Apkopojam dzemdību stāstus...

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tēmās par grūtniecību ir daudzi dzemdību stāsti, bet tie ir izmētāti pa vairāk kā tūkstots lapām. Nodomāju, ka būtu jauki, ja šos stāstus apkopotu vienā foruma tēmā :-)
26.01.2017 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Džonsija
šādām darbībām var būt letāls iznākums.
30.01.2017 10:32 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ophelie_, var..tikai jāmaksā par to ekstru

Ja pareizi saprotu,tad pa ķeizaru ir jamaksā,bet kas tad notiks,ja sieviete izvēlējās pati dzemdēt, nevarēja, palūdza EA, tā 285€ jamaksā un beigās vēl pasaka ,ka jātaisa ķeizaru,tad cik pa dzemdībām būs?:-|:-O. Es saprotu,ka pa brīvu ir tad,ja iepriekš tika nozimets. Bet kā,ka akūti?
30.01.2017 10:45 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Sognare
ja ir akūts ķeizars vai nozīmēts, tad par to nav nekas jāmaksā. Jāmaksās tās astronomiskās summas ir tikai tad, ja tu pati gribi ķeizaru.
Džonsija
varēt jau var, bet es, personīgi, to nekad pati nedarītu. Ja jau nav pareizi sagriezies bērns, tad tam ir iemesls.
30.01.2017 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Caloo - tik kaitinošs tipiņš. Nav tā, ka ar EA tā ir pastaiga parkā.
Sēž te sieviešu forumā kaut kāds pāvs un stāsta kādas nu izlaistas sievietes ir mūsdienās. Ej piedzemdē un tad gribēšu redzēt ko teiksi. Savas sporta traumas vari nesalīdzināt ar dzemdībām.
Tad jau varbūt, kad sākas dzemdības nedoties uz slimnīcu un pašai censties izvilkt sīko un visu uzraudzīt vai varbūt dzemdēt kādā tumšā alā? Jo nu senos laikos gan jau tā bija un mēs taču arī esam izlaistas mūsdienās ar to, ka ir tāda grūtniecības uzraudzība un vispār slimnīcas, kas aprīkotas ar visu, lai notiktu veiksmīgas dzemdības..Dooh...
30.01.2017 11:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Dzemdības jāuztver kā smags fizisks darbs, jo tās atbilst nedēļu ilgai akmeņogļu kraušanai. Bet sieviete to spēj! Tas arī viss - nav ko baidīties :)
30.01.2017 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Var sagriezt, bet es uz to neparakstītos, man piedavāja. Kad dr izstāstīja visus riskus nē, paldies! Mēs jau nezinām, kādēļ bērniņš nesagriežas ar galvu uz leju, varbūt nabassaite par īsu, varbūt dzemde par šauru utt...
30.01.2017 11:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Kukuruza
Triggered? :D
Jūs nevis lasāt un domājat, bet apaudzējat to ko es uzrakstīju ar savām iedomām un tad vēl cepaties. :) Ja man būtu tāda iespēja, tad es izciestu tās sāpes tikai tāpēc, lai man nevar pateikt kāds pakalpojums man ir izdarīts iznēsājot manu bērnu.
Un ja par tēmu, tad mana bijusī princese pateica, ka viņa jau nu neiešot dzemdēt kā viduslaikos un viņai būs ķeizars. Un neko es nestrīdējos un dabūja viņa savu ķeizaru. :) Bet laikam jau zināma trauma man no tā domāšanas stiliņa ir, savādāk es būtu vnk pasmējies pie sevis un nebūtu ierakstījis to tekstu. :D
30.01.2017 11:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ķeizars jau arī nav nekas viegls - tomēr operācija.
30.01.2017 11:27 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tiešām rodas tāda sajūta, ka Caloo domā, ka ar EA vai ķeizaru viss notiek bez sāpēm un nemanot :-D ak šī nevarīgās sievietes :-D
30.01.2017 11:34 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Selīna
Es tajā visā piedalījos, visu redzēju un zinu kas un kā notiek. Es tāpat saprotu, ka notiek dažādi un katram var būt sava pieredze. :)
Man būtu priekšlikums atgriezties pie topika tēmas, lai atkal nesanāk fleims uz pāris lapām. ;-) Ja kāda izjūt nepārvaramu vajadzību pateikt, kā es no dzīves neko nesaprotu, var mierīgi uzrakstīt man pa tiešo. :D
30.01.2017 11:41 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Piedodiet, nenoturējos, bet nu , Caloo, Tu esi kārtējais tipiskais latviešu tirliņš. Tici man, tu ne sūda neizturētu! Tavas sporta traumas salīdzinājumā ar dzemdībām ir vienkārša pastaiga pa pludmali. To saku es, kurai ir bijušas daudzas sporta traumas, lūzumi kā arī kritiens no klints. Muldi bez sajēgas un vēl atļaujies pasmieties par sievieti, kura dāvājusi bērnam dzīvību. Man būtu kauns, ja manam bērnam būtu tāds tēvs.
30.01.2017 11:49 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
NightSky un Sognare, nemaz tik traki nav. Varbūt jums noderētu joga? Tā palīdzēs iemācīties relaksēties un elpot - abi ir svarīgi dzemdībām. Man dzemdībās starp brīdi, kad sākās spiedošā sajūta un pilns atvērums, pagāja diezgan ilgs laiciņš, kad nedrīkstēja spiest. Tajā brīdī ir svarīgi, ka māk atslābināties.
...
Kā arī, jūs jau nevarat zināt - varbūt jums būs viegla grūtniecība un arī dzemdības :-)
30.01.2017 11:54 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nu un, ka viņa gribēja ķeizaru? Tas viņu padara par sliktāku māti? Mazāk īstu sievieti? Kā te viena "varone" izteicās, galvas tiesu zemāku par tām, kuras izspieda bērnu pašas?
Vai zobu urbšana bez anestēzijas cilvēkus padara labākus? :-D stiprākus, galvas tiesu augstākus par pārējiem?
30.01.2017 11:59 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo
Pa tiešo es nerakstīšu, vismaz pagaidām, bet esmu pārsteigta un neredzu argumentus tevis rakstītajam daudzās vietās.
Kādā ziņā dzīve 30 gadus agrāk bija krietni smagāka? Tagad netīšu atpakaļ vai to domāji attiecībā uz visiem vai tikai sievietēm.
Man zināmie vecāka gada gājuma cilvēki apgalvo pretējo. Ka agrāk nevajadzēja smagi un dikti cīnīties lai apmierinātu darba devēja prasības, bet cilvēkus no augstskolām vienkārši "nozīmēja" uz darba vietu. Cilvēkiem bija drošība, ka darbs būs nodrošināts. A tagad?? Cilvēkiem reāli ir jācīnās par to lai iztika vispār būtu.
Par attiecību lauciņu - nu nebija tik pieņemoša attieksme cilvēkiem kā pret mūsdienu attiecību izgājieniem, nereģistrētām attiecībām utt. Cilvēki biežāk izvēlējās veidot ģimeni un stabilitāti nevis ņemt visus pēc kārtas priekšā.
Bija kaut kāds cits ētikas kodekss cilvēkiem. Skolēni retāk atļāvās būt tik bezkaunīgi un dumji, jo būt gudram bija goda lieta, a tagad pofig - kāds esi, tāds esi utt. un utt.
Es protams, apkopoju dzirdētos stāstus un es nezinu precīzi kā bija. Tu gan arī 30 gadus atpakaļ nebiji gluži pieaudzis un tādus lielos secinājumus izteikt spējīgs.
Dzīves ritms bija cits. Jo senāk pagātnē, jo biežāk bija pieņemami, ka sieviete var drīkstēt būt arī mājsaimniece. Bet tagad? Tagad sieviete nes mamutu, ir mājsaimniece un atbilst skaistuma kritērijiem. Katrai 3. vai nu ok 5. jaunai sievietei ir veģetatīvā distonija. Un tas nav tāpēc, ka ir viegla dzīve un ar gara vājumu tam nav sakara, bet sakars ir ar to, ka cilvēks ilgstoši ir krāvis uz saviem pleciem nepaceļamo.
Kad rakstīji par sieviešu psiholoģisko vārgumu tur vienkārši ir jāsmejas skaļā balsī! Es pat atļaušos uzreiz nekomentēt :)
Un uzskatīt, ka tā ir spēka iezīme neiet pie ārsta..tas vispār ir bez komentāriem :)
30.01.2017 12:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Emocijas, emocijas - Paulalala vienīgā, kas spēj kaut argumentus kkādus piemeklēt. :)
Bet labi, ja vēlaties domāt, ka jūsu grūtniecības un dzemdību smagums ir totāla loterija un tam nav nekāda sakara ar Jūsu dzīvesveidu un to, kas jums galvā darās, fine by me. Atstāju Jums pēdējo vārdu, jo tiešām nav ko čakarēt topiku. :)
30.01.2017 12:54 |
 
Reitings 210
Reģ: 13.06.2014
Kapēc jūs piecūkojat dzemdību stāstu tēmu?? Ejat citur kašķēties...
30.01.2017 12:57 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Wow, eu izbrīnīta, man dakteris neko neteica par riskiem, ja bērniņš guļ nepareizi. Ieteica vingrinājumus kā viņu atgriezt uz pareizo pusi un nedēļas laikā man tas izdevās.
30.01.2017 13:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
besame, risks ir, ja ārsts to dara ar rokām. Ja tu rāpo un tādā veidā mēģini pagriezt mazo, tad bērns pats pagriežas un tas nav kaitīgi.
30.01.2017 13:05 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
raven nja,atslābināties man sanāk ļoti grūti,jo esmu vienmēr saspringta,pat muļķīgi teikt,bet es nemāku tā vienkārši atslābināties:-/. Un man ir tāda problēma,ka es nevaru saņemties pateikt,ka man sāp,es ciešos un ja kāds redz ,ka sāp un pajautās,tad tikai es pateikšu ka sāp. Bet lai viekārši pateikt,es nevaru, pat NEZINU kādēļ. Reiz man pie ārsta pārbaudīja kā saaga kauli pēc lūzuma,oj kā tas sāpēja , likās,ka visa zeme sāk griezties apkārt,ka atvainojos( būs pilnas bikses). Bet man tik ļoti bija kauns,pateikt,ka sāp ,ka cietos un katru reizi nosolījos ,ka viss,ja sāpēs tad teikšu,bet Kā pienāk kārtējā reize,es nespēju pateikt.(t)
Ak cik muļķīgi:-/
30.01.2017 13:26 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Meitenes, kuras ir dzemdējušas ūdenī, kāda jums pieredze? Vai pirms tam parakstījāt līgumu vai tieši, kad stājāties slimnīcā, varējāt informēt, ka vēlaties dzemdēt ūdenī?
Kā arī, salasījos šausmu rakstus par attieksmi no personāla.. :( Vai tiešām var būt tik traki, ka pasaka, ka grūtniece ir nobarojusies un pati vainīga, ka nevar izspiest savu lielo bēbi? :-O
Kā arī, lasīju, ka ūdens dzemdības Rdzn pieņemot negribīgi..
Secinājums - mazāk jālasa..
30.01.2017 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits