Ceļojums

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Pēc aktīvas 1 gada strādāšanas kad rāvos vidēji 50-55h nedēļā, nolēmu ka esu pelnījusi kārtīgi baudāmu atpūtu. Kur tad vislabāk atpūsties kā prom no visa un visiem. Tā nu vienu dienu izčekoju ceļojumu iespējas un pasūtīju 14 dienu ceļojumu. Apraksts likās saistošs un daudzpusīgs, kā arī ceļojumu aģentūra uzticama, jo iekšs Lv darbojas jau vairākus gadus, kā arī salīdzinoši atpazīstama.
Ar nepacietību sagaidīju to brīdi kad devos pelnītā 2 nedēļu atpūtā.
Bet viss izvērtēs daudz citādāk.
Pirmkārt jau izbraukšana bija ļoti agri no rīta un ņemot verā ka nēesu Rīdziniece nācās ar auto no savām mājām izbraukt 3.30 no rīta lai uz 6.30 jau dotos ceļojumā no lidostas. Ņemot vērā ka man vēl iepriekšējā diena bija darbadiena un jākravā vēl bija pēdējie sīkumi līdzņemšanai, gulēt aigāju ap 23.00, un cēlos 2.40 lai paspētu paēst brokastis un minētajos 3.30 dotos ceļā. Viena pusgulēta nakts vēl nekas traks, dabūšu tak atpūsties nodomāju.
Bet lielāko šoku sagādāja ceļojuma grafiks, parasti vakarā viesnīcā iekārtojāmies ap 22.00-00.00, tātad reāli gulēt aiziet var labi ja ap 00.00, bet brokastis parasti bija 7.00 no rīta. Tātad lai izmazgātu zobus un saģērbtos + sakravātu koferi, jāceļas bija ap 6.00-6.30. Ja aizgulies tad brokastis nedabū un ap 7.30-8.00 jau izbrauc ceļā autobuss. Vienu vakaru viesnīcā tiku pat 00.20 un 7.00 no rīta jau paredzētas brokastis.
Vēlviens 'muļķīgs elements tajā visā. Braucot uz objektu gids īsumā pastāsta un vāc naudu ieejas maksām. Izrādās tev jāmaksā ieeja par objektu ko pat vēl nēesi no malas apskatījis un sapratis vai to vēlies. Pavisam muļķīgi sanāca pie viena dabas parka, daļa cilvēki atteicās no šī objekta, piebraucam, visi kuri pieteicās ka ies viss ok, biļetes rokā un aidā. Bet izrādās tajā dabas parkā tā ieeja ir simboliska, jo nekur nav nedz žogs nekā tāda, un pārējei kuri atiecās vienkārši gāja iekšā bez biļetēm un viss ok. A mēs samakšajām par biļetēm 12eur no cilvēka.
Turpinājumā fināls šim šķietami izdzīvošanas šovam bija ceļš ar autobusu mājup, 1 nakts bija jāguļ autobusā, pagulēt nebija iespējams jo daudzi krāca un autobuss kratījās. Jā esu konforta mīlis ar trauslu miegu, bet tāda nu es esu.
Gala nokdaunam bija fakts ka Rīgā iebraucām tikai 22.00 bet man vēl ar auto jāveic ceļš uz mājām ap 2h, mājaš vēl paēdu un gulēt tieku tiaki ap 1.00, bet no rīta 7.00 jāceļas jau uz darbu.
Gala rezultātā darbā atgriezos vēl pārgurušāka nekā aizbraucot ceļojumā. Visi kolēģi pamanīja man riņķus zem acīm un izskatoties es drausmīgi. Koncentrēties nevarēju.
Nebrīnos ja 2 nedēļas bija miega bads
Rezumē - kādēļ ti traki jāpieblīvē grafiks ja nav laiak pat vairs cilvēkam izgulēties kaut tās minimums 7h. Kādēļ tik traki sare''zgīt objektu ieejas biļešu modeli, ka burtiski tiaki caur gidu utt.
27.01.2017 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc es nekad mūžā pat par velti nedotos šāda tipa grupu ceļojumos, kur visi kopā brauc ekskursijās un pēc tam uz viesnīcu, jo pats neko nevari noteikt, kad un ko tu gribi darīt un kādus apskates objektus aplūkot.
Ja reiz izvēlējies šādu ceļojuma veidu, tad ar to visu bija jārēķinās. Un ja mīli komfortu, kāpēc tad izvēlējies ceļojumu ar autobusu, tas taču bija zināms iepriekš? Un kur prāts braukt ceļojumā uzreiz nākamajā dienā pēc darba un atgriezties dienu pirms darba??
27.01.2017 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009

Pārmetumi ka ņēmu ceļojumu bez papildus brīvdienām ārpus ceļojuma, piedošanu bet pats ceļojums bija domāts kā atpūta

Kopš kura laika tā ir? Ceļš taču JAU tāā nogurdina! Pakošanās, skriešana, lidojums (tavā gadījumā kratīšanās autobusā pāri visai Eiropai)... Uff.. Vienmēr pēc tāda izbrauciena (kur nu vēl 2 nedēļu prombūtnes) ir jāņem vismaz diena vai divas, lai normāli atietos, atpūstos, izkrāmētu koferus, savestu sevi kārtībā, utt. Nu neko, būsi dabūjusi sev varen labu mācību. Nākošreiz padomāsi :)
27.01.2017 21:49 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Tāds ceļojums ar daudz apskates objektiem, vairākām viesnīcām, pakošanos, autobusu NOTEIKTI nav super atpūtas brauciens ar gulēšanu pie baseina. :D :D tas ir brauciens, lai apskatītu max daudz noteiktā laikā nedomājot par baigo komfortu. Ja gribēji atpūtu, varēji braukt uz jau minēto viesnīca + lidojums = Bali, Kanārijas u.c. galamērķi.
Vajadzēja kārtīgāk ievākt info par ceļojumiem, ko kā labāk, nevis iztirzāt, ka tagad esi piekususi un operators vainīgs.
27.01.2017 22:24 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Ok, pieņemsim, ka nebija konkrētu laiku, cikos izbrauc, cikos ierodies viesnīcā, bet pati programma taču bija, ne? Palika ļoti interesanti tas, kādu tu biji šo ceļojumu iedomājusies? Kāda tu plānoji būt un kā justies, pēc 2 nedēļu braukšanas ar autobusu un staigāšanas pa muzejiem, kad atbrauksi uz mājām, ņemot vērā, ka nākošajā dienā darbs? Tev tiešām likās, ka tā visa būs baigā atpūta? Nu, tad atvaino, neviens nav vainīgs, ka tu nesaproti, kā lietas notiek un kas kā pašai liek justies.
P.S. Gaidīšu atbildes uz jautājumiem.
28.01.2017 05:38 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es ceru, ka šis ir trollis :-D
Es pat pēc ceļojumiem "lidojums + viesnīca + baseins" ņemu viaŗaku dienu brīvu, pirms atkal atgriežso darbā. Gluži vienkārši lai savāktos. Izkrāmētu čemodānus, izmazgātu drēbes, izgulētos, vēl brīdi pakavētos foršajās atmiņās, sakārtotu bildes utt.
28.01.2017 14:11 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Visas normālas aģentūras piedāvā celojuma izklāstu, protams, ir neliela piezīme, ka nedaudz plāns var mainīties, bet ne jau tik dramatiski.
Mani interesē uz kurieni tad devies?
Šis ir viens no iemesliem, kāpēc personīgi es neizvēlos grupu ceļojumus, jo man pašai patīk saplānot savu dienu, bet ar grupu tūrēm īsti tas nesanāk.
+ visās viesnīcās, ja Tu paņem iekļautas brokastis, ir jāmostas agri , jo brokastis parasti pasniedz diezgan agri. Tas nav nekāds ārkārtējs jaunums. :-O Tāpat kā vakariņas pasniedz noteiktos laikos un pats vien esi vainīgs, ja nepaspēji vai ja negribi ēst. :-D
28.01.2017 14:20 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pirmkārt, NETICU, jka nebija minēts lidojuma laiks. Ja autobusam mēdz būt aizkave, tad reisi gan izlido noteiktajā laikā, iepriekš visiem zināmā un tas ir rakstīts ceļojuma aprakstā. Tā kā nevajag, lūdzu, karināt mums te makaronus.
Otrkārt, ceļošana ir mana kaisle, bet.. es arī strādāju daudz un tāpēc vismaz vienu nedēļu gadā pavadu kūrortu - lai kā turists vulgaris gulšņātu saulē ar kokčikiem, peldētos un vispār dzīvot nirvanā. Un ja kāds pavīpsnā, ka re, tāda gulēšana 7 dienas ir bullshits, naudas un laika tēriņš, tad tik pasmaidu pretī un kaļu turpmākos plānus. Es zinu, ko man vajag un ja es gribu atpūtu no nenormāla ritma - tad tikai kūrortā to atpūtu varu saņemt. Jo es dievinu arī ceļojumus, un sanāk, ka bez kūrorta vēl 2-3 reizes sanāk izrauties ārzemēs un apskatīties kaut ko.. BET... par atpūtu to neesmu nekad dēvējusi :D Bet par smagu darbu, kaut arī patīkamu.. jo jā, ja brauc kaut ko skatīties uz to nedēļu, tad laika ir tik daudz, cik ir. Tā arī ir - gulšņāšana līdz pusdienlaikam izpaliek, dienas beigās no staigāšanas kājas knapi nes un sāpes pat nākamajā rīta ir jutamas, BET.. visu atsver redzētais un sajustais..
28.01.2017 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Meksikanka, a kur tu rāvi par to
NETICU, jka nebija minēts lidojuma laiks. Ja autobusam mēdz būt aizkave, tad reisi gan izlido noteiktajā laikā, iepriekš visiem zināmā un tas ir rakstīts ceļojuma aprakstā. Tā kā nevajag, lūdzu, karināt mums te makaronus.
? :D Viņa neko neteica (vai nevaru atrast) par lidojuma laiku,aizkavi, utt
28.01.2017 14:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bet te pārmetumi no dažām par to, ka vajag obligāti dienu pirms un dienu pēc ceļojuma paņemt, mani gan smīdina nedaudz. Nu.. es arī ņemu tā, jo, ja ņemu nedēļu, tad kāda diena pēc un kāda diena pirms? Tad nu tiešām sanāks tikai uz Lietuvu aizmaukt.. bet.. es parasti arī nesūdzos un tā ir mana izvēle + parasti tā ir tikai ar nedēļu ilgiem ceļojumiem, ja ņemtu 2, tad nuteikti kādas dienas paliktu rezervē elpas atvilkšanai LV..
28.01.2017 14:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cukurvāvere, jā, Tu lasīji neuzmanīgi
Pirmkārt jau izbraukšana bija ļoti agri no rīta un ņemot verā ka nēesu Rīdziniece nācās ar auto no savām mājām izbraukt 3.30 no rīta lai uz 6.30 jau dotos ceļojumā no lidostas

Es tomēr pieļauju, ka no lidostas dodas ar lidmašīnu, ne autobusu. Un reisi lido pēc iepriekš zināmā grafika
28.01.2017 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
?? Es laikam nesaprotu! Viņa tak raksta, ka 6:30 no lidostas jālido ārā, bet viņai vēl no savas pilsētas līdz turienei jābrauc ar auto, lai būtu TIK agri lidostā (attiecīgi, domāju, kādos 5cos, pirms 5ciem.)
28.01.2017 14:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nezinu, kāpēc Tevi ir ieinteresējis mans komentārs, bet es tiešām vairs nesaprotu, par ko Tu runā. Mana doma bija tāda, ka es NETICU, ka ceļojuma aģentūra iepriekš nebija darījusi zināmu, CIKOS tieši izlido lidmašīna, ka autorei bijis tāds šoks par to
28.01.2017 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Meksikanka, tu mani šodien izbrīni
Nu.. es arī ņemu tā, jo, ja ņemu nedēļu, tad kāda diena pēc un kāda diena pirms? Tad nu tiešām sanāks tikai uz Lietuvu aizmaukt..

Kāds sakars tam vārdu sabārstījumam? Kāda "tikai Lietuva sanāk"? :D
28.01.2017 14:35 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Tā arī vēl neviens nav iemetis linku uz ceļojuma programmu kur piln;īgi visas aktivitātes ir saplānotas par konkrētiem laikiem no-līdz
Kāds te vispār sakars ar lidojuma laiku? - pats lidojums ir labi ja 1% no visa ceļojuma laika un teju gandrīz vienīgais laiks kas bija zināms cikos kas ir.
28.01.2017 14:36 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Tā arī vēl neviens nav iemetis linku uz ceļojuma programmu kur piln;īgi visas aktivitātes ir saplānotas par konkrētiem laikiem no-līdz
Ar nepacietību gaidu, īpaši no tām kurām patīk mācīt ko nepareiiz esu izadrījusi
28.01.2017 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Meksikanka, viņa vnk burkšķ neapmierinātībā, ka lidojums ir tik agri no rīta! Nekur nav teikts, ka lidojumu pārcēla ātrāk/vēlāk. Vnk princesei nācās maz gulēt un agri celties, jo takš lidene 6:30 :D
Tev es "izskaidroju", par cik tu viņai aizrādīji, ka viņa kko izdomā par to ļoteni. :D šoreiz tu kļūdījies
28.01.2017 14:40 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Pati vainīga! :-D
28.01.2017 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Gintuci, kādā rozā pasaulē tu dzīvo, ja domā, ka ceļojumu tev kāds sastāda pa stundām un minūtēm?! :D:D TOTIES ir skaidriem burtiem ar melnu uz balta APRAKSTĪTS dienas plāns - kurp brauksiet, ko skatīsiet!! Nu, un loģiski, ka šāda veida EKSKURSIJU CEĻOJUMS nebūs ķermeņa un gara atslēgšanās un atpūta, zvilnot no rīta līdz vakaram pie baseina. Tev jau te pateica, ka pati esi vainīga, nevis citi. Bet nu priekš pirmās reizes ceļojot, vēl daudz maz saprotams.
28.01.2017 14:45 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Izlasat vēlreiz, jo tieši par lidmašinas attiešanas laiku neburkšķu, pieminēju ka tas vēl bija ok jo atpūsties domāju ka paspēšu.
28.01.2017 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Cerams, ka neesi aizdomājusies sūdzēt tiesā to kompāniju par to, ka pārbrauci mājās nogurusi :D
28.01.2017 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits