iHerb kosmētika, vitamīni u.c.

 
Patīk
Reitings 2988
Reģ: 09.08.2016
Kādi jums tur ir pēdējā laika atklājumi un ko nu turienes sūtāt regulāri?
Droši, ne tikai par kosmētiku, bet arī vitamīni, našķi utt.
Saliku grozā jau 2 preces, vēl gribu ko paņemt. :D
26.01.2017 14:17 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.09.2017
Sekojat līdzi svaram, piegādei utt. Tur taču viss ir skaidri norādīts! Sūtu katru mēnesi, un vienīgais ko samaksāju ir piegādes maksa uz parasto pastu, arī piegādes summai var sekot līdzi liekot produktus grozā un paskatoties cik maksās katra piegāde. Tās būs atšķirīgas, bet kopumā no 1,5Eur - 5Eur, ja ir dārgāk, tad pamainiet produktus groziņā. Var arī taisīt 2 vai 3 pasūtījumus, lai pasūtījums nepāriet uz DHL, tas notiks tādā gadījumā, ja pārsniegsiet svaru. Nav izdevīgi ņemt lielās dušas želejas, šampūnus un visādas smagas lietas. Tiklīdz jums piedāvā DHL piegādi, tad automātiski maksāsiet arī PVN, un būs jāatmuito. Un arī pirkuma summas man ir bijušas dažādas, nav tā, ka no 20Eur jāmaksā PVN!
30.04.2019 09:44 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Vai kāda ir pasūtījusi no iherb.com "otras daļas" love letter ?
Un kā tur īsti ir ar muitu, ja man vēlamais pirkums (viens produkts) jau pats maksā 29 Eur, man noteikti būs muita? Un es muitu varēšu vnk pastā samakāt?
Varbūt tad uzreiz varu tajā paciņā krāmēt līdz 150 Eur, ja reiz pastā pie vienas reizes var to nodokli samaksāt...?
+ jautājums vai bija arī kaut kāds svara ierobežojums vienai paciņai?
25.11.2019 17:08 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
http://www.muitaspaligs.lv
Parasti šeit apskatos kāds būs muitas nodoklis. Un var samaksāt caur latvija.lv, lai negribas pastā maksāt papildus 3€ par pakalpojumu.
Un svara ierobežojums šķiet ir, ja izvēlies piegādi caur pastu, bet plus - noteiktā summā piegāde caur pastu ir bez maksas (laikam bija 40€).
25.11.2019 17:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits