Sāpes dzimumakta laikā / zems libido / pārāk garš?!

 
Reitings 77
Reģ: 26.06.2016
Sveikas dāmas!
Izstāstīšu Jums savu sāpi, varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu, un spēj dot padomu. Tādad, ar savu partneri esam kopā vairāk kā gadu. Viņš man bija pirmais. Tātad esmu seksuāli aktīva 10 mēnešus. Viņam seksuāla pieredze jau bija bijusi. Sākumā izmantojām prezervatīvu, kas gan man, gan viņam ļoti nepatika, tāpēc 3 mēnešus neizsargājāmies ( pārstrauktais dzimumakts ) ar ko sākās mana pirmā problēma - ureaplazma. To izārstēju un sāku lietot pretapaugļošanās tabletes, ar ko sākās mana otrā problēma - ļoti zems libido, pirmstam biju kā torpēda, varēju katru dienu. Tad nu lūk, lietas par ko sūdzos - pēc ureaplazmas izārstēšanas, man ir radies ļoti liels diskomforts dzimumakta laikā. Pats sākums (locekļa ievadīšana) ir vissāpīgākais. Pēc tam jau tā kā aiziet un tik sāpīgi vairāk nav, taču vienalga ir dedzinoša un nepatīkama sajūta, piemēram, misionāra pozu nepielietojam, jo tā ir ļoti sāpīga. Priekšspēle ir gara, un vīrietis šķiet seksuāli ļoti pievilcīgs. Pie ginekaloga biju, viņa neko neteica. Kas varētu būt par vainu? + vēl kas. Vai tā varētu būt ka dzimloceklis ir par garu? Jo citreiz, kad par traku iekarstam, un loceklis ieiet par dziļu,arī ir ļoti nepatīkama sajūta. Un par otro problēmu - vai zemais libido varētu būt tablešu dēļ? Un ko lai dara? Nevēlos lietot prezervatīvus?
21.01.2017 23:00 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
53kg uz 60kg pus gada laikā
Šis gan izskatās pēc normāla svara pieauguma. No tabletēm svars kāptu strauji nevis vienmērīgi. Šis pieaugums liecina tikai par nesamērīgu uzturu un aktivitāšu balansu.
Par svara kāpumu no tabletēm varētu runāt, ja būtu lielāks pieaugums mazākā laikā..
23.01.2017 10:20 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Ar OK man arī bija zems libido...vispār sekss bija vienaldzīgs. 4 gadus atpakaļ smagi saslimu...biju reanimācija..OK cēlonis. Tagad ir bezhormonu spirāle, dzemdējusi neesmu. Ar libido - iet pāri malām(l)
23.01.2017 10:24 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Ja visas analīzes ir OK un iekaisumu nav, tad vagīnisms vieglā formā (bailes no tā, ka sāpēs, vai no kā cita, kas rada saspringumu). Simptomi ir tieši tādi - dedzināšana, sūrstēšana, tādēļ to bieži ilgi nevar diagnostificēt.
23.01.2017 10:54 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
pārāk garš?!

Man ir mazāks. Es gribu pamēģināt iebāst.
23.01.2017 11:17 |
 
Reitings 441
Reģ: 29.01.2009
Ja libido ir lejā, tad arī vari būt sausāka. Tādēļ kādā no reizēm gadījies kāds plīsumiņš pie ieejas, un tas arī sāp.
Un piena sēne ir diezgan ticams variants pēc ab lietošanas.
Īsāk sakot, ieteiktu vēlreiz doties pie gyn un kārtīgi izstāstīt savu sāpi.
23.01.2017 11:51 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Man bija līdzīga situācija.. Pārstāju lietot OK un atguvu savu libido, kā arī sāpes pazuda ;)
23.01.2017 17:53 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
pārāk garš?!
Man ir mazāks. Es gribu pamēģināt iebāst.

vispār: "iebāzt"
ja Tavas spējas latviešu valodā ir tik sūdīgas, tad beidz meičām likt vilties, un nebāz labāk :D
23.01.2017 17:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits