Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizņemtība un attiecības

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tīri teorētiski aizdomājos.
Vai cilvēki,kuri vēlas iepazīties, ir savstarpējas simpātijas, bet,teiksim viens no šīs 'jaunizceptās' savienības ir aizņemts darbā, ilgas stundas, pa dienu nav laika čatoties, zvanīties.. nu tikai tik cik pirms miega parunāt. Arī tikšanās nav regulāras,jo abiem jāsaskaņo laiki,kur un kā un cik.
Vai var pilnvērtīgi iepazīt šādi cilvēku, tieši runājot par paša sākuma posmu.
Varbūt grūti saprast,ko tieši vēlos jautāt, jo pašai vienkārši ienāca prātā, tāds vispārīgais jautājums.
19.01.2017 13:22 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Man šķiet, ka cilvēki ar kuriem es tā teikt čatoju pirms miega, mani iepazīst labāk nekā tie ar kuriem es satiekos pa dienu (piemēram kolēģi vai kursa biedri). Esmu ievērojusi, ka vakaros bieži vien man aiziet dziļākas sarunas un esmu atklātāka, nu tas arī atkarīgs ar ko es runāju. Bet varbūt es vienīgā tāda dīvaina :-D
19.01.2017 13:28 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Laura - man šķiet, ka attiecību veidošana elektroniski ir stulbākais, kas vispār iespējams :(
Kas attiecas uz to laiku, ja labi grib laiku vienmēr var atrast, tāpat kā Latvijas valdība budžetā papildus naudu :D jautājums tikai kādā veidā :)
19.01.2017 13:34 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
piekrītu Superman.
Man bija meitene, kura ar mani pļāpāja ta telefonu tieši gultā (mēs nedzīvojām tad kopā), kamēr aizmiga. Un tas bija katru vakaru.
Var kaut vai tā...
19.01.2017 13:47 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Elvij - Jautājums bija par to, vai netiekoties un nesarakstoties, jo ir darbs, vai no tā var kaut kas veidoties, respektīvi vai var rasties laiks un saglabāties interese uz attiecībām.
Šajā gadījumā runa absolūti nav par mani, kā jau rakstīju, tīri teorētisks jautājums, jo mūsdienās kuram gan laiks mētājās kur pagadās..
vakaros bieži vien man aiziet dziļākas sarunas un esmu atklātāka

Man tā pat ir, reizēm pat negribās iet gulēt, jo ir interesanti un aizraujoši un tik daudz ko var izrunāt.
Sevišķi, ja patīk daudz runāt, kā man :D
19.01.2017 14:46 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Šajā gadījumā runa absolūti nav par mani, kā jau rakstīju, tīri teorētisks jautājums, jo mūsdienās kuram gan laiks mētājās kur pagadās..

reizēm par daudz domājot var sajukt prātā, arī tītars sēdēja uz sūdu čupas, kamēr nokļuva zupas katlā.
19.01.2017 14:48 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kur jūs redzat Lauru un Elvju? :D Halucinācijas?
19.01.2017 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits