Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzene?

 
Reitings 92
Reģ: 09.03.2014
Ko iesākt ar draudzeni, kura pēdējā laikā kļuvusi neciešama, bet nevēlos pazaudēt?
Lieta tāda, ka viņai nepatīk nekas, ko es daru, jo vienmēr tiek izteiktas dažādas replikas, izrādot, ka viņas viedoklis ir tas pareizais.:-/
Bieži vien viņa dažādās pasēdēšanās aprunā,nonievā un cenšas apkaunot mani. Kā arī viņa ir kļuvusi nenormāli skaudīga par visu.
Vai vajadzētu ieturēt distanci no tādas "draudzenes"?:'-(:'-(
24.01.2017 03:33 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2016
Es noteikti ieteiktu sākumā parunāt ar draudzeni. Pajautātu, kas par iemeslu tādai attieksmei.
Ja pēc tā viņai nekādas pārdomas nerastos un attieksme neuzlabotos, es noteikti palēnām sāktu distancēties, lai arī cik žēl nebūtu.
24.01.2017 04:10 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pateikt pa tiešo ,ka nepatīk kā izturas, ko saka, bet ,manuprāt, tā nav īsta draudzene ,kura
Bieži vien viņa dažādās pasēdēšanās aprunā,nonievā un cenšas apkaunot mani. Kā arī viņa ir kļuvusi nenormāli skaudīga par visu.

Ieteiktu Tev tikt vaļā no viņas. Nav vajadzīgi skata pēc draugi, bet gan īsti.
24.01.2017 08:49 |
 
Reitings 92
Reģ: 09.03.2014
Up!
24.01.2017 13:48 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
bet nevēlos pazaudēt?
Kāpēc? Kas viņā ir tik vērtīgs? Tāpat kā par attiecībām - vienmēr vari rakstī + un - listi
24.01.2017 14:15 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Tas jau tev pašai jāsaprot, vai vēlies visu to negatīvismu apkārt, vai arī piestrādāt, izrunāt pie draudzeņu attiecībām visu.
Viņai gan pašai ir uznācis melnais periods, varbūt vēlas kādu padomu no tevis.
24.01.2017 14:30 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tavaa situaacijaa buudama, es pateiktu draudzenei cik slikti juutos, ka vinja mani aprunaa, nonievaa, izturaas riebiigi, un tad veerotu vai noteikt kaadas izmainjas vinjas riiciibaa. Ja nee, tad nav veerts, vairs kontaktu neuztureetu, jo, lai kaa arii buutu, laiks iet un cilveeki mainaas, un tikai saulainaas pagaatnes vaardaa attieciibas neuztureetu.
24.01.2017 14:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja tiešām draudzene.. es noteikti aprunātos un censtos noskaidrot iemeslus tādai rīcībai. Ir cilvēki, kas izvēlas nesmukos veidos pauž kaut kādu nepatiku.. tā vietā lai izrunātos (gluži kā niķīgie bērniņi) :)
24.01.2017 15:30 |
 
Reitings 92
Reģ: 09.03.2014
Laikam jau nav tik ļoti draudzene. Draugi tā nerīkojas. Esam vienreiz par šo runājušas, attieksme mainijās labi jau uz nedēļu. :-/
24.01.2017 15:43 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Varbūt viņai skauž,ka Tu ar ko nodarbojies,bet viņa tikai sēž un sūdzas cik slikti iet. Viņa jūtas vāja, un apkaunojot tevi ,sajūtas uz mirkli stiprāka.
24.01.2017 15:54 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Ai, man arī bija tāda "draudzene". Nāca no baigi turīgas ģimenes un nez kapēc uzskatīja, ka ir labāka par visiem pārējiem. Visu laiku bija komentāriņi, kas man bāza sejā, ka man nav mašīnas un vēl kas. Tad es sapsihojos un pajautāju vai viņa tik tiešām tik ļoti lepojas, ka savos 25 gados (man bija 18) nav ne kapeiku nopelnījusi un sēž tikai vecākiem uz kakla un kapēc tieši viņa jūtas labāka par mani. Viņai vienmēr likās, ka viss viņai pienākas, jo viņa ir viņa. Aprāvās, atvainojās.. bet ar to arī mūsu draudzība beidzās.
Iesaku Tev arī atbrīvoties no šīs neauglīgās "draudzības".
24.01.2017 16:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man tādu draudzeni gan nebūtu žēl pazaudēt.
24.01.2017 16:16 |
 
Reitings 92
Reģ: 09.03.2014
Jā, par mašīnu arī smieklīgs stāsts-viņa apgalvo, ka nemāku braukt un sūdzās, ka pa pilsētu nebraucu,( jo man vienkārši nepatīk liela satiksme). Lieki piebilst, ka katru reizo apgalvo, ka būtu viņai tiesības brauktu uz nebēdu un ne no kā nebaidītos. Tiesības liek jau 3.gadu. :-D:-D:-D
24.01.2017 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Laba draudzene ir laba draudzene,bet slikta it slikta . Kāpēc blakus skuķi kas grauj tavu ego izsakot visādus tev nevēlamus komentārus?!
24.01.2017 17:03 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Man tādu draudzeni gan nebūtu žēl pazaudēt.

+
Traki tev, ja tādu ar dzīvi neapmierinātu skuķeni sauc par savu draudzeni. ;-)
Kad sastaptu patiešām labu un uzticamu draugu, tad saprastu, ka tā, ar kuru iepriekš draudzējies- nekāda draudzene nemaz ar nebija.
24.01.2017 17:16 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es no tàdas vnk tiku valjà. Nu nevajag man to negatīvismu! Tikko kà no vinjas aiziet kàds draugs prom, kad ciemojas, ae pàrèjiem sàk tà aizgàjušà apdir#anu... tad nu es padomàju, kas notiek, kad durvis aizveras aiz manas muguras... un es nemàku un negribu aprunàt citu cilvèku problèmas un privàtàs dzīves, īpaši tiem aiz muguras. Ar to sievieti man vairs nav pa celjam, agràk forša bija, jautra, pozitīva un tik daudz forša kopà piedzīvots, bet tad cilvèks izmainījàs. Es centos kaut ko mainīt uz labo pusi, bet man neizdevàs.
24.01.2017 17:19 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Jā, par mašīnu arī smieklīgs stāsts-viņa apgalvo, ka nemāku braukt un sūdzās, ka pa pilsētu nebraucu,( jo man vienkārši nepatīk liela satiksme). Lieki piebilst, ka katru reizo apgalvo, ka būtu viņai tiesības brauktu uz nebēdu un ne no kā nebaidītos. Tiesības liek jau 3.gadu.

Piedod, bet izskatās, ka pati arī neesi diži labāka "draudzene". Šķiet, ka būs labāk, ja katra iesiet savu ceļu.
24.01.2017 17:55 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Man ir tāda draudzene, kas katru dienu skandina,ka esmu viņai kā māsa. Bet strīdamies mēs vairāk kā draudzējamies, pēc katra strīda gan velk vienai pie otras. Bet tiklīdz strīds ir atrisināts un attiecības plus mīnus nostabilizējušās, viss sākas no gala. Viņa man ir arī tāds pretrunu cilvēks, kā pati teica - jūt vienu, bet saka/dara ko pilnīgi pretēju. Kad viņai ir grūti - atgrūž manu palīdzību. Greizsirdīga un privātīpašnieciska. Tā jau mīļa bezgala, kopā daudz kas piedzīvots un pārdzīvots, bet ar laiku saprotu, ka viņa mani lauž. Esmu daudz izcietusi viņas dēļ, viņa to apzinas un katreiz saka,ka centīšoties laboties, taču nekā. Brīžiem izklausāmies kā lezbu pāris, bet nav tik taki. :D
Kad gribu distancēties no viņas, piedāvājot būt vnk kolēģēm kā agrāk, reizēm izejot kkur ielās, pēc pateiktā abām sāp sirds. Tad paraudam, paņirdzam, samīļojamies un viss iet atkal uz riņķi. Kkad jau būs jāpalaiž vienai otru, bet kkāds spēks vēl to neļauj darīt. Katrs cilvēks, ko mēs dzīvē sastopam, mums kko iemāca.. Šī meitene laikam vēl to man nav iemācījusi, vai es to vnk vēl nemanu. Kā saka Mission is not completed. :D
24.01.2017 19:19 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Es pat pēdējā laikā neiespringstu,ja esmu cilvēkam vajadzīga, tad labi, bet ja ne, tad arī labi. Vismaz saproti nav pa ceļam.
Ta aiz muguras aprunāšana ir galīga garam, tā nav draudzība, bet liekuļošana. Sāku vispār aizdomāties vai pastāv starp sievietēm īsta draudzība, bez liekuļošanas, aprunāšanas un skaudības?!...
24.01.2017 19:24 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Man kaut kā neiet kopā vārds draudzene ar tādu izturēšanos un īpašībām, kuras ir tieši pretējas tām, kādām būtu jāpiemīt tiešām īstiem draugiem. Es nevis censtos tādu nepazaudēt, bet tieši pretēji - pilnībā izslēgtu tādu cilvēku no savas dzīves. Priekš kam Tev vajag tādu cilvēku un tādas negācijas sev apkārt? Priekš kam!? Jo mazāk tāda draudzene zinās par Tevi un Tavu dzīvi, jo mazāk būs ko skaust un aprunāt.
24.01.2017 22:24 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
pasaki viņai skaidri un gaiši, ka tev nepatīk, tevi sāpina un lai viņa vairs nekad tā neizturas un nerunā par tevi tādā tonī un tādos vārdos. un reāli nopietni viņai to pasaki, nevis tā starp citu. un, ja viņa atsāk vecos niķus, atgādini, kaut vai, ja apkārt ir citi cilvēki, neļauj viņai noniecināt sevi, pasaki, lai atcerās jūsu sarunu. ja arvien uzvedīsies nicinoši nu tad neko, atā atā.
.
viņai droši vien kaut kas skauž, tur var būt 100 iemesli kas tieši, bet viņai jāsaņem sevi rokās un jāstrādā ar sevi, lai to sātaniņu, kas sēž uz pleca un saka "iedzel draudzenei", savaldītu. es domāju, ka viņa pati arī ir pamanījusi, ko dara, bet nemainās, jo tu atļauj kāpt uz galvas un viņa jūtās komfortabli ar to.
24.01.2017 22:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits