Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizvainojums prātā un sirdī- kā pārdzīvot?!

 
Reitings 30
Reģ: 15.02.2014
Varbūt kādai ir kāds padoms, ieteikums..
Kā, lai pārdzīvo aizvainojumu, kurš radies attiecībās, kuras beigušās nelaimīgi!?
Biju attiecībās ar vīrieti, kuru laikā, uzzināju, ka viņš mani krāpj un dzīvo dubulto dzīvi. Viņš uzzināja, ka es to visu zinu, bet izlikās, ka viss ir kārtībā, pat vēl vairāk - bija daudz mīļāks un gādīgāks. Pati viņam šo faktu nekad nepieminēju, laikam, ar vienu sirds kaktiņu cerēju, ka viņš tomēr ir izvēlējies mani, nevis to otru. Bet gāja laiks un fakti liecināja par pretējo. Cerēju, ka viņam pietiks drosmes visā atzīties, jo cik ilgi viņš tā dubulti dzīvotu..bet nekas nemainījās. Tāpēc pati izbeidzu visus sakarus un kontaktus ar viņu. Izšķīrāmies kā draugi, ne viņš, ne es, šo krāpšanu nepieminot.
Un viņš tagad laimīgi dzīvo tālāk ar to otru. Bet es saprotu, cik patiesībā jūtos aizvainota, piekrāpta un nelaimīga. Ar prātu viņam neko ļaunu nevēlu, bet sirdī ir liels aizvainojums, ka viņš pat atvainoties nespēja un atzīties..
Ja būtu viss beidzies ar kašķi un skandālu, man būtu vieglāk to pārdzīvot? Un jā, šīs bija pirmās attiecības manā dzīvē, kurās tiku piekrāpta...varbūt, tāpēc ir tik grūti.
21.01.2017 20:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es vispār nesaprotu vienu - kāpēc Tu vispār neko neteici un tā arī dzīvoji kopā ar viņu. Nespēju iedomāties kā vispār tā var padzīvot ja zini ko tādu.
Manuprāt Tev ar viņu vajag parunāt, noskaidrot kāpēc viņš tā ir rīkojies pret tevi un izstāstīt viņam kā Tu toreiz juties un kā jūties tagad. Varbūt paliks vieglāk kaut nedaudz.
21.01.2017 20:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Arī nākamajās attiecībās ja tevi piekrāps, vieglāk Tev nebūs, tici man.
21.01.2017 20:17 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Hm, kāpēc tu turpināji ar viņu dzīvot un pat neizrunājies?
Bet tagad tu neko daudz vairs nevari darīt. Diez vai ir jēga ar viņu runāt tagad - ja meloja un izlikās tad, kāpēc lai tagad būtu citādāk? Pateiks tev kādu standarta atrunu ("vaina nebija tevī, bet manī", "tu būsi laimīgāka ar kādu citu", "es neesmu radīts attiecībām") un viss. Vienkārši centies pieņemt to, ka tā nebija tava vaina un ka, lai cik perfekta tu censtos būt, visticamāk, viņam vienmēr blakus zāle liktos zaļāka. Ir tādi cilvēki. Izstiepies vai saraujies, nekad ar vienu nepietiks. Bet tā ir viņa problēma - zems pašvērtējums, ko vajag pacelt, bailes no nopietnām saistībām, nespēja neieslīgt rutīnā bez kaut kādiem ārējiem stimuliem utt. Es saprotu, ka gribas to "closure", izskaidrojumu vai vēl nez ko, bet rēķinies, ka, ļoti iespējams, tas tev nekādu mierinājumu nedos. Paies laiks, aizmirsīsi.
21.01.2017 20:38 |
 
Reitings 30
Reģ: 15.02.2014
Kāpēc tad neko viņam neteicu - lai, cik smieklīgi tas neizklausītos, man vienkārši nepietika iekšējas drosmes. Likās, ja viņš ir izdarījis šādu soli, tātad es esmu pie kaut kā vainīga. Jutos sagrauta un esmu no tiem cilvēkiem, kuri emocijas tur sevī nevis laiž uz āru. Bet tagad saprotu, ka tā bija mana kļūda..
21.01.2017 21:28 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Zinu to sajūtu. Ja vari, centies ar viņu aprunāties, pajautāt kaut ko, jo šajā situācijā labāk, ka būs (sāpīgas) atbildes un vismaz varēsi tās sagremot, nekā sēdēt vairākus mēnešus un domāt, kāpēc, kāpēc, kāpēc.. Diemžēl ir cilvēki un situācijas, kuras paiet, gadi aiziet, bet tas no galvas nekad neiziet, mazāk par to domā, jā, bet galvā vienmēr paliek tie jautājumi un minējumi. Tāpēc tiešām iesaku aprunāties, ja ir tāda iespēja. ;-)
21.01.2017 22:29 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Tagad jau nu gan par to nav jēga runāt. Nav saprotams, ko gribēsi no tādas sarunas dzirdēt. Tā bija un viss, priecājies, ka pietika spēka aiziet, nepiekaujot viņu.
21.01.2017 22:47 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es arī apbrīnoju to, ka var neko neteikt.. tāda sevis nemīlēšana un necienīšana :/ Nekad, NEKAD vīrietis nav jāmil vairāk par sevi.
+ tas, ka, ka saki - ''pirmās attiecības, kur mani krāpj". Tā ir norma Tavā izpratnē? Nu nav tā.. Protams, ir attiecības, un ir arī problēmas, strīdi, kašķi. Var būt lielas problēmas, varbūt vnk vairāk pret otru neko nejūti, bet, ja vīrietis to visu nav spējīgs pateikt acīs.. Kas tas par vīrieti, un kam Tev viņu vajag?
Es tā nevarētu dzīvot, turot sevī ieksā visas tās emocijas, bet nu, es arī neesmu Tavā vietā. Bet - ja jūties slikti, kaut dēļ tā uzrakstītu viņam ziņu ar visām savām domām. Pašai paliks vieglāk! Protams, negaidot atbildi, zinot, ka nekas nebūs, bet - tici man, paliek vieglāk :)
21.01.2017 22:48 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Zinu šo sajūtu, bet ne saistībā ar krāpšanu. Tā neziņa pēc tam gadiem ilgi velkas līdzi, ja nekas nav ticis sākumā izrunāts un konkrēti noskaidrots. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka, lai rastu iekšēju mieru, vajag uzreiz izrunāties un visu pateikt. Pēc tam tikai Tu spēsi sevi noskaņot uz citu vilni un uz situāciju skatīties citādāk. Ja ir pagājis diezgan ilgs laiks, tad, principā, nav nekādas jēgas vairāk kaut ko jautāt. Katrā ziņā, nemeklē vainu sevī - tā nebija Tava vaina. Aizmirsti to kā ļaunu murgu.
21.01.2017 22:51 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Bet, vispār, mani pārsteidz tas, ka Tu neko neteici, kad vēl bijāt kopā, kad jau visu zināji... Nu, pipec! Es noteikti satrakotos un izmestu viņu pa logu :D :D :D No domas vien, ka viņš paralēli dzīvojas ar kādu citu, man uzsprāgtu visas vēnas :D
21.01.2017 23:01 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Tu esi labprātīgi atdevusi savu pašcieņu, apsveicu! Es Tavā vietā vai nu skaļi runātu par to, vai izdomātu kādu viltīgu soli. Trešais variants, par ko tūliņ mani nories, jo tas taču ir tik bērniškīgi - turpinot attiecības it kā nekas nebūtu noticis sāktu randiņot ar citiem puišiem, lai puisis mazliet palauzī galvu par to, kas notiek un nebeidz attiecības kā uzvarētājs. Un jā, man būtu no tā vieglāk. 8-)
21.01.2017 23:12 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Katrā ziņā mani pārsteidz Tava muļķība un naivums. Ja Tu klusībā ceri, ka poligāma kungs pēkšņi mainīsies un vēl atvainosies (:-D), tad esi pelnījusi tieši to, ko saņēmi.
21.01.2017 23:14 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
SaldensPiens
Vnk akceptē to, ka ir ari tādi cilvēki. Un patiesībā Tev būtu jāpriecājas, ka tiki no viņa vaļā un bez sekām. Tagad viņš čakarēs to otru, bet Tev ir iespēja dzīvot normāli, jo tas kas bija iepriekš, atvaino, nu nebija normāli. :)
21.01.2017 23:49 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Tagad viņš čakarēs to otru, bet Tev ir iespēja dzīvot normāli, jo tas kas bija iepriekš, atvaino, nu nebija normāli.

Tu zini, kura no jums bija pirmā? Ja nē, tad pilnīgi iespējams, ka otrā biji Tu. Varbūt tai pirmajai (iespējams pirmajai) tas netraucēja, ļāva savam čalim "padzīvoties" ar Tevi. Tāpēc jums tagad viss ir beidzies, bet viņiem turpinās... Vispār, mani šajā dzīvē nekas vairāk nepārsteidz, arī šāda situācija ne. :D
21.01.2017 23:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits