4 stūris :(

 
Reitings 91
Reģ: 02.06.2016
Sveikas!
Sākšu ar stāstu iz dzīves..
Esam trīs draudzenes A, B un C(es)..Un puisis D, kurš dzīvo Rīgā
Es ar draudzeni B dzīvoju arī Rīgā(sanāk satikties vidēji 1 reizi nedēļā), bet draudzene A dzīvo Liepājā..Līdz ar to apmēram reizi trīs mēnešos sanāk satikties, jo jāstrādā + darbs
Draudzenei B puisis D ir kā brālis(viņi paši to uzsver!!) viņi mācījās kopā kādu gadu...bet attiecības nav un kā paši saka , ka nekad arī nebūs!, Draudzene B saka, jo ir gadu starpīpa( meitene ir vecāka par puisi!, personīgi es tur nekādu gadu starpību neredzu, nu un, ja meitene vecāka, un ja abiem viens otram patiktu, kāpēc nē) un + saka, ka viņš kā brālis...(Nē nu varbūt, jau arī starp viņiem nav nekāda dzirksta un attiecības nebūs) ...Bet ne jau tāpat vien es to stāstu
Draudzene B iepazīstināja mūs ar draudzeni A, ar to puisi D, kuru mācījās kopā to gadu
Draudzenei A viņš iepatikās un puisim arī viņa iepatikās un viņi sagāja kopā..un tad A meitene aizbrauca uz Liepāju strādāt, turpināt mācīties un draugs palika Rīgā un viņi tikās reti..bet dzirksts bija..abi bija laimīgi, Bet tikmēr, kamēr draugs Rīgā, meitene A sagāja Liepājā pa vasaru ar vienu citu(pa kluso), nekas nopietns nebija viņiem ar jauno draugu, bet piemēram viņiem bija draugos.lv kopā bilde mīlīga un tā(viņas draugs D nav draugos.lv tāpēc neredzēja to bildi uz to brīdi) + sekss bija un viņa to arī nepateica savam tobrid puisim par to..:-O kad es to uzzināju biju šokā .Manuprāt, briesmīgi draudzene A izrīkojās, mēs ar draudzeni B to pateicām mūsu draugam D, jo arī mēs bijām draugi labi, bet mana draudzene B labāk ar viņu komunicēja(viņi kopā mācījās, es jau to teicu, zinu!).. viņš bija ļoti nikns ĻOTI un to arī protams draudzene A uzzināja un m'ēs to arī neslēpām, ka pateicām un tā, mēs pat viņai pateicām acīs ka tas nebija normāli! Un tagad draugs D viņai grib atriebties, par to visu.........ievilka viņu gultā, un pazemoja un viņa ļāvās....
ko sakāt ?:-|:-/
jūsuprat, mēs pareizi uzvedāmies ar draudzeni B? :-/:-|
19.01.2017 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
Ko tu šeit vēl vēlies dzirdēt?:-|
19.01.2017 20:40 |
 
Reitings 91
Reģ: 02.06.2016
Marta73- īsti nezinu, bet nevaru samierināties ar sajūtām, kas sēž manī..kā izturēties pret tādiem cilvēkiem, jo tas man nav pieejami, tomēr, nevaru pilnībā pārtraukt kontaktu, jo tās tomēr ir draudzenes un ''draugs''(kurš man patīk)
19.01.2017 21:05 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Missbumina, man uzreiz nebūtu tāda draudzene kā Tu. Dzīvo laimīgi un par to savu draudzeni aizmirsti pilnībā, atrodi citu savā kompānijā.
19.01.2017 21:15 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
sorry, es neredzu tevi šajā "4stūrī" .. tas drīzāk ir trijstūris starp to jūsu vienīgo džeku, visu nīsto draudzeni un viņas Liepājas draugu. jūs abas divas tur ņipričom, ok, nodevāt čomam informāciju, ka viņš tiek krāpts. un viss. par ko raudāt, par ko pārdzīvot? labāk vairāk nemaz "nelīst" viņu dzīvēs, neprasīt kā tur viss beidzies, kas kam atriebies un kādā veidā.
tā atriebība arī kaut kāds sviests. vai arī tgd pārgulēt ar savu draudzeni (vai ex) skaitās atriebība viņai pašai?
19.01.2017 21:41 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ir divas lietas, ko es secināju no visa: 1) Tas nav meksikāņu seriāls, tas ir vienkārši sviests. 2) Jūs neesat draudzenes. Draudzenes savā strarpā tā nedara. Tu pateici puism, ka meitene A viņu krāpa nevis tāpēc, ka esat draugi, bet tāpēc, ka tev viņš patīk. Tas gan man liekas cūciski.
19.01.2017 23:19 |
 
Reitings 91
Reģ: 02.06.2016
Tu pateici puism, ka meitene A viņu krāpa nevis tāpēc, ka esat draugi, bet tāpēc, ka tev viņš patīk. Tas gan man liekas cūciski.

nop:'-((t)
20.01.2017 14:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits