Donalds Tramps!

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā vērtējat jaunā ASV preziedenta pirmos darbus, jeb solījumu izpildi?
Manuprāt ir pozitīvi, ka tiks sākta mūra būvniecība uz Meksikas robežas, atteikšanas no brīvas tirdzniecības līguma, atbalsta pārtraukšana abortu organizācijām, kā arī nelegālo imigrantu arestēšana un deportācija.
26.01.2017 20:40 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Obama viennozīmīgi viens no labākajiem ASV prezidentiem

flower666
Kapēc tā uzskati? Ko Obama tādu izdarīja savu 8 gadu laikā?
27.01.2017 17:53 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
krabis-ooo kā būtu Obamas ieviesto veselības aprūpes sistēmas atcelšanu? Kā būtu vēršanās pret vārda brīvību? Kā būtu ar klaju melošanu (ja vel nezini, tad meloja par skaitu, kas bija uz viņa inaugurāciju)?
Citu cilvēku nomelnošana? Pat 2016. gadā atļāvās Obamu nolamāt?
Un tev kā sievietei liekas pieņemami, ka viņš sievietes uzskata par vienkāršām maukām?
27.01.2017 17:55 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
nu, tad palasi vēlreiz ko viņš grasās darīt saistībā ar veselības aprūpi un kapēc.
NEko konkrētu tā arī nenosauci
27.01.2017 17:59 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Neesmu tik zinošs iekšpolitikas jautājumos, bet šis liecina visu, kas jāzina:
Jaunākās sabiedriskās domas aptauja liecina, ka Obamas paveikto prezidenta amatā atzinīgi vērtē aptuveni 60% amerikāņu. Tas ir augstākais rādītājs šī termiņa laikā.
Politikas vērotāji norāda, ka šī ir paradoksāla situācija. Baltā nama nākamais saimnieks Donalds Tramps startēs ar zemāko reitingu, kāds jebkad bijis jaunievēlētam prezidentam. Viņš gatavojas iznīdēt lielu daļu no Obamas atstātā mantojuma.

Bet Obamas laikā ASV bijusi uzticama sabiedrotā Latvijai. Man kā Latvijas iedzīvotājai tas ir pats būtiskākais. Tu tak zini, ko tavs Tramps domā par NATO, Baltiju un Krieviju?
27.01.2017 17:59 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
liekas, ka lielakaa dalja neko vairaak par zinu virsrakstiem neizlasa, parejo piedomaa pashas :D :D :D :D
27.01.2017 18:01 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Varētu beigt atražot mūsu mēdiju tiražētās muļķības un palasīt ko paši amerikāņi domā.
Vairākus gadus pēc ieviešanas 54% amerikāņu joprojām ir pret obamacare. Un ja grib, tad netā var atrast daudz jo daudz šīs sistēmas trūkumus.
Bet tā ir viņu darīšana. Tramps ir ievēlēts, pilsoņi ir izteikuši savu gribu un punkts, pārējiem tas jārespektē un šī īdēšana ir galīgi nevietā....
27.01.2017 18:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
pilsoņi ir izteikuši savu gribu un punkts

Tu zini kā notiek vēlēšanas Amerikā?
27.01.2017 18:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Miss Joker
Protams. Tu gribi pateikt, ka tāpēc, ka šoreiz vinnēja Tramps ir jāmaina vēlēšanu sistēma, kas līdz šim visus apmierināja? Tu varbūt apgalvosi, ka cilvēki nezināja, kā strādā šī sistēma? :-D:-D
27.01.2017 19:17 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man ļoti riebās Bušs un Obama, tāpēc es priecājos, ka neuzvarēja Klintone.
Par Ķīnu ronājot, tā atkal ir otra galējība ja skatās uz to kas notiek un notiks ar Eiropu. Tur demokrātijas nav vispār. Dēļ tās vieba bērna politikas, iedzīvotāji tika sodīti un lika veikt piespiedu abortus, ja pārkāpj šo likumu. Tāpatas arī daudzi slaktēja bērnus tiem piedzimsto vai gāja pa kaktu ārstien veikt abortus, lai netiktu sodīti. Pašnāvības arī ir augstā līmenī. Protams, valsts ir ekonomiski labi attīstīta, to nenoliegs, bet par kādu cenu tas viss.

Bet, besame, tu taču nevari noliegt, ka bija jāpieņem tik drastiski lēmumi, lai kontrolētu vairošanos? Nu nav iespējams ekonomiski uzturēt tik ļoti strauji augošu populāciju. Pietam, tā masveida vairošanās notika tieši zemākajā sabiedrības slānī, kas atkal ir vienkāršā patiesība - nabadzība vairo nabadzību. No tā labums nebija ne tam sabiedrības slānim, ne tautai kopumā. Nu nevar neviens racionāli domājošs cilvēks oponēt šo! Nav iespējams pietiekami ātri attīstīt valsts ekonomiku tur, lai spētu dzīvot pēc "katram ir tiesības uz bērniem un katram ir tiesības uz dzīvību". Es saprotu, ka tas ir nežēlīgi un tam piekrītu, bet es arī saprotu to, ka bez šāda soļa, nebūtu iespējams savākt to valsti. Grozi kā gribi, bet ja cilvēki pa labam nespēj savus čurājamos savaldīt, tad tas ir jādara kādam citam. Nežēlīgi, bet taisnība!
Noziņoju administrācijai. Cerams pati saproti ko esi uzrakstījusi? Tu tak apzinies, ka tevi par šādu komentāru var iesēdināt aiz restēm?
Kur tādas duras rodas...

Par ko tu nosūdzēji? Par to, ka es saku taisnību? Dura esi tu, ja tev liekas, ka tas ir normāli, ka zemākais sabiedrības slānis nekontrolēti vairojas. Tu drošvien uzskati, ka arī ielu kaķu un suņu ķērāji, kuri viņus ar varu sterilizē/kastrē ir jāsēdina cietumā? Un es apzinos to, ka par šādu komentāru nekādā cietumā mani nevar iesēdināt, idiote :-D Izskatās, ka smadzeņu tev galvā ir tikpat maz kā tiem čurkām, kuri saražo 15 bērnus, jo viņiem reliģija vai maciņš neļauj kondomu nopirkt.
27.01.2017 19:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nē, es necenšos tev apgalvot to, ko tu man pašlaik centies piesiet. Es vienkārši konkrētajam fragmentam piesienos, jo nav īsti tā kā tu apgalvo.
Tu saki, ka pilsoņi ir izteikuši sav gribu, bet tomēr vairāk balsis no pilsoņu puses bija par Hillariju, nevis Trampu. Es nesaku, ka pēkšņi kas būtu jāmaina utt. Man pa lielam ir vienalga vai pie varas ir Tramps vai Hillarija, man abi nav favorīti. Tāpat viņi ir tikai marionetes.
27.01.2017 19:38 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
un, puķīt, iekopē vēl kādu citātu no TVNET un tad pastāsti, cik daudz tu sajēdz no politikas, ekonomikas un vēstures. Idote, ibio.:-D
27.01.2017 19:43 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Miss Joker
Es nemēģinu piesiet. :) Vnk Tu tā pajautāji, itkā vēlēšanu rezultāts būtu negodīgs. :)
Tas, ka pa galviņām skaitot vairāk cilvēku nobalsoja par Hilariju neko nenozīmē, jo ja ASV tam piešķirtu nozīmi, tad vēlēšanu sistēma būtu savādāka. Tā kā ir šobrīd, kad štata uzvarētājs savāc visas štata balsis (ari Hilarijas), tad rezultāts ir lūk tāds un visiem tas jārespektē, lai arī var nepatikt.
27.01.2017 19:44 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Citiem vārdiem - spēles noteikumi visiem bija zināmi. Tas, ka zaudētāji tagad kliedz, ka pēc citiem noteikumiem uzvarētu viņu favorīts, nu sorry, tad vajadzēja mainīt noteikumus pirms spēles.
27.01.2017 19:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Starp citu, tie, kas atbalsta Hilariju...par viņas pagātni un visām izdarībām arī ir zināšanas? :-D Vai jums viņa patika labāk tādēļ, ka labāka frizūra kā Trampam? :-D
27.01.2017 19:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Caloo, man liekas ka visa vēlēšanu politika viņiem ir negodīga, bet ne tikai šinī gadā, bet gan vispārīgi. Tomēr tā ir viņu darīšana. Pa lielam jau katra štata pārstāvji beigās var nobalsot katrs uz savu galvu, neatkarīgi no tā kāds rezultāts bija no tautas puses.
Man trampa izgājieni no viens puses liekas ļoti interesanti un var tos arī saprast, bet no otras puses tas izskatās tā itkā viņš ko būtu salietojies par daudz.
Hillarija un "viņas" plāns man nepatika, pārmaiņas tomēr arī varbūt vajag...
27.01.2017 19:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Miss Joker
Politika vispār ir hmmm, ka lai to labāk pasaka. (t) Tu zini cilvēkus, kas raujās strādāt politikā, lai darītu labu tautai, lai īstenotu kaut ko, kas nestu labumu visiem?
Pa lielam tur raujas tāpēc, lai lobētu savas un savu čomu intereses, lai tiktu pie valsts pasūtījumiem un tāpēc, ka būšana pie varas, tur esošos zināmā mērā pasargā. Tas, kas tiek izdarīts labs, tiek darīts vnk tāpēc, ka savādāk īsti vairs nevar, nevis tāpēc, ka viņi paši ļoti gribētu.
27.01.2017 19:58 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es gan uzskatu, ka vēlēšanu sistēma kā reiz ir pareiza un godīga. Asv sastāc no štatiem - lielākiem un mazākiem. Ja skaitītu plikas balsis, tad tie štati, kuri atbalsta Trampu bebūtu jēga balsot, jo uzvarēs balsu vairākums. Tāpēc man patīk tā doma, ka no katra štata skatās ko ir izvēlējušies un skaita kopā.
27.01.2017 20:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man liekas, ka Tramps šobrīd ir ļoti emocionāls. Tomēr, viņa ceļš uz prezidenta krēslu bija ļoti garš, mērķtiecīgs un nebija viegls. Tādēļ viņam šobrīd ir tā vēlme ņemties pa pilnu programmu un parādīt - hei, te beidzot es esmu, man vajag tagad kārtīgi iemīcīt to savu vietiņu, pirms tajā ieguļos ērti - beidzot esmu sasniedzis to, ko gribēju, pat ja jūs man visi neticējāt! Tā kā, es domāju, ka pēc kāda laiciņa viņs nedaudz tomēr nomierināsies, kad būs bišķi pazīmējies un nomierinājies :-)
Te bija kaut kas par vārda brīvību arī... es atkal pieminēšu savu Ķīnu. Tur vārda brīvība ir diezgan ierobežota. Par to, ko drīkst un nedrīkst izteikt publiskajā telpā, ir striktas vadlīnijas. Arī žurnālistiem! Par šo vadlīniju pārkāpšanu, tiek piemēroti nopietni sodi. Bet... Ķīnas valdība nav stulba. Viņi skaidri un gaiši pasaka, ka šādi mēri pieņemti, lai ierobežotu paniku sabiedrībā. Lai nepaceltu jautājumus, kurus "nevajag pacelt". Un viņi apzinās arī to, ka jebkurš ķīnietis, kurš draudzējas ar internetu, var izlasīt ārzemju ziņas, var komunicēt ar ārzemju draugiem/paziņām, tādēļ nu nav gluži tā, ka šie cilvēki dzīvo burbulī. Atkal jau - sabiedrības zemākais slānis, kuriem nav pieeja ārzemju informācijas un mediju telpai, paļaujas uz valdības sniegto informāciju, tādejādi, tās milzīgās masas tiek savā veidā kontrolētas un turētas miera stāvoklī. Vai tas ir labi? Atkal, ja skatāmies no cilvēktiesību puses - nē, katram ir tiesības uz blablabla. Skatoties no racionālās puses -jā, tas ir nepieciešams.
Nevajag tik ļoti emocionāli uz visu skatīties... par populācijas pieauguma ierobežošanas metodēm, vārda brīvības ierobežošanu utt. Tas viss ir skaisti, protams, bet pašplūsmā mehānismi nestrādā. Tie ir kādiem jāvada, jāregulē un jākontrolē. Tiem, kam liekas citādāk, vajag nelielu reality check.
27.01.2017 20:12 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un vēl kas... es saprotu to, ka daudziem latviešiem pret Putinu ir personīgs riebums, jo viņš, vienkāršiem vārdiem sakot, ir KRIEVS. Bet tiem, kas interesējas par politiku un visām saistošajām jomām... Viņš ir viens ellīgi labs politiķis, kurš ļooooti labi saskata un pārzina pasaules valstu stiprās un vājās puses (starp citu, Tramps arī ir viens no tiem, kuram ir šāds talants, vienīgi viņš ar to mazliet par traku bļaustās) un spēj un ir drosmīgs pieņemt ļoti gudrus, tālredzīgus un pārdomātus lēmumus. Jebkurš, kas ir pētījis viņa biogrāfiju un to, kā viņš nonāca līdz tam, kur viņš ir, zina, ka viņš ir sasodīti gudrs cilvēks. Viens no gudrākajiem pasaulē, viennozīmīgi. To sakot, es neapgalvoju, ka atbalstu viņa gājienus un skatījumu, taču nenoliegšu, ka man pret viņu ir milzīgs respekts, kā pret cilvēku un pret politiķi. To, ko sasniedzis viņš.... bez ļooooooti attīstītām smadzenēm un stratēģiskās domāšanas, to nav iespējams sasniegt.
27.01.2017 20:18 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Piedod, bet kā var slavēt Putinu? Un, nē, man nav nekas pret krieviem, bet, redzot, kas notiek Krievijā un ko radinieki stāsta, nē, paldies, nekad negribētu dzīvot tādā valstī, kurā ir Putina cenzūra. Nav brīnums, ka daudzi krievi bēg uz rietumiem un nemaz atpakaļ netaisās doties. Un Tramps ir klauns, nekas vairāk, ir nedēļa pagājusi kopš viņa inaugurācijas, tapēc spriest par viņa darbien ir par agru. Cilvēkam, kurš iesaistās politikā ir jāprot izteikties nevis tā kā idiotam jābļaustās ar visādiem saukļiem, jo tas ir tas, ko vidējais amerikānis grib dzirdēt. Un ko Tramps ir sasnoedzis? Viņš visi ir mantojis no sava bagātā tēva. Nesaprotu, kādēļ viņam vispār vajadzēja iesaistīties politikā.
27.01.2017 20:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits