Dārga vs lēta kosmetika

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai dārgu zīmolu(Lancome, Dior, Chanel...) dekoratīvā kosmētika ir labāka kā lēto(Maybelline, Loreal, Rimmel...)?
Kādu izvēlaties jūs un kāpēc?
24.01.2017 15:30 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
esmu izmēģinājusi ļoti daudz dekoratīvo kosmētiku no dārgā gala un īpašu atšķirību neredzu. Īpaši tušām, sakiet ko gribat, bet manas skropstas ir pilnīgi vienādas, krāsoju ar chanel vai maybelline. Ir, protams, tušas, kas birst utt, bet tas jau ir cits stāsts. Piemēram, lancome tušas man, visas mēģinātās, smērēja ap acīm.
Vienīgie produkti, kurus tiešām ir vērts pirkt no dārgā gala, ir kontūrēšanai domātos. Bet arī vairāk tieši toņu dēļ.
24.01.2017 18:43 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ir lietas kas patīk no dārgā gala,ir arī kas no lētā.
Esmu pamēģinājusi gana daudz ieskaitot; Dior tonālo, pūderi, lūpukrāsu, krēmus, acu tušas, nagu lakas. Ir izlietots Chanel pūderis, tonālais, Lancome acu tuša (man viena ļoti patika, nesaķepa skropstas) un tā. Visāda veida make up gadiem ejot ir pamēģināts. Daudz krēmi bijuši no dārgā gala. Godīgi sakot, kā kurš produkts, ir kas tiešām patika, ir kas nekas īpašs, neteikšu ka bija daži produkti to cenu vērti, kā arī neiegādātos vēlreiz.
Man pat patīk Maybeline tonālais viens, to gan es pirktu atkārtoti. Dažas acu ēnas, tas laikam arī tā pa lielam viss. Pārējais ir puslīdz ok, bet neteikšu ka ļoti wow. Katram savs. :)
24.01.2017 19:13 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.10.2016
Tonālajam un tušai man obligāti jābūt labiem - vismaz MaxFactor vai Bourjois līmenī. Jo negribas bojāt ādu vai lai izkrīt skropstas (bija tāda pieredze ar Avon tušu). L'Oreal gan nepērku, kvalitāte ir daudz zemāka, bet cena tāda pati. Kaut kādu lūpu krāsu varu nopirkt lētāku, piem., Rimmel, bet Essence/Maybelline gan sev pati nepirktu.
Dažreiz iepriecinu sevi ar Chanel vai Sensai kosmētiku, bet tas ir retāk. Man patīk lietot dārgāku kosmētiku, bet ne vienmēr kvalitāte attaisno cenu, piemēram, Kanebo acu ēnu bāze, manuprāt, nav savas naudas vērta. Bet tonālie gan man patīk. Par tušām piekrītu oratoram augstāk - par tām gan nepārmaksātu, MF par 10 eiro mani pilnīgi apmierina.
Par kopjošo kosmētiku runājot, varu pateikt, ka no Drogu sortimenta lietoju tikai Mossu, nekādu Garnier vai L'oreal skaidrā nepirktu :-D Tā daudz lietoju Madaru, Korres u.c. dabīgu kosmētiku.
Varu secināt, ka dek. kosmētiku es vairāk izvēlos no tā sauktā middle market, bet kopjošo - no eco.
24.01.2017 19:27 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Tas ka L'Oreal produkti būtu sliktāki par kaut kādiem Multiluksa produktiem ir pilnīgi absurdi... L'Oreal ir viens no pasaulē lielākajiem kosmētikas ražotājiem un produktu sastāvs ir balstīts uz reāliem pētījumiem nevis "šis labs, tas labs, pieliekam vēl kaut ko un produkts gatavs"... Mazākiem ražotājiem, kas savus produktus tirgo lēti un ar nelielu peļņu, vienkārši nav tādu līdzekļu ko iegūldīt gadiem ilgos pētījumis....kā jau Zīle minēja- L'Oreal pieder daudzas preču zīmes, gan lētākas, gan dārgākas... piemēram, daudzi Lancome produkti ir ļoti līdzīgi L'Oreal produktiem, sastāvs līdzīgs, tikai dārgākas vai lētākas izejvielas....
Par tēmu- no kopjošās kosmētikas izvēlos pārsvarā aptiekās pieejamos zīmolus (Vichy, Eucerin, La Roche-Posay), no dārgākiem produktiem iegādājos serumus un intensīvas iedarbības produktus (Estee Lauder, smaržas... no lētajiem produktiem pērku nagu lakas... dekoratīvo kosmētiku parasti iegādājos vidējā cenu kategorijā, ja iepatīkas varu pirkt gan ļoti lētu, gan dārgāku... gan lētiem, gan dārgiem zīmoliem ir produkti kas ir wow un tādi kas ir galīgi garām, tādēļ piekrītu tām, kas jau iepriekš minēja - tas viss ir ļoti individuāli un atkarīgs no konkrētā produkta...
24.01.2017 19:29 |
 
Patīk
Reitings 2989
Reģ: 09.08.2016
Man ir gan, gan. Pārsvarā ir profesionālā kosmētika, bet šo to lietoju arī no drugstore.
Patīk tas, ka tādiem brendiem kā MAC, CHanel, Dior, UD ir iespējas, ka Tevi pārdevēja uzkrāsos un reāli redzēsi tonālo uz sejas. Drogās tur no tiem testeriem ķēpāties un kaut ko mēģināt nav tas pats. Bet tas tieši par tonālajiem un pūderiem.
Par tušām ir tā, ka esmu mēģinājusi gan Chanel, gan Dior, gan YSL, UD, Estēe Lauder, visas jau OK, bet tik pat labas un ar efektu esmu lietojusi no lētā gala. Man ļoti patika viena MUA tuša, kuru nopirku UK par 2 mārciņām
24.01.2017 19:35 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.10.2016
Mc.Queen, Drogās jau arī dažkārt ir konsultantes (Alfa, GC) no dažām firmām:).
24.01.2017 19:41 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Negribu teikt, ka viss, kas ir lēts, ir slikts, bet es dodu priekšroku dārgākai kosmētikai. Pērku pārsvarā Stockmann, retāk Douglasā; to, ko pie mums nevar dabūt, sūtu internetā. Ja kopjošo izvēlos tikai un vienīgi selektīvo vai aptiekas, tad no dekoratīvās man ir daži drugstore produkti, ikdienā lietoju Sleek uzacu ēnas, make up revolution 100 toņu acu ēnu paleti (daļa ir briesmīgi, bet daļa ir tiešām forši), vēl man ir šķietami mūžīgs essences uzacu zīmulis, un reizēm nopērku Loreal volume million lashes tušu. Neko citu, izņemot tušu, no drogām nepērku, jo tas, kas ir kādreiz mēģināts, pārsvarā nav paticis. Par tušām piekrītu krabim, ka tas ir stipri individuāli, kāds efekts un kā nēsājas. Man patīk dior un armani, bet man arī Lancome riebjas- uz manām skropstām slikti izskatās un smērējas, gan hypnose, gan grandiose, un arī, kad paiet laiciņš, viņa nepaliek mazāk ķepīga (kā tas ir bijis dažām tušām, ka tās paliek foršākas, kad nedaudz pakalst).
24.01.2017 19:42 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Kopjošo kosmētiku izvēlos no aptiekas produkciju - Bioderma. Dekoratīvo kosmētiku variēju, piemēram, tonālais un tuša ir no Loreal, jo ātri parasti beidzas. Acu ēnas, pūderi, bronzeri, hailaiteri pērku no dārgā gala, jo tos tik bieži nav nepieciešams pirkt. Manuprāt, ja var atłauties, tad ir vērts pirkt no dārgā gala, jo kvalitāte ir labāka.
24.01.2017 19:43 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
tushu un tonalo perku no drogam. puderi no mac, jo citur toni nevareju piemekleet :D ir bijusi ari mac un lancome tonalie, nekadu ieverojamu atskiribu nemaniju. lupu krasas ir dazadas, bet nekadu dizo atskiribu arii neredzu.
acu enu baaze man ir no UD, tiesam ir verts maksat, drogas tik labu neatradiisi. un uz vinjas var bliezt virsuu visas eenas, buus ok. Ir man arii naked paletes, nekadu iipasu starpibu starp drogu eenaam neredzu. Dior palete gan forsa, kaa mazu zefiirinju pieskaaarieni plakstinjiem :D
.
kopjoso kosmetiku perku skatoties sastaavu ne cenu
24.01.2017 19:53 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Kombinēju.
Tonālie, pūderi, acu ēnas, nagu lakas- no dārgā gala.
Savukārt skropstu tušas dažādi - labas ir gan no lētākām (maybelline), gan dārgākām.
Uzacu zīmuļi līdz šim tikai lētie patikuši :D
Bet aptauja dīvaina, jo te visas teiks, ka no dārgā gala. Cosmietes reti kad iegriežas drogās.
24.01.2017 20:19 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Esmu pārgājusi uz tikai dārga gala kosmētiku! Kvalitāte tomēr ir ievērojami labāka. Nespēju pat iedomāties pēc chanel tonālā pāriet uz maybelline, piemēram. Man tiešām nav patrāpījies neviens produkts, kuram ir labaka un lētāka alternatīva. Plus jāpiekrīt meitenēm par sajutām, nu nespēju iedomāties sevi, ap trīsdesmit, izvilkt no somas lētu esence lūpukrāsu, piemēram. Plus man seja tikai viena, galīgi negribas sabojāt ar lētu dekoratīvo vai kopjošo kosmētiku.
24.01.2017 20:38 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nu nespēju iedomāties sevi, ap trīsdesmit, izvilkt no somas lētu esence lūpukrāsu,

pat zirgam jaasmejas :D
///
man ir kombo, lietoju visu ko. Ir produkti,kas man patiik no leetaa gala,kas no daargaa.
Turklat,loti daudz jaunie drogu produkti ir loti forshi un labi izstradati, nekaa gadus atpakal, kad taa atskiriba tiesam bija daudz ieverojamaaka
24.01.2017 20:47 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Piekrītu, ka arī sajūta ir labāka, lietojot dārgāku kosmētiku :D Vienīgi ar ēnām man tā nav, jo lēto lielo acu ēnu paleti, kuru nopirku, lai mācītos krāsoties, ikdienā sanāk lietot tikpat bieži, ja ne biežāk kā Naked paleti, jo vairākiem toņiem man patīk labāk ne tikai pats tonis, bet arī kā klājas un pludinās. Citas ēnas pagaidām neesmu mēģinājusi, jo toņi pagaidām apmierina, un neesmu vēl ietrenējusies tik smuki uzklāt, lai eksperimentētu ar spilgtiem toņiem :)
24.01.2017 20:52 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Man ir ap 30 un man absolūti nesagādā problēmas ikdienā lietot Essence vai Catrice lūpukrāsas.
Lietoju visādu kosmētiku. Kopjošajai ir jābūt labai, kuru katru krēmu nesmērēšu. Un atšķirību starp Loreal un, piemēram, Estee Lauder es jūtu. Ar dekoratīvo kosmētiku ir vienkāršāk, to nelietoju daudz un man patīk miksēt. Piemēram, Urban Decay acu ēnas un Maybelline acu zīmuli.
24.01.2017 20:54 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Haha, lietot un no somas izvilkt nav problēmu jebkādu lūpukrāsu :D bet pašai acis tāpat vairāk priecē smuks iepakojums, nevis lētākā plastmasa :)
24.01.2017 20:58 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nūū, katram tās sajūtas ir kaut kas cits.
Vienam sajūtas ir tas ko no somas velk ārā, citam - patīkama sajūta uz ādas. :D
24.01.2017 22:55 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Runājot par maybelline tonālajiem..lai gan pārsvarā tomēr kā minēju izvēlēšos dārgo galu šāda tipa kosmētikai, bet man parasti ir 2-3 tonālie un viens no tiem vienmēr būs tas maybelline tonālais, kurš sākumā ir zaļš un pēc tam paliek ādas krāsā kad tiek uzklāts. Izcili pilda savu funkciju!Bet citus izņēmumus gan nezinu.
24.01.2017 22:58 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.01.2017
manuprāt,tomēr ir vērts samaksāt vairāk par kvalitāti :) turklāt dārgā gala kosmētika tiešām ir vairāk saudzīga,piemērota ādai un to nebojā! es par kvalitāti. labāk nopirkt retāk,bet ko kvalitatīvu.(l)
24.01.2017 22:59 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Neesmu īpaši pētījusi sastāvus, tāpēc neteikšu "labāks", "sliktāks", vēl jo vairāk, jo produkti tirgū ir tik nenormāli daudz, gan lētie, gan dārgie un es neesmu izmēginājusi pat 1000-šo dału.
Man personīgi ir izveidojies 'zmiegšanās' sindroms, pērkot kosmētiku - nekādi spontānie pirkumi un pērku tikai, ja iepriekšējais produkts ir izlietots (pat, ja ir akcija :'-()- nu vismaz 95% gadījumos 'nepaslīd kāja'... Ir gan vairāki lūpeñu toñi. Līdz ar to parasti pērku produktu, kam ir veltītas daudz pozitīvas atsauksmes un sajūsmas pilni raksti internetā un sanāk, ka rezultātā pārsvarā ir "dārgā" gala dekoratīvā kosmētika (ar Maybelline 24h lūpukrāsas izñēmumu, kas pārspēj noturībā Dior, skaistajā iepakojumā). Iepakojums nav primārais, bet melotu, ja teiktu, ka tas lomu pilnīgi nespēlē. Un, protams, pats iepirkšanās process var būt kā maza izklaide.
Kopjošā kosmētika gan nav dikti dārga - kosmetologes ieteikta, vienīgais izñēmums ir Shiseido maskas, par kurām esmu sajūsmā, bet parasti sañemu dāvanā.
24.01.2017 22:59 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Esmu absolūts Loreal fans (l) ļoti patīk viss, tušu neesmu mainījusi, manuprāt, jau kopš laika, kad Telescopics iznāca!
Dārgo kosmētiku neesmu īsti mēģinājusi, jo atļauties īsti nevaru un žēl!
bet vispār mani ir 27, lietoju tikai acu zīmuli, tušu ikdienā, kad pucējos, tad bb, pūderis. Kosmētikas noņēmējs un viss... Lūpukrāsas nelietoju īsti, ne micerālos ūdeņus, ne ēnas, nekādu bronzierus, ne acu krēmus, ne sejas krēmus...
24.01.2017 23:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits