Autoskola

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Čau
1. Vai instruktoram maksājot naudu saņēmāt kvītis, kā maksājuma apliecinājumu?
2. Vai braukšanas karte tika regulāri pildīta?
Šoreiz situācija tāda,ka instruktors sācis jau ne 10min ātrāk beigt, bet nu jau 20min. Par tām 10min negribēju celt traci,nu labi, tur jāsaraksta laiki nākamie, jānorēķinās, bet tagad tās jau ir 15-20min.Šodien tieši 20min ātrāk jau bijām atpakaļ.
Par braukšanas karti, sākumā pateica,ka to tikai pašās beigās,ka viņam viņu nevajag,neko tagad nepildīs.
Braukšanas man jau ir 40 (ja skaitam 45min), nebraucu slikti, kļūdiņas ir, uzsvēršu,ka neapgalvoju,ka esmu gatava šodien iet likt eksāmenu,bet instruktors nelaiž, runa ne par to. Es nejūtu,ka vispār būtu kāds progress un kā lai es tagad pierādu,ka man vispār tās braukšanas ir bijušas? Tās kvītis ir ierasta prakse?
Es negribu skandalēties ar instruktoru,bet nu sajūta tāda,ka es vēl gadus piecus varēšu braukt.
Esmu braukusi pa ziepniekkalnu, torņkalnu, āgenskalnu, lidostu,centru, bet uz krasta ielu nav licis brault.
27.01.2017 14:46 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man neceltos roka un nevērtos maciņš tādam instruktoram ko maksāt :-)
27.01.2017 14:59 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
cik tev braukšanas jau bijušas?
27.01.2017 14:58 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
kvītis man nedeva, par to braukšanas karti vispār neko nezinu. :D
bet man bija savādāk. lai ietaupītu laiku un naudu, teoriju izgāju tepat uz vietas, nevis braucu uz Liepāju. tas bija gandrīz gadu pirms 18 dzimšanas dienas. nokārtoju braukšanas atļauju, ik pa 2 nedēļām vai retāk visu gadu arī nobraukāju. tuvojās 18, braukāju biežāk. liels plus, ka bija visas sezonas. :D
nezinu, cik braukšanas man bija kopā, cik viss izmaksāja. bet arī bija reizes, kad viņš lika man pie Depo piebraukt, viņš ieskrēja iepirkties.. vai arī pie mājām piebraukt :D
bet ne tik bieži, lai es sūdzētos.
27.01.2017 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits