Donalds Tramps!

 
Reitings 140
Reģ: 03.09.2016
Kā vērtējat jaunā ASV preziedenta pirmos darbus, jeb solījumu izpildi?
Manuprāt ir pozitīvi, ka tiks sākta mūra būvniecība uz Meksikas robežas, atteikšanas no brīvas tirdzniecības līguma, atbalsta pārtraukšana abortu organizācijām, kā arī nelegālo imigrantu arestēšana un deportācija.
26.01.2017 20:40 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
leillu
Tu saproti, kāpēc, piemēram, Zviedrijā, bēgļi, kuriem ir jābūt pateicīgiem par to, ka viņi dzīvo labāk nekā liela daļa strādājošo latviešu, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem spļauj virsū zviedriem, viņu likumiem, kultūrai un visam pārējam?
Sanaidos ISIS? Cik Tev gadu? :)
Izlasi iepriekš - bans nav imigrantiem un pat ne musulmaņiem. Bans ir terorisma finansētāj un uzturētājvalstīm.
ASV tāpat kā visur citur ir daudz problēmu. Ņemties par secību kādā tās tiek risinātas ir muļķīgi.
Globālā sasilšana? Ir daudz teoriju par šo lietu un tas viss nebūt nav tik viennozīmīgi! Slinkums meklēt, bet bija ļoti labi raksti par šo lietu un tos izlasot es, nebūdams eksperts šajā jomā, nevarēju apgāzt ne vienus, ne otrus argumentus. Lai nu zinātnieki vēl plūcas savā starpā.
02.02.2017 23:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā diez tiek spļauts virsū zviedru kultūrai? Midsommar vakarā neiedzer aliņu? :D
02.02.2017 23:26 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
cormeum
Vai ne. :D
Es pagaidīšu leillu, man interesanti, ko viņa domā par šo. :)
02.02.2017 23:29 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Un kas finansēja isis? Palasi vēsturi, tad sapratīsi, ka ASV ir galvenā finansētājvalsts. Un isis kaujinieki ir nogalinājuši daudz vairāk vietējos musulmaņus nekā, piemēram, eiropiešus, tādēļ, lūk, arī ir tik daudz begļu. Un es neattaisnoju ISIS, bet es uzskatu, ka galvenā vaininiece šajā situācijā ir ASV. Tikai pasaki, lūdzu, kādēļ jāaptur cilvēki, kuriem ir dubultā pilsonība un kuri, piemēram, dzīvo UK un kuriem ir vīza nokārtota, lai ieceļotu ASV?
Labi, ka mums katrai ir savs viedoklis, tu nepiekritīsi man, es nepiekritīšu tev. Jēga diskutēt nav.
03.02.2017 00:12 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Velns parāvis, ne tikai Trampa senči un viņa sievas ir imigrantu, bet visa ASV ir imigrantu valsts, bet kādas tam ir sakars ar valsts iekšpolitiku?! Varbūt atcelt arī vīzas, ja reiz ASV ir imigrantu valsts? Sak' ja jau, tad jau?
Uz laiku aizliedza iebraukt no valstīm kuras ASV ārpolitikas dēļ ir kara izpostītas. Šo valstu pilsoņiem ir visas tiesības būt nikniem uz ASV, un protams ka asv prioritāte ir savas valsts drošība. Logiski ka viņi negrib riskēt ielaižot sava valsti cilvēkus kuri ir nikni un kuriem nav ko zaudēt. Kad būs kārtējais terorakts, tad visi vaimanāšana ar ko drošības dienesti un likumdevējs nodarbojas.
03.02.2017 00:15 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Pasaki, cik teroraktus šīs valstis ir sarīkojušas ASV? Un tad pasaki, ko ASV ir nodarījusi šīm valstīm? Valstij, kas ir būvēta uz imigrantu pamata, vajadzētu saparast, ka aizliegt kaut ko nav risinājums problēmām.
03.02.2017 00:21 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Tā intelektuālā pārliecība, ka ISIS nāk no ASV, propaganda :-D Inteliģentie zin vairāk, muļķi runāsvairāk, sen zināms likums :-D
Zviedrija nemaz tik daudz % bēgļu nav paņēmuši, lai teiktu, ka kāds viņiem spļauj virsū. Gudrinieces, zina tik cik mediju ziņas izlasīt un pirst (atvainojos, bet cits vārds nenāk prātā), priž 13 lapu garumā :-D Uz priekšu gudrinieces :-D
03.02.2017 00:25 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Atvainojos, manas rakstības kļūdas jūsu intelekta līmenī :-/:-D
03.02.2017 00:27 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Labi, ka tavs intelekts nav propaganda.
03.02.2017 00:27 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Te der atcerēties - ne visi musulmaņi ir teroristi, bet praktiski visi teroristi šodien ir musulmaņi.

+++
Vispār mani fascinē latviešu attieksme šajā jautājumā - kad palasa diskusijas par bēgļiem, no komentētāju vidus plūst tāds ļaunums un nicinājums, ka bail (ak šausmas, tas viens bēglis tūlīt nodarīs tāāādu postažu valsts ekonomikai, ka man nebūs naudas, lai nopirktu zeķes!), taču tad, kad runa iet par to, ka kāda cita valsts bēgļiem aizliegusi iebraukšanu, latvieši uzreiz sarosās un korītī bļauj par lielo netaisnību. Vai nesanāk tāda kā dubultmorāle - pašiem nevajag, bet par citas valsts aizliegumu esam sašutuši!? Nez kā paši justos, ja visur, kur pagriezies, būtu kāds imigrants! Nevis latvietis vai jau pierastais krievs, bet kaut kāds čurka. Nedomāju, ka patīkami.
Vēl mani smīdina tie amerikāņu gājieni ielās. Prezidents jau ievēlēts, viss noticies, bet šie tik un tā iet un protestē, un kliedz par imigrantu tiesībām! Negribas sev sabojāt karmu un kļūt rupjai, bet... goda vārds, ja visas tās pūlī bļaujošās dāmas pēkšņi kādā Jaunā gada naktī vai citos svētkos masveidā izvarotu nekaitīgie bēgļi, gribētos redzēt vai šīs ietu protestos un aurotu par bēgļu tiesībām! Tā teikt - kamēr paši nav izvaroti un uzlaisti gaisā, viegli bļaustīties, bet, ja piedzīvotu to, ko piedzīvojusi Eiropa, domāju, ka dziedātu citu dziesmu.
03.02.2017 02:25 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man nav probleemu ne ar muusu legaajaiem meksikaaniem,ne musulmaaniem,kuri ieklaujaas sabiedriibaa!Esmu iemaacijusies sadziivot ar siem cilveekiem gan darbaa,gan citur.Tajaa pasaa laikaa saku,ka tiem ,kuri negrib saprast sos cilveekus-domaaju parasas,kultuuru utt, ir gruuti,jo biezi vien sie cilveeki grib domineet !Par to jau dikti un daudz ir runaats!
Es vienmeer atceros to sievieti ?(reizeem gruuti saprast ,kas sleepjaas tur apaksaa zem taa teerpa),kuru redzeeju veikalaa!Muusu pusee neredz taas burkas ,un tas bija liels paarsteigums-pareizaak sakot ,jutos mazliet neomoliigi.
03.02.2017 04:06 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Par tiem protestiem piekritu..tik mulkigs gaajiens. Tamdel jau tramps savas domas nemaainis. Par musulmaniem es skatos skeptiski,lai gan zinu ka ne visi ir teroristi un uz pieres nevienam tas nav rakstits. Tik pat labi LV ari ir slepkavas un tai pasaa asv palasot cik brutaala ir policija saujot nost nevainigus cilvekus.
03.02.2017 06:36 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
leillu
Un kas finansēja isis? Palasi vēsturi, tad sapratīsi, ka ASV ir galvenā finansētājvalsts.

Nezinu. Man nav tādas informācijas. Tev ir? Droši zini?
Un isis kaujinieki ir nogalinājuši daudz vairāk vietējos musulmaņus nekā, piemēram, eiropiešus, tādēļ, lūk, arī ir tik daudz begļu.

Nē. Bēgļu ir tik daudz tāpēc, ka Merkele sasolīja šiem paradīzi zemes virsū. Viņi negrib mācīties, bet bez mācīšanās viņi neko strādāt nav spējīgi (izņemot ielu slaucīšanu). Tāpēc viņi vnk dzīvo no pabalstiem un lūdz allahu 5x dienā... Painteresējies, nu tā redzesloka paplašināšanai - cik bēgļu strādā Daimler rūpnīcās, kas sākumā solīja paņemt darbā tūkstošiem, un kāpēc tas nerealizējās.
Pasvītroju - tie ir ekonomiskie bēgļi!
Un es neattaisnoju ISIS, bet es uzskatu, ka galvenā vaininiece šajā situācijā ir ASV.

Fine. Tavi uzskati nemaina realitāti. Ir pietiekoši valstu, kur ASV savu kāju nav spērusi, bet kur valda militāri grupējumi.
Tikai pasaki, lūdzu, kādēļ jāaptur cilvēki, kuriem ir dubultā pilsonība un kuri, piemēram, dzīvo UK un kuriem ir vīza nokārtota, lai ieceļotu ASV?

Tas ir šī bana blakusprodukts. Kāpēc attiecībā uz šiem nebija pieļauti izņēmumi es nezinu. Acīmredzot bija savi apsvērumi. Neredzu tur neko traģisku uz kopējā fona.
Labi, ka mums katrai ir savs viedoklis, tu nepiekritīsi man, es nepiekritīšu tev. Jēga diskutēt nav.

Es neesmu "katrai". Ar Tevi būtu jēga diskutēt, ja arī Tu pēc būtības atbildētu uz to, ko jautāju Tev. Bet Tu tā vietā, lai pateiku nezinu, nesaprotu, neērtu jautājumu vnk noignorē.
Jā, un tas jautājums par tavu vecumu bija nopietns.
03.02.2017 08:50 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Ja tev nav informācija, tad painteresējies vairāk. Tici man, man ir vienalga, ko tu par mani domā. Vislabāk man patīk, ka internetā cilvēki prot gudri spriest. Tas, ka tu man nepiekrīti, nenozīmē, ka tev ir taisnība, un tas arī nenozīmē, ka man ir taisnība. Piedod, bet uzdot jautājumu, cik man ir gadu ir netiešs uzbrauciens manā virzienā, tikpat labi es varu pajautāt tev to pašu, jo man tavas atbildes šķiet smieklīgas. Un jēga diskutēt nav, jo vienalga, ko es tev pateikšu, tev būs arguments pretīm, kuram es nepiekrītu, netaisos it īpaši vēl vairāk strīdēties ar cilvēku internetā, par kuru es neko nezinu, un kurš par mani neko nezinu. Paldies un laimīgu dienu tev.
03.02.2017 09:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
leillu
Jēziņ, es netaisos kašķēties ar Tevi. :) Ko nozīmē, painteresējies vairāk? Ja reiz runājam, tad paskaidro man, kāpēc Tu domā tieši tā kā domā.
Ok, es saprotu, ka Tu varēji to uztvert kā netiešu uzbraucienu un man vajadzēja uzreiz to pierakstīt klāt, ka tas nav tā domāts. Man savos 37 nav vēlmes pārliecināt visu internetu, ka man ir taisnība, bet man ir interesanti dzirdēt kādu nopietnu argumentu par labu tavam viedoklim. Tāpēc arī jautāju par tiem pašiem zviedriem. Kāpēc lai citiem sanāktu tas, kas nav izdevies šai bagātajai un tolerantajai valstij?
03.02.2017 09:34 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ja tev nav informācija, tad painteresējies vairāk. Tici man, man ir vienalga, ko tu par mani domā. Vislabāk man patīk, ka internetā cilvēki prot gudri spriest. Tas, ka tu man nepiekrīti, nenozīmē, ka tev ir taisnība, un tas arī nenozīmē, ka man ir taisnība.

4 teikumi ir absolūto verbālo ateju rakstiskā veidā... :-D
1. Es jau tur iepriekš rakstīju par ISIS, bet nu... Man šķiet, ka ne tikai leillu (ceru, ka pareizi uzrakstīju), bet arī ļooooti liela daļa sabiedrības jauc Al-Qaeda (Bin Ladens) ar ISIS. Tās ir divas aboslūti atšķirīgas organizācijas, kuras, starp citu, savā starpā nesapasēja. Oficiāli, it kā... ASV apgalvo, ka ISIS bija pa lielam tas pats, kas Al-Qaeda, bet nekur neizplata to, ka Bin Ladens al Zarqawi (ISIS dibinātāju) atraidīja jau ap 90. gadu, kad pirmo reizi tikās, jo Bin Ladenam nepatika viņa pagātne (viņš bija prasts zaglēns, suteners, izmests no skolas), kā arī viņa nostāja reliģiskajos jautājumos - al-Zarqawi bija tiešā vārda nozīmē ekstrēmists. Viņš ticēja, ka musulmanis drīkst galināt musulmani, pret ko bija Bin Ladens. To gan ASV atkal nekur nepublicē, bet tieši šis atraidījums no Bin Ladena esot veicinājis al-Zarqawi kaisli dibināt savu grupējumu - agresīvāku, bīstamāku un, viņaprāt, gudrāku nekā Bin Ladena. Al-Zarqawi relatīvi īsi vēlāk tika apcietināts uz teju 10 gadiem, kur viņam bija ideāla vieta savu ideju izplatīšanai un plānu kalšanai - kas var būt labāks par cietumu pilnu ar dusmīgiem brāļiem, kurus tur ārā nekas negaida? Kad viņš tika izlaists ārā, viņš to gribēja nosvinēt ar milzīgu teroraktu 2000.g., bet viņa nodomi tika atklāti un viņam nācās mukt prom uz Pakistānu. Tālāk jau ir vienkārši ir viņa ekstrēmo skatījumu vairošanās laiks - Bin Ladens negribēja nekādu darīšanu ar viņu, viņš mudināja ISIS nenogalināt savējos. Bin Ladens, starp citu, bija ļoti inteliģents terorists. Bet nu labi, tas vispār ir cits stāsts... Nu īsāk sakot - ISIS nav tas pats kas Al-Qaeda. Amerika karoja ar Al-Qaedu. Al-Qaeda bija pret ISIS. Bin Ladenu novāca, Amerika savu karaspēku izveda, tādejādi dodot zaļo gaismu ISIS attīstībai. Tā lūk bija vislielākā ASV kļūda - nevis tur karot, bet savu karaspēku no turienes izvest. Par to man arī ir savas domas, kādēļ tā. Es neticu, ka valdība nezināja par ISIS formēšanos un eksistenci. Es neticu, ka nezināja, ka viņi ir krietni bīstamāki par Al-Qaedu, es ticu, ka viņiem tam visam bija savi motīvi. Bet tās jau tikai manas domas :-)
Anyway - par greencards - to pats prezidenta ofiss atzina, ka tā bija nepārdomāta kļūda - errors, ko pamanot, ātri vien izlaboja. Un vēl - visi tie, kas bauro, ka teroristi jau nāk no citām valstīm - vai tiešām nelegālie imigranti rada TIKAI terorisma draudus? ;)
03.02.2017 14:07 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tā gan ir tāda mana konspirācijas teorija neliela... bet es jau ilgu laiku labprāt par šo tēmu lasu, studēju... Manuprāt, te viss ir baigi vienkārši, cik nu vienkārši var būt. ASV ļāva izplatīties ISIS (nogalinot Bin Ladenu, kas tajā brīdī JAU vairs nebija lielākais drauds) un pasaulei demonstratīvi norādot - hei, mēs uzvarējām, davaj vedam ārā karaspēku, zinot to, ka viņu novācot un izvedot karaspēku, al-Zarqawi varēs īstenot savu ideju - iznīcināt visus musulmaņu brāļus, kas viņam nepakļausies, kas nepakļausies viņa ekstrēmismam un tādejādi lēnā garā visu reģionu pārvēršot par lielu ISIS bandu, kuru tad Krievijai un ASV būs iemesli nobombēt ar visiem tā iedzīvotājiem.
03.02.2017 14:34 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Kā Tu domā - mēs nonāksim pie trešā pasaules kara? :D
03.02.2017 15:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Callo, nesāc! :-D Labāk nejautā man tādus jautājumus :-D Arī par to, man ir idejas, ha ha!
03.02.2017 16:32 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Ieintriģēji! :D:D Davai, klāj vaļā savas idejas. Nez viņas davilks līdz liberāļu iedomātajam pasaules galam ar Trampu. :D
03.02.2017 19:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits