Dārga vs lēta kosmetika

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai dārgu zīmolu(Lancome, Dior, Chanel...) dekoratīvā kosmētika ir labāka kā lēto(Maybelline, Loreal, Rimmel...)?
Kādu izvēlaties jūs un kāpēc?
24.01.2017 15:30 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Ak kungs, man ir 30, un man nav NEKĀDAS lūpukrāsas, izņemot higiēnisko :-O
Es vispār neesmu mēģinājusi neko no dārgā gala. Vienmēr ir citas prioritātes, kosmētikai žēl naudas.
24.01.2017 23:49 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Ui, nebiju domājusi kādu aizvainot!:-D ar kosmētiku ir tāpat ka ar rotaslietām, ar vecumu tomēr kvalitātei jāaug! JAP, man patīk, ka man ir dārgas un skaistas lietas, nevis lētas luupenes! (l)
24.01.2017 23:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu jūs mazliet pārspīlējat ar to lēto/dārgo galu.
Produkti, kurus lietoju tikai no dārgā gala - tonālais krēms, lūpu krāsas/spīdumi, skropstu tušas.
No lētā gala lietoju pūderus un lūpu balzamus, jo, godīgi sakot, neko labu dārgajam galam neesmu atradusi. Esmu mēģinājusi dārgā gala pūderus. Visi, izņemot Givenhy, smird. :-/ Bourjois un Maybelline nesmird. Un ko man darīt, ja favorītie lūpu balzami ir Dzintars un Stenders?
25.01.2017 00:00 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
choker man jau liekas , ka ap 30 ir vēl par agru , lai pirktu dārgā gala kosmētiku solīduma dēļ ;)
40 + vēl var piekrist , bet ne jau ap 30 :D
biš savādi tā , it kā ""maza meitene " iedomājas sevi par baigo kundzi .
25.01.2017 00:09 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Elzaelza, sava zina piekrītu Tev! Vienkārši jutos izaugusi no "daudz un dažādi simts lētie produkti" vecuma! Ir foršāk, ja ir mazāk kosmetikas, bet kvalitativa. Par lupu balzāmiem gan varu piekrist, dzintars ir super!
25.01.2017 00:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
bet kaapeec visaam automaatiski iesleedzas "daudz un dazhaadi simts leetie produkti"
man nekad nav vairaak par to , ko esmu iemiilojusi lietot . Tad kaada jeega pateereet vairaak naudas , ja es un veel daudzas citas taapat ruupiigi izveelas arii to leeto kosmeetiku un ir gana apmierinaatas ar savu izveeli .
Man liekas , ka te probleema ir tieshi tajaa , ka daudzas neprot apieties ar naudu . Un arii leeta kosmeetika ir kvalitatiiva .
25.01.2017 00:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dārgāki brendi neražo tikai un vienīgi anti aging produktus.. tā kā ..jaunākas meitenes arī var šikot :-D
25.01.2017 00:35 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Nu, es kvalitatīvu lēto kosmētiku redzējusi neesmu. Par to arī pārliecinos, kad redzu meitenes ar biezu tonālā kartu( tonālais vispār nedrīkst būt redzams), krunciņas sagajuso konsileri vai lūpukrāsu uz zoba.
P.s. Par lēto kosmētiku uzskatu alla essence, piemēram. Tiešām liekas drausmīga kosmētika.
25.01.2017 00:43 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Tā kā es no kosmētikas lietoju tikai tonālo krēmu, pūderi, uzacu ēnas un skropstu tušu, tad jāsaka, ka visu pērku no lētā gala. Kopsummā par visām šīm lietām sanāk izdot labi ja 20 eiro, taču ne reizi nav bijis tā, ka tonālā krēma kārta būtu redzama vai arī skropstu tuša saķepusi. Tā kā mani pilnībā apmierina lētais gals, kuru lietoju. Neredzu vajadzību izdot desmit reižu vairāk naudas par dārgu kosmētiku.
25.01.2017 02:55 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Ui, sapratu, ka manis rakstīto viegli var pārprast. Es nekādā ziņā nedomāju, ka pirkt dārgāku kosmētiku ir slikti vai ka tā skaitītos izšķērdība. Tikai minēju to, ka mani pašu apmierina lētās kosmētikas piedāvājums. Nemāku vairs izteikties. Laikam nakts vidus pie vainas. :D
25.01.2017 02:58 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Bet nu jā.. cik cilvēku, tik viedokļu...
nu nespēju iedomāties sevi, ap trīsdesmit, izvilkt no somas lētu esence lūpukrāsu,

Man, piemēram, tā pati Essence šķiet vislabākā lūpukrāsa kāda vien var būt, jo lūpas nesausina, ilgi turas + par smieklīgu naudu. Nezinu, iespējams, es vienīgā esmu tāda dīvaine, taču man šādi komentāri, kuros manāmi jaušams nicinājums pret kaut ko lētu, liekas aizskaroši pret tiem cilvēkiem, kuri reāli pat gribēdami neko dārgāku nespētu atļauties. Ak kungs, 30 gados izvilkt no somas lētu lūpukrāsu! Tāāāds kauns, ka zemē jāielien! Atvainojos, bet man šāda domāšana liekas bezgala sekla. Iesaku nākamreiz, pērkot lūpukrāsu, saglabāt čeku vai arī demonstratīvi, velkot to ārā no somas, visiem nodemonstrēt. Galvenais, lai visi brendu redz.
25.01.2017 03:05 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ar neredzu jegu teret vairaakus simtus smotkaam. Acu enas varu ari dabut pa 2 eiro un tepat USA ir tie saucamie dollar veikalini kur viss pa dolaru ieskaitot tiri normaalas acu enas unntonaalos var dabut. Sad tad noperku tonaalos vai tusu no maybaline vai tml...patiesibaa jau neviens nevar noteikt vai uz sejas ir letaaka kosmeetika avi daargais gals.
25.01.2017 03:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
choker, biezu tonālā kārtu uz sejas, konsīleri rievās un ko tur vēl ne, var panākt arī ar visdārgāko kosmētiku, ja tā nav pareizi piemeklēta un, ja netiek pareizi lietota. Un arī, ja cilvēkam ir izteiktas poras un krunkas. Tam nav nekāda sakara ar kosmētikas dārdzību. Ne visi dārgā dala produkti derēs jebkuram cilvēkam, tāpat arī ne visi lētā gala produkti ir tik bezcerīgi nekvalitatīvi kā tev šķiet. ;-)
25.01.2017 07:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
MADasaHATTER-es neieteiktu tev tomeer pirkt to riktiigi leeto kosmetiku arii,jo veelak redzeesi to rezultaatu uz sejas-nu nav tas veseliigaakais variants!
Pati visu laiku esmu pirkusi organic!Lietoju kosmeetiku loti maz un tiesi taapeec izdomaaju ,ka varu atlauties labu -skatos tagad Tom Ford organic,nu ir taa luupu kraasa paari 50$,bet ja labi padomaa,man ies kaadu laiku.Esmu sapratusi,ka organic lietas nevar nopirkt gadam,jaamaina biezaak,bet tad atkal padomaaju-taa ir mana seja,gribu to saglabaat peec iespeejas ilgaak veselu!
25.01.2017 07:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
MAD, nepērc gan tos lētučus... Tie vispār ir kaut kādi ķīnas mistiskie ražojumi, kas klejo pa ebay. Tad jau labāk Maybelline vai Loreal vai jebkas no tā, nevis produkts, kuram pat īsti nosaukuma nav.
25.01.2017 07:19 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
man luupu kraasa iziet nepilna meenesha laikaa, man vnk zheel pirkt daargaas. MAn bija dior, ysl lupenes, bet tad uz atro roku vajadzeja un nopirku maybelline. Ja godiigi nejuutu pilniigi nekadu atskiribu, arii noturibas zinjaa. Vieniigi daargakiem brendiem meedz buut skaisti tonji, kurus gruuti drogaas samekleet.
25.01.2017 08:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ui, nu kur bez citu pamācīšanas :)
Kā jau minēju, pārsvarā pērku dārgā gala kosmētiku (bet, man ir gan dekoratīvā, gan kopjošā kosmētika gan no dārgā, gan no lētā gala). Vienkārši, ja man beidzas kāds produkts (un kosmētika dekoratīva man vispār mūžību iet), tad primāri lūkojos high end virzienā, ja protams iepriekš nebiju lietojusi kādu izcilu produktu par mazām naudiņām.
Un jā, es atzīstu, ka maksāju ne tikai par kvalitāti, bet arī par sajūtām, stāstu, iepakojumu :)
Un nē, neviena nav labāka vai sliktāka par citu, ja pērk dārgāku vai lētāku kosmētiku.
25.01.2017 08:21 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Domāju, ka ļoti liela atšķirība starp dārgo un lēto kosmētiku nav, bet es tomēr dodu priekšroku kosmētikai no dārgākā gala. Ar lēto galu es nedomāju kreisu kosmētiku, kurai ir mistiska izcelsme. Tādu gan es nepirktu un pat eiro nemaksātu tādu, jo es atceros, ka bērnībā, vēl tīņu vecumā, man bija nopirktas kaut kādas kreisās acu ēnas un man pēc tam acis no viņām aizpampa :-D tāpēc no kā tāda es vairos pa gabalu.
25.01.2017 10:02 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Ophelie, nevajag pārspīlēt! Man ir pilnīgi vienalga, ko citi redz vai neredz. Es lietoju dārgu kosmētiku kavalitates un sajūtu dēļ, man patīk, ka man plauktiņā stāv skaistas smaržas vai somiņa ir smuka lūpukrāsa. Es pati par šiem produktiem sava nodabā priecājos!! Un ja, es domaju, ka daudz labāk ir nelietot kosmētiku nemaz un būt dabīgai, nevis aizšpaktelēt seju ar tonālo pa 2 eiro! Man ir žēl savas sejas un ādas! Būsim godīgas pret sevi, nu kāds sastāvs var būt šādiem līdzekļiem?
25.01.2017 10:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits