Dārga vs lēta kosmetika

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai dārgu zīmolu(Lancome, Dior, Chanel...) dekoratīvā kosmētika ir labāka kā lēto(Maybelline, Loreal, Rimmel...)?
Kādu izvēlaties jūs un kāpēc?
24.01.2017 15:30 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Nāku iemest ne par tēmu, bet par LRP gan
Mūsu aptiekās ir kartona "pārvalki" LRP iepakojumiem, kur viss ir skaidri un gaiši pateikts. Ja vēl nav pārliecība un ieej lrp mājaslapā un iztulko to, kas tur ir.
Vakardiena es tieshaam nezinu , kas ir Hydratant compensateur apaisant . Kas ir moisturizer ?
visp neko nevar saprast ne kam , ne kaapeec

Savukārt, ja nezini kas, kam un kad - nu izpēti ādas kopšanu kā tādu pirms tam un tad arī būs pašai skaidrība.
Kura te jautāja par LRP A.I target breakout... Mums mājās viņš tiek sūtīts kvantumos uzreiz. Gan man, gan vīrietim ir problemātiska āda un šis glābj, pat bērnam izmantojām uz mistiskās baltās pumpas un nākamajā dienā baltā daļa jau bija prom.
25.01.2017 17:36 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tas catrice zīmulis mans mīļākais. Turas pat nākamajā dienā ja esi aizgājis gulēt ar kosmētiku.
Un sausums/slapjuma līmenis ideāli man der. utt. un utt. nemeklēju abāku :)
25.01.2017 17:44 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
es tieshaam nezinu , kas ir Hydratant compensateur apaisant . Kas ir moisturizer ?

Nu bet vārds "moisture" taču ir dzirdēts :D Izskatās, ka cilvēks zina tikai latviešu valodu..un to pašu visai nosacīti :D
Neesmu izteikts snobs kosmētikas ziņā, bet ir lietas, kuru cena pat ļoti atbilst kvalitātei. Nesens eksperiments ar tonālajiem to lieliski pierādīja, labāk samaksāt vairāk, nekā izmest naudu miskastē.
25.01.2017 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
delusion, padalīsies ar savu pētījumu? |-)
27.01.2017 11:34 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
nikitinna, tas ir mans pēdējā laika personīgais novērojums :)
Visu laiku lietoju tonālo līdzekli pa ~ 50 eiro un tagad nolēmu, ka jāmēģina ietaupīt, noteikti ir kas lētāks un vienlīdz labs. Rezultātā, man tagad ir 4 tonālie no Drogu klāsta, kuri vispār nekam neder, bet divu uzvedība uz ādas ir tik dīvaina, ka vārdu trūkst.
Miskastē izmesti ~ 30 eiro, lai gan varēju to pašu ieguldīt labā un pārbaudītā mantā.
Pieļauju, ka var nopirkt labas un lētas lūpu krāsas, ēnas, bet tonālais tomēr parāda, kas ir kas.
27.01.2017 13:25 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
santa_m, jā, šo esmu lietojusi! Man gan nav baigi problemātiskā āda, bet mēdz rasties neliels apsārtums vietām, un šis ļoti palīdzēja. Smērēju pēc vajadzības un kopā ar ikdienas krēmu.
Nu par tiem nosaukumiem.. Es nedomāju, ka sejas kopšanas līdzekļus vispār tā var izvēlēties, ka iegāju, izlasīju nosaukumu "serums", nopirku un lietoju. Es meklēju informāciju par konkrētiem zīmoliem, produktiem, lasu atsauksmes, interesējos par sastāvu utt. Un tāpēc, gribot negribot, ir jāpameklē šis tas mājās un ar uzrakstu uz kartona kastes nepietiek. Es nezinu, kā tu izvēlies savus produktus, bet šaubos, vai tas, ka uz tūbiņas ir trīs vārdi nevis viens, ir kaut kāds arguments nepirkt konkrētu kosmētikas produktu. Turklāt, visām precēm Latvijā ir jābūt marķējumam latviešu valodā, un tur var lasīt uz urrā visos saprotamos vārdos. Tad jau reāli tikai Dzintaru var lietot, jo tur nosaukumi ir vienkārši un latviešu valodā.. pat Madara kosmētiku nē, jo tur arī rakstīts moisturizer. Protams, ja Tev der tādi produkti, par kuriem nav nekas īpaši jāmeklē un jālasa, tas ir liels pluss, jo sanāk gan lētāk, gan vienkāršāk, bet nu manai ādai neder, un tad nu es meklēju. Vienu reizi iztulkosi, kas ir moisturizer, zināsi uz visu mūžu :D Es jau uzrakstus franču valodā arī nelasu, bet nu tur ir arī info angļu valodā, un, ja pērc produktu uz vietas, tad arī latviski ir gana daudz informācijas. Es pērku internetā, man problēmu ar angļu valodu nav, un man sava galva pat nav jāmēģina lauzīt, ko gan nozīmē hydratant compensateur apaisant, jo viss ir uzrakstīts valodā, kuru normāli saprotu.
https://translate.google.lv/?hl=lv#en/lv/moisturizer
27.01.2017 13:56 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.09.2012
Ir atšķirība un kā vel. PAt esmu domājusi, aij, ko es ņemos... nopērku atkal kko lētāku... Izmetu ārā. Nu nav tā efekta tik acīmredzama. Un komplimenti...jā, tie man arī patīk! :D
Loreal un Mayblin es vsp nelietoju, jo viņi testē savu produkciju uz dzīvniekiem.
Ļoti patīkams pārsteigums bija Urban Decay... Lētāks kā Chanel, bet, piemēram, tuša un spīdumi- perfekto... Lūpukrāsas, sevišķi matētās- ideāli.
Pērku visbiežāk veikalā. Man patīk pašai apčamdīt, ko pērku un mazums, kko jaunu pamēģināt. Internetā es nekad nemēģinātu, kko jaunu.:-)
28.01.2017 10:18 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.09.2012
''es saprotu,ka var nezinaat, kas ir Hydratant compensateur apaisant, bet nezinaat,kas ir moisturizer ???? kā? nav jaabuut anglu filologam,lai zinaatu tadus vardus'' (c)
Var nezināt un kā vel! Pieļauju, ka vecākas dāmas tiešām nezin. Es domāj, ka pat mana mamma nezin. Un viņai tas arī nav jāzin. Priekš kam?! Tāpēc ir pārdevējs, kura darbs ir iztulkot un zināt to produkcijas klāstu, kas ir veikalā. Un dārgās kosmētikas cenā tak ir arī uzcenojums no kura maksā pārdevējam algu.
Tak cilvēks LV var nodzīvot 50 gadus un nezināt neviena vārda, a te par angļu vārdiem.
28.01.2017 10:32 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es īstenībā labprāt nopirktu kādu dārgā gala tonālo, bet nemāku normāli izvēlēties un tās konsultantes man nekad nav nirnāli palīdzējušas. Būs laikam jāpalūdz, lai uzkrāso un tad jāskatās.
Bet tā man ur savi mīļi produkti, kurus iepērku. Piemēram, rimmel laineris, loreal vai rimmel tonālais, maybelin zīmulis un lumene bb. Visi no drogām un ir ok. Essence un catrice man vsp neder, viss kas ir mēğināts ir bijis pilnīgs mēsls. Sākuma izskatās ok, bet pēc stundām ļoti nesmuki.
28.01.2017 11:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Pie mums te Loreal tušas maksā ap 20 eur, neliekas dikti lēti :) Pati izmantoju kosmētiku ļoti minimāli un vispār neesmu aizrāvusies ar to visu padarīšanu. Man ir tikai zīmulis, tuša un bb krēms. Pirmie 2 ir no Loreal tipa brendiem, pēdējais no Lumene, nakts krēms arī no Lumene. Atbalstu vietējos somu brendus :) Lumene krēmi vispār iepaikušies, gan ķermenim, gan rokām, sejai. Nav ne jausmas, kurā cenu kategorijā gan tas ietilpst pēc cosmo standartiem :D
28.01.2017 12:18 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Ir produkti kurus esmu iecienījusi no drogu klāsta - parasti tās ir tušas,uzacu želeja,dažām firmām tonālais un cc krēms.Iecienītākie tomēr ir Loreal,Catrice,Bourjois.
No dārgā gala ir arī mīļākie produkti,visbiežāk tie ir praimeri,tonālie,acu ēnu bāzes,izgaismotāji.
Vai es redzu atšķirību?Ne īpaši.Man nepatīk tā ilūzija,ka dārgāks noteikti ir labāks un lētāks ir miskastē metams.Man liekas,ka ar kosmētiku ir tā kā drēbēm - viens izmērs nederēs visiem.Cilvēki ir dažādi,kaut vai lasot atsauksmes - citi slavē produktu un citi saka - kāds draņķis.
28.01.2017 13:21 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
personīgi dārgāku pērku tikai aptieku produkciju sejas ādai,jo uzskatu, ka kopjošā kosmētika sejai jālieto laba....man pie tam no daudz kā ir alerģija,tā ka nemaz neekspermentēju...izņēmums ir ķermeņa krēmi, roku krēmi...īsts atradums par super cenu ir ISANA MED sērija Drogās...manām ļoti sausajām rokām vislabākais ir tieši gaiši zilais roku krēms,kas uz akciju maksā kkur EUR 1,20...tā kā man mēn aiziet vismaz 2 tūbiņas,sanāk ietaupīt:D arī dušas želejas un ķermeņa losjoni mani apmierina...tas tāds ekonomiskais variants, ja gribas ietaupīt un nepirkt aptieku produkciju...dekoratīvā kosmētika mani apmierina no t.s. "zemā plaukta"- Oriflame,Loreal, Catrice,Essence, Bojuris utt. Drogu kosmētika...iespējams,kad palikšu vecāka, nāksies ieguldīt vairāk labā tonālā krēmā utt.,bet šobrīd,kamēr āda svaiga,man ir citas tēriņu prioritātes....:-P
31.01.2017 00:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits