Dārga vs lēta kosmetika

 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Vai dārgu zīmolu(Lancome, Dior, Chanel...) dekoratīvā kosmētika ir labāka kā lēto(Maybelline, Loreal, Rimmel...)?
Kādu izvēlaties jūs un kāpēc?
24.01.2017 15:30 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nu nespēju iedomāties sevi, ap trīsdesmit, izvilkt no somas lētu esence lūpukrāsu,

pat zirgam jaasmejas :D
///
man ir kombo, lietoju visu ko. Ir produkti,kas man patiik no leetaa gala,kas no daargaa.
Turklat,loti daudz jaunie drogu produkti ir loti forshi un labi izstradati, nekaa gadus atpakal, kad taa atskiriba tiesam bija daudz ieverojamaaka
24.01.2017 20:47 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Esmu pārgājusi uz tikai dārga gala kosmētiku! Kvalitāte tomēr ir ievērojami labāka. Nespēju pat iedomāties pēc chanel tonālā pāriet uz maybelline, piemēram. Man tiešām nav patrāpījies neviens produkts, kuram ir labaka un lētāka alternatīva. Plus jāpiekrīt meitenēm par sajutām, nu nespēju iedomāties sevi, ap trīsdesmit, izvilkt no somas lētu esence lūpukrāsu, piemēram. Plus man seja tikai viena, galīgi negribas sabojāt ar lētu dekoratīvo vai kopjošo kosmētiku.
24.01.2017 20:38 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Kombinēju.
Tonālie, pūderi, acu ēnas, nagu lakas- no dārgā gala.
Savukārt skropstu tušas dažādi - labas ir gan no lētākām (maybelline), gan dārgākām.
Uzacu zīmuļi līdz šim tikai lētie patikuši :D
Bet aptauja dīvaina, jo te visas teiks, ka no dārgā gala. Cosmietes reti kad iegriežas drogās.
24.01.2017 20:19 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
tushu un tonalo perku no drogam. puderi no mac, jo citur toni nevareju piemekleet :D ir bijusi ari mac un lancome tonalie, nekadu ieverojamu atskiribu nemaniju. lupu krasas ir dazadas, bet nekadu dizo atskiribu arii neredzu.
acu enu baaze man ir no UD, tiesam ir verts maksat, drogas tik labu neatradiisi. un uz vinjas var bliezt virsuu visas eenas, buus ok. Ir man arii naked paletes, nekadu iipasu starpibu starp drogu eenaam neredzu. Dior palete gan forsa, kaa mazu zefiirinju pieskaaarieni plakstinjiem :D
.
kopjoso kosmetiku perku skatoties sastaavu ne cenu
24.01.2017 19:53 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Kopjošo kosmētiku izvēlos no aptiekas produkciju - Bioderma. Dekoratīvo kosmētiku variēju, piemēram, tonālais un tuša ir no Loreal, jo ātri parasti beidzas. Acu ēnas, pūderi, bronzeri, hailaiteri pērku no dārgā gala, jo tos tik bieži nav nepieciešams pirkt. Manuprāt, ja var atłauties, tad ir vērts pirkt no dārgā gala, jo kvalitāte ir labāka.
24.01.2017 19:43 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Negribu teikt, ka viss, kas ir lēts, ir slikts, bet es dodu priekšroku dārgākai kosmētikai. Pērku pārsvarā Stockmann, retāk Douglasā; to, ko pie mums nevar dabūt, sūtu internetā. Ja kopjošo izvēlos tikai un vienīgi selektīvo vai aptiekas, tad no dekoratīvās man ir daži drugstore produkti, ikdienā lietoju Sleek uzacu ēnas, make up revolution 100 toņu acu ēnu paleti (daļa ir briesmīgi, bet daļa ir tiešām forši), vēl man ir šķietami mūžīgs essences uzacu zīmulis, un reizēm nopērku Loreal volume million lashes tušu. Neko citu, izņemot tušu, no drogām nepērku, jo tas, kas ir kādreiz mēģināts, pārsvarā nav paticis. Par tušām piekrītu krabim, ka tas ir stipri individuāli, kāds efekts un kā nēsājas. Man patīk dior un armani, bet man arī Lancome riebjas- uz manām skropstām slikti izskatās un smērējas, gan hypnose, gan grandiose, un arī, kad paiet laiciņš, viņa nepaliek mazāk ķepīga (kā tas ir bijis dažām tušām, ka tās paliek foršākas, kad nedaudz pakalst).
24.01.2017 19:42 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.10.2016
Mc.Queen, Drogās jau arī dažkārt ir konsultantes (Alfa, GC) no dažām firmām:).
24.01.2017 19:41 |
 
Patīk
Reitings 3013
Reģ: 09.08.2016
Man ir gan, gan. Pārsvarā ir profesionālā kosmētika, bet šo to lietoju arī no drugstore.
Patīk tas, ka tādiem brendiem kā MAC, CHanel, Dior, UD ir iespējas, ka Tevi pārdevēja uzkrāsos un reāli redzēsi tonālo uz sejas. Drogās tur no tiem testeriem ķēpāties un kaut ko mēģināt nav tas pats. Bet tas tieši par tonālajiem un pūderiem.
Par tušām ir tā, ka esmu mēģinājusi gan Chanel, gan Dior, gan YSL, UD, Estēe Lauder, visas jau OK, bet tik pat labas un ar efektu esmu lietojusi no lētā gala. Man ļoti patika viena MUA tuša, kuru nopirku UK par 2 mārciņām
24.01.2017 19:35 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Tas ka L'Oreal produkti būtu sliktāki par kaut kādiem Multiluksa produktiem ir pilnīgi absurdi... L'Oreal ir viens no pasaulē lielākajiem kosmētikas ražotājiem un produktu sastāvs ir balstīts uz reāliem pētījumiem nevis "šis labs, tas labs, pieliekam vēl kaut ko un produkts gatavs"... Mazākiem ražotājiem, kas savus produktus tirgo lēti un ar nelielu peļņu, vienkārši nav tādu līdzekļu ko iegūldīt gadiem ilgos pētījumis....kā jau Zīle minēja- L'Oreal pieder daudzas preču zīmes, gan lētākas, gan dārgākas... piemēram, daudzi Lancome produkti ir ļoti līdzīgi L'Oreal produktiem, sastāvs līdzīgs, tikai dārgākas vai lētākas izejvielas....
Par tēmu- no kopjošās kosmētikas izvēlos pārsvarā aptiekās pieejamos zīmolus (Vichy, Eucerin, La Roche-Posay), no dārgākiem produktiem iegādājos serumus un intensīvas iedarbības produktus (Estee Lauder, smaržas... no lētajiem produktiem pērku nagu lakas... dekoratīvo kosmētiku parasti iegādājos vidējā cenu kategorijā, ja iepatīkas varu pirkt gan ļoti lētu, gan dārgāku... gan lētiem, gan dārgiem zīmoliem ir produkti kas ir wow un tādi kas ir galīgi garām, tādēļ piekrītu tām, kas jau iepriekš minēja - tas viss ir ļoti individuāli un atkarīgs no konkrētā produkta...
24.01.2017 19:29 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.10.2016
Tonālajam un tušai man obligāti jābūt labiem - vismaz MaxFactor vai Bourjois līmenī. Jo negribas bojāt ādu vai lai izkrīt skropstas (bija tāda pieredze ar Avon tušu). L'Oreal gan nepērku, kvalitāte ir daudz zemāka, bet cena tāda pati. Kaut kādu lūpu krāsu varu nopirkt lētāku, piem., Rimmel, bet Essence/Maybelline gan sev pati nepirktu.
Dažreiz iepriecinu sevi ar Chanel vai Sensai kosmētiku, bet tas ir retāk. Man patīk lietot dārgāku kosmētiku, bet ne vienmēr kvalitāte attaisno cenu, piemēram, Kanebo acu ēnu bāze, manuprāt, nav savas naudas vērta. Bet tonālie gan man patīk. Par tušām piekrītu oratoram augstāk - par tām gan nepārmaksātu, MF par 10 eiro mani pilnīgi apmierina.
Par kopjošo kosmētiku runājot, varu pateikt, ka no Drogu sortimenta lietoju tikai Mossu, nekādu Garnier vai L'oreal skaidrā nepirktu :-D Tā daudz lietoju Madaru, Korres u.c. dabīgu kosmētiku.
Varu secināt, ka dek. kosmētiku es vairāk izvēlos no tā sauktā middle market, bet kopjošo - no eco.
24.01.2017 19:27 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ir lietas kas patīk no dārgā gala,ir arī kas no lētā.
Esmu pamēģinājusi gana daudz ieskaitot; Dior tonālo, pūderi, lūpukrāsu, krēmus, acu tušas, nagu lakas. Ir izlietots Chanel pūderis, tonālais, Lancome acu tuša (man viena ļoti patika, nesaķepa skropstas) un tā. Visāda veida make up gadiem ejot ir pamēģināts. Daudz krēmi bijuši no dārgā gala. Godīgi sakot, kā kurš produkts, ir kas tiešām patika, ir kas nekas īpašs, neteikšu ka bija daži produkti to cenu vērti, kā arī neiegādātos vēlreiz.
Man pat patīk Maybeline tonālais viens, to gan es pirktu atkārtoti. Dažas acu ēnas, tas laikam arī tā pa lielam viss. Pārējais ir puslīdz ok, bet neteikšu ka ļoti wow. Katram savs. :)
24.01.2017 19:13 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
esmu izmēģinājusi ļoti daudz dekoratīvo kosmētiku no dārgā gala un īpašu atšķirību neredzu. Īpaši tušām, sakiet ko gribat, bet manas skropstas ir pilnīgi vienādas, krāsoju ar chanel vai maybelline. Ir, protams, tušas, kas birst utt, bet tas jau ir cits stāsts. Piemēram, lancome tušas man, visas mēģinātās, smērēja ap acīm.
Vienīgie produkti, kurus tiešām ir vērts pirkt no dārgā gala, ir kontūrēšanai domātos. Bet arī vairāk tieši toņu dēļ.
24.01.2017 18:43 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Manuprāt,te viss ir atkarīgs netikai no cenas,bet arī no sajūtas(l)Pekritīšu tam,ka starp lētiem/dārgiem produktiem mēdz gadīties īsti sūdi,kurus pēc pirmās izmantošanas reizes nav žēl izmest:-):-)
24.01.2017 18:03 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Arī kombinēju. Pārsvarā gan sanāk dārgais/vidējais gals :)
24.01.2017 17:58 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Es pērku gan dārgu kosmētiku, gan lētu. Un piekrītu, elzaelza , es arī neredzu starpību Drogas klāstam. Neiepērkos drogās, jo vienkārši nedzīvoju Latvijā, bet šad tad ieeju lētajā veikaliņā, kas pielīdzināms drogām un kaut ko nopērku. Man ļoti apmierina Loreal true match tonālais , maybelline fit me dažas lietiņas. Citreiz paskatos youtubē kādu labu ēnu paleti un šodien iegādājos (aptuveni) 5e MUA paleti. Un ļoti līdzīga, ja ne tāda pati kā no naked paletēm. Es domāju pigmentācijas un krāsas ziņā! :) Ja zina ko pērk, tad var iegādāties kaut ko lētu un ļoti labu. Sejas kopšanai gan nežēloju naudu un nepērku lētos līdzekļus.
24.01.2017 17:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā kurš produkts. Es pērku gan, gan, esmu iegrābusies gan lētos, gan dārgos, un man ir favorītprodukti arī starp lētajiem. Nebaidos eksperimentēt un mēģināt produktus dažādās cenu kategorijās.
24.01.2017 17:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
N tad jau ja no L'Oreala brendiem jāizvairas tad :
24.01.2017 17:51 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
santa_m par luupukraasaa nepiekritiishu , man Essence nav jaauzklaaj vairaakas reizes pa dienu , pietiek ar taam 3x dienaa paarklaat .
Es gan neesmu tik bagaata , lai pirktu regulaari selektiivo kosmeetiku , palutinu sevi reti , bet arii taapec , ka tas ir brends . Iipashu starpiibu starp Drogu klaastu neredzu un nejuutu :)
24.01.2017 17:43 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Kseniya,par gadiem jā, man 25 vēl nav. Var jau būt ka tā būs tikai ilūzija kas ar gadiem atspēlēsies. Bet pagaidām es daudz ko no viņu firmas pērku, tā pati izslavētā telescopic tuša, matu kosmētika. Tā ir firma no kuras regulāri pērku produktus un nesūdzos, neredzu nekādus mīnusus.
24.01.2017 16:39 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Es piekritīšu tām, kas iestājas par dārgāku, bet labāku kosmētiku. Arī esmu izmēģinājusies Drogas, bet jau kādu laiku labrātāk ieguldu labā kosmētikā. Tomēr var manīt atšķirīgu gan sajūtās, gan vizuāli. Un cenas ziņā jau beigās arī nemaz nepārmaksā. Ja nopērc lūpeni pa 3 eur, bet krāso ik pa 30 min, tad labu lūpeni pa 20/30 eur uzklāj max 3x dienā. Kamēr lieto vienu dārgu, būsi izlietojusi 10 lētas un finansiāli iztērējusi tieši tik pat.
24.01.2017 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!