Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ka rikoties?

 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Sveikas!
Esmu nonakusi kartejajas dzives krustceles un nespeju izlemt, ka turpmak rikoties.
Si gada rudeni uzsaku studijas arzemes, stradaju pusslodzes darbu uzkopsanas sfera, lai spetu sevi nodrosinat, jo bez valodas zinasanam citas darba iespejas nebija.
Sakotnejais pazemojums tika ataisnots ar investicijam nakotnes izglitiba un ka merka del esmu gatava darit visu, ari tirit tualetes.
Laikam ejot, atklaju, ka izveleta programma nav gluzi tada, ka biju iedomajusies, ka ari kursa biedri ir daudz jaunaki par mani un nav kopigu interestu, lekcijas vairs nesagadaja prieku. Ari dzivesvieta joprojam nav patstaviga un ta ka vienmer esmu dzivojusi komfortablos apstaklos-ireta istaba dalita dzivokli klust par kaut ko neizturamu, atrodos nemitiga spriedzes un stresa situacija.
Tiku atlaista no darba, jo prasibas, kadas tiek izvirzitas ir neiespejami izpildit noteiktaja laika.
Ta ka nakotne veletos savu uznemumu, izlemu apgut finansu vadibu, bet saprotu, ka nevelos stradat bankas ieredna vai gramatveza darbu un kalkulacijas exceli mani nogurdina.
Ta ka neviens no dzives aspektiem- ekonomiska situacija, dzivesvieta, izglitiba sobrid nav sakartots nezinu, ka rikoties talak..
Kads butu Jusu ricibas plans sada situacija?
22.01.2017 14:56 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Oiiiii..... smaga situācija. Tā nebūs nosodīšana (just sayin`), bet es nekad neesmu sapratusi tos, kuri metās uz ārzemēm utt, bez iespējas sevi nodrošināt (kaut ar vecāku palīdzību). Jo ko darīt, ja pazaudē darbu, nav kur dzīvot utt? Kur likties? Tad sanāk diezgan bezjēdzīgs pasākums vispār tas viss brauciens...
Es drošvien meklētu ar steigu darbu kādu, lai vismaz spētu kaut kā izķepuroties un paskatītos vai ir iespēja mācīties ko citu, kamēr nav vēl par vēlu! Nu vai vispār tīties prom uz citurieni.
22.01.2017 15:03 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
vai tev patīk tā valsts vairāk kā studiju programma? ja es vēlētos palikt valstī, tad droši vien meklētu citu darbu, kuram nav nepieciešamas valodu zināšanas, tikmēr intensīvi mācītos valodu un turpinātu dzīvot īrētā istabā. Pa gadu droši vien valodas līmenis būtu pietiekams, lai pretendētu uz labāku darbu, ar attiecīgi labāku algu, tad domātu investēt sakrāto un to, ko noplenu citā izglītībā vai labākā dzīvesvietā. mēģinātu work my way up.
bet, ja nepatīk ne valsts, ne studijas, tad droši vien meklētu citu risinājumu visam.
22.01.2017 15:23 |
 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Diez vai varu parliecinosi apgalvot, ka valsts patik vairak, ierados seit ar merki macities, bet diez vai palikt. Si ir ziemelvalsts, ieprieks biju dzivojusi eiropas dienvidos, tas visu adaptesanas procesu vel vairak sarezgi, lai gan sistema seit ir sakartotaka viss parejais-mentalitate, klimats, valoda..nepatik, jaatzist.
22.01.2017 15:30 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tavā situācijā, kā galveno prioritāti uzstādītu darba atrašanu - jebkādu, lai būtu patstāvīgi ienākumi. Mēginātu atrast vislētāko dzīvesvietu un tad pievērstos iekrājumu veidošanai - jo labāka finansiālā bāze, jo vairāk iespēju un vismaz kaut kāda drošības sajūta.
Tad pārdomātu, kā tieši sevi redzu nākotnē - kurā valstī, kāda nodarbošanās, utt. Turklāt, man vismaz palīdz, ja ir noteikts plāns un termiñi, piem., gads, lai sakrātu naudu un izdomātu, kur pārcelties, ko darīt.
22.01.2017 15:53 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
drostala tad tev jātaisa sav uzņēmums un lai citi strādā un pelna naudu tavā vietā :D Vai arī mājsaimnieces variants, ja tas patīk? :-D
22.01.2017 15:57 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Atvainojos. Nokļūdījos ar diskusiju :)
22.01.2017 15:58 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
drostala tad tev jātaisa sav uzņēmums un lai citi strādā un pelna naudu tavā vietā

Jaunie uzņēmēji, ko es pazīstu, ir nostrādājušies daudz vairāk nekā algotie darbinieki...
22.01.2017 16:00 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jā, jaunajiem uzņēmējiem lielākoties iet pagrūti. Ir, protams, sfēras un idejas, kuras neprasa loti daudz laika un ieguldījumu, bet tas ir ļoti, ļoti liels retums. Jo īpaši, ja tas ir saistīts ar ražošanu, tad jārēķinās ar to, ka vajadzēs gan telpas, gan darbiniekus, gan izejmateriālus - īsāk sakot..starta kapitālu. Kaut gan, starta kapitālu vajag visur, vienīgi tie apjomi ir dažādi.
22.01.2017 16:05 |
 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Paldies par ieteikumiem..
Darbu atrast censos, bet galvenais faktors ir nepariecinatiba vai velos seit palikt, jo neesmu ieradusies stradat, bet studet un, ja prioritate ir japarverte, tad viss sekojosais ir lielks..
22.01.2017 16:18 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Kāda jēga tev palikt valstī, kur vairs negribi studēt, bet nekas cits nesaista? Jēga meklēt darbu, mācīties valodu? Brauc atpakaļ no kurienes atbrauci-Latvija vai tā dienvidu valsts, un izdomā tālāk, ko vēlies darīt. Bet palikt netīkamā valstī un turpināt studēt to, kas nesaista valstī, kur ar studēšanu nāk līdzi 100 problēmas ar darbu, dzīvesvietu, valodu, vispār nav jēgas.
22.01.2017 16:30 |
 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Paldies, marcy!
23.01.2017 10:34 |
 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
up
23.01.2017 22:16 |
 
Reitings 204
Reģ: 06.01.2017
Man gan visiem radiem, draugiem un paziņām, kuri ir ārzemēs ir tīrā debessmanna.
Es vispār brīnos, kas tad tur var neveikties???:-D:-D:-D
23.01.2017 22:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
cik daudz tev ir iekrajumu, lai vel tur izdzivotu? cik ilgam laikam?
vai ir kada cita programma, kur tev interese saja univeristate vai valsti?
no savas pieredzes: mans studiju sakums ari nebija uzreiz wow, tas, ko es gribu, man vajadzeja gadu nobruzaties saja valsti, lai aprastu ar studijam, ka tas tiek organizetas, kadas specilizacijas iespejas ir pec tam! man nepatika ari ne kolegi, ne kursa biedri ne virziens, ko visi bija iedomajusies darit pec sim studijam!
bet ar ta bija super baze un jo ilgak paliku, jo vairak iespejas paversas! bet man vienmer bija parlieciba par kaut ko, jo mainit kaut ko nezinot ko un uz ko ir ari mulkigi!
23.01.2017 22:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits