Donalds Tramps!

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā vērtējat jaunā ASV preziedenta pirmos darbus, jeb solījumu izpildi?
Manuprāt ir pozitīvi, ka tiks sākta mūra būvniecība uz Meksikas robežas, atteikšanas no brīvas tirdzniecības līguma, atbalsta pārtraukšana abortu organizācijām, kā arī nelegālo imigrantu arestēšana un deportācija.
26.01.2017 20:40 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Pazemes avoti = Fox News? :D
30.01.2017 17:31 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Salomee-man ir labaaki...Nedaliisos!:-D
30.01.2017 17:34 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
kumu, tiešām tā ir, ka ir cilvēki, kas domā, ka Kalifornijā drīkstēja nelegāli balsot, jo Obama tā teica? (t) :D Es, kad youtube to redzēju, sākumā nesapratu, vai tiešām tā var būt. Bet varbūt Amerikā viss iespējams!
30.01.2017 17:38 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Salomee-tev taisniiba !Te ir viss iespeejams un driiz atklaasies veel visaadi briinumi!Tikai pacietiibu!
30.01.2017 17:43 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Elzaelza
Tu vispar saproti kapec muri doma celt? Emigrantu plusmas apturesana ir tikai maza dala no iemesla. Plus, ja tu butu painteresejusies sikak nevis aprobezojusies ar tvnet zinam, sienas otraa pusee esosie daleji pasi to ideju atbalsta. Nevajag taa stresot.
Tas atbildot uz pirmas lapas komentaru, nevareju kluset.
Vienigais ko neizprotu un lidz galam neatbalstu, Usa jau ilgstosi dzivojoso misulmanu neatlaisanu atpakal valsti ja tie bijusi pametusi valsti uz bridi. Tas ko tagad lasu ir baisi. Kaut jaunakajas zinas rakstits, ka vini nobanoti uz 120 dienam ja nemaldos un pecak sekos sikaka intervija ar siem cilvekiem. Acimredzami censas siki izsijat katru.
31.01.2017 16:40 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Beibe.Marta-jaa tas tracis ir lielaaks kaa iisteniibaa!Mes jau visi zinam,ka reizeem zinas nevar nemt nopietni!Taa doma ir -mazliet paskatiities dzilaak papiiros.Man vakar bija loti interesanta saruna ar vienu koleegi.Vins teica,ka es to ,protams ,nevaru atcereeties,bet muuri ir gribeejis jau celt Reigans...Un nelegaalo imigrantu probleema te arii ir jau loti sen,bet tur taa lieta,ka visi iepriekseejie runaaja(piemeeram Klintons) un smaidija ,gribeeja visiem izpatikt ,un nekas negaaja uz prieksu.
Man pilniigi nav nekaadu probleemu darbaa runaat ne par muuri(visi saprot,ar ko tas noziimee pa lielam),ne par ilegaalajiem imigrantiem(mums tacu loti daudz dazaadu naaciju cilveeku).
Nu tas taada vienkaarsa ,saprotamaa valodaa,bez linkiem!!!
31.01.2017 17:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Beibe.Marta
Vienigais ko neizprotu un lidz galam neatbalstu, Usa jau ilgstosi dzivojoso misulmanu neatlaisanu atpakal valsti ja tie bijusi pametusi valsti uz bridi.

Kur Tu to lasi?
Ir 90 dienu bans uz iebraukšanu no 7 valstīm: Irāka, Irāna, Sīrija, Jemena, Sudāna, Somālija, Lībija. Tas nav musulmaņu bans. Piem. Indonēzijā ap 90% iedzīvotāju ir musulmaņi, bet viņi mierīgi var iebraukt ASV.
Muhamedu mīlošos un citus jaukos cilvēkus no šīm valstīm mierīgi varētu uzņemt blakus esošās Muhameda mīļotājas AAE utt. :D
31.01.2017 18:08 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Caloo-tas ir tiesi tas,ko mees vakar paarunaajaam ar manu koleegi!Soriit veel ar viiru nospriedaam-nu tie sausmiigie bari,kas aiztureeti lidostaas utt tikai liecina,cik tomeer daudz ir so iebrauceeju arii no taam pasaam 7 valstiim!
31.01.2017 18:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Kumu
Tieši tā. Es nespēju saprast LV valdības bezmugurkauliniekus, kuri nespēj aizstāvēt savu valsti no šiem klaidoņiem, kuri nekad nepieņems valsts, kas viņiem dod patvērumu likumus un kultūru. Kāpjam uz tā paša grābekļa uz kura Zviedrija, kurā plašuma aug zonas, kurās normālam cilvēkam pat ieiet ir bīstami, jo tur viss notiek pēc musulmaņu tikumiem, un pat policija neiejaucas.
31.01.2017 18:25 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Caloo-vakar aizrunaajaamies arii par Vaaciju ,Franciju ,Zviedriju darbaa!Lai cik miermiiliigi gribeejaam pieiet visam tam,saprataam vienu -ir cilveeki ,kuriem ir nenormaali gruuti pienemt taas valsts parasas,kuraas vini ir iebraukusi!Piemeeram ,kaut vai ar to pasu geerbsanos-nu tur tacu reizeeem pat nevar saprast,kas apaksaa sleepjaas zem taa apgeerba?
31.01.2017 18:37 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Jums pašām neliekas dīvaina jūsu nostāja? Daudzas no jums pašas ir emigranti citās valstīs, tāpat daudzas no jums ir civilokupantu (nelegālie imigranti) pēcteces Latvijā. Toties kladzināt par Trampa totalitārisma soli diskriminēt šo 7 valstu iedzīvotājus.
Tramps to pamatu ar draudiem ASV. Latvijas gadījumā tā ir Krievija un viņas satelītvalstis. Ja mēs tādu likumu izsludinātu vai jūs tā patās priecātos?
Ok, te dažas pašas atzina, ka ir pret cilvēcību, pret demokrātiju. Bet pārējās? Vai tad jūs neredzat, ka Tramps iet Putina pēdās?
P.S. Nezinu kādu presi jūs lasāt, bet vairākums amerikāņu ir pret Trampu un viņa īstenoto politiku. Ne velti viņš pēc balsu skaita zaudēja Hilarijai, ne velti pret viņu gan sabiedrībā zināmi cilvēki iestājas, ne velti parastā tauta protestē.
31.01.2017 18:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Flower666-nu tu jau runaa kaa mans braalis Latvijaa!Tu tad arii taalaak netiec par Delfi!
Es nevaru spriest par citiem Cosmo,bet es nekad neesmu bijusi illegaala!
Vairaakums noteikti nee!Tagad paleenaam arii atklaajaas,kuri tad bija tie lielie balsotaaji par Hilariju!
31.01.2017 18:57 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
flower666
Reku Tev neliels fakts. Kad 2011 gadā Kentuki štatā noķēra 2 Al qaeda teroristus Obama ieviesa 6 mēnešu banu uz ieceļošanu no Irākas. Vai tad kāds protestēja?
Nu tiešām, beidz atražot mūsu liberālo pajoliņu sacerējumus un padomā ar galvu... :D
31.01.2017 19:06 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
P.S.
Sauda Arābija, Katara un citas musulmaņu valstis atsakās uzņemt kaut 1 bēgli no tās pašas Sīrijas. Pasaulē ir 16 valstis, kurās nedrīkst iebraukt neviens Izraēlas pilsonis. Tā ka pārmest tagad ASV par šo īslaicīgo aizliegumu, kamēr viņi sakārto atbilstošu vīzu režīmu ir vnk liekulīgi un aprobežoti.
31.01.2017 19:15 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Nemot veeraa straujaas paarmainas ,nemierus utt-57% atbalsta ,37% neatbalsta Trampu,ja runaa par illegaaliem imigrantiem.
31.01.2017 19:27 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Salīdzināt Kataru ar ASV ir ne tikai neobjektīvi, bet arī dīvaini.
Man patika, ko teica Kuks - "no immigration, no innovation''. Šķiet, tiešo to grib Tramps... atgriezt atpakaļ rūpniecību, ogļu rakšanu un Dakota pipeline. (t)
Par imigrācijas banu - man šķiet, ka ir maz cilvēku, kas saka, ka viss ir ok tāpat kā ir... bet veids, kā to risina Trampa administrācija ir nepieņemama ļoti daudziem. Viņš joprojām nav atbildējis kā plāno mazināt ASV pilsoņu radikalizāciju, bet aizliegt iebraukt cilvēkiem no tām valstīm, kur nav reģistrēti terorakti, gan ir ļoti loģiski, jā.
31.01.2017 21:57 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Tev nopietni šķiet normāli, ka bagātās brālīgās musulmaņu valstis atsakās uzņemt bēgļus? Iedod kādu argumentu arī nevis to subjektīvo "dīvaini".
Kas tieši šajā veidā ir nepieņemams? Tavuprāt ASV paskatoties uz Merkeles politikas sekām būtu tā jāpārņem? Ir jābūt ķertam, lai laistu iekšā čurkas, kad normāli cilvēki no visas pasaules raujas uz turieni...
31.01.2017 22:07 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ne velti viņš pēc balsu skaita zaudēja Hilarijai, ne velti pret viņu gan sabiedrībā zināmi cilvēki iestājas, ne velti parastā tauta protestē.

Man šķiet, ka te jau augstāk tika paskaidrots kā notiek vēlēšanas ASV un tas balstu skaits nav skaitliski noteicošais, bet ko nu tev mēģināt ko skaidrot. Tu drošvien domā, ka arī 5 čīzburgerus dienā apēdot, tu ēdīsi veselīgi, jo kaloriju skaits taču iekļausies tajos noteiktajos 2000. Un pieļauju, ka arī tici, ka visas slavenības no sirds gribētu dot mājas miljoniem nabadzīgu, neizglītotu un nekulturālu UN, iespējams, bīstamu imigrantu, jo viņiem ir laba sirds, bet tas vispār nav saistīts ar publicitāti un nevēlēšanos saņemt publisku backlash un bullying no apsēstajiem (hashtag)NOWALL un (HASHTAG)refugeeswelcome faniem, kuri pērk viņu filmu DVD un mūzikas diskus. 8-) Šīs pašas slavenības, kuras dzīvo gated communities, braukā apkārt ar apsardzi un nezin pat to, cik maksā piens vai maize veikalā, vairo absolūto idiotismu viegli ietekmējamajai ASV parastajai tautu masai un visi parasto tautu masu mediji (buzzfeed, cnn un tamlīdzīgi mēsli) kūda tautu un publicē materiālus, kas vispār nepaskaidro šī bana būtību un mērķi... Viss kārtībā, flower. Tu esi saprasta! ;-)8-)
Es nezinu cik ļoti ir jābūt pārskalotām smadzenēm, lai apšaubāmus "refugees" liktu augstāk par savu un savu līdzcilvēku labklājību un drošību? Un jā, arī UK un citur pasaulē ir pilns ar nevajadzīgiem latviešu imigrantiem. Piemēram, tāpati slavenā latviešu daudzbērnu mātīte, kura UK sēž uz 40k benefitiem un publiski sūdzās par to, ka valsts tai nepiešķir 6 guļamistabu māju un viņai nākas dzīvot 3-4 guļamistabu mājā. Tāpat nezinu, cik ļoti ir jāieciklējas uz to, ko gribas redzēt un dzirdēt, nevis to, kas ir svarīgi - pats Tramps ir vairākkārt publiski izteicies (un te jau es atkārtošos), ka viņš ar atplestām rokām gaida izglītotus un sabiedrībai noderīgus imigrantus. Tas, ka kādi zinātnieki vai citi diemžēl cieta no šī bana, ir vienkārši birokrātijas blakusprodukts un te vajadzētu ieciklēties uz to, kāds labums ir no šīs rīcības, nevis uz to mazo daudzumiņu labo imigrantu, kuri drīz vien varēs atgriesties ASV un mierīgi dzīvot tālāk.
Es ar nagiem un zobiem esmu pret to absolūti nepārdomāto un stulbo "mums jāpalīdz visiem" filozofiju. Nu nevaram mēs palīdzēt visiem, uzņemot pāris miljonus Eiropā, pāris miljonus ASV. Kā viņus uzturēt? Kā kontrolēt to vairošanos? Kā kontrolēt radikalizēšanos? Jūs maz apjēdzat kādas tās ir cilvēku masas? Viegli iespaidojamas, nabadzīgas, neizglītotas, mežonīgas cilvēku masas? Jā, uz 1000 varbūt ir daži, kuriem ir laba izglītība (vai jebkāda..), kuri varēs iejusties sabiedrībā, kuri nav ekstrēmi reliģiozi, kuri ir gatavi uzņemties tās valsts kultūru, likumus un normas, nevis uzbāzt savas. Jā, tādiem cilvēkiem ir jādod iespēja dzīvot labāku dzīvi.
Es jūtos nelielā iekšējā panikā par to, ka tik daudzi cilvēki ir gatavi manu, savu, manas ģimenes drošību un labklājību apdraudēt, lai tikai varētu facebookā atzīmēt "esmu par refugees!". Jūs ar galvu domājat līdzi vispār ko jūs atbalstāt?
31.01.2017 22:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Piemēram, tāpati slavenā latviešu daudzbērnu mātīte, kura UK sēž uz 40k benefitiem un publiski sūdzās par to, ka valsts tai nepiešķir 6 guļamistabu māju un viņai nākas dzīvot 3-4 guļamistabu mājā.

Novērsīšos no tēmas, bet kas viņa ir? Gribu palasīt vel info. :D Es tik dzirdēju par kādu čigānieti kura tā dzīvo, tā ir tā pati sieviete? :D
31.01.2017 22:57 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
MJ, rekur links -> http://www.dailymail.co.uk/news/article-2206255/Latvian-mother-demands-bigger-council-house-despite-raking-34k-benefits.html
Nezinu vai čigāniete, šķiet jau, ka nē... drausmīgs kauns par tādiem latviešiem. "Latvija tagad ir ES, tādēļ man ir tiesības būt te un man pienākas pabalsti"! Sadzemdējusi 10 bērnus, lai varētu bez bēdas dzīvot un kaunina mūsu jau tā mazo zemi. Fuj.
31.01.2017 23:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits