Donalds Tramps!

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā vērtējat jaunā ASV preziedenta pirmos darbus, jeb solījumu izpildi?
Manuprāt ir pozitīvi, ka tiks sākta mūra būvniecība uz Meksikas robežas, atteikšanas no brīvas tirdzniecības līguma, atbalsta pārtraukšana abortu organizācijām, kā arī nelegālo imigrantu arestēšana un deportācija.
26.01.2017 20:40 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un atkal jau mana mīļā Alexxa spridzina :-D:-D:-D:-D
Tiem, kuri neko nejēdz no vēstures, politikas un ekonomikas, tiem arī liekas, ka Tramps ir briesmonis, kurš iznīcinās pasauli (ar pirkstiem nerādīsim... :D) Viņš ir atbildīgs par SAVU valsti, nevis meksikāņiem, dienvidamerikāņiem un co. Jā, viņam mute ir liela, bet ziniet ko? Papētot viņa biogrāfiju, viņa jaunības dienas utt... mani nepārsteidz tas, kā viņš izsakās. Brutāli, bet bieži vien ļoti patiesi. Tagad viņš ir resns un neglīts, tādēļ viņa austprātība neliekas kopā ar viņa ārējo tēlu, bet
Visam ko viņš dara, ir ļoti loģisks un ne-demokrātisks skaidrojums. Es neesmu demokrātijas atbalstītājs, nekad to neesmu slēpusi. Uzskatu, ka demokrātija un pārlieku pārspīlētās cilvēktiesības utml bullshits ir tas, kas iznīcinās pasauli, nevis otrādi. Nu nevar salikt rindiņā 100 cilvēkus un pieņemt lēmumus, balstoties uz vairākumu. Var gadīties, ka tas vairākums ir attiecīgajos jautājumos absolūti nekompetenti cilvēki, bet likums taču ir likums, vai ne? Ja absolūti visa sabiedrība būtu izglītota un zinoša demokrātiski spriežamos jautājumos, tad jā, bet ņemot vērā to, ka no 100, labi ja 3-5 cilvēki savu lēmumu pieņems balstoties uz zināšanām un reālo situāciju, nevis putniem galvā... tad kāda vēl, sasodīts, demokrātija?
Rekur jums demokrātija. Mūsu valstī spiež uz pensionāriem un nabagajiem/neizglītotajiem, jo tie ir tie, kas ir vairumā un skries balsot par tukšiem solītājiem. Un kāds rezultāts? ;)
27.01.2017 14:48 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ha ha ha! Cilvēki, attopās! Obama bija tēls....mākslīgi radīts, sabiedrībai patīkams tēls, lai tauta ir tik apmāta ar to, cik viņš ir piemīlīgs un cik ASV ir attīstīta un demokrātiska valsts, ka PAT ievēlējusi melnu prezidentu, PAT uz 2 termiņiem. Un tas, ko Obama pasniedza kā "rīcības mūsu sabiedrības labā", patiesībā bija kalkulēti gājieni, kas "mazliet" ārpus kontroles aizgāja.... Cilvēkiem viņš patika, tādēļ netika iztaujāti viņa lēmumi, bet tie tika pieņemti kā pareizi, nemaz neanalizējot!!!!
Jūs kāda maz esat interesējusies par to, kā vispār ISIS radās/attīstījās un kā viņi visu pasauli palika zem terora tupeles Obamas debīlās "demokrātijas" dēļ? :-D "Sūtīsim mūsu karavīrus mājās", tas nekas, ka viņi zināja, ka to izdarot, grupējums vārdā ISIS, kas vispār bija 1 traka veča (par kuru parastie mirstīgie pat īsti nezina, jo ASV parūpējās par to, lai šī puse īpaši publiski netiek popularizēta) ideja.. Bin Ladens bija nekas, salīdzinot ar šo čali. Bin Ladens, starp citu, bija tas, kurš šim pašam slimajam teica - nē, tā nav mūsu politika. Tu nedrīksti vienkārši iet un slepkavot savējos. Tu nedrīksti vienkārši iet un sagūstīt pilsētas ar mūsējiem, pakļaut mūsējos, izvarot mūsu sievietes. Viņš aicināja ISIS ieviest mazliet korektāku darbības virzienu. Bin Ladenu novāca, lai dotu brīvas kājas ISIS! :D Šausmas... es vispār brīnos, ka cilvēki tik maz zina :-D:-D:-D Jūs kaut ko vispār zināt par nelegālo ieroču tirdzniecību un cik augstu šī joma kotējas pasaulē? :-D
Par abortiem arī - jums nerodas jautājumi, kādēļ Vācija labprātīgi ielaida savā zemē un Eiropā tik daudz tos bēgļus? :-D Jūs esat interesējušās par to, cik ļoti samazinās dzimstība Eiropā? Cik daudz izmaksā mazkvalificēts EU darbaspēks? Eiropa izdomāja šo jautājumu risināt, ielaižot EU čurkas. Tramps šo jautājumu grib risināt, tiekot vaļā no netīrajām asinīm, un pieņemot visus mērus, lai vairotu tīrās, baltās amerikāņu asinis. Tas taču viss ir tiiiik ļoti elementāri! Tāpat kā alkaši un narkomāni mūsu acīs ir principā likvidējams sabiedrības slānis, tāpat arī Tramps redz visus čurkas. Pietam, Tramps neslēpj un skaļi saka, ka viņi ļoti labprāt uzņem un turpinās uzņemt vērtīgu darba spēku no Eiropas un jebkurām pasaules valstīm. Ko viņš nevēlas - bezvērīgi meksikāņi utml drupačas, kuras tikai vairojas bez ierobežojumiem un turpina vairot šo bezvērīgo sabiedrības slāni. Un kas tur tāds? Nežēlīgi? Jā. Pārdomāti? Un kā vēl.
27.01.2017 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
pēc sazvērestības teorijas pasaulē visu regulē ne jau ASV vai krievijas prezidents, tb nejau Tramps vai Putins, viņi ir tikai šaha figūras lielajā pasaules biznesā un planētas attīstībā, aiz tā visi stāv lieli dūži Bildenbergi vai kā viņus tur..
pa manam nav Tramps tik liels bubulis kā viņu visi mālē, nu ir pastulbs šovinists, bet viņš viens pats neko lielajā pasaules kartē nevar mainīt, mērkaķis
un es uzskatu ka viņam drīz parādīs vietu vai pats sapratīs kāds sīks pirdiens visā šai politikā viņš ir:-)
27.01.2017 15:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Šitā ir aizraujoša diskusija, sasmējos. :-D:-D
27.01.2017 15:34 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Šitā ir aizraujoša diskusija, sasmējos.

Par ko tieši? :-)
27.01.2017 15:43 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man reāli piedur Tramps. Viņam ir patizla mute (tāda pati kā Owen Wilson - izskatās, ka viņam visu laiku neredzamā golfa bumbiņa lūpās apņemta), bet viņam vismaz pietiek olu beidzot skaļi pateikt to, ko visi normālie cilvēki jau sen ir sapratuši - no tiem 3. šķiras imigrantiem nav absolūti nekādas jēgasun ir tikai un vienīgi problēmas. Nabadzība vairo nabadzību un tie čurkas tak nemāk piebremzēt ar vairošanos! Tas ir "pret viņu reliģiju", nu vai vienkārši nepietiek ne prāta, ne naudas, lai izsargātos. Par to reliģisko pusi runājot... atkal jau, ja papētīt visu to fīču vēsturiski, par aizliegumu izsargāties... muslimus jau sen mudināja ceļot un vairoties ar baltajām masām, lai "viņu asinis" un automātiski arī tiesības, parādītos visā pasaulē. Tas bija arī vienīgais iemesls, kādēļ muslimiem atļāva vairoties ar baltajām sievietēm. Un ja paskatās cik seni ir šādas informācijas avoti, tad paliek mazlietiņ baisi, cik deep is this shit.
Wake up people! Labāk žēlojiet suņus un kaķus uz ielām.
27.01.2017 15:50 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
kb123
Par šausmināšanos, ka tagad līdz ar Trampu pienāks pasaules gals. :)
Tramps nevinnēja šīs vēlēšanas ar lozungiem par gudru ārpolitiku, pārdomātu ekonomiku blablabla, bet gan tāpēc, ka viņš runāja tautai saprotamā valodā (tieši tāpat kā domā vidējais amerikānis), par tautai tuvām problēmām. Tas nenozīmē, ka nekas netiks darīts šajos jautājumos, jo nav viņam vienpersonīga vara valstī. Bet viss šis political correctness par ko tā vaimanā mēdiji mani tikai uzjautrina. :D
27.01.2017 15:57 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Wake up people! Labāk žēlojiet suņus un kaķus uz ielām.

:D:D Čurkām ir čurku vieta čurku zemē. Multikulturālisms ir idiotu izdomājums, kas nav iespējams.
27.01.2017 16:07 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Čurkām ir čurku vieta čurku zemē. Multikulturālisms ir idiotu izdomājums, kas nav iespējams.

Tieši tā! Diemžēl, lielākais vairums ir primitīvi domājoši idioti, kuriem šķiet (un viņi tik tiešām arī tam tic), ka mums visiem uz pasaules ir vienādas tiesības. Banāli un mīlīgi, bet nu tas nedarbojas. Es jau te kaut kad vienā diskusijā minēju par tiem pašiem indusiem - kāds vispār aptver kādos tempos aug viņu populācija? Ko ar viņiem visiem darīt? :-D Ķīna vismaz attīstās, pietam diezgan nopietni (ja kādam interesē šis jautājums - var mierīgi aprobežoties ar pēdējo 40 gadu perioda pētīšanu), bet visās tajās čurku zemēs tak ārprāts notiek! :-D Ar kuru galu cilvēki domā? Ja viņus visus masveidā nosterilizēt un izkastrēt, varbūt vēl kaut kāda cerība ir kaut ko saglābt, bet visādi citādi?? :-(:-(:'-(
27.01.2017 16:15 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Ķīna jau arī pieaugums bremzējas, jo 1 bērna politikas sekas tagad ir redzamas un viņiem ir sabiedrības novecošanās.
Bet šitie pārējie pakiji un tamlīdzīgie - ja kāds ir padzīvojis blakus čurkām, tad zina kādi mēsli viņi ir.
Es biju Turības kojās stāvu pie izlietnes, mazgāju zobus, čurkiene mierīgi paiet garām, aiziet līdz logam un izmet kaut kādu mēslu ārā pa logu un aiziet, kaut miskaste turpat stūrī stāv. Es biju tādā šokā, ka pa to 1 sekundi neko pateikt nepaspēju.
Kādas viņi virtuves atstāj pēc sevis. Pilnīgi cūkas. (t)
27.01.2017 16:21 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Viens jautājums tiem, kas neatbalsta Trampu - jūs atbalstāt arī Merkeles lēmumu salaist čurkas EU?
27.01.2017 16:27 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jap, Ķīna tagad atļauj 2 bērnus, ja vecāki nāk no "single families", bet tāpat pamazām sāk jau samazināties iedz. skaits un drīzumā jau tiek prognozēts, ka ik gadu populācija ies mīnusā. Plus, tīri ekonomiski, valsts attīstās un strādā arī pie turpmākas attīstības. Tā kā, tur lietas tomēr iet uz augšu, jo tiek kontrolēta gan populācija, gan arī ekonomiskā izaugsme, lai varētu visas tās masas arī kaut kā pabarot. Ķīnā arī politika ir interesanta. Diezgan brutāla (bet bez agresijas), bet darbojas. Man patīk Ķīnas domāšana, ka nav jēgas tracināt tautu. No tā nekādas jēgas nav. Tas tikai iznīcina stabilitāti valstī un rada milzīgas problēmas. Viņi strādā ar domu - likvidējam vai kontrolējam cēloņus, nevis cīnamies ar sekām. Protams, ka tur ir arī savi tarakāni (un kā gan ne, pasaules lielvalstij? :D), bet, manuprāt, pasaulei derētu paskatīties mazliet tajā virzienā, un pamācīties. Bet nu labi, tas ir tāds mans...skatījums. Man patīk Ķīnas tēma, daudz ko par to lasu, skatos, pētu. Interesanti kā viņi pieņem dažādus ļoti demokrātu acīm absurdus lēmumus, bet tas strādā... Anyway, ne par Ķīnu mēs te :-D
Par čurkām... Es saprotu, ka ir arī jaukie un labie čurkas, bet nu... nevaram mēs dēļ tiem dažiem gremdēt visu pasauli. Ne velti pat dzīvnieku pasaulē ievainotos un vājos bara "biedrus", paši kolēģi noēd, jo saprot, ka tā vienkārši vajag! For the greater good!
P.S. Gaidu, kad Alexxa atvilksies un sāks mani par tukšpauri saukāt. Gaidu kuru no maniem tekstiem iekopēs un teiks "nav brīnums, ka tev Tramps patīk" :-D:-D:-D
27.01.2017 16:32 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
Ķīnā pagājušā gada sākumā atcēla to viena berna politiku un tagad atkal dzimstība ir augusi.
27.01.2017 16:32 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
kb123
Mhm, es vnk runāju par bērnu politikas sekām, jo ja tā nebūtu bijusi, tad šobrīd būtu jau cits stāsts. :) Reku dr jau uzrakstīja sīkāk. :)
27.01.2017 16:37 |
 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Nav īsti saprotama Miss Joker vēlme ielikt CNN linku, ja godājamais Trampa kungs jau viņus nosauca par fake news.
27.01.2017 16:38 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
es jau augstāk rakstīju par 1 bērna likumu. Viss tur ir ok ;) pietam, vini pasi saprot, ka šādi ierobežojumi ir vajadzīgi.
27.01.2017 16:50 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man ļoti riebās Bušs un Obama, tāpēc es priecājos, ka neuzvarēja Klintone.
Par Ķīnu ronājot, tā atkal ir otra galējība ja skatās uz to kas notiek un notiks ar Eiropu. Tur demokrātijas nav vispār. Dēļ tās vieba bērna politikas, iedzīvotāji tika sodīti un lika veikt piespiedu abortus, ja pārkāpj šo likumu. Tāpatas arī daudzi slaktēja bērnus tiem piedzimsto vai gāja pa kaktu ārstien veikt abortus, lai netiktu sodīti. Pašnāvības arī ir augstā līmenī. Protams, valsts ir ekonomiski labi attīstīta, to nenoliegs, bet par kādu cenu tas viss.
27.01.2017 17:25 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
dr567309 tu tam visu ko šeit raksti, patiešām tici? Pati izdomāji vai tomēr nošpikoji no ķīseļtv? Viņiem līdzīgi lozungi par Obamu, Trampu un tām lietām.
Obama viennozīmīgi viens no labākajiem ASV prezidentiem. Kamēr Tramps ir pielīdzināms savā ziņā Putinam.
Palasāt tak ko tas Tramps dara. Viņš apkaro vārda brīvību, melo un tamlīdzīgi. Paldies dievam, ka ASV nedaudz Krievijas liktenis ar nozombēto tautu.
Viens ir skaidrs - šie četri gadi priekš Latvijas būs ''vēsi'' no ASV puses, jo Trampa sirdpuķīte ir Putins.
Kas attiecas uz pašiem amerikāņiem. Trampistiem par nožēlu vairākums ASV iedzīvotāju ir pret Trampu. Uz otro termiņu viņam netikt. Nākošajam prezidentam būs jālabo neskaitāmas kļūdas, ko Tramps ieviesīs.
27.01.2017 17:29 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Ja viņus visus masveidā nosterilizēt un izkastrēt, varbūt vēl kaut kāda cerība ir kaut ko saglābt, bet visādi citādi??

Noziņoju administrācijai. Cerams pati saproti ko esi uzrakstījusi? Tu tak apzinies, ka tevi par šādu komentāru var iesēdināt aiz restēm?
Kur tādas duras rodas...
27.01.2017 17:33 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
flower666, ko, tavuprāt, tieši sliktu dara Tramps? es gribu reālus piemērus.
27.01.2017 17:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits