Donalds Tramps!

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā vērtējat jaunā ASV preziedenta pirmos darbus, jeb solījumu izpildi?
Manuprāt ir pozitīvi, ka tiks sākta mūra būvniecība uz Meksikas robežas, atteikšanas no brīvas tirdzniecības līguma, atbalsta pārtraukšana abortu organizācijām, kā arī nelegālo imigrantu arestēšana un deportācija.
26.01.2017 20:40 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Caloo, labi, varam piekrist, ka mums ir dažādi informācijas avoti

Fine by me. :)
Par ekonomiku - kreditēšana neradīs kārtējo sabrukumu?

Lai izdarītu tamlīdzīgus secinājumus vispirms ir jāredz, kādas tieši būs tās izmaiņas. Kreditēšana pati par sevi sabrukumu nerada.
Es jau zinu, ka teiksi, ka manis izvēlētie avoti izrādīja savu atbalstu Hilarijai, tāpēc tas ir bullshit, ja?
:D:D Neko tādu neesmu teicis. :) Es varu nepiekrist, bet es redzu argumentus un man nav problēmu runāt ar cilvēku, kurš spēj pamatot savu viedokli. :)
06.02.2017 21:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Te viens interesants video liberāli domājošiem musulmaņu welcomistiem, kurā Norvēģijā dzīvojošs mulla (mācītājs) padalās ar saviem uzskatiem. :D
https://www.liveleak.com/view?i=5f6_1425165936
Izvilku nelielu tekstiņu.
This is an important point which i do not think the West fully understand. Islam is not like Christianity. Our Islam is a political movement. The Bible is not the same as the Koran. the Koran has 500 verses about politics and ruling, about its Sharia laws and its justice system. You don`t find that in the Bible. There is a big difference, therefore we cannot in Islam seperate - politics on the one side and religion on the other. Religion and politics go hand in hand in Islam. So the establishment of a Caliphate is both a legal and a religious event.
07.02.2017 10:50 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Flower, piedod, bet.. Man liekas, ka nav cienījami politiskā diskusijā kādu tik traki nolikt par viņu politisko nostāju, kā to dari tu. ;-) Jau teicu iepriekš - terorisms nav VIENĪGIE draudi, kas nāk līdz ar visiem imigrantiem. Vēl iesaku aizdomāties par atšķirību starp - NELEGĀLU imigrantu un legālu imigrantu. Tik žēl, ka tu un vēl vesels bariņš cilvēku nesaprot, ka tā ir vienkāršā patiesība - nabagus bez jebkādiem skills un izglītības nekur nevajag. Ne ASV, ne Latvijā, ne UK, nedz arī kaut kur citur. Priekš kam? Lai paglābtu no briesmām? Nabadzība vairo nabadzību un es nekad nenoguršu to apgalvot. Tā vienkārši ir! :-) Katram par savu ādu ir jādomā, tikai pēc tam par svešinieku.
07.02.2017 11:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Šitais ir tik labs! Vnk gar zemi... :D:D
https://youtu.be/Dg3A_xhpFTU
20.02.2017 11:47 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
nu, tad palasi vēlreiz ko viņš grasās darīt saistībā ar veselības aprūpi un kapēc

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/651457-apleses_republikanu_plans_obamacare_aizstasanai_nakamgad_par_14_miljoniem_palielinas_neapdrosinato_skaitu
2018.gadā par 14 miljoniem vairāk amerikāņu nebūs apdrošināti atbilstoši likumprojektam salīdzinājumā ar pašreizējo likumu,» savā ilgi gaidītajā ziņojumā pavēstīja birojs, piebilstot, ka neapdrošināto cilvēku skaits turpinās pieaugt.
«Aplēsts, ka 2026.gadā neapdrošināto cilvēku skaits būs 52 miljoni salīdzinājumā ar 28 miljoniem, kuriem nebūtu apdrošināšanas atbilstoši pašreizējam likumam,» norādīja birojs.
Tāpat arī par 15% līdz 20% 2018. un 2019.gadā pieaugs vidējā apdrošināšanas maksa individuālajām apdrošināšanas polisēm.
Birojs arī paziņoja, ka šī plāna pieņemšanas gadījumā nākamo desmit gadu laikā izdosies samazināt valdības tēriņus par 337 miljardiem dolāru.
2010.gadā pieņemtā Obamas veselības aprūpes reforma sniedza apdrošināšanu vēl 20 miljoniem amerikāņu, neļaujot apdrošināšanas kompānijām liegt polisi cilvēkiem ar jau esošām veselības problēmām, kā arī nabadzīgo iedzīvotāju veselības vajadzībām atvēlot miljardiem dolāru.

Kā saka: Tikai bizness. Tā kā turpiniet domāt tālāk, ka Trampam interesē ''parastās'' tautas labklājība. Viņam tikai sava un biznesa partneru.
14.03.2017 10:02 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Daudzas runā par nelegālajiem imigrantiem, kas sanem pabalstus. Haloo! Ja esi valstī nelegāli, neko no valsts nevari sanemt, jo valsts nezina, ka tu tur vispār esi. (t)
14.03.2017 10:16 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
flower666
Pfff, tvnet jau nu gan ir īstais resurss, no kura smelties informāciju. :D
Rekur ir izmaiņas:
1. Tax credits to help buy insurance
Refundable tax credits, based on a person’s age and income, will be introduced to help a person buy insurance, if they don’t have it through their job. People under 30 get $2,000 a year; over 60s can claim $4,000. Critics point out that this could mean the inland revenue will be writing cheques to pay people who do not pay that amount in tax.
The wealthiest sectors of society will not be eligible for tax credits.
2. No more limits on healthcare savings
Americans will now be able to nearly double the amount of money that they can save in a healthcare savings account: Obamacare placed limits on it. Americans will no longer be forced to have insurance, and larger employers will no longer be forced to insure their workers:
3. No more fines for the uninsured
Obamacare included fines for individuals who did not have insurance, and forced large companies to provide cover. Under Trumpcare, fines are removed – but insurance companies can charge a 30 per cent premium if cover is allowed to lapse for 63 days or more.
4. Insurance companies now set their own prices
Insurance companies will have more freedom to set their own prices: it means that older people could pay five times the amount charged by younger consumers. Obamacare set the limit at three times the price.
The expansion of Medicaid – a programme which uses federal and state funds to support insurance for the most needy, such as disabled people and those deep in poverty – will be gradually rolled back.
5. Cuts to women's healthcare
Planned Parenthood, which receives federal funding to provide women's healthcare - abortions, contraception and cancer screenings – will see its funding cut.
Hospitals fear they too will suffer: Obamacare reduced the amount they had to write off from uninsured patients, with unpaid bills.
What remains the same?
Young adults under the age of 26 will still be able to be covered by their parents’ plan.
People with previously diagnosed medical conditions cannot be denied insurance coverage.
All insurance companies must offer 10 essential health benefits, including maternity care and preventative services.
Insurance companies are also barred from setting a limit on how much they have to pay to cover someone.
14.03.2017 11:02 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Kas jums te dažām galva ir galīgā putrā? Kāds sakars TVnet ar šo ziņu?
Tā ir oficiāla ziņa. ASV kongresa budžeta birojs ir veicis tādas aplēses.
http://www.bbc.com/news/world-us-canada-39261503
Nu ko TVnet jums te melo?
Obamas veselības sistēma ir dārga, bet vajadzīga. Trampa sistēma domāta tiem, kas var samaksāt un lai nopelnītu.
14.03.2017 12:44 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Un, kas attiecas uz ziņu iegūšanas veidiem, tad Latvijas ir pietiekoši labi. Bet šajā pašā diskusijā atklājās, ka tās, kuras nonievā LV ziņas lasa pseido ziņas forumos, facebook un tamlīdzīgos mēslos, kur tiešām nav uzticamas tās ziņas.
Bet jums jau TVnet, BBC, NBC, FOX un tā tālāk melo un ir sazvērinājušies pret Trampu. Līdzīgi, kā krievi uzskata, ka Krievijas TV stāsta patiesību un pārējā pasaule melo.
14.03.2017 12:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
flower666
Beidz fantazēt. :D Tvnet attiecība uz Trampu ir īpaši tendenciozs un tajā rakstā nekas nav normāli uzrakstīts, kā arī nekādu atsauču nav.
Un es, ja kas, nesaku, ka cipari ir nepareizi. Es saku, ka tā ir nepilnīga, selektīvi pasniegta informācija.
14.03.2017 13:01 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
http://skaties.lv/zinas/arvalstis/trampa-popularitates-reitings-turpina-krist-fib-uzsak-parbaudi-par-saikni-ar-krieviju/
Trampa reitingu – nu jau viņu atbalsta vien trešā daļa amerikāņu

Tāpat Federālais Izmeklēšanas birojs apstiprinājis, ka uzsākta pārbaude par iespējamajiem Krievijas centieniem ietekmēt pagājušā gada ASV prezidenta vēlēšanas.

:-)
21.03.2017 10:10 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
skaties.lv :D
Es tevi oficiāli pasludinu par kaitinošāko foruma trolli! :D Es vismaz ceru, ka troļļo, jo citādi tādu aprobežotību un idiotismu grūti izskaidrot.
21.03.2017 10:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Apple_pie
Tikai neaizbiedē! :D Šādi eksempāri ir vajadzīgi izklaidei. :D
Pliki linki, bez trollīga viedokļa un argumentiem, gan ir diezgan zems levels, flower666 saņemies! :D
21.03.2017 10:18 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Man pietika ar dažām sekundēm lai caur googli atrastu tādu pašu informāciju. Bet nu cacām jau ir cāļu smadzenes un viņas nespēj domāt:-D
http://www.cnbc.com/2017/03/19/president-trumps-approval-rating-dips-further-as-americans-eye-key-policies.html
http://www.businessinsider.com/trump-approval-rating-hits-new-low-2017-3
Gallup- Job approval upon hitting 60 days in office:
Carter 75
Reagan 60
HW Bush 56
Clinton 53
W Bush 58
Obama 63
Trump... 37

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-39325046

Nu, ko tad skaties.lv melo? Un kura ziņa, ko es te esmu likusi no LV portāliem ir meli? Man nav nekādu problēmu atrast informāciju ārzemju lapās, uzticamās nevis forumu tenku ziņas vai facebook viltus ziņas.
Ja jums būtu cilvēku nevis cāļu smadzenes tad jūs arī to sapratu. Jūs varat visu laiku kritizēt LV satura lapas, bet nevarat kritizēt šādas lapas. Kāda tad jēga, ja labi zināt, ka man nav problēmu atrast informāciju arī šajās lapās? Bet ko var gribēt no ''cāļiem'':-P
21.03.2017 10:32 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Neviens nav teicis, ka melo vai ka mēs pašas nespētu atrast tādu pašu informāciju, es vienkārši neredzu jēgu no šī visa, ko tu katrā diskusijā klārē. :D
21.03.2017 10:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt flower apvanojusies par to, ka Tramps viņu neaicina uz randiņu :D
21.03.2017 10:43 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Mani izbrīna, ka joprojām ir cilvēki, kas izvēlas viņu atbalstīt... :-/
https://youtu.be/uLfukuEutIU Smuki, ne? :)
21.03.2017 11:03 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Saprast Trampa politiku un atbalstīt viņu nav viens un tas pats. Par handshake - tas nav smuki no tāda "cilvēciskā" viedokļa. :)
Bet nevajag dzīvot ilūzijās, ka valstis "draudzējas" utt. Tur valda tikai aprēķins un savstarpējais izdevīgums. ASV tipa ir draugos ar Latviju tikai tāpēc, ka viņiem tas ir izdevīgi. Tāpat ir ar ES un jebkuru citu valsti. Tramps ir tipisks biznesmenis, kurš gatavs darīt praktiski jebko, lai panāktu lielāku ASV varu un ietekmi pasaulē. ES ir ASV lielākie konkurenti, Merkele ar savu imigrantu politiku ir tiešs pretstats Trampam. Ko viņš ar šo žestu gribēja pateikt? Nezinu, bet ļoti apšaubu, ka tas ir emociju jautājums, tipa - Tu man nepatīc, tāpēc nedošu Tev roku. :)
21.03.2017 11:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es domāju, ka Tramps vienkārši izspēlē savus stulbus gājienus bez baigā zemteksta, jo viņam patīk būt skandalozam :D Viņš jau cik reizes pats ir ierēcis par visiem medijiem, viņam patīk būt sliktajam psiho tētukam :D
21.03.2017 11:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits