Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Čau
1. Vai instruktoram maksājot naudu saņēmāt kvītis, kā maksājuma apliecinājumu?
2. Vai braukšanas karte tika regulāri pildīta?
Šoreiz situācija tāda,ka instruktors sācis jau ne 10min ātrāk beigt, bet nu jau 20min. Par tām 10min negribēju celt traci,nu labi, tur jāsaraksta laiki nākamie, jānorēķinās, bet tagad tās jau ir 15-20min.Šodien tieši 20min ātrāk jau bijām atpakaļ.
Par braukšanas karti, sākumā pateica,ka to tikai pašās beigās,ka viņam viņu nevajag,neko tagad nepildīs.
Braukšanas man jau ir 40 (ja skaitam 45min), nebraucu slikti, kļūdiņas ir, uzsvēršu,ka neapgalvoju,ka esmu gatava šodien iet likt eksāmenu,bet instruktors nelaiž, runa ne par to. Es nejūtu,ka vispār būtu kāds progress un kā lai es tagad pierādu,ka man vispār tās braukšanas ir bijušas? Tās kvītis ir ierasta prakse?
Es negribu skandalēties ar instruktoru,bet nu sajūta tāda,ka es vēl gadus piecus varēšu braukt.
Esmu braukusi pa ziepniekkalnu, torņkalnu, āgenskalnu, lidostu,centru, bet uz krasta ielu nav licis brault.
27.01.2017 14:46 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
kvītis man nedeva, par to braukšanas karti vispār neko nezinu. :D
bet man bija savādāk. lai ietaupītu laiku un naudu, teoriju izgāju tepat uz vietas, nevis braucu uz Liepāju. tas bija gandrīz gadu pirms 18 dzimšanas dienas. nokārtoju braukšanas atļauju, ik pa 2 nedēļām vai retāk visu gadu arī nobraukāju. tuvojās 18, braukāju biežāk. liels plus, ka bija visas sezonas. :D
nezinu, cik braukšanas man bija kopā, cik viss izmaksāja. bet arī bija reizes, kad viņš lika man pie Depo piebraukt, viņš ieskrēja iepirkties.. vai arī pie mājām piebraukt :D
bet ne tik bieži, lai es sūdzētos.
27.01.2017 14:52 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
cik tev braukšanas jau bijušas?
27.01.2017 14:58 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man neceltos roka un nevērtos maciņš tādam instruktoram ko maksāt :-)
27.01.2017 14:59 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ja intresē varu iedot laba instruktora numuru kuršs nečakarējas, bet iemāca visu ātri viegli, vienkārši un ziskaidro tavas kļūdas.
27.01.2017 15:02 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Braukšanas man jau ir 40 (ja skaitam 45min)

:-O
paņem pajautā, lai aizpilda braukšanas karti un viss!
nevajag tik ilgi braukt pie viena instruktora - pamaini, pārmaiņas pēc aizej pie cita.
Prasi, lai pēc katras braukšanas reizes aizpilda un ieraksta braukšanas kartiņu!
Par braukšanas karti, sākumā pateica,ka to tikai pašās beigās,ka viņam viņu nevajag,neko tagad nepildīs.

nepareiza attieksme, viņam ir jāpilda katru reizi, droši vien nepilda, jo negrib kvītis rakstīt un ja uznāk pārbaude, nav pierādījumi, ka esi kaut 1 nodarbību nobraukusi, pateiks, ka tikko sākāt braukt.
Es nejūtu,ka vispār būtu kāds progress un kā lai es tagad pierādu,ka man vispār tās braukšanas ir bijušas? Tās kvītis ir ierasta prakse?

pajautā mierīgi, lai lūdzu aizpilda Tev braukšanas kartiņu! ko Tu dari? wtf?
Tās kvītis ir ierasta prakse?

tagad jā, viņi neraksta, jo bāž kabatā to naudu, sūds par to, braukšanas kartiņu gan vajag pildīt.
Es negribu skandalēties ar instruktoru,bet nu sajūta tāda,ka es vēl gadus piecus varēšu braukt.

nav jāskandalējas- ir aitas un ir cirpēji, Tu esi aita? mierīgi sākumā visu pajautā, pasaki, lūdzu aizpildi manu braukšanas karti, kad atbraucat ātrāk, lai sēž un raksta.
(e)Esmu braukusi pa ziepniekkalnu, torņkalnu, āgenskalnu, lidostu,centru, bet uz krasta ielu nav licis brault.

eksāmenam nekad nevar būt gatavs, tāpat, kā bērnam, vienmēr liksies ka vajag vairāk sagatavoties. Kamēr neaiziesi uz eksāmenu tikmēr nekas labs nebūs, pietiekami ir braukts! Paņem izmēģinājuma eksāmenu! paņem vēl otreiz izmēģini!
kas notiek? ko Tu dari? jeb pareizāk sakot, ļauj sevi apčakarēt.
27.01.2017 15:02 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
1. Man deva tikai par obligātajām,pēc tam nedeva (neļāva arī uz kontu skaitīt,lai nodokļi nav jāmaksā)
2. Braukšanas karti man aizpildīja tikai pirms devos likt braukšanas eksāmenu,balstoties uz tām noteiktajām braukšanas stundām,kuras bija obligātas.
Krasta iela,Maskavas iela...tos neesi braukusi?Esi jautājusi kāpēc tur nebraucat?
27.01.2017 15:02 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Zini kā - par kvītīm vienalga, ja instruktors ir labs, man vienalga, kur viņš to naudu liek :)
Taču, ja progresu nejūti, piekrītu SuperMan..
27.01.2017 15:15 |
 
Reitings 151
Reģ: 11.06.2010
Uj, es arī nenormāli daudz nodarbības nobraucu un nelikās ka ir kāds progress, pie tam katras nodarbības sākums tika kavēts (5-10 minūtes, tīri sarunājoties vairākiem instruktoriem savâ starpā) pluss arī beigās tās 10-15 minūtes. Kvītis protams ka neviens nedeva un grāmatiņā arī nerakstīja. Takā braukāju no augusta beigām, decembrī man viss jau bija zb, saņēmos un pateicu, ka nezinu ko vairs iesākt varbūt pamēğināt izmēğinājuma eksāmenu, instruktors neiebilda un sarakstīja grāmatiņu (protams ka tikai par obligāto reižu skaitu), decembrī uz izmeiğinājuma eksāmenu netiku, gāju 6.01., pieļāvu šādas tādas kļūdas, bet radās tomēr pārliecība, ka jāliek eksāmens, pabraucu vēl 4x pa 1.5h par ko jau biju nomaksājusi autoskolā.
18.01. Ar pirmo mēğinājumu noliku csdd eksāmenu, būtisku kļūdu nebija, eksaminātors tikai pateica, ka iemaņas pietiekamas, lai piedalītos ceļu satiksmē (kad zvanīju instruktoram stāstīt kā gāja viņš izklausījās pārsteigts)
Savu instruktoru, tomēr laikam nevienam neieteiktu, jo viņš būtu slaucis naudu vēl joprojām, ja vien pati stingri nepateiktu, ka viss pietiek tomēr.
27.01.2017 15:16 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Fleksija, man arī bija tāds. Visu laiku kladzināja, ka neesmu gatava. Teicu, ka gribu uz izmēģinājuma eksāmenu, viņš man sastāstija, ka tur visiem saka, ka var iet uz eksāmenu, lai nokāstu nadu, bet eksāmenā izgāž. Es, protams, noticēju. Biju jauna, vēl videnē gāju. Tā arī beigās nepabeidzu un tiesības nenoliku, jo naudas beidzās visu laiku maksāt un tad bija apkārt arī gads no teorētiskā eksāmena rakstīšanas. Nav ko vilkt garumā ar eksāmeniem, jāiet, pat ja ir kādas braukšanas kļūdas. Instruktori taču pelna ar to naudu, nav jau izdvīgi visus laist uz eksāmeniem.
27.01.2017 15:38 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man kvītis nedeva, arī braukšanas karti aizpildīja beigās un tur ierakstīja minimālo nodarbību skaitu, ar pilnīgi random neīstiem datumiem. Bet tā kā instruktors citādi likās pretīmnākošs un problēmu apmācības gaitā nebija, es par to neko nesūdzējos.
27.01.2017 16:04 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Nekādas kvītis nebiju saņēmusi. Tikai jau pirms iešanas uz eksāmenu aiznesu braukšanas karti, to visu sarakstīja,bet nenorādīja VISAS braukšanas, kuras man bijušas, bet tikai obligātās 14. Likās jau diezgan viltīgi tā, bet tā kā zinu, ka instruktors naudu tā pat vien nesūca (tikai nedaudz pirms gaidot eksāmenu. Bet tā kā domāju, ka būs par daudz braukšanu qun instruktors teica, ka man ar braukšanu viss labi, tad tā arī teicu, ka tomēr maciņš neļauj tā īsti vēl 60eur atstāt braukšanās, ja eksāmens vēl priekšā, kurš arī nav lēts prieks,tad viņš bija saprotoš un piekrita, ka atceļu.) Kaut kādas divas kvītis vēl parakstīju, bet uz rokas saņēmu tikai braukšanas karti.
27.01.2017 16:41 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Dabūju gan kvītis (apmācības beigās, bet par pilnīgi visām nodarbībām), gan arī regulāri pildīja braukšanas kartiņu, kur ierakstīja visas. Reizēm, kad aizmirsu paņemt kartiņu, pats teica, lai nākamreiz paņemu un viss tur būtu aizpildīts.
Esmu dzirdējusi pietiekami daudz stāstus par to, ka neatzīmē visas braukšanas un pēc tam problēmas tikt uz eksāmenu vai nomainīt instruktoru, jo nekur neparādās, ka vispār ir braukts.
27.01.2017 16:50 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Paldies par atbildēm !
Nākamajā reizē iešu pie instruktora un teikšu,lai aizpilda kartiņu.Ja atteiksies, atliek vienīgi laikam uz CSDD zvanīt.
Zīle- tev tulīt PM
Vēl tas,ka varu izvēlēties instruktoru (pēc autoskolas līguma),tikai no autoskolas. Kad pirmo reizi skatījos visiem cauri, kuriem ļoti labas atsauksmes-aizņemti, puse no tiem aprakstīti sudzibas.lv
27.01.2017 17:05 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
vismaz figūras esi izbraukusi?
27.01.2017 17:13 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Divas reizes bijām uz pāris min, vienreiz parkošanos,otrreiz garāžu.
27.01.2017 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīga situācija, braukšanas nerakstīja, progresu nejutu, stūri rāva, neko nepaskaidrojot pārmeta, ka esmu kko ne tā izdarījusi. Un precīzi-visi labie instruktori aizņemti.
27.01.2017 17:25 |
 
Reitings 151
Reģ: 11.06.2010
ērzeli ka tik mums nav viens instruktors.
Vēl man nenormāli kaitināja viņa nemitīgā runāšana pa telefonu, vai planšetes spaidīšana.
27.01.2017 17:42 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Man katru reizi nerakstīja, kad tuvojos eksāmenam, izsniedza kopējo kvīti par visām braukšanas reizēm, tāpat arī par apmācību karti. Protams, laimes spēle, bet mana instruktore šķita uzticama.
Par tām 10-20 min, nezinu, pēc pirmajām 2 reizēm kko ar mājieniem būtu mēģinājusi pateikt, ka vēl mums ir laiks pabraukt vai tml, lai uzreiz nesabojātu attiecības un tikai tad sūdzētos kaut kur.
Manuprāt, mācoties Rīgā 20 braukšanas reizes ir lielākoties 2/3 no visām braukšanām manā paziņu lokā, ja nebrauc ar citiem auto.
Lai pārbaudītu savas spējas, tad vari pieteikties CSDD izmēģinājuma eksāmenam, varbūt nav tik traki un vnk neesi pārliecināta par sevi vai paņemt braukšanu pie sveša instruktora, kas novērtē tavu braukšanu. Nu, ja galīgi nekā, tad jau neatliek nekas cits kā mainīt instruktoru.
27.01.2017 17:43 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
man personīgi figūras bija pašas grūtākās.Bet man joprojām sagādā problēmas viss, kas ir atpakaļskatā. Un, ja tu neiziesi figūras, tevi uz ceļa nemaz nelaidīs. Tur, bet parkošanās un garāžas ir arī citas figūras. Piemēram, tas kalniņš, joprojām nesaprotu,kapēc man bija jāspolē pa kalniņu :D
27.01.2017 17:46 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Fleksija, varētu būt ! Mans arī tik pa planšeti un mobilo.
27.01.2017 17:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits