Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fliiizes

 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Miljaaas meitenes, ja ir kadai, tad varbut varat ieteikt kur ir labas fizes, varbut ari kur izdevigas cenas, paldies :)
22.01.2017 22:23 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
*mīļās meitenes un vīrieši ;)
labas - spāņu, bet arī poļu nav ne vainas, jāskatās, vai šuves un kvalitāte ir ok!
Uz grīdas vannas istabā iesaku likt akmens masas flīzes, (ar abrazīvu virsmu, kas neslīd) uz sienām jebkādas ko var pieskaņot, man uz grīdas ir spāņu akmens masas un uz sienām ir poļu glancētās. kā jau vīriešu loģika - ņemt tādas, kuras, ja ir netīras nevar pateikt, dēļ raksta (l)
Cenas - viss kas ir uz akciju, man liekas pļavniekos ir ok - neatminos veikalu, vajag pameklēt santehnikas veikalu, tāpat arī parastajos veikalos - krauta, kurši gadās kas labs. vēl ir hanzas flīžu tirgus, bet nekādas labās atsauksmes neesmu pēdējā laikā dzirdējis (mans subjektīvais viedoklis).
jo lielākas flīzes jo vieglāk ir viņas likt un mazāka ķēpa, modē ir tagad arī metrīgās flīzes 1m x 50cm, bet ja maza vannas istaba neko labi neizskatīsies + vēl vajag apsvērt domu flīzes likt 45 grādos - lielāks čakars, bet smukāk - jāskatās jāpēta.
22.01.2017 22:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manā pusē tagad aktīvi cilvēki liek Marokāņu stila flīzes... bet tas neesot lēts prieciņš :)
22.01.2017 22:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits