Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai atgūst pašpārliecinātību?

 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
Heijaa! Ja gadu atpakaļ flirtēju ar vīriešiem, biju BEIDZOT iemīlējusi sevi un savu izskatu( biju diezgan krasi mainījusi savu frizūru ) tad gads ir pagājis, esmu stabilās attiecībās, bet esmu nonākusi pie tā , ka mana pašpārliecinātība ir 0.. savu skaisto matu krāsu nomainīju, stils arī nomainījies un liekas viss zudis.. un atkal jai ieraugu sevī kārtējos kompleksus.. meitenes, kas jums palīdz tajos gadījumos? Tiešām frizūras, matu krāsas maiņa? :D :'-(
23.01.2017 23:30 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
ēm? Kādā rakā stabilas attiecības varēja gremdēt pašpārliecinātību? Tām to tieši būtu jāceļ!!!!
A vispār jau vajag sevi daudz lutināt, daudz laika sev veltīt. Tad arī nebūs ne rutīnas, ne kompleksu.
Un tas ir tā personiski - man palīdz masāžas, manikīrs, frizūra, arī psihoterapija.
23.01.2017 23:36 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Es ar nodomāju par to, kā varēja Tev tik krasi mainīties viss tikai gada laikā, ko esi stabilās attiecībās...
23.01.2017 23:45 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es saprotu, ka problēmas ar pašvērtējumu ir bijušas ilgstoši pirms tam un tad to pašpārliecību ieguvi tā kā ar jaunu frizūru? Tas jau ir īslaicīgs pasākums... Sevī ir jāiegulda regulāri, tai ir jābūt pašsaprotamai lietai,nevis vienreizējam pasākumam. Sevī var ieguldīt ārēji (kā jau tu izdarīji) - frizūras, make up utt - tas dod super efektu, bet diemžēl īslaicīgi. Tāpēc pie ārējā noteikti padomā arī par iekšējo pasauli - ko tu pati vēlies, kas tev patīk? Varbut skriešana, varbūt joga/aerobika utt? Hobiji? Cik bieži tiecies ar draudzenēm, cik bieži velti laiku sev?
Attiecībās bieži vien sieviete sevi pazaudē, aizmirst par to, ko viņa pati vēlās.. tas varētu būt ka iespējamais iemesls :-)
23.01.2017 23:51 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
kurš liedz nokrāsot matus tādā pašā tonī kā bija tad, kad patika?
24.01.2017 00:32 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@motivation Es tev pilnībā piekrītu, liekas tu diezgan labi saproti manu situāciju..tā kā attiecības jau ir gadu, tad, protams ari daudz kas ir mainījies, ir daudz sliktāks kontakts ar draudzenēm.. prasās apkārt jaunus cilvēkus, ļoti! skriešana man ļoti palīdzēja, bet uz to man ir galīgi zudusi motivācija..joga vai dejošana, gribās jau, bet nav ar ko iet, vienai arī tomēr grūti saņemties ir, ja iet divatā, tad tomēr uzreiz ir lielāka motivācija.
Jāā.. tā ir, ka attiecībās par sevi aizmirsti, diemžēl.. man ļoti pietrūkst uzmaniiba un komplimenti, bet tā kā attiecības jau ir gadu, tad tas īsti vairs nenotiek..
24.01.2017 11:40 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@Amnile varētu jau, bet galīgi negribu bojāt matus, kuri jau tā ir sabojāti. + manam vīrietim patīk natural beauty, viņam jau vispār patīk, ka staigāju bez makeup, nekrāsoju matus, nezinu, vai tas ir viņam tādēļ, ka es varētu kādam citam baigi iepatikties un viņam bail, ka viņam noceltu mani? nu ja tā aizdomājās.. jo visam jau savs iemesls!
24.01.2017 11:42 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@fejumeitene nezinu, man jau arī likās, ka tā jābūt, bet redz.. notiek tā. gads būts kopā, komplimenti vai pārsteigumi ir kas pavisam aizmirsts.. un tas ir diezgan skumji..
24.01.2017 11:44 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Man laikam līdzīgi. Kad nebiju attiecībās, patika uzmanība un tikšanās ar dažādiem vīriešiem.. Toreiz likās, ka nepatīk, bet skatoties atpakaļ patika gan. :-) Tagad, attiecībās, un nesaku ka tas ir slikti, bet iestājas tāds panīkums, jo uzmanība ir tikai no 1 cilvēka un kaut arī ir tie komplimenti un ''pielūgšana'', tāpat trūkst tās sajūtas, kas bija agrāk. Gribās jau patikt. :) Teorētiski jau pašapziņai vajadzētu būt vienmēr augstai, neatkarīgi no citiem apstākļiem, bet man arī tas ir liels klupšanas akmens. :-D
24.01.2017 11:52 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@Bibo mēs laikam esam līdzīgā situācijā.. :D jo man ir tieeeši tāpat! Es tur visādi cenšos tā un šitā, bet savam vīrietim patīku parasta- bez makeup, parastās drēbēs, vienalga kādi mati :D bet man tā pietrūkst pucēšanās un čati, tagad vispār gari čati vai kas tāds man ir pilnīgi sveša lieta, man tas ja godīgi diezgan pietrūkst
24.01.2017 12:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
+ manam vīrietim patīk natural beauty, viņam jau vispār patīk, ka staigāju bez makeup, nekrāsoju matus, nezinu, vai tas ir viņam tādēļ, ka es varētu kādam citam baigi iepatikties un viņam bail, ka viņam noceltu mani? nu ja tā aizdomājās.. jo visam jau savs iemesls!

Kapeec jaaizdabaa draugam? Ja Tev patika iepriekseejaa matu kraasa - ej un kraaso. Ja Tev patiik kraasoties - kraasojies. Tavs draugs nav visa Tava dziive.
Lai veerstu situaaciju uz labu ir jaadarbojaas. Tu saki, ka skrieshana paliidzeeja, taatad aizmirsti atrunas un ej paskriet. Kontakts ar draudzeneem pasliktinaajies - piezvani vinjaam, norunaa tiksanos. Kaa arii aizmirsti atrunas par ieshanu uz jogu vai dejoshanu vienai - sanjemies un ej!
Un teiksu taa, komplimenti nav, jo esi iesliigusii taadaa kaa apaatijaa. Kaa riikoties?
1. Panjem lapu un uzraksti lietas, kas Tevi iepriecinaaja pirms saaki satikties ar draugu
2. Saac riikoties.
24.01.2017 12:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vispār diezgan neparasti.. man jau šķiet, ka attiecībās labās tieši pašapziņa ceļas.. otrs cilvēks kaut kā garīgi paceļ otru.. nu vismaz tāds priekšstats par attiecību jēgu..
.
Par make up utt.. piekrītu viedoklim.. ja patīk - uz priekšu!
24.01.2017 12:26 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2015
leduslauska , ahhh man tieši tāda pati problēma, reāli par 99% tavs rakstītais atbilst man(t)
haha man arī gads attiecībās, un pats puiša apraksts tāds pats kā man, arī ar draudzenēm kontakts pazudis. Lasu un liekas, ka noraksturoji manu dzīvi:-D Kā tevi saprotu:-(
24.01.2017 12:32 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@Mischa jau divas dienas esmu iekāpusi depresīvajā, liekas ka viss ir pret mani, ar draudzenēm arī cenšos visu ko sarunāt, bet kā reizi visām kaut kas ir un nu esmu palikusi gultā ar kaudzi filmām un izraudāšanās maratonu, bet paldies par ieteikumiem, man patīk!
24.01.2017 12:38 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@cormeum jā.. man ar likās.. bet saprotu, ka kkas nav.. tā jau mīlošas attiecības, bet pēdējās dienās daudz domāju, par to, ka kaut kas šajās attiecībās nav.. vīrietis ir aizņemts dikti, viskaut kas notiek, darbs, jauna dzīvesvieta, ar naudām švaki un līdz ar to ir kā ir, sajūta, ka šīs attiecībās nenes man laimi, bet velk uz leju, šķirties jau arī negribās.. tik stulba situacija!
24.01.2017 12:41 |
 
Reitings 106
Reģ: 27.10.2016
@couchyyyy sit 5! :(( tik stulbiii, bet ticu, ka neesam tādas vienīgās :d :-|
24.01.2017 12:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2015
leduslauska, es tev vēstulīti aizsūtiju;-)
24.01.2017 12:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
leduslauska, var jau vienkārši būt smagāks posms dzīvē.. kaut gan arī grūtībās ir jauki, ka partneri viens otram ievieš dzīvē vairāk siltuma. Galvenais neattapties, ka visa dzīve kļuvusi par problēmu, kopš sanācis iekulties attiecībās :)
.
Bet iesaku nenokārt degunu.. saposies.. piezvani draudzenēm.. satiecies, padzerat kafiju vai tēju, atceraties vecos labos laikus.. :)
24.01.2017 12:51 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Zini kaa, ja ir uznaacis depresiivais, izraudies, izbeedaajies, izsaap savu saapi - tas jau nekas slikts nav, bet kaadaa mirklii pasaki sev - STOP, pietiek, un izej, piemeeram, pastaigaaties, tici man, uzreiz paliks labaak :-)
24.01.2017 13:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Es pareizi saprotu, ka autore un viņai piebalsojušās čīkst, ka esot attiecībās pietrūkst flirta un citu vīriešu uzmanības un tāpēc jākrīt depresijā? :D
vīrietis ir aizņemts dikti, viskaut kas notiek, darbs, jauna dzīvesvieta, ar naudām švaki un līdz ar to ir kā ir, sajūta, ka šīs attiecībās nenes man laimi, bet velk uz leju

Kad reālu problēmu nav, tad no bezdarbības vajag kādu izdomāt. :D Nē nu nopietni, Tu esi mazs bērns, kuru jāaptekalē, jāizklaidē, jāpieskata visu laiku, lai tava trauslā psihe neciestu?
24.01.2017 13:19 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
leduslauska, vai nav tā, ka pati esi par daudz iegrimusi vīrieša dzīvē un problēmās? Aizmirstot pašai savu dzīvi? Ja jau viņš ir aizņemts, tad tas ir labs iemesls biežāk kaut kur iziet ar draudzenēm, pasportot, nu, jebko. Padomā, kā tev patika aizpildīt brīvo laiku pirms attiecībām - droši vien jau nav iemesla nedarīt to tagad, vai ne?
Neizdabā puisim, ja tev patīk krāsoties, tad dari to! Tev nav jāpazaudē sava personība, tikko kā esi attiecībās.
24.01.2017 13:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!