Donalds Tramps!

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā vērtējat jaunā ASV preziedenta pirmos darbus, jeb solījumu izpildi?
Manuprāt ir pozitīvi, ka tiks sākta mūra būvniecība uz Meksikas robežas, atteikšanas no brīvas tirdzniecības līguma, atbalsta pārtraukšana abortu organizācijām, kā arī nelegālo imigrantu arestēšana un deportācija.
26.01.2017 20:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
:-D:-D:-D
03.02.2017 19:49 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es negribu to publiski rakstīt, a ja nu, zini! :-D
03.02.2017 19:54 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Da lab, būs jautri! :D:D
03.02.2017 20:04 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es netaisos kritizēt, man tiešām interesanti. :) Te pietiek citu, kas izšausmināsies... :D
Bet nu vari arī PM, ja galīgi negribas cilvēkus stresā dzīt. :D
03.02.2017 20:07 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Un jau 14. lapa :-D Anakin Skywalker, anal walker, priecīgs?
04.02.2017 01:19 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Aktīvi lasīju no 1.lappuses, līdz kaut kur vidū nonācu pie "Vangas pareģojumiem" un sapratu, ka pietiks lietot internetu šovakar..
paldies, ar smieklu iespiestām krunciņām dodos pie miera :D
Prieks par tām, kuras skatās mazliet dziļāk par "omulīgu sejiņu un žilbinošu smaidu" valsts vīra tēlā :)
04.02.2017 02:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es mazliet novirziisos no teemas!Gribeeju kaut ko pateikt pa Ivanku Tramp-vinai ir tiesaam loti smuki kleitu modeli.Vienu briidi te gaaja runa,ka nu neviens vairs nepirks,jo "melnajaa sarakstaa" arii meita.Biju veikalaa un skatos ,visi peerk uz nebeedu tiesi vinas modelus-loti laba cena un tiesam loti gaumiigi modeli!Tiesi taa arii vina pati izskataas!Loti simpaatiska sieviete ar loti labu gaumi!
Es vispaar pusi neklausos,ko saka zinaas,jo viss ir tik sausmiigi sagroziits,ka taalaak jau vairs nav kur iet!
Nezinu kaa citaas pilseetaas,bet kur prasu savaa rajonaa-visi kaa viens atbild,protams,ka balsoju par Trampu!!!
04.02.2017 02:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kumu, es vispār nesaprotu kas tur jūsu galā notiek, bet vēl jo vairāk - kas notiek ar Eiropu? Man vienīgajai liekas, ka eiropieši, kuri protestē par īstermiņa aizliegumu iebraukt konkrētu valstu pasu turētājiem ASV - nedraudzējas ar galvu? Mazliet divkosīgi no britu puses, stāties ārā no ES, lielākoties tieši imigrācijas dēļ (pietam, legālas!), bet par to, ka ASV vēlas savākt savu imigrācijas situāciju (pilnīgi cita valsts citā pasaules pusē) iet un braši protestē, vāc parakstus Trampa iebraukuma aizliegumam utt. Nopietni? Varbūt mums, visiem ES dalībniekiem, tagad arī jāsāk vākt parakstus, lai neviens ar GB pasi nevarētu iebraukt mūsu valstīs, jo redz, viņi mūs diskriminēt var, bet mēs viņus nē? :-D:-D:-D
Bet vispār... Tas ir cirks, ko anti-Trumpisti dara.. kas medijos notiek? Kādēļ tāda visatļautība? Nepārbaudītu faktu publicēšana, faktu sagrozīšana utt..
06.02.2017 11:42 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Caloo, Tu nopietni? Neuzņem bēgļus? Jā, ANO specifikas dēļ viņi neskaitās bēgļi, bet rezidenti... neatceros skaitļus, bet SA uzņēma daudz sīriešu. AAE, Katāra ir atbalstījuši finansiāli bēgļu nometnes blakusvalstīs...
.
Un kurš te teica, ka Obama uzlika banu irākiešiem? Kuri ir jūsu informācijas avoti?
.
Cik ilgi jūs vēl atbalstīsiet Trampu? Viņš šobrīd GREMDĒ ASV ekonomiku, lai pašam būtu lielāks labums + grib iebrukt Irānā. Tik "labs prezidents"?
Labi, varu nesaukt par sociopātu (it kā apzimējums "traks" būtu kas labāks), bet mantkārīgs white-supremacy egoists gan viņš ir. Bet varbūt viņu atbalstošā publika ir tāda pati...
.
Es saprotu, ka varēja noticēt viņa kampaņai, es saprotu, ka cilvēkiem ir apnicis vecais establišments un Tramps sevi ļoti labi prezentēja kā populistu, taču praksē tas VISPĀR nepierādās, vispār!
06.02.2017 17:01 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
dr567309, Tu apzinies, ka musulmaņu iebraukšanas aizliegums ir diskriminācija, kas ir pret ASV konstitūciju? :) Jā, viņš oficiāli neteica "muslim ban", bet to, ka kristieši laipni aicināti, teica gan. :-D :-D
06.02.2017 17:04 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Cik ilgi jūs vēl atbalstīsiet Trampu? Viņš šobrīd GREMDĒ ASV ekonomiku, lai pašam būtu lielāks labums + grib iebrukt Irānā. Tik "labs prezidents"?
Labi, varu nesaukt par sociopātu (it kā apzimējums "traks" būtu kas labāks), bet mantkārīgs white-supremacy egoists gan viņš ir. Bet varbūt viņu atbalstošā publika ir tāda pati...

Uz kādiem avotiem balsties tu pati? ;-) P.S. Ekonomiku gremdē nevis Tramps, bet tas, ka ASV nav zelta rezerves un viņi cītīgi, jo īpaši, pēdējo 10 gadu laikā, ir koncentrējušies tikai uz dolāra nosargāšanu. Diez kas notika ar Irāku, kad tā gribēja savu naftu sākt tirgot par eiro, nevis dolāriem (kas brutāli un negatīvi ietekmētu dolāra vērtību UN ASV ekonomiku)? Kas notika ar Lībiju, kad Gadafi gribēja savu naftu tirgot par Āfrikas dināru (lasi: zeltu)? Man šķiet, ka tev derētu paskatīties uz ASV no cita rakursa un nevis vainot Trampu, bet gan izbijušos ASV prezidentus, kuri darbojās nevis savas valsts labā, bet gan bankas čiekuru labā. Iegooglē kā Hilarija aiz laimes bezmaz uz krēslā lēkāja pirms intervijas, kad apstiprinājās, ka Gadafi ir nogalināts. Tu tiešām naivi tici, ka viņa tā priecājās, jo "tirāns" vairs nedarīs pāri Lībijas iedzīvotājiem? Diez kas sponsorēja un pat apmācīja ieroču lietošanā nemierniekus, kas izpostīja vienu no bagātākajām un laimīgākajām valstīm pasaulē? ASV sistemātiski iznīcina jebkuru middle east valsti, kura apdraud dolāra, nevis pašas ASV drošību. To visu nomaskējot ar "palīdzēšanu" citas valsts civilajiem. Ha!
Ak.. un vēl. Neviens no jums nav pamanījis likumsakarības - lielākie 3 allies, kas ir Francija, Lielbritānija un ASV.. Brexit, Francija arī sāk pīkstēt par to, ka varētu stāties ārā no ES, ASV pieņem mērus, lai tiktu vaļā no imigrantiem. Hmmmmmmmmmmmmm.............. :-D
06.02.2017 17:14 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
dr567309, neko no Tevis rakstītā neapstrīdu, kā arī neteicu, ka jābalso par Hilariju. No viņiem abiem - jā, jābalso bija par Hilariju, bet man liberālisma idejas ir sirdij tuvākas.
Par ekonomiku - atvieglot kreditēšanas politiku, iespējams (!), ir ilgtermiņā vērtīgi, bet no tā visvairāk cietīs tieši viņa uzrunātais middle un working class. Un vinnēs, protams, elite. 2008 all other again.
06.02.2017 17:25 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Off topic
kā Hilarija aiz laimes bezmaz uz krēslā lēkāja pirms intervijas, kad apstiprinājās, ka Gadafi ir nogalināts

Tas moments bija vispār bez komentāriem. Man acis bija uz kātiem. Par Hilariju vispār man vairs neko zināt nevajadzētu, pietiek ar šo epizodi, lai viedoklis būtu par dāmīti.
06.02.2017 17:41 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Salomee-tev sveiciens no mana viira !:-DVins nupat prasija ,no kurienes tu to esi izrakusi?Katraa zinaa mums visvairaak patiik -uzjautrina Holivudas trakums!!!
Visbiezaak dzidu-ja cilveekam labi samaksaa,tad iet "paari liikiem!":-D
06.02.2017 18:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Salomē
Caloo, Tu nopietni? Neuzņem bēgļus?

Mhm, nopietni, nopietni. :D
https://www.amnesty.org/en/latest/news/2014/12/facts-figures-syria-refugee-crisis-international-resettlement/
Refugees in the region 3.8 million refugees from Syria (95 per cent) are in just five countries Turkey, Lebanon, Jordan, Iraq and Egypt.
The six Gulf countries - Qatar, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Kuwait and Bahrain - have offered zero resettlement places to Syrian refugees.
Other high income countries including Russia, Japan, Singapore and South Korea have also offered zero resettlement places.

Protams, finansiāli viņi palīdz, bet faktiski tā ir atpirkšanās. Un jā, tagad situācija jau ir pamainījusies, bet cipari salīdzinoši tāpat ir smieklīgi 22.09.2016. AAE paziņoja, ka uzņems 15000 bēgļu tuvāko 5 gadu laikā! :D:D
Un kurš te teica, ka Obama uzlika banu irākiešiem? Kuri ir jūsu informācijas avoti?

Es teicu. Avotu pilns internets - google my friend. :D
http://abcnews.go.com/Blotter/al-qaeda-kentucky-us-dozens-terrorists-country-refugees/story?id=20931131
Izvilku, ja nu Tev slinkums lasīt visu:
As a result of the Kentucky case, the State Department stopped processing Iraq refugees for six months in 2011, federal officials told ABC News – even for many who had heroically helped U.S. forces as interpreters and intelligence assets.
Cik ilgi jūs vēl atbalstīsiet Trampu? Viņš šobrīd GREMDĒ ASV ekonomiku, lai pašam būtu lielāks labums + grib iebrukt Irānā.

Man ir pilnīgi vienalga kurš ir ASV prezidents, bet konkrētais apspriežamais lēmums attiecībā uz 7 valstīm, kuras eksportē teroriostus, ir pareizs.
Noprecizē, lūdzu, kā viņš gremdē ASV ekonomiku? Kāpēc Tu domā, ka viņš iebruks Irānā?
Es saprotu, ka varēja noticēt viņa kampaņai, es saprotu, ka cilvēkiem ir apnicis vecais establišments un Tramps sevi ļoti labi prezentēja kā populistu, taču praksē tas VISPĀR nepierādās, vispār!

Praksē nepierādās tas, ka Trams ir populists? :D
Tu apzinies, ka musulmaņu iebraukšanas aizliegums ir diskriminācija, kas ir pret ASV konstitūciju?

Izlasi par ko ir aizliegums vispār.
https://www.dhs.gov/news/2017/01/29/protecting-nation-foreign-terrorist-entry-united-states
06.02.2017 18:34 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
A Tu baigā - savu slepeno teoriju tā arī glabāsi mazbērniem? :D:D
06.02.2017 18:45 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Caloo, es jau gaidīju, kad Tu atcerēsies :-D nezinu, negribu es nekadas prognozes un minējumus izteikt. varu pateikt tikai vienu... nekādi NATO un nekādi UN nepaglāba ne mus, ne kadas citas "nekam nederīgas" valstis. Atkal jau - Lībija lielisks piemērs. Ja kadam vel ir ilūzijas par sim organizācijām, iesaku Gadafi UN speech noklausīties. 1+ h (paredzēto 20 min vieta, kas vinam tika dotas). Loti, loti fantastiska runa. Vins bija super inteliģents cilvēks. Ehhh :) šausmīgi zel, ka ASV ar savu stulbo dolāru iznīcināja tadu cilvēku, tadu valsti.
06.02.2017 18:55 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
:D
Nu tā jau gan ir - skudrām ziloņu cīņās nav teikšanas. :)
06.02.2017 19:04 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
dr567309 te visām jau skaidrs, ka tu esi kvēla Trampa atbalstītāja tāpēc ar tādām nav pat jēga ko diskutēt, bet vienu gan pateikšu.
Kā tu vari britu izstāšanos no ES salīdzināt ar šo aizliegumu? Tu tak zini, ka izstājās lai nebūtu jāuzņem bēgļi un imigranti (arī latvieši)? Trampa bans, kas paldies dievam šobrīd nav spēkā nav par bēgļiem, nav par oficiāliem viesstrādniekiem. Viņa pamatojums ir draudi ASV drošībai, lai gan mēs visi zinām, ka teroristi nenāk tikai no turienes (LV tagad ari vienu latvieti tiesā), bet no puspasaules. Pat no Trampa mīļās Krievijas. Tāpat citām arābu valstīm.
Un teroristiem nav problēmu sagādāt citu valstu pases vai ierasties nelegāli.
Tā kā tas pamatojums ir baltiem diegiem šūts, ko ir jau divi tiesneši atzinuši ASV. Ar vienu Tramps izrēķinājās pēc labākajām Putina metodēm, ar otru nekādīgi. Tramps tak pats pret savas valsts konstitūciju vēršas :D
Kas attiecas uz britu izstāšanos un ASV, tad savā ziņā līdzīgs salīdzinājums būs ar ASV izstāšanos no tās TPP. Bet ne šis bans!
Bet kā jau es minēju, tad ar tevi ir bezjēdzīgi ko diskutēt. Tas būtu tāpat, kā vidējam krievam skaidrot vēsturi un to kādus asinsdarbus dara Putina režīms.
Tā kā dāmas nebarosim šo trolleni. Lai kūst Trampa priekšā;-)
06.02.2017 19:45 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Caloo, labi, varam piekrist, ka mums ir dažādi informācijas avoti, tātat, dažāda informācija. :-|
Par sīriešiem.
http://www.huffingtonpost.com/anhvinh-doanvo/europes-crisis-refugees_b_8175924.html
Un par Obamas "banu" - https://www.washingtonpost.com/news/fact-checker/wp/2017/01/29/trumps-facile-claim-that-his-refugee-policy-is-similar-to-obama-in-2011/?utm_term=.788d6f628e20&wpisrc=nl_headlines&wpmm=
Par ekonomiku - kreditēšana neradīs kārtējo sabrukumu? Radīs gan un tad Tramps ar saviem draudziņiem varēs iegādāties īpašumus pa lēto. Es gan domāju, ka kongress to neatbalstīs, jo jau ir daudz kritikas viņa idejai mīkstināt vai atcelt Dodd-Frank regulējumu.
https://www.nytimes.com/2017/02/03/business/dealbook/trump-congress-financial-regulations.html?_r=0
P.S. Es jau zinu, ka teiksi, ka manis izvēlētie avoti izrādīja savu atbalstu Hilarijai, tāpēc tas ir bullshit, ja? Labi, ka tur linki arī tālāk. ;)
06.02.2017 20:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits