādi ceļot Tev nepatīk. No visa šī varam izdarīt vairākus secinājumus, no kuriem galvenie ir tie, ka turpmāk nebrauc šādos autobusu/gidu ceļojumos, otrkārt, pēc ceļojuma ieplāno vismaz vienu, divas dienas brīvas, lai paspēj atpūsties pirms darba :)
28.01.2017 16:18 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Respektīvi, gribēju patiekt, ka daudziem šādi ceļojumi arī patīk, tāpēc katram vienkārši jāskatās, kas visvairāk der un pašam patīk un to arī jādara.
28.01.2017 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Kāda aģentūra?
28.01.2017 17:19 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja es gribu atpūsties, daru parasti šādi:
*Atrodu kompāniju (1-2 cilvēki)
*Izdomājam kur brauksim
*Braucam.
Visbiežāk braucam ar auto. Mājās norezervējam X viesnīcas X vietās. Braucam, pa ceļam vari apstāties kur gribi, kad gribi, cik ilgi gribi. Arī nonākot galamērķī vari darīt ko gribi, kur gribi, kā gribi. brokasto cik ilgi gribi, apmeklē to ko gribi pats redzēt. Šādi esam gandrīz visu Eiropu izbraukājusi.
28.01.2017 17:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits