Apkopojam dzemdību stāstus...

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tēmās par grūtniecību ir daudzi dzemdību stāsti, bet tie ir izmētāti pa vairāk kā tūkstots lapām. Nodomāju, ka būtu jauki, ja šos stāstus apkopotu vienā foruma tēmā :-)
26.01.2017 13:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Te gan tev pilniba piekritu. Tagasd vispar daudza s neko nevar un cikst un psiho par katru sikumu. Un diemzel daudzas pasaas neko nemak un nevar! Te jauni skuki pat googli nemak lietot...kur nu vel ko citu...
29.01.2017 18:13 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pati neesmu dzemdējusi, bet sapnis kļūt par mammu un cīņa par to noris jau daudzus gadus. Ļoti interesanti palasīt diskusiju, bet radās viens jautājums - meitenes, vai jūs varat savilkt kaut kādas paralēles savam augumam/svaram ar dzemdību smagumu? T.i. smalka, maza sieviete = grūtas dzemdības un lielāka/masīvāka sieviete ar lielākiem gurniem = vieglākas dzemdības?
Varbūt, ka tās ir pilnīgas muļķības, pašlaik tāds secinājums man radies no draudzeņu, kam mazie piedzimuši, pieredzes. Labprāt dzirdētu vēl kādu viedokli.
29.01.2017 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nežēlīgi vai nē, bet fakts ir tāds, ka absolūti lielākā daļa sieviešu mūsdienās ir izlaistas līdz nemaņai. Nav nesušas neko smagāku par rokassominu, lielākās sāpes ko pārcieš ir vaksācija un ar kādām grūtībām dzīvē ir saskārušās? Līdz ar to nav gatavas ne psiholoģiski, ne fiziski uz dzemdību grūtībām. Kādreiz bija pat teiciens - latvietes nekliedz

Sorry, bet kaut ko tik stulbu sen nebiju lasījusi.
29.01.2017 18:42 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Anne Shirley
Man nav pretenziju pret tavu viedokli. :D bet labprāt dzirdētu arī kādu argumentu. :)
29.01.2017 18:51 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Freya
Man šķet, ka tās ir muļķības.
Caloo
Nevajag pielīdzināt tās vārgās, ka tikai nagu nenolauzt, meitenes ar pārējām sievietēm. Tas pilnīgi aizskar, kad mani un pārējās normālās sievietes pielīdzina izlaistām mamzelēm, kas neko nevar un neko negrib.
-----
Vispār dāmas, paņēmāt un piekakājāt normālu tēmu ar bezjēdzīgu strīdu. Nu kurš jums prasīja jūsu viedokli par EA un vēl sākt strīdu uz nezcik lapām? Neviens. Tēmā apkopoja dzemdību stāstus, nevis "gudrus" viedokļus par to, kura ir "mīkstā" un kura "māte varone".
29.01.2017 18:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Teddy
Ok ok, es saprotu, ka tas bija diezgan trollīgs komentārs. :D Bet jei bogu, skatoties cik daudz meitenes skolā pat no fizkultūras stundām atprasās gribās teikt - nu wtf, kas no jums izaugs dienās...
29.01.2017 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Jep, Teddy ir taisnība, jāslēdz EA tēma. Labāk lai turpiņās stāsti :)
29.01.2017 19:19 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
meitenes, vai jūs varat savilkt kaut kādas paralēles savam augumam/svaram ar dzemdību smagumu? T.i. smalka, maza sieviete = grūtas dzemdības un lielāka/masīvāka sieviete ar lielākiem gurniem = vieglākas dzemdības?
29.01.2017 19:26 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Caloo kad tev būs jādzemdē, tad varēsi spriest. :-D Cik internetā redzēti video,kur vīriešiem ir iespēja izbaudīt dzemdību sāpes, tad jūs diezgan švaki ar to tiekat galā. :-D
29.01.2017 19:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mēnesnīca
Es esmu izbaudījis sāpes pārpārēm - manā sportā tā ir ikdiena un tas mani toč nebiedē. :D Bet runa jau ir par sievietēm mūsdienās, nevis par vīriešiem. :)
Mental toughness ir trenējama lieta, tāpat kā fiziskais spēks un izturība. Bet priekš kam piepūlēties, ja var nepiepūlēties, vai ne? :)
29.01.2017 19:50 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Caloo jebkurā gadījumā tavas sporta sāpes nav tas pats kas dzemdību sāpes,tāpat kā katrai sievietei dzemdības ir citādākas un sāpes ir citādākas(stiprākas,mazāk stipras). Spriest par to,cik daudz sieviete var izturēt šajā procesā(dzemdībās)objektīvi nav iespējams.
Runāt vīrietim par dzemdību sāpēm ir tāpat kā runāt sievietei par sāpēm,kas ir kad iesit pa olām(pirmais piemērs,kas ienāca prātā). :-D
Turklāt EA nenozīmē,ka nepiepūlās. Ne jau bērns izšļūc pats ārā. :-D
29.01.2017 19:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es nesaprotu kas taa ir par "filozofiju", ka ja cilveeks neciesh, vai izveelas neciest, ja ir taada iespeeja - taatad vinjsh ir vaajsh. Caloo, agraak mums visiem bija arii patiesaam jamacaas un ar roku jaaraksta shpikeri (pa to laiku iemaacoties lielako dalju jautaajumu jebkuraa gadijumaa), bet muusdienu siikie izvelk telefonus vai maziitinjus elektroniskus pierakstu blocinjus, kuros ieksaa var ielaadeet veselas graamatas pat, bet nepiecieshamo samekleet peec atsleegvaardiem mekleetaajaa. Tad ko, tev tagad varbuut ir grudge uz visiem jaunajiem, jo redz viniem viss naakas daudz vieglaak un vini neveelas piepuuleeties? Tas ir NORMAALI izmantot muusdienu tehnologijas, medikamentus, izmantot auto ne tikai svetku dienaam utt. Nu nevajag te tagad meegjinaat sievieteem piedeeveet "vaajumu" un veel kaut ko, jo vinjas izveelas mazaak saapiigas dzemdiibas. Tu parasti raksti kaut ko sakariigu, bet nu ar sho gan tu esi auzaas iebraucis. ;)
29.01.2017 20:02 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
es nevaru, man rokas niez tomēr vēl šo to uzrakstīt :D
Tātad sievietes ir miemes, kas atprasās no sporta stundām un negrib izbaudīt dzemdību sāpes :D Tad jautājums vai vīrieši ir tieši tik tough, ka pie zobārsta neņem atsāpināšanu, operācijās guļas uz galda bez anestēzijas, jo viņi tak ir spēcīgi :D nu muļķības, te ir runa par to, ka ja medicīna ir pakāpusies soli tālāk par akmenslaikmetu, tad kāpēc to neizmantot?
Es neuzskatu, ka sievietes dzīves sūtība ir līdz vemšanai un ģībšanai mocīties dzemdībās. Protams, jauki, ja daļai tas viss noris viegli.
29.01.2017 20:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mēnesnīca
Tas viss ir saprotams. :) Es mazliet par ko citu runāju.
dr567309
Nē man galīgi nav grudge. :D Ja kāda vēlas EA vai pārgrieztu vēderu, jo baidās dzemdēt ta ir viņas darīšana. :) Es norādu uz to, ka sieviešu psiholoģiskais un fiziskais vājums ir likumsakarība viņu dzīvesveidam. Nu nelienot baigās detaļās, jo vnm var piemeklēt izņēmumus utt.
29.01.2017 20:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vispar viriesi tagad ir vajais dzimums. Ja kas tiesi puikas dzimstot mirst visvairak un sen zinams fakts ka sapes viriesi pacies sliktakka sieviete, mediciniski fakti!
skatijos laiku atpakal interviju ar bomzu patversmes ilggadejo direktori, to aks uz maskavas ielas, 95% tur vienmer ir tikai viriesi. Ta bijis vienmer! Sieviets ir fiziski izturigakas, morali specigakas un cinitajas par savu dzivi. Ari dzivo ilgak tiesi sievietes:-P
29.01.2017 20:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
ai, beidz muldeet, caloo. Sievietes ir pielaagojushaas muusdienu dziives iespeejaam, gluzhi taapat kaa viirieshi. Visa sabiedriiba kopumaa ir palikusi vaajaaka, jo vairs nav vajadziibas visu dariit pashiem vai ar milziigu piepuuli - neatkariigi no taa sieviete vai viirietis. Es pati neesmu maate, bet no dzemdiibaam loti baidos un jaa, iedomaajies, ja man ir iespeeja to procesu padariit mazaak saapiigu, kadel lai es to nedariitu? Agraak, kaa tu saki, 30 gadus atpakalj, mums nebija interneta un dokumentaalo filmu par jebkuru teemu. 30 gadus atpakalj nevareeja sievietes iet forumos un lasiit par to, kaa isti iet dzemdiibaas un cik saapiigi tas ir utt. Veel cilveekiem ir tads nikjis neteikt skalji (ne-anoniimi) par to, ka viniem saap, cik loti utt. Tadel neizbriiniitu, ja sievietes pat savaam draudzeneem godiigi nestaastiitu par to, ka saap ljoti un dzemdiibaas apkakaajaas utt. Muusdienaas mums ir vairaak informaacijas un liidz ar to arii vairaak iespeeju savu dziivi padariit vieglaaku. Un kas par to? Tas ir slikti? Davaj, ja reiz tu taa atlaujies teikt, nelieto internetu un telefonu, staigaa visur ar kaajaam, cep eedienu uz ugunskura, glabaa eedienu zemee ieraktu aukstumaa - kaadeel gan ne? Kaadeelj izmantot muusdienu dziives atvieglojumus?
29.01.2017 20:21 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Caloo, es daudz ko esmu izdarījusi fiziski izturību prasošu, vairāk nekā liela daļa vīriešu, domāju, ka man ir ļoti stipra griba, bet dzemdību procesu nekādi nevar ietekmēt. Tam nav arī sakara ar ķermeņa apkārtmēriem(to prasīju savai uzraugošajai ārstei), tu vari būt ļoti tieva un smalka
no dabas bet kā radīta dzemdētāja, un viss process ļoti ātrs. Starpcitu tieši fiziski spēcīgām, izbijušām sportistēm biežāk ir vissmagākās dzemdības. ;)
Dzemdību sāpes var salīdzināt ar krampjiem, vismaz man tā bija, ja kādreiz ir iemetues kājā krampis, tas paralizē, drausmīga sajūta. Man tāda sajūta bija vēderā un mugurā pa minūtei ilga, ik pēc 3-5minūtēm, sarāva krampī un nelaiž vaļā minūti, vairs ne pakustēties neko. Tas bija vājprāts.
29.01.2017 20:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Rīdziniece
Vai ne. :D Tāpēc vājais dzimums izvēlas bīstamākās profesijas, uzņemās vairāk riska, dara fiziski smagus darbus, retāk apmeklē ārstus, sakož zobus un pacieš nevis čīkst, un vēl pamanās sadzīvot ar sieviešu tarakāniem... :D:D
Bet ok, sievietēm ir zināmas dabas ieliktas priekšrocības, ja nebūtu vēl to, es nezinu kas būtu - bērni augtu mēģenēs un inkubatoros droši vien. :D
29.01.2017 20:24 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šī tēma iesākās tik jauki un nobeigums ir tik ļoti cosmo stilā :-/
29.01.2017 20:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ja apmeklet arstus viriesi baidas, tapec ta vieta lais ekotu laikus savai veselibai mirst videji par 10 gadiem atrak ka sievietes. Vecitak no ;potem un zobarsta pat baidas,.....nikuli:-D
29.01.2017 20:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits