Dārga vs lēta kosmetika

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai dārgu zīmolu(Lancome, Dior, Chanel...) dekoratīvā kosmētika ir labāka kā lēto(Maybelline, Loreal, Rimmel...)?
Kādu izvēlaties jūs un kāpēc?
24.01.2017 15:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nu, es kvalitatīvu lēto kosmētiku redzējusi neesmu. Par to arī pārliecinos, kad redzu meitenes ar biezu tonālā kartu( tonālais vispār nedrīkst būt redzams)

nejau tikai kosmētikā ir vaina. Ja nemāk uzklāt un rokas aug no pakaļas, tad nevajag vainot kosmētikas ražotāju. Man ir produkti dažādās cenu variācijās, gan no pāris eiro, gan 30 un vairāk.
Un piemērs par špakteli un krunciņām utt, ir sliktākais piemērs ko šādos brīžos lietot.
Kāda Rimmel un Loreal nosauca par lēto kosmētiku, tad jau Essence un kas tur vēl bija vispār par brīvu tiek dota? :D
25.01.2017 10:34 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Pēdējā laika labākās acu ēnas ko esmu mēģinājusi ir no aliexpress :-D
Man ir mixlis - gan lēta, gan dārga kosmētika, bet es pārsvarā krāsoju tikai acis.... Tonālo lietoju reti un lūpukrāsas arī. Lielu atšķirību neizjūtu dēļ cenas
25.01.2017 10:34 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
For the record, loreal nav lēta kosmētika, vidējs drug store variants.
25.01.2017 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Interesanta diskusija. Nesmu pirkusi neko, kas dārgāks par 15 Eur. Un nesūdzos. Šad tad metu acis uz ko dārgāku, bet tā arī nav sanācis iegādāties.
Vienīgais ko es būtu gatava pirkt pa lielākām summām ir sejas krēms, acu krēms, sejas maska un tonālais krēms.
25.01.2017 13:20 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.01.2009
Zīle, Tveis norādītā kolāža.. Vai tos visus ražo tie paši, kas Loreal?
Bet ir tā, ka vienā rūpnīcā var ražot parasto loreal, profesionālo loreal ( matiem patika) un kaut vai visus pārējos Tevis norādītos, bet atšķirība jau ir tajā kādas sastāvdaļas izmanto. Katram zīmolam jau ir mērķauditorija.
Anyway, prasītos pēc kāda neatkarīgā, neuzpirktā eksperta viedokļa, pētījuma. Gribētos zināt, CIK LIELA ir atšķirība un cik daudz tiek maksāts par "vārdu".
25.01.2017 13:25 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Viss atkarīgs no krāsošanās prasmes ;) Var uzkrāsoties skaisti ar lētu kosmētiku un var uzkrāsoties drausmīgi ar dārgu kosmētiku.
Es kā make-up profesionālis protu uzkrāsot acis pat ar sērkociņu vai ogli, un ticiet man, būs tik skaisti un profesionāli, ka jums prātā nenāks, ka tas ir sērs vai ogle :)
25.01.2017 13:35 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es ļoti daudz ietekmējos no YouTube blogeriem, kas nereti izceļ tieši kādu lētu produktu pat labāku nekā dārgu. Tāpēc arī man ir šis tas gan no viena, gan otra gala. Piemēram, centos atrast lētāku variantu La Roche Posay kopjošai kosmētikai, izmēģināju visu ko, taču nu neeeeeekas pat tuvu nestāvēja, pasūtīju atkal La Roche Posay, un šodien saņēmu savu paciņu no lookfantastic.com, uzsmērēju to krēmu uz sejas un jau pieskaroties ādai bija sajūta, ka pats Dievs man ādu smērē, goda vārds :D
Tajā pašā laikā labākā skropstu tuša, kuru jebkad esmu lietojusi, ir no Rimmel. Ir mēģinātas visādas, gan Chanel, gan YSL, gan Lancome, bet Rimmel pārspēj tās visas. Tajā pašā laikā cits līdzvērtīgs produkts no Maybelline bija pilnīga vilšanās. Catrice uzacu želeju iegādājos pēc Chloe Morello video, un arī neesmu vīlusies. Piekritīšu par lūpukrāsām - labāk vienu MAC nevis desmit Essence. Šobrīd skatos tieši video no Tati, kur viņā izvērtē visu, kas viņai ir no L'Oreal - puse no visa esot metama ārā, taču atsevišķi produkti tiek lietoti konstanti gadiem, un neviens dārgais zīmols nespēj tos aizvietot.
Līdz ar to - neuzskatu, ka dārgs ir labs un lēts ir slikts. Ja palasa atsauksmes, tad pietiekami daudz nekam nederīgu lietu ir gan vienā, gan otrā kategorijā, un katrā ir tik pat daudz holy grail produktu, tikai ir jāmeklē :)
25.01.2017 13:36 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.01.2009
TRY, kurš ir tas dievišķais krēms? :-D
25.01.2017 13:49 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Kseniya, tā kā man ir taukaina āda, izmantoju Effaclar līniju, un tas, ko šorīt uzliku uz ādas, ir mitrinošs dienas krēms Effaclar H

Taču man ir gandrīz visa līnija, jo tas ir vienīgais, kas man der un patīk. Ja ir taukaina āda, iesaku noteikti. :D
25.01.2017 15:36 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Atkarīgs ir no ādas tipa, vecuma u.c.
Kamēr āda jauna, nav problemātiska, ideālā gadījumā normāls tips, tad viss klāsies labi un to starpību īpaši i nemanīs.
Ja āda ir taukaina, problemātiska un vēl piedevām jutīga + vēl nobrieduša, tad gan to starpību var manīt ar neapbruņotu aci, īpaši tonālo krēmu un pūderi. Ja noslīdējušu plakstiņu tips, tad masu patēriņu ēnas parādīs sevi visā krāšņumā.
Katrā cenu kategorijā ir neaizstājami atradumi, taču dārgajā galā to ir vairāk. Jau kādu laiku man sanāca pamēģināt tā saucamos "dupe". Pirmajā mirklī, kad uzklāj, liekas līdzīgi, taču pēc stundas jau sāksies atšķirības. Kosmētiku taču neklāj uz stundu, bet gandrīz uz visu dienu. Parasti pēc tādām reizēm dupe lidojis miskastē.
Tuša un laineri laikam ir vienīgā kategorija, kur šobrīd lielu starpību neredzu. Ir slikti varianti abās cenu kategoriju galējībās bijuši.
----
Šajā diskusijā vairāk runā tieši par galējībām - dārgs/lēts. Es drīzāk izvēlētos profesionālo kosmētiku, kurai cena ir augstāka par lēto galu, jo ir kvalitāte, taču zemāka par dārgo galu, jo nav tik dārga reklāmu kampaņa un vienkāršāks iepakojums.
Par kopjošo kosmētiku runājot, tad aptieka un augstāk, jo Loreal krēmos esošie silikoni man aizsprosto poras. Man taukaina āda.
25.01.2017 16:14 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Laikam ar vecumu arī prasības aug. Nesaku, ka dārga kosmētika vienmēr ir labāka par lēto, bet nu Chanel ēnas nevar salīdzināt ar essence. Pēc Lancome tušām, neko labāku vairs neesmu atradusi ne dārgajā, ne lētajā galā. Tas pats ar Chanel tonālajiem. Bet pēc Dior un YSL nagu lakām, man arī Chanel lakas vairs nepatīk.
Bet nu es esmu cilvēks, kurš kad atrod ideālo produktu, tad vairs necenšas eksperimentēt. Var jau būt, ka tajās pašās drogās kaut ko labu atrastu, ja pamēģinātu.
25.01.2017 16:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
teiksim taadu La Roche Posay nekad neesmu pirkusi , jo shaadiem mistiskiem produktiem nekad nav rakstiits klaat , kas tas ir un kurai kjermena dalai domaats . Man neko neizsaka angliski vai franchu valodaa uzrakstiitie nosaukumi , no kuriem neko nevar saprast . Tapec labak perku to , kur ir skaidri rakstts day cream , night cream , serum :-|
25.01.2017 16:50 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Man neko neizsaka angliski vai franchu valodaa uzrakstiitie nosaukumi , no kuriem neko nevar saprast .

Gada citāts. Tas daudz ko izskaidro, atstarpes pirms pieturzīmēm ieskaitot.
25.01.2017 17:01 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Kseniya, visi šie zīmoli ir "zem" loreal grupas, bet tas nenozīmē, ka viss tiek ražots kopā. Katrs zīmols tāpat tiek izstrādāts un ražots atsevišķi, savā rūpnīcā, atšķirīgās valstīs. Tas, ka zīmolus nopirkusi Loreal grupa, nenozīmē, ka visi produkti kļūst vienādi, vai ka tiek maksāts tikai par iepakojumu/vārdu. Var jau būt, ka viņi kādus vispārīgus pētījumus spēj attiecināt uz vienas divīzijas/līmeņa dažādiem zīmoliem, bet domāju, ka kopumā tāpat katram zīmolam produktu izstrāde un, vēl jo vairāk, ražošana notiek atsevišķi, atšķiras ingredienti, utt.
-
Šorīt uzmetu aci savam uzacu zīmulim - nav tomēr essence, bet gan Catrice, šitāds:

Kopš (jau sen), vadoties no cosmo ieteikumiem, nopirku, lietoju šo un man tiešām patīk. Kad beigsies, skatīšos selektīvās vai profesionālās kosmētikas virzienā, bet tikai tādēļ, ka tīri pašai interese būs salīdzināt, jo vienīgais, ko manā skatījumā tur varētu uzlabot - ja viņš būtu drusciņ, drusciņ mīkstāks, taču lieliski klājas arī tāpat. Un vai tik nebūtu tā, ka mīkstāks zīmulis nebūtu vairs tik noturīgs.
-
Kopumā es piekrītu, ka gan jau var atrast nesliktas lietas arī starp drugstore kosmētiku, un forši, ja ir atrasti savi iecienītie produkti, kas apmierina. Tik man pašai roka pārsvarā neceļas mēģināt, jo, 1-kārt, nav ticības, ka produkts vispār izrādīsies normāls (starp selektīvās un prof kosmētikas produktiem nopirkt sliktu tiešām ir iespēja daudz mazāka, D0LLs forši pateica, ka dārgajā galā to labo atradumu ir vairāk). Kā arī lētākam produktam, loģiski, nebūs tāda kvalitāte (teiksim, sastāva un noturības ziņā) kā dārgākam.
25.01.2017 17:08 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es arii biju nopirkusi catrice zimuliiti cosmo ieteikumiem, jau pirmajaa lietosanas reizee lidoja miskatee. Tik ciets un svaku pigmentaciju.
Man loti iepaticies jaunais maybelline uzacu zimulis, riktiigi forshs, tikai aatri teereejaas
25.01.2017 17:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vakardiena es tieshaam nezinu , kas ir Hydratant compensateur apaisant . Kas ir moisturizer ? (t)
visp neko nevar saprast ne kam , ne kaapeec . Ne visas ir ar kosmeetiku apseestaas , lai uzreiz zinaatu , ko nozimee un kam paredzeti shadi lidzekli . (t)
25.01.2017 17:19 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es saprotu,ka var nezinaat, kas ir Hydratant compensateur apaisant, bet nezinaat,kas ir moisturizer ???? kā? nav jaabuut anglu filologam,lai zinaatu tadus vardus :D
25.01.2017 17:22 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man bija catrice zimulis, pec paris neveiksmigiem meginajumiem uzklat vinju, izmetu aaraa. :D
vispar, kas kuram dargs uz leets. Patiesiibaa jau loreal nav tik leets, tusu zem 10euro pat uz atlaidem nenopirksi.
loreal sejas kremi jau ir cits stasts un tos tiesam labak nelietot :D
25.01.2017 17:25 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Vakardiena es tieshaam nezinu , kas ir Hydratant compensateur apaisant . Kas ir moisturizer ?
visp neko nevar saprast ne kam , ne kaapeec . Ne visas ir ar kosmeetiku apseestaas , lai uzreiz zinaatu , ko nozimee un kam paredzeti shadi lidzekli

katram produktam tak ir apraksts kaa un kur jaalieto. Un to,kas ir moisturizer jau nu vajadzeetu zinat. Tur nav jabut apsestam ar kosmetiku, bet ar minimalam anglu valodas zinasanam gan
25.01.2017 17:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits